Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

QUOTE(Mergelė @ 2010 01 21, 00:02)
Žiemą aš irgi plaukų nesidažau. Pavasarį pasidažau ir viskas. Po to vaikštau natur produkt.
SilRa, kokią lašišą tu perki pasūdinimui ir kaip sūdai?
Papildyta:
Nu kokia tu šaunuolė. pasidalink patirtimi savo pusės savaitės meniu.
Man irgi avanso neperveda, tai pati jau sau, iš dalies, išsimokėjau iš savo kreditinės kortelės. blush2.gif Nu bet nemoku ne tas žodis. verysad.gif

pirmadienį
pusryčiam sumuštinukai ir kava
pietums pabaigėm sriubą (pietums dažniausiai vakarienė vakarykščia būna)
vakarienė troškinys (mėsa svogūnas morkytė) ir makaronai
antradienį
pusryčiam obuoliukas ir kava
pietums brandintas troškinukas
vakarienė kepsniukai su bulvėm ir mišraine iš rūsio
trečiadienį pusryčiam batonas ir šaldytos uogos, kava
pietum vakarykščia vakarienė
vakarienė plovas
Atsakyti
as ant maisto galiu labai minimaliai ir pigiai gyvent , nu bet kitur kaip eina pinigeliai - uz buto paslaugas 610 lt 53 kvadrt. Siandien dar maximoj nupirkau savo stebuklui pampersu , misinuko,tyreliu, sultyciu,tapkytes nes 20 proc nuolaida - vel suma su 00 issileido , masina reik autoservisan vezt , virs 200 lt kainuos , vienas tv taisykloje, ryt pasiimt eisiu , net nezinau kiek uz taisyma moket reiks , nes kazkoki selektoriu keite doh.gif

snd pusryciams- dvi jaucio akis ( is duonos ir kiausu kur kepa )
pietus - kepti rauginti kopustai su lasinukais.
Vakariene- virti varsketukai su grietine.
Vaikas ejo i darzeli ,tai ryte sureli suvalge+arbata, o pavakary grizus is darzelio sausu pusryciu su pienu, veliau virtu varsketuku su grietine.
Atsakyti
Neklauskit dvi savaites nieko neskaiciuoju, nes ner ka skaiciuoti:)Tusinam kamera ir verdu sriubas:)Pirmadienis raugintu koputu sriuba, antradieni -pupeliu, treciadieni barsciai ir pan. Svarbiausia kad maniskis sriubinis thumbup.gif Dar maziui dantys dygsta tai pikta kaip velnias, miego nulis.
Liko mums menesiui 300 lt. tai kazkaip reiks verstis. bet neliudziu svrabiausia esame sveiki


QUOTE(bjaurybe @ 2010 01 20, 16:16)
Aš kol kas laikausi dar šią savaitę, perku tik minimaliai, paprasčiausiai nėra iš ko, tai ir ramu ax.gif
Gal kas turit parduoti vaikų išaugtas pačiūžas?



Beje jums kokios ismieros reikia?Pas mama maniskes turetu kazkur buti. Paieskociau. Kiek pamenu 38 ismieros. Bet pas mane rusiskos. Nenutrintos, nes kai jas gavau tapau panele ir ne pretizas man tada atrode su paciuzom ciuozineti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neone @ 2010 01 21, 01:32)

Liko mums menesiui 300 lt. tai kazkaip reiks verstis. bet neliudziu svrabiausia esame sveiki


pas mus ta pati situacija, dar 2,5 savaitės, pinigų jau mažao, teks praimt kreditą blink.gif , aš dar dantis taisausi, karūnėlė nukrito, mažajam gydytoja parašė kalcio, žuvų taukų, baigiasi pampersai, didesniajam ryt į kiną reikia kelių litų+dar skanėstui kokiam, o 31 dar turiu dukterėčios jubiliejų. nežinau ką darysim.o maniškiui šiandien krepšinis, picų ir alaus pasiprašė doh.gif tai sakė pats namines keps vakare picas.
Atsakyti
QUOTE(Vėjūna @ 2010 01 20, 14:08)

vakariene - siupinine sriuba

vakariene - keptas lavasas su farso/darzoviu idarurukytos zuvies salotos

spageciai su vistienos krutineles padazu



O gal galima apie šiuos receptus plačiau? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Oi mes šią savaitę kaip niekada pigiai sukamės lotuliukas.gif

Kažkaip visko turim.
Pirmadienis: Pusryčiam: sumuštiniai su arbata. Pietum: Iš savaitgalio likę kepti vištos sparneliai su ryžiais. Vakarienei: raugintų agurkų sriuba (tik šitą turbūt ir pirkom "Kėdainių" gamybos čia (sorry už reklamą ne vietoje ax.gif )).
Antradienis: Pusryčiam sumuštinukai su kava. Pietum padariau kotletukų (faršo turėjome kameroj). Vakarienei ta pati sriuba.
Trečiadienis: pusryčiai tie patys kaip kitas dienas. Pietūs virtos bulvės su šaltiena (gavom iš močiutės dovanų smile.gif )
Ketvirtadienis: ryte sumuštiniai su arbata. Pietūs: varškėtukai (pirkau tik varškės). Vakarienei gal kokį susmuštinį valgysim arba likutį šaltienos.
Rytoj valgysim koldūniukus: padariau iš likučio faršo (laukia kameroje kol bus suvalgyti lotuliukas.gif )
O savaitgalį dar nežinau.............................
Atsakyti
QUOTE(neone @ 2010 01 21, 00:32)
Beje jums kokios ismieros reikia?Pas mama maniskes turetu kazkur buti. Paieskociau. Kiek pamenu 38 ismieros. Bet pas mane rusiskos. Nenutrintos, nes kai jas gavau tapau panele ir ne pretizas man tada atrode su paciuzom ciuozineti  mirksiukas.gif

man vienai panai reikėtų 38, kitai 35 išmierų ax.gif . Tarpines išmieras turim, dičkė išaugo, mažoji dar laukia eilės biggrin.gif . Rusiškos ypač gėris, pati turėjau, tokios baltos būdavo ir minkštos thumbup.gif . Dukrai pirkau šitas naujoviškas, tai man kaip plastmasė, tokios kietos schmoll.gif . Mergaitei kojas pjaudavo, tai dėdavau storas kojines ir dar užlenkdavau, kad storiau būtų ax.gif
Jei galėsit , paieškokit, perpirksiu mirksiukas.gif
Papildyta:
Aš šią savaitę kol kas tvarkingai gyvenu, bet neskaitant , kad maistui neišlaidauju, pinigai vietike eina kitiems dalykams šimtais doh.gif . Vien už buto lapuką atėjo 600 lt, su viskuo sumokėjau apie 900 lt verysad.gif, o atlyginimas tai mažesnis nei moku už butą doh.gif . Sėdžiu skoloje panoms 800 lt doh.gif
Atsakyti
biggrin.gif Ainam siandien pigiu obuoliuku i maximas po 0,69 centus mirksiukas.gif vakar spec viena pirkau paragaut ar ne kokie miltiniai jau, bet visai liux smile.gif Na sia savaitele tai 100lt ant maisto, bet +tuoletiniai popieriai visokie lotuliukas.gif Uztai kita savaite bus ramu, tik pienas koks ir duona perkama ax.gif Jmz paemiau mentes be kaulo ir su kaulu, per akcija liuks, nebrangu sakyciau, bus va kokiem gulesiukui ar da kam blush2.gif

"bjaurybe" blink.gif O dievuleliau ,kodel tokie baisus mokesciau?kas per butas, kvadratura?Mes uz gruodi uz 4 kambariu butuka paklojom 600lt doh.gif , bet ziuriu menkniekis su tamstos 900 palyginus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 21 sausio 2010 - 11:57
QUOTE(Jolkuce @ 2010 01 21, 11:55)
"bjaurybe" blink.gif  O dievuleliau ,kodel tokie baisus mokesciau?kas per butas, kvadratura?Mes uz gruodi uz 4 kambariu butuka paklojom 600lt doh.gif , bet ziuriu menkniekis su tamstos 900 palyginus unsure.gif

mūsų 61 kv. butas, vien už šildymą beveik 400 lt + vanduo apie 150 lt, liftas, bendrijos paslaugos, bendri mokesčiai, ir sumoje susidarė 600 lt. Vanduo visada būdavo apie 100 lt, o dabar pabrango blink.gif , perspėjo buchalterė, kad brangs po naujų, bet nemaniau, kad taip daug doh.gif. Plius elektra, internetas, dujos, telefonai, vanduo ir įspūdinga suma verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2010 01 20, 15:56)
bigsmile.gif  koks skanus meniu, kiekviena diena tokia gausi įdomių patiekalų ir išviso stebiuosi, kaip žmonės rytais košes verda, nu aš arba tyngiu arba nežinau kaip čia yra, pusryčių dažnai nevalgau tik atsikėlusi, man turi praeiti 2h kad norėčiau valgyti, tai dažniausiai išeinu nevalgiusi, jei niekur nereikia eiti, tada kokią 12h pusryčiauju. Vis sakau, kad virsiu ir aš košes, bet kaip nepradedu taip nepradedu, nėra tokio dalyko mūsų meniu  doh.gif o juk ir sveika ir pigu ir taip skanu, bet va.. apsileidimas doh.gif


As sau irgi nedaryciau kasdien, o karsti pusryciai labiausiai del vaiku, kad i mokykla su tusciu pilvu nelektu, tuo labiau, kad jie pries koses nesipriesina blush2.gif Va vyriausias semos vyras tai retkarciais vietoj kosyciu sumustinuka issitraukia, bo nieko ner skaniau lotuliukas.gif

QUOTE(Mergelė @ 2010 01 20, 16:04)
keptuveje kepti varskiniai pyrageliai su desrelemis
Pasidalink patirtim kaip gamini. Ir jei gali mestelėk šio patiekalo  "modeliu kojytes". Ačiū.


Dabar pradesiu dirbti receptu platintoja lotuliukas.gif

pyrageliams su desrelemis darau tesla is 200 g varškės, 1 kiaušinio, 1 a.š. sodos, nugesintos, 6 v.š. miltų su kaupu, trupucio druskos. I sia tesla isuku pieniskas desreles ir kepu keptuveje. Valgom su pomidorų padažu ir/arba grietine.


Modeliu kojyciu receptas cia
http://www.supermama...p;#entry5830958, tikrai labai skanus ir grazus sventinis patiekalas, tik darbo daugokai.

QUOTE(miau @ 2010 01 21, 09:11)
O gal galima apie šiuos receptus plačiau?  blush2.gif  ax.gif


Siupinine, tikrai labai skani, soti ir taupi, nes suvalgom visus likucius, recepta radau SM kazkurios mamytes( toki tiksliai nukopijuota ir idedu), bet naudojuosi jau senai ir daznai
Sluoksniais į šaltą puodą dedam šiuos produktus:
1 svogūnas (kubeliais), 1 vnt raugintas arba marinuotas agurkas kubeliais, 150 g kubeliais supjaustytos šviežios mėsos (kiauliena, jautiena), 1 vnt vidutinio dydžio morka (tarkuota), 4-5 bulvės kubeliais, 200g rūkutos mėsos kubeliais (geriau kelių rūšių dešryčių, kumpelių ir pan - vnž "šaldytuvo valymas"), 100 g pieniškų dešrelių arba daktariškos dešros, 1 arb.šaukštelis "Vegetos" ar panašių prieskonių (as dedu druska ir zoliniu prieskoniu be E), 400 g skardinė pomidorų savo sultyse - supjaustyti kubeliais, pilti su visom sultim, pomidorų pastos 2 valg šaukštai
alyvuogių (nebūtina)
Dar paspaudžiam , kad susispaustų ir neliktų oro tarpų. Uždengiam ir be jokio vandens dedam ant kaitvietės. Įkaitinam puodą (apie 3 min) ir kai užverda su mažinam galingumą per pusę. Troškinam viską savo sultyse 20 min. Tada supilam 1 l verdančio vandens ir dar paverdam su vandeniu apie 10 min.

Lavasa idarau apkeptu misiniu is mazdaug 400-500 g. maltos mesos, 1 svogūno, 2 didelių pomidorų, 1/2-1 v.š. miltų, 150 ml grietinėlės arba grietines mazesnio riebumo, 2 v.š. pomidorų padažo, druskos, pipirų, poros skiltelių česnako . Kai visa tai apkepa imetu i keptuve tarkuoto fermentinio surio, nukeliu nuo ugnies ir ta kose aptepu lavasa. Susuku i vyniotini ir koki 10 min. kisu i orkaite, kad nezymiai apskrustu. Mano vaikams vienas is skaniausiu patiekalu biggrin.gif

Rukytos zuvies salotos pacios paprasciausios : zuvis/kiausinis/zirneliai/tarkuotas obuolys/poras/majonezas jei turiu dar kartais ipjaustau pomidoro, si kart nebuvo.

Spageciai su krutinele tai buvo eksperimentiniai - internetiniai, gavosi visai neblogi:
2 vištienos krūtinėlių filė, 1 svogunas pakepami ant keptuves, dedami prieskoniai, pilama saukstas soju padazo, apie puse stiklines apelsinu sulciu, kelias minutes paverdama ir padazas uzpilamas ant isvirtu makaronu, pabarstom fermentiniu suriu ir sezamo seklom.

Nu va, atsiskaiciau karsta.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėjūna: 21 sausio 2010 - 13:29
QUOTE(Vėjūna @ 2010 01 21, 13:23)
Nu va, atsiskaiciau karsta.gif  biggrin.gif


Labai labai ačiū, Vėjūna 4u.gif Viską nusikopinau, šeimininkausiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2010 01 21, 14:30)
Labai labai ačiū, Vėjūna  4u.gif  Viską nusikopinau, šeimininkausiu  biggrin.gif


Smagu padeti mirksiukas.gif
Atsakyti