Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

QUOTE(SilRa @ 2010 01 20, 22:04)
kol kas lašišos neperku -parveža giminės tiesiai iš Norvegijos ax.gif o jei pirkčiau - rinkčiausi arba pjausnius,arba file gabaliuką. Nors ji brangoka, bet vienu sykiu juk didelio gabalo nereikia ax.gif kažkada nusipirkau 1 pjausnį, jį susūdžiau ir visai skaniai porą savaičių ant sumuštinių dėjau ax.gif

sūdau taip: dedu lašišą į maišelį, ten įberiu druskos ir cukraus proporcijom 2:1 (tai yra - pvz. 2 šaukšteliai druskos ir šaukštelis cukraus), dar įberiu džiovintų krapų (nebūtinai).tada gerai tuo mišiniu ištrinu žuvį, glaudžiai užvynioju ir palieku šaldytuve bent 2 paroms. Skanu - gaunasi visaikaip pirktinė sūdyta lašiša. Kartais būna sūresnė, kartais mažiau sūri - paeksperimentuokit su druskos kiekiais ir rasit, kaip jums skaniausia mirksiukas.gif


Ačiū. O tu ją laikai kameroj ar ne? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(miau @ 2010 01 21, 13:30)
Labai labai ačiū, Vėjūna  4u.gif  Viską nusikopinau, šeimininkausiu  biggrin.gif



Ačiū sakau ir aš. Sukonspektuota, bandysim.

Mano buto išlaidos irgi įspūdingos: mes visiems mokesčiams apie 1000, gal ir daugiau. Vien šildymui, karštam vandeniui, gyvatukui - 546 Lt. O kur dar kiti doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2010 01 21, 11:21)

Vien už buto lapuką atėjo 600 lt, su viskuo sumokėjau apie 900 lt verysad.gif, o atlyginimas tai mažesnis nei moku už butą doh.gif  . Sėdžiu skoloje panoms 800 lt doh.gif

mes kai name gyvenam, tai šildymas kitaip, anglių nusipirkom prieš žiemą, malkų dar savo turėjom, bet mūsų paskolos su draudimu 1000 litų+elektra, internetas, skaitmeninė, telefonai,signalizacija, tai susidaro apie 1400-1500 viso blink.gif
Atsakyti
Vis seku šitą temą ir pabandžiau sudėlioti savo savaitės meniu. ax.gif
Jį galima rasti ČIA.
Atsakyti
QUOTE(metute79 @ 2010 01 21, 16:29)
Vis seku šitą temą ir pabandžiau sudėlioti savo savaitės meniu. ax.gif
Jį galima rasti ČIA.

puiku, kad taip išeina. jei mažos labai pajamos būtų, tikrai taip tektų suktis, tik vaikams visada norisi skaniau. mes keturi asmenys, tai jei po 4-5 lt dienai vienam asmeniui, tai 1 dienai mums išeitų 16-20 litų, 7 dienom 112-140 litų, na visai normalu, taip ir mėginu gyvent.
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 21, 19:44)
puiku, kad taip išeina. jei mažos labai pajamos būtų, tikrai taip tektų suktis, tik vaikams visada norisi skaniau. mes keturi asmenys, tai  jei po 4-5 lt dienai vienam asmeniui, tai 1 dienai mums išeitų 16-20 litų, 7 dienom 112-140 litų, na visai normalu, taip ir mėginu gyvent.

o as su 50 lt i savaite vien tik maistui suktis bandau.
Atsakyti
paskaiciavau kad nuo sestadienio iki siandien ketvirtadienio , tai yra per 6 dienas sau ir vyresnei dukrai vien ant maisto isleidau 47.93 lt ( cekius renku) neskaitant kudikio maisto. is tos sumos dar liko miltai, zirniai, kvietines kruopos , pora kiausiniu, batono,duona,pienas, majonezas,sausi pusryciai.....ryt jau septinta diena , tad daug maz i limita 50 lt intilpau ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 21, 07:53)
pas mus ta pati situacija, dar 2,5 savaitės, pinigų jau mažao, teks praimt kreditą blink.gif , aš dar dantis taisausi, karūnėlė nukrito, mažajam gydytoja parašė kalcio, žuvų taukų, baigiasi pampersai, didesniajam ryt į kiną reikia kelių litų+dar skanėstui kokiam, o 31 dar turiu dukterėčios jubiliejų. nežinau ką darysim.o maniškiui šiandien krepšinis, picų ir alaus pasiprašė  doh.gif tai sakė pats namines keps vakare picas.


pati esu vaistininke, tai galiu patarti jeidar nenusipirkot, pirkti zuvut taukus, nes juose paprastai yra vit D, o jis vaikams net geriau nei kalcis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 01 21, 19:58)
paskaiciavau kad nuo sestadienio iki siandien ketvirtadienio , tai yra per 6 dienas sau ir vyresnei dukrai vien ant maisto isleidau 47.93 lt ( cekius renku) neskaitant kudikio maisto. is tos sumos dar liko miltai, zirniai, kvietines kruopos , pora kiausiniu, batono,duona,pienas, majonezas,sausi pusryciai.....ryt jau septinta diena , tad daug maz i limita 50 lt intilpau  ax.gif  blush2.gif

Šaunuole,sveikinu pasiekus tikslą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 01 21, 20:58)
daug maz i limita 50 lt intilpau  ax.gif  blush2.gif

na dviem gal taip,. bet kai namuose 4, mažojo maistą skaičiuoju prie mūsų, vyras ir su vyesniuoju jau nemažai suvalgo, tai mes su 50 sunkiai apsieitume, tektų mokintis iš naujo. arba TIKRAI kitaip jau negalėtume.

QUOTE(pupa*uoga @ 2010 01 21, 21:18)
pati esu vaistininke, tai galiu patarti jeidar nenusipirkot, pirkti zuvut  taukus, nes juose paprastai yra vit D, o jis vaikams net geriau nei kalcis  smile.gif

dėkui 4u.gif dar nenusipirkom
šiandien mano vyras picų prikepė, tai dar ryt pusryčiam bus biggrin.gif nors šią savaitę jau nemažai išleista maistui, nes pasitaikė tokių alia progų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 21, 22:02)
na dviem gal taip,. bet kai namuose 4, mažojo maistą skaičiuoju prie mūsų, vyras ir su vyesniuoju jau nemažai suvalgo, tai mes su 50 sunkiai apsieitume, tektų mokintis iš naujo. arba TIKRAI kitaip jau negalėtume.


As mazyles maisto neskaiciuoju kartu , nes vien mazylei i men apie 200 lt- 250 lt isleidziu , jai tuoj 9 men - turi atskira meniu.O vyresnele tai ka - pagrinde darzeli pavalgo ax.gif kartais nevedu tai namie , bet ji gauna ir sureliu ,ir bananu , obuoli koki ,ir salddainiu kokiu blush2.gif va siandien atsiemiau telika is taisyklos tai 75 lt suplojau , uz telefono du menesius 62 lt unsure.gif g.gif
Atsakyti
Aš ir mokesčiams pakloju sumą doh.gif paskola 1500 doh.gif mokesčiams matyt 800 bus doh.gif dar neprisėdau cool.gif o aš negaunu net ant buto mokesčių verysad.gif

turiu išspręsti bėdą, MB pabodo mano sriubos liepė šiandien sugalvot kažką naujo doh.gif

negaliu virti biggrin.gif:
kopūstų šv. raugintų, agurkinės, burokėlių, žirnių+pupelių, vištienos+perlinių, vištienos+makaronų, žuvienės, rugštynių cool.gif

kas dar lieka verysad.gif suskaičiavau 9 sriubos ir nei viena šiai dienai netinka verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikoleta: 22 sausio 2010 - 09:59
QUOTE(metute79 @ 2010 01 21, 15:29)
Vis seku šitą temą ir pabandžiau sudėlioti savo savaitės meniu. ax.gif
Jį galima rasti ČIA.

saunuole metute, tikrai pasisemiau ideju thumbup.gif
Atsakyti