Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

QUOTE(Nikoleta @ 2010 01 22, 09:57)
turiu išspręsti bėdą, MB pabodo mano sriubos liepė šiandien sugalvot kažką naujo  doh.gif

negaliu virti biggrin.gif:
kopūstų šv. raugintų, agurkinės, burokėlių, žirnių+pupelių, vištienos+perlinių, vištienos+makaronų, žuvienės, rugštynių  cool.gif

kas dar lieka verysad.gif suskaičiavau 9 sriubos ir nei viena šiai dienai netinka  verysad.gif

Lieka tik pieniškos sriubos g.gif A pomidorų su ryžiais ? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2010 01 22, 09:57)
o aš negaunu net ant buto mokesčių  verysad.gif
turiu išspręsti bėdą, MB pabodo mano sriubos liepė šiandien sugalvot kažką naujo  doh.gif

*aš irgi neuždirbu verysad.gif
**aš išvirčiau tirštą sriubą, "ale čili". Pakepinkit smulkiai pjaustytą vištieną arba sumalkit (jei turit, gali truputį rūkytų lašinukų dėl macnumo), daug morkų su svogūnais pakepink, tada pakepink faršą ir viską užvirkit, sudėkit bulves pjaustytas, pabaigai pomidorų padažo (arba pomidorų sulčių, kad ir pigių)konservuotų pupelių įdėk ir daug daug česnako biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2010 01 22, 10:13)
Lieka tik pieniškos sriubos  g.gif  A pomidorų su ryžiais ?  bigsmile.gif


tu auksas bigsmile.gif reik pažiūrėt ar pomidorų koncervų turiu, šita liuks būtų thumbup.gif

Čili kitam kartui reik turėt mintį, dabar dar kotletų prikepus turiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikoleta: 22 sausio 2010 - 10:35
QUOTE(Leksa @ 2010 01 22, 11:09)
saunuole metute, tikrai pasisemiau ideju  thumbup.gif

Ačiū 4u.gif
Beje, sudariau meniu su mėsa, įkelsiu šiek tiek vėliau.
Atsakyti
pomidorų neturiu, gal dar kokių minčių turit dėl sriubos, jei nieko nesugalvosiu pėdinsiu pomidorų cool.gif

pieniškos atkrenta, nelabai mėgstam mes abu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikoleta: 22 sausio 2010 - 10:53
QUOTE(Nikoleta @ 2010 01 22, 11:53)
pomidorų neturiu, gal dar kokių minčių turit dėl sriubos, jei nieko nesugalvosiu pėdinsiu pomidorų  cool.gif

pieniškos atkrenta, nelabai mėgstam mes abu blush2.gif

dėk viską , ką turi. aš šiandien virsiu pupelių-kukurūzų, nes vakar kukurūzų nuo picos nemažai liko, reik sunaudot, o ir pupelių pasiruošiau, tai pripjaustysiu bulvių, morkų prikepinsiu, dar kokio kumpio ar sultinio nemažai, tokią tirštą, bus skanu.
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 22, 11:01)
dėk viską , ką turi. aš šiandien virsiu pupelių-kukurūzų, nes vakar kukurūzų nuo picos nemažai liko, reik sunaudot, o ir pupelių pasiruošiau, tai pripjaustysiu bulvių, morkų prikepinsiu, dar kokio kumpio ar sultinio nemažai, tokią tirštą, bus skanu.


bigsmile.gif Oba cia jau alia siupinine gausis,nu klasai paciu laiku perskaiciau thumbup.gif aciu uz ideja mirksiukas.gif A pas mumis siandienis patiekalas bus blynai pusryciams ir vakarienei makaronai su grybais(kaip tik kameroj da maisiokas saldytu) thumbup.gif
Atsakyti
turiu išspręsti bėdą, MB pabodo mano sriubos liepė šiandien sugalvot kažką naujo doh.gif

negaliu virti biggrin.gif:
kopūstų šv. raugintų, agurkinės, burokėlių, žirnių+pupelių, vištienos+perlinių, vištienos+makaronų, žuvienės, rugštynių cool.gif

kas dar lieka verysad.gif suskaičiavau 9 sriubos ir nei viena šiai dienai netinka verysad.gif
[/quote]




Grybų sriuba labai skanu rolleyes.gif

DAr prisiminiau, ŽUVIENĖ!!!!!!!!!!!!!!!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimuske: 22 sausio 2010 - 12:23
QUOTE(Nikoleta @ 2010 01 22, 10:57)
Aš ir mokesčiams pakloju sumą doh.gif paskola 1500 doh.gif mokesčiams matyt 800 bus doh.gif dar neprisėdau  cool.gif o aš negaunu net ant buto mokesčių  verysad.gif

turiu išspręsti bėdą, MB pabodo mano sriubos liepė šiandien sugalvot kažką naujo  doh.gif

negaliu virti biggrin.gif:
kopūstų šv. raugintų, agurkinės, burokėlių, žirnių+pupelių, vištienos+perlinių, vištienos+makaronų, žuvienės, rugštynių  cool.gif

kas dar lieka verysad.gif suskaičiavau 9 sriubos ir nei viena šiai dienai netinka  verysad.gif

o aš nesupratau kodėl tau būtinai reikia sriubą virti aš siūlau tarkim perlinių kruopų šilkinę košę su spirgučių ar vištienos padažu mirksiukas.gif pati šiandien ją virsiu ir pogu ir saknu
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 01 22, 12:21)
o aš nesupratau kodėl tau būtinai reikia sriubą virti aš siūlau tarkim perlinių kruopų šilkinę košę su spirgučių ar vištienos padažu mirksiukas.gif  pati šiandien ją virsiu ir pogu ir saknu


sriubos reikia, nes toks pageidavimas biggrin.gif, o antram jau yra kotletai, taip kad košės atkrenta biggrin.gif

nebūtų kotletų tai būtų lengviau, kokią šiupininę daryčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2010 01 22, 10:53)
pomidorų neturiu, gal dar kokių minčių turit dėl sriubos, jei nieko nesugalvosiu pėdinsiu pomidorų  cool.gif

pieniškos atkrenta, nelabai mėgstam mes abu blush2.gif

Geriau sakyk, kad visai nemėgsta tongue.gif
O jei kokią trinta moliūgų sriuba ? Svogūnienė bigsmile.gif Šaltibarščiai bigsmile.gif Saldi sriuba bigsmile.gif
Šiaip jau išrankus vyrelis, nes maniškiui nepatiko sriuba, tai ir apseis be sriubos. O jei netinka, tai būtų pasiūlyta pačiam pasigaminti. Bet jis greičiausiai nieko nedarytų schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 22 sausio 2010 - 13:30
QUOTE(Nikoleta @ 2010 01 22, 09:57)
kas dar lieka verysad.gif suskaičiavau 9 sriubos ir nei viena šiai dienai netinka  verysad.gif

bulvienė su ryžiais, trinta įvairių daržovių mirksiukas.gif
Atsakyti