Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

QUOTE(murzilkaa @ 2010 01 19, 22:51)
nu neteko dar apie tokius girdet  g.gif
isbandysim  mirksiukas.gif
o man vaikai grize pranese kad nuo vasario nebeliks nei nemokamu pusryciu nei pietu mokyklose  verysad.gif duos tik priedus unsure.gif
va dabar tai bus galvos skausmas ka vaikams ideti i mokykla pavalgyt doh.gif


nu jo, kieno pajamos mažos ir gaudavo nemokamą maitinimą, buvo gerai. oi kaip sunku, kai šeima išvis gramzdinama gilyn. jokios pagarbos.
Atsakyti
QUOTE(murzilkaa @ 2010 01 19, 21:51)
va dabar tai bus galvos skausmas ka vaikams ideti i mokykla pavalgyt doh.gif

mano panos perkasi po bandelę ir arbatos, kainuoja 1,50 lt. Dar visada įsimeta kokį saldainį, mandariną ar obuolį (buvom gavę iš kaimo, bet jau teks pirkti). Kartais nuperku iš grūdų po bandelę, tokia saldi juoda duonelė, pas mus prie darbo kepa. Būna, kad lieka nuo pusryčių sumuštinių, tai irgi įsimeta, arba kokį sausainį ax.gif O ką daryt, blatniau nieko nesugalvosi juk, o pirkti nelabai verta schmoll.gif , nebent vaikas valgus ir valdiškam maistui g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2010 01 19, 21:05)

todėl, kad alus ir šampanas buvo perkamas vaikų gimtadieniui tongue.gif (suprantu kodėl ir kas gėrė, bet skamba vis tiek juokingai smile.gif )
Atsakyti
Nors savaite jau ipusejo as vis dar prejusios iki siol negalejau suskaiciuoti doh.gif , o kai suskaiciavau, tai dziaugsmo ne kazin kiek, galejom ir pigiau prasisukt.

Pirmadienis:
pusryciai-aviziniu dribsniu kose su bananais.
pietus - netikri kepsniukai is vistienos krutineles su greitai marinuotu kopustu salotom ir bulvem gaminti sekmadieni.
vakariene - siupinine sriuba, savaitgali kepti sokoladiniai keksiukai desertui.

Antradienis:
pusryciai- keptuveje kepti varskiniai pyrageliai su desrelemis,
pietus - as nesiausi kelis likusius vistienos kepsniukus su salotomis, vaikams buvo likusi siupinine sriuba, dar valge sumustiniu su lydytu sureliu.
vakariene - keptas lavasas su farso/darzoviu idaru, rukytos zuvies salotos, desertui vis dar turejom keksiuku.

Treciadienis:
pusryciai - ryziu kose su razinomis
pietus - as dejausi rukytos zuvies salotu, vaikai sugrize suvalge koses likucius, dar buvo like vakarykscio lavaso.
vakariene - spageciai su vistienos krutineles padazu, vaikams dar reikejo pieno su batonu ir obuoliu kose.

Ketvirtadienis:
pusryciai -grikiu kose su grybu padazu.
pietus - as nesiausi vakarykscius spagecius, vaikams koses likuciai dar pabaige spagecius.
vakariene - farso kukuliai troskinti su morkomis ir bulvemis bei grietine, pekino salotos .

Penktadienis:
pusryciai - cirviniai blynai.
pietus -vakarykstis mesos kukuliu troskinys, vaikams dar prireike sumustiniu su kumpiu.
vakariene - grikiu plovas.

Sestadienis:
pusryciai - karsti sumustiniai su kakava.
pietus - cukiniju/tuno pyragas.
vakariene -tas pats cukiniju/tuno pyragas, desertui kepiau "poniu pirstelius" (plikytos teslos lazdeles su grietines kremu).

Sekmadienis:
pusryciai - omletas su sonine.
pietus - pagal Sonatina keptos "modeliu kojytes" (vistienos blauzdeles sluoksniuotos teslos krepseliuose su darzoviu arba bulviu koses idaru), burokeliu salotos
vakariene - razinu/cinamono mielinis pyragas su pienu.

Per savaite pirkau: pienas/kefyras - 4,64lt., suris fermentinis, feta (liko) - 9,52lt., duona/bulka (pirkau didziuli kepala namines duonos uz 17lt, tikiuosi uzteks dar ir siai savaitei) - 22,15lt., vaisiai - 7,76lt., sviestas - 6,67lt., grietine - 5,87lt., vistienos ketvirciai - 8,71lt., darzoves- 8,13lt., rukyta zuvis- 3,49lt., visciuku blauzdeles- 9,44lt., varske - 4,36lt., lydytas surelis - 2,22lt., nugareles - 1,34lt., makaronai, ryziai, miltai - 6,55lt., lavasas - 2,99lt., pomidoru padazas- 2,99lt.,farsas - 9,33lt., sonine- 4,65lt., kepimo milteliai, mieles, sezamo seklos, razinos, cinamonas - 6,05lt., sokoladas - 2,98lt., ananasu konservai - 2,29lt.

VISO: 133,65lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėjūna: 20 sausio 2010 - 14:12
QUOTE(Vėjūna @ 2010 01 20, 14:08)

bigsmile.gif koks skanus meniu, kiekviena diena tokia gausi įdomių patiekalų ir išviso stebiuosi, kaip žmonės rytais košes verda, nu aš arba tyngiu arba nežinau kaip čia yra, pusryčių dažnai nevalgau tik atsikėlusi, man turi praeiti 2h kad norėčiau valgyti, tai dažniausiai išeinu nevalgiusi, jei niekur nereikia eiti, tada kokią 12h pusryčiauju. Vis sakau, kad virsiu ir aš košes, bet kaip nepradedu taip nepradedu, nėra tokio dalyko mūsų meniu doh.gif o juk ir sveika ir pigu ir taip skanu, bet va.. apsileidimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2010 01 20, 13:25)
todėl, kad alus ir šampanas buvo perkamas vaikų gimtadieniui tongue.gif (suprantu kodėl ir kas gėrė, bet skamba vis tiek juokingai smile.gif )

Nu jo lotuliukas.gif
Mums kai prasideda sausį gimtadieniai, tai vos kas ne savaitę doh.gif doh.gif .
Šiandien grįžau iš parduotuvės be 55 Lt. Papirkau samsono dešrytės, nes nuolaida, dar majonezo be koservatų, tai varškytei akcija, vištos file ir doh.gif doh.gif verysad.gif Nu vien žo..

Vėjūna, keptuveje kepti varskiniai pyrageliai su desrelemis,
Pasidalink patirtim kaip gamini. Ir jei gali mestelėk šio patiekalo "modeliu kojytes". Ačiū.
Atsakyti
Aš kol kas laikausi dar šią savaitę, perku tik minimaliai, paprasčiausiai nėra iš ko, tai ir ramu ax.gif
Gal kas turit parduoti vaikų išaugtas pačiūžas?
Atsakyti

QUOTE(murzilkaa @ 2010 01 19, 21:51)
nu neteko dar apie tokius girdet  g.gif
isbandysim  mirksiukas.gif
o man vaikai grize pranese kad nuo vasario nebeliks nei nemokamu pusryciu nei pietu mokyklose  verysad.gif duos tik priedus unsure.gif
va dabar tai bus galvos skausmas ka vaikams ideti i mokykla pavalgyt doh.gif
Papildyta:

aciu uz info  4u.gif  4u.gif  4u.gif



Kuri čia taip savivaldybė? Dar Alytuj kol kas nieko negirdėti? g.gif
Atsakyti
aš dar šią savaitę nė lito neišleidau. dar stengiamės valgyt kas yra.

noriu plaukus pasidažyt tai taupau ant dažų. doh.gif nu bet ot situacija. buvau studentė prasčiau gyvenau bet taip nesijaučiau. kaip jau minėjot žmonių savigarba daugelio paminta
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2010 01 20, 15:04)
Mums kai prasideda sausį gimtadieniai, tai vos kas ne savaitę  doh.gif  doh.gif .

pas mus toks būna gruodis-gimtadieninasi brolis, jo žmona, mano krikšto dukra, kito brolio žmona, paskui Kalėdos ir Nauji karsta.gif žodžiu - maratonas blink.gif

o sausį tai tik MB gimtadienis. Jau planuoju, kad šį savaitgalį gimtadieniui triušį gaminsiu (nes turiu šaldiklyje ir nekyla ranka paprastą dieną ką nors iš jo gaminti blush2.gif ),vėl lašišos pasūdžiau sumuštinukams, rūkytos dešros dar turiu papjaustymui,kepsiu firminį savo pyragą. tai liks tik vyniotinio kokio nupirkt, tortu pasirūpint, apžiūrėt, ar dar turim šampano ir vaisių nupirkti ax.gif gal nelabai iškrypsiu iš "taupuko kelio" ax.gif

QUOTE(meskute231 @ 2010 01 20, 20:45)
noriu plaukus pasidažyt tai taupau ant dažų. 

ne be reikalo paskutinį kartą plaukus nusidažiau beveik natūralia savo spalva -dabar ramu ramu - užtenka nusikirpti, o dažyti nebereikia rolleyes.gif kol esu nestuke.gif ir nedažysiu schmoll.gif
Atsakyti
Žiemą aš irgi plaukų nesidažau. Pavasarį pasidažau ir viskas. Po to vaikštau natur produkt.
SilRa, kokią lašišą tu perki pasūdinimui ir kaip sūdai?
Papildyta:
QUOTE(meskute231 @ 2010 01 20, 20:45)
aš dar šią savaitę nė lito neišleidau. dar stengiamės valgyt kas yra.




Nu kokia tu šaunuolė. pasidalink patirtimi savo pusės savaitės meniu.
Man irgi avanso neperveda, tai pati jau sau, iš dalies, išsimokėjau iš savo kreditinės kortelės. blush2.gif Nu bet nemoku ne tas žodis. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2010 01 20, 21:58)
SilRa, kokią lašišą tu perki pasūdinimui ir kaip sūdai?

kol kas lašišos neperku -parveža giminės tiesiai iš Norvegijos ax.gif o jei pirkčiau - rinkčiausi arba pjausnius,arba file gabaliuką. Nors ji brangoka, bet vienu sykiu juk didelio gabalo nereikia ax.gif kažkada nusipirkau 1 pjausnį, jį susūdžiau ir visai skaniai porą savaičių ant sumuštinių dėjau ax.gif

sūdau taip: dedu lašišą į maišelį, ten įberiu druskos ir cukraus proporcijom 2:1 (tai yra - pvz. 2 šaukšteliai druskos ir šaukštelis cukraus), dar įberiu džiovintų krapų (nebūtinai).tada gerai tuo mišiniu ištrinu žuvį, glaudžiai užvynioju ir palieku šaldytuve bent 2 paroms. Skanu - gaunasi visaikaip pirktinė sūdyta lašiša. Kartais būna sūresnė, kartais mažiau sūri - paeksperimentuokit su druskos kiekiais ir rasit, kaip jums skaniausia mirksiukas.gif
Atsakyti