Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 19, 09:39)
pas mus yra firminė žuvų-ledų parduotuvė KRAITENĖ, tai ten žymiai viskas pigiau, šviežia,m žuvyje nėra daug vandens, daugiau gyvo svorio, ledų 0.5 kg būna tik apie 3-5 lt. labai skanių.

drinks_cheers.gif Mes ir ,kai pas tėvus važiuojam, vis užsukam į Kraitenės parduotuvę.Šiandien vyras turi grįžt iš ten su žuvim, silkute,tokiose didelėse konservose( wub.gif ) ir ledais.
Aš vis kokią nors dėžutę laikau šaldiklyje,kad būt galima svečius pavaišint ,jei daugiau neturėčiau kuo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murzilkaa @ 2010 01 18, 22:01)
bjaurybe kas cia per patiekalas" siskutes"? g.gif
apsviesk, a? rolleyes.gif

Nežinau, kiti gal kitaip vadina g.gif , čia daugiau dzūkiškai ax.gif
Tai paprasta žemaičių blynų tešla, padaryti iš tešlos kvadračiukai ir apkepti keptuvėje. Kaime dar visada užpylus padažu, pašaudavom į pečių, namie dėl tiek neverta orkaitės kaitinti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(feneke @ 2010 01 19, 10:59)
drinks_cheers.gif Mes ir ,kai pas tėvus važiuojam, vis užsukam į Kraitenės parduotuvę.Šiandien vyras turi grįžt iš ten su žuvim, silkute,tokiose didelėse konservose( wub.gif ) ir ledais.
Aš vis kokią nors dėžutę laikau šaldiklyje,kad būt galima svečius pavaišint ,jei daugiau neturėčiau kuo  ax.gif


tos didelėse konservose silkės dar neragavau , o šiaip ir aš taip ledų pasikavoju, bet namiškiai aptinka ir baba tadu lotuliukas.gif
QUOTE(bjaurybe @ 2010 01 19, 11:27)
Nežinau, kiti gal kitaip vadina g.gif , čia daugiau dzūkiškai ax.gif
Tai paprasta žemaičių blynų tešla, padaryti iš tešlos kvadračiukai ir apkepti keptuvėje. Kaime dar visada užpylus padažu, pašaudavom į pečių, namie dėl tiek neverta orkaitės kaitinti schmoll.gif

mama pamenu tokius kepdavo orkaitėj, užpildavo spirgučiais ir grietinėle wub.gif
Atsakyti
sveikutės atėjau šį kartą truputį ne į temą blush2.gif gal kuri turit garų puodą nenaudojamą ir norėtumėte jį parduoti? blush2.gif jie taip rašykit į až.

o dabar prašau spyrio į sėdimąją nes išėjau į miestą tik duonos parsinešti tai išlaidau 80lt ant maisto produktų ir vėl kritau į bačką su savo taupymo planais siutas ima negaliu, gal dabar po tokio siuto bus lengviau susiimti ir visą sav susirašyti ne tik išlaidas bet ir ką gaminau ką valgė šeimyna
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 01 19, 14:43)
sveikutės atėjau šį kartą truputį ne į temą  blush2.gif  gal kuri turit garų puodą nenaudojamą ir norėtumėte jį parduoti? blush2.gif  jie taip rašykit į až.

o dabar prašau spyrio į sėdimąją nes išėjau į miestą tik duonos parsinešti tai išlaidau 80lt ant maisto produktų ir vėl kritau į bačką su savo taupymo planais siutas ima negaliu, gal dabar po tokio siuto bus lengviau susiimti ir visą sav susirašyti ne tik išlaidas bet ir ką gaminau ką valgė šeimyna

bet tai gal nusipirkai maisto vsiai savaitei? būna būna taip...baisu man ir eit į parduotuves...vakar įlėkiau į maxę, buvau pasiėmus nedaug pinigų, o akcijų, o nuolaidų, bet kadangi pinigų nedaug, o svarbiausi produktai prieš akis stovi, tai skubinau pirkt ką reikia ir išlėkiau, bet paskui dar norfoj dasipirkau ir išėjo nemaža sumelė
Atsakyti
paskubėkit sumokėti už elektrą - iki sausio 20d dar galima VST mokėti senu tarifu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2010 01 19, 16:25)
paskubėkit sumokėti už elektrą - iki sausio 20d dar galima VST mokėti senu tarifu mirksiukas.gif

zinojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 19, 15:26)
bet tai gal nusipirkai maisto vsiai savaitei? būna būna taip...baisu man ir eit į parduotuves...vakar įlėkiau į maxę, buvau pasiėmus nedaug pinigų, o akcijų, o nuolaidų, bet kadangi pinigų nedaug, o svarbiausi produktai prieš akis stovi, tai skubinau pirkt ką reikia ir išlėkiau, bet paskui dar norfoj dasipirkau ir išėjo nemaža sumelė

tame ir reikalas kad nėr ko valgyti doh.gif ryt svečiams patieksiu o po to ir vėl teks galvoti kuom maitinti šeimyną
duona batonas 4,24 sausainiai tinginiui 6x0,89 (5,34) miltai 2,89 saldainiai 4,38 kakava 5,34vanilė 2,99margarinas1,35 bananai pomidorai 11,3 kiaušiniai 3,3ltrukta mėsa 12 dar sūris 8,72 vištienos krūtinėlė 18 viso 80lt
Atsakyti
būna tokių dienų kaip tyčia, bet grįši į senas vėžes, svarbu noras yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2010 01 19, 09:20)
kasdien karsti pusryciai  bigsmile.gif


Nu stengiamės. Kažkaip įpratom kiekvienai savaitės dienai tuos pačius ar panašius pusryčius. Retai kada keičiam. Anksčiau irgi varydavom vis sumuštinius, o dabar jau pro retą. Jau ryt su vyru valgysim sumuštinius, nes privariau pašteto daug, o vaikui turim dar šaldytų varškėtukų.


Žuvies-pievagrybių kotletukai tai mano fantazijos makaliūzė. Kadangi sūnus pradėjo nevalgyti šaldytos žuvies, tai sumaliau ją, kartu ir pievagrybius. Dėjau prieskonius, majonezo, kiaušinių, manų, maldama batono. Kepiau orkaitėj. Nu nieko toki rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Mergelė @ 2010 01 18, 21:14)

Išleista - 101,20 LT. blush2.gif + šampanui ir alui - 26,98 Lt (atbuvom du vaikų gimtadienius). Iš viso: 128,18



QUOTE(SilRa @ 2010 01 18, 22:11)
va šita vieta tai man patiko hihihi.gif
g.gif nesu mačiusi mastau.gif


O kodėl? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2010 01 19, 10:27)
Nežinau, kiti gal kitaip vadina g.gif , čia daugiau dzūkiškai ax.gif
Tai paprasta žemaičių blynų tešla, padaryti iš tešlos kvadračiukai ir apkepti keptuvėje. Kaime dar visada užpylus padažu, pašaudavom į pečių, namie dėl tiek neverta orkaitės kaitinti schmoll.gif

Švilpikai .Kaime irgi taip gamina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2010 01 19, 11:27)
Nežinau, kiti gal kitaip vadina g.gif , čia daugiau dzūkiškai ax.gif
Tai paprasta žemaičių blynų tešla, padaryti iš tešlos kvadračiukai ir apkepti keptuvėje. Kaime dar visada užpylus padažu, pašaudavom į pečių, namie dėl tiek neverta orkaitės kaitinti schmoll.gif

nu neteko dar apie tokius girdet g.gif
isbandysim mirksiukas.gif
o man vaikai grize pranese kad nuo vasario nebeliks nei nemokamu pusryciu nei pietu mokyklose verysad.gif duos tik priedus unsure.gif
va dabar tai bus galvos skausmas ka vaikams ideti i mokykla pavalgyt doh.gif
Papildyta:
QUOTE(SilRa @ 2010 01 19, 16:25)
paskubėkit sumokėti už elektrą - iki sausio 20d dar galima VST mokėti senu tarifu mirksiukas.gif

aciu uz info 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti