Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

QUOTE(SilRa @ 2010 01 15, 14:37)
o kokias sąlygas turi atitikti šeima, kad galėtų pretenduoti į tą davinį? ax.gif aš tuoj išeinu į dekretą,paskui gausiu tik motinystės išmokas,o MB nedirba,tai sumažės pajamos unsure.gif gal jau teks ir mums tų kruopyčių ieškoti blush2.gif

ir kur reikia kreiptis?

aš į savo seniūniją kreipiausi. reikia pvz kaip dabar tai pateikt pažymą apie pajamas už spalį, lapkrity ir gruodį. turi vienam žmogui gautis suma ne didesnė nei penki šimtai su biskiu (neprisimenu skaičių blush2.gif )
mūsų šeimoj vienam asmeniui gaunasi 288lt verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(bjaurybe @ 2010 01 15, 15:22)
Įtariu man ir kompensacija priklausytų g.gif , nes už butą atėjo 600 lt, o kur dar kiti mokesčiai doh.gif
O kokių dokumentų reikia ir iš kur juos susirinkti? g.gif

va kompensacijai tai jau dokumentų daaaug reik. aš pvz atėjau tik to maisto davinio prašyt o man dar pasakė kad ir socialinė parama priklauso. davė anketų šūsnį užpildyt apie pajamas ir turtą, reikia kopijų visų šeimos asmenų pasų ir gimimo liudijimų, gyvenamos vietos deklaracijų ir pažymų apie pajamas. gal dar ko daugiau, bet nebesigilinau ir neskaičiau.
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 01 16, 17:51)
aš į savo seniūniją kreipiausi. reikia pvz kaip dabar tai pateikt pažymą apie pajamas už spalį, lapkrity ir gruodį. turi vienam žmogui gautis suma ne didesnė nei penki šimtai su biskiu (neprisimenu skaičių  blush2.gif ) mūsų šeimoj vienam asmeniui gaunasi 288lt verysad.gif


Sveikutės, vienam šeimos nariui turi išeiti ne daugiau kaip 525 lt per mėn.
Atsakyti
Na bandau skaičiuot ką šią savaitę pravalgėm tongue.gif :

I. Pietums man į darbą likę kopūstų blyneliai, vyrai namie kas kokių lašinių rado, kas burokėlių sriubą pabaigė.
Vakarienei - vakarykščiai kepsniukai su makaronais ir marinuotais burokėliais
II. Keptos šparaginės pupelės su manais ir kiaušiniu,
vakarienei - vyrui dar paskutiniai kepsniukai, o mums su tėvuku pieniškos dešrelės su virtomis bulvėmis ir raugintais agurkais , o kam marinuotais burokėliais.
III. Pietums - silkė su bulvėmis, morkomis ir majonezu, vyras dar kelias pieniškas dešreles sukapojo.
Vakarienei - raugintų kopūstų sriuba su iš kaimo parvežtais kauliukais ir bulvės marškinėliuose, kompotas iš uogienės.
IV. Pusryčiams ( nes visi namie buvom ) - virti kiaušiniai
Pietums - keptos vakarykščios bulvės su spirgiukais ir svogūnais, vyrui kadangi trūko, tai dar susirado pieniškų dešrelių,
Vakarienei- balta mišrainė, vakarykštė kopūstų sriuba, avižiniai sausainiai su kakava
V. Pietums man į darbą balta mišrainė, vyrai kažką susirado šaldytuve
Vakarienei - kiaušinienė kam su svogūnais kam su lašinukais ir raugintais kopūstais
VI. Plovas su širdelėmis ir marinuotais agurkais, aš dar su draugėmis kavinėjė picą įkirtau, o vakare vėl pasišildėm to paties plovo, kakava su sausainiais
VI. Plovo likučiai, farširuoti kiaušiniai

Pirkau :
Kiaušiniai 30 vnt - 10 Lt ( apie pusę dar liko ) ; širdelės - 7,16 Lt ( iš 2 padariau plovą, dar viena liko), batonas - 0,79 Lt; balta duona - 0,89 Lt; saldainiai -1,84 Lt; virtos pieniškos dešrelės - 4,14 Lt; sausainiai - 1,28 Lt, majonezas 5 vnt x1,99- 9,95 Lt ( čia akcija Maximoje, tai užsipirkau daugiau ); juoda duona 0,89 Lt; kepenų paštetas -1,29 Lt, kepti vištienos kotletai - 4,73 Lt ( susigundžiau ant akcijos, liko kitai savaitei )
Tai viso : 42,96 Lt
Manau, kad neblogai, nes dar kelias dienas galiu neit į parduotuvę tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 17 sausio 2010 - 15:02
Mickute, gerai prasisukai šią savaitę thumbup.gif

aš šią savaitę išleidau daugiau negu planavau - 83.5lt, Pirkinius patikslinsiu po meniu ax.gif

vaikis nuo antradienio vėl ėjo į darželį, tai ten ir valgė iki vakarienės.

Pirmadienis:

Dieną: aš - obuoliai, ruginės duonos bandelės su ryžiais (draugė davė kelias išmėginti skonį), sumuštinis su kumpiu; vyras - gyveno sumuštiniais su kumpiu; vaikis - dar jogurtuko ir sūrelių gavo.

vakare: plovas su mėsa nuo kalakuto kaklo (iš šaldiklio), burokėlių lapelių sriuba iš praėjusios savaitės.

Antradienis:

Dieną: aš - obuoliai, ruginės bandelės su ryžiais, kefyras su duona; vyras - kumpis su duona, vakarykštis plovas su raugintais agurkais; vaikis - jogurtukas

Vakare: grybienė su virtom bulvėm, vaikis - dešrelė su bulvėm

Trečiadienis:

dieną: aš - obuoliai, sumuštiniai su lašiša; vyras - rūkyta dešra su duona, grybienės likučiai; vaikis - koldūnai su grietine

vakare: orkaitėje kepta kalakutienos krūtinėlė (iš šaldiklio) kartu su bulvėm ir morkom

Ketvirtadienis:

dieną: aš - obuoliai, sumuštiniai su lašiša ir rūkyta dešra; vyras-vakarykštė kalakutiena su bulvėm, sumuštiniai su dešra, vaikis: jogurtas,sūreliai

vakare: keptos bulvės su kefyru (aš) ir naminiais žuvies koncervais (uošviai kažkada buvo atvežę); vaikis - tos pačios bulvės su dešrelėm

Penktadienis:

dieną: aš -javainio batonėlis, jogurtas, obuoliai, sumuštiniai su lašiša; vyras - tie patys žuvies koncervai su duona, jogurtas; vaikis - jogurtas, sūrelis

vakare: naminiai mėsainiai, barščių likučiai.

Šeštadienis:

pusryčiai: avižinė košė
pietūs: cepelinai su grietine (iš šaldiklio)
pavakariai: kakava ir naminis pyragas su obuoliais
vakarienė: kotletai su virtom bulvėm ir raugintais kopūstais, pupelių sriuba.

Sekmadienis:

pusryčiai: tarkuotų bulvių ir faršo kukuliai su baltu padažu
priešpiečiai: saldūs kukurūzai su kakava
pietūs: pupelių sriuba
vakarienė: kukuliai ir kotletai su bulvėm ir raug. kopūstais, pupelių sriuba

Pirkiniai:
Mėsa: 2 pak. dešrelių, 10 kiaušinių, pakelis mėsainių maltinukų
Pieno produktai: 17 varškės sūrelių (4 liko), 2 ind. grietinės (1 liko), 1 gab. fermentinio sūrio, 9l pieno, 1l jogurto, 4 ind.vaik.jogurtuko, 2 pak. varškės (abu liko), 1l kefyro
Duona ir kruopos: batonas, 3 kep.duonos, mėsainių bandelės, saldūs kviečiai pusryčiams, javainis, 2 bandelės "trys kapeikos"
daržovės ir vaisiai: 6 mandarinai, 2 pomidorai, agurkas, 2 greifruktai, pekino kopūstas, vakuotos pupelės, 4 kiviai, 3 apelsinai, morkos
Bakalėja: 2 ind.margarino (1 liko), kavos gėrimas, kakava, vaikiška kakava, cukrus, sultinys, saldžiarūgštis padažas
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2010 01 17, 17:08)
Mickute, gerai prasisukai šią savaitę thumbup.gif



Nu kad kitaip negaliu verysad.gif MB vis nedirba, tai jau nuo skaičiavimų stogą rauna doh.gif
daug savo daržovės gelbsti, va tik kokių morkų jau kai akcija būna tai po kokius 5 kg nusiperkam ax.gif dar obuolių dėžutę savo turim jeigu ką mirksiukas.gif thumbup.gif į darbą dažniausiai nešuosi kokias mišraines arba silkę su kokiomis daržovėmis sumakaluota blush2.gif , negaliu kažko iš mėsos neštis, namiškiams palieku kas skaniau tongue.gif gerai, kad kolege darbe bando kilus mesti, tai labai tinka visokios mišraines ar kažkas šiaip iš daržovių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2010 01 17, 17:18)
Nu kad kitaip negaliu  verysad.gif  MB vis nedirba, tai jau nuo skaičiavimų stogą rauna  doh.gif
daug savo daržovės gelbsti,  va tik kokių morkų jau kai akcija būna tai  po kokius 5 kg nusiperkam  ax.gif  dar obuolių dėžutę savo turim jeigu ką  mirksiukas.gif  thumbup.gif  į darbą dažniausiai nešuosi kokias mišraines arba silkę su kokiomis daržovėmis sumakaluota  blush2.gif ,  negaliu kažko iš mėsos neštis,  namiškiams palieku kas skaniau  tongue.gif  gerai, kad kolege darbe bando kilus mesti, tai labai tinka visokios mišraines ar kažkas šiaip iš  daržovių  smile.gif

joooo smile.gif pas mane situacija panaši, tai irgi pastebėjau, kad dažnai mėsytes ir skanesnius kąsnelius namiškiams palieku, o pati valgau paprastesnį maistą ax.gif ypač kai dabar mėsos man mažai norisi biggrin.gif labiau žuvies ar kefyro cool.gif
Atsakyti
pirmadienis
pusryčiai: grikių košė,arbata
pietūs: krūtinėlės kepsniukai (smulkinta krūtinėlė, majonezas, krakmolas, kiaušiniai), bulvių košė, morkos su česnakais salotos, sriuba - vištienos krūtinėlė buvo su kauliukais, tai kauliukai, bulvė, morka, šparaginės pupelės.
vakarienė: kepsniukai vakare kam trūko
antradienis
pusryčiai: sumuštiniai su dešryte, arbata
pietūs: sriuba vakarykštė vištienos, kepsniukai likę nuo vakar + bulvių košė ir rauginti agurkai
vakarienė: bandelės su pienu
trečiadienis
pusryčiai: sumuštiniai su dešryte, arbata
pietūs: rugštynių sriuba, dešrelės su raugintais kopūstais, bulvės virtos
vakarienė: bandelės su pienu
ketvirtadienis [/B]
pusryčiai: virti kiaušiniai su majonezu, arbata
pietūs: brandinta rugštynių sriubą, iš kameros traukti jau senokai iškepti karbonadai, pašildyti su sūriu ir svogūnais, brandintom bulvėm, rauginti agurkai
vakarienė: jogurtas, varškė su uogiene
penktadienis
pusryčiai: kiaušinienė pirato akys su duona, kava+pienas
pietūs: vištienos kauliukų - perlinių kruopų sriuba, anytos atnešti vištienos kotletukai, +bulvės ir agurai rauginti mūsų
vakarienė: alus, čipsai, vaisiai, sausainukai, pienas
šeštadienis
pusryčiai: pieniška ryžių košė, arbata
pietūs: brandinta vištienos kauliukų - perlinių kruopų sriuba, vištiena iš sriubos, kepta su svogūnais morkom ant bulvių, valgyta su raugintais agurkais
vakarienė: lašinukai su agurkais
sekmadienis
pusryčiai: 4 grūdų košė, arbata, kava
pietūs: Žuvienė (upėtakio likučiai (galva,uodega), poras, krabų lazdelės, ryžiai, bazilikas), makaronai su padažu (padažas mėsų likučiai, svogūnas, morka, kečiupas)
vakarienė: tinginys su pienu (tinginį pati pasidariau)

IŠLEISTA:

krūtinėlė vištienos 500 g 5,00
Kava 500 g 10,22
Arbata 2 4,78
Saldainiai 6,17
prieskoniai 5,22
Košė pakučiais 3 2,37
Aviečių džemas 4,97
Alus 6 11,54
Pienas 5 10,25
jogurtas 3 3,27
Bandelės 5 2,50
dešrelės 6,28
sūrio lazdelės 4 2,76
Duona 2 5,98
Batonas 1 0,99
varškė 2 5,76
traškučiai 1,10
kečiupas 2,89
Mandarinai 3,77
Apelsinai 2,99
sausainiai 3 3,57
kondensuotas pienas 400 g 2,99
Krabų lazdelės 1 1,69
poras 1 1,72
Sviestas 2 pak 4,98

viso 113,77lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikoleta: 17 sausio 2010 - 18:56
norėčiau paprašyti visų meniu rašytojų ax.gif jei nesunku, pabraukit savo valgiaraščiuose šią savaitę GAMINTUS patiekalus - taip daug lengviau surasti naujų idėjų, nes paprastai pirma akis krenta būtent į juos,ir norėtųsi iš karto pastebėti, ką ir kiek kas kada gamina 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2010 01 17, 20:25)
norėčiau paprašyti visų meniu rašytojų ax.gif jei nesunku, pabraukit savo valgiaraščiuose šią savaitę GAMINTUS patiekalus - taip daug lengviau surasti naujų idėjų, nes paprastai pirma akis krenta būtent į juos,ir norėtųsi iš karto pastebėti, ką ir kiek kas kada gamina 4u.gif  4u.gif  4u.gif

pioneer.gif
Atsakyti



QUOTE(SilRa @ 2010 01 17, 21:25)
norėčiau paprašyti visų meniu rašytojų ax.gif jei nesunku, pabraukit savo valgiaraščiuose šią savaitę GAMINTUS patiekalus - taip daug lengviau surasti naujų idėjų, nes paprastai pirma akis krenta būtent į juos,ir norėtųsi iš karto pastebėti, ką ir kiek kas kada gamina 4u.gif  4u.gif  4u.gif

kad pabraukt nelabai moku blush2.gif šiaip tai tada parašysiu, jei bus negaminta mano

PIRMADIENIS
I. sumuštiniai su šlapianke, mažajam ryžių košė
II. bulvių plokštainis( likęs nuo sekmadienio), pasišildėm mikrobangėj, vyresnėliui-ryžių košė, mažajam-daržovienė su mėsa
III. varškės keksas(kepiaupavakarėj), čirviniai blynai(įdėjo anyta) su uogiene, pienas, kompotas
dar anyta įdėjo sūrelių kelis, mandarinų, valgėm ledų

ANTRADIENIS

I. vakarykštė ryžių košė, tyrelė su varške mažajam, , didesniajam sumuštiniai su rūkyta dešra
II. atkepinti makaronai su ketčupu (likę nuo sekmadienio), vyras valgė lašinius su šaldytuve rastu puse pomidoro ir puse paprikos, rūgštynių sriuba, mažajam daržovienė su mėsos kukuliais
III. kepiau orkaitėje kotletus, virtos bulvės, marinuoti agurkai, šparaginės pupelės

dar valgėm vakarykštį keksą, anytos mandarinus, obuolius ir sūrelių vaikai po 1

TREČIADIENIS

I. sumuštiniai su rūlyta dešra, mažasis valgė daug šlapiankės
II. pas mano tėvus aš ir vyresnėlis valgėm žirnių sriubą, kepsniukus su virtom bulvėm ir burokėlių salotom, vyras išsinešė vakarykščių kotletų į darbą
III.mažajam-bulvių-morkų tyrė namie virta, mėsos kukuliai, mes valgėm anytos išvirtus cepelinus
IV. kepiau duoną, vagėm su sūriu, b gėrė alaus, aš-vyno taurę, valgėm ledų, vynuogių( radau pirkt labai pigiai, jau nukainotų, bet gerų)


KETVIRTADIENIS

I. sumuštiniai su r. dešra, sūrelis, kiaušinienė
II. vakarykštė rūškynių sriuba
III. vakarykščiai kotletai su bulvėm ir daržovėm, mažajam daržovienė su mėsa
IV. virėm plovą
dar valgėm vakarykščią keptą duoną, kelis rstus mandarinus ir vynuoges

PENKTADIENIS

I. sumuštiniai su r. dešra, batonas su sviestu, sūrelis ( čia kaip kas norėjo)
II. kotletai, bulvės, burokėliai (valgėm su vaikais pas tėvus), vyras nešėsi į darbą plovą
III. namie aš ir vyresnėlis valgėm plovą, mažajam-daržovienė su mėsos kukuliais
IV. kepėm ryžių miltų tešloje svogūnus, brokolius, krabų lazdeles, kepėm česnakinę bagetę (rimi akcija), mažajam viriau ryžių košę

ŠEŠTADIENIS


I. likę brokoliai, svogūnai ir krabų lazdelės, ledai, šakotis (įdėta anytos0, vaikai valgė po sūrelį (įdėjo mano mama)
II.mažajam bulvių-morkų košė su mėsa, aš valgiau sumuštinius su r. dešra
III. koldūnai (iš šaldiklio)
IV. miltiniai blynai su uogiene ar grietine, ledai


SEKMADIENIS

I. manų košė, sumuštiniai su kumpiu( b ryte nupirko mėsos spec. parduotuvėj didelį gabalą)
II. mažajam daržovės su mėsa, valgėm vakarykščius blynus
III. svečiuose, nešėmės namie keptą migdolų pyragą (pusgaminis)
IV. vaikam išviriau ryžių košės, mes ką radom šaldytuve


šią savaitę išleidau tik 137.41 SUPER thumbup.gif
dar liko: du vištos ketvirčiai (įdėjo anyta), džiovintų obuoliukų kompotui, žuvies faršas(kurio vis nepanaudoju), fermentinio sūrio pakelis, duona, batonas, 10 kiaušinių, apie 0.6 kg rūkyto kumpio, sumuštiniams lašišos

gėrimus rašau į kitą sąrašą, nes pirkom einant į svečius brendžio ir b pirko aną dieną kelias alaus. na mes tai daug valgom.
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2010 01 17, 15:52)
Na bandau skaičiuot ką šią savaitę pravalgėm  tongue.gif :


Tai viso : 42,96 Lt
Manau, kad neblogai, nes dar kelias dienas galiu  neit į parduotuvę tongue.gif

na ir sauniai prasisukot , tikrai pigiai thumbup.gif , as kaip rasiau ana savaite isleidau 77.20 lt , tai sia savaite laaabai pasistengsiu maziau isleist ax.gif o ka visa savaite valgem tai as tikrai neatsiminsiu , tik ka perku galesiu uzrasyt , nes renku cekius ir klijuoju i sasiuvini - veliau skaiciuoju blush2.gif va ka pvz snd valgom ar vakar valgem tai galiu uzrasyt . Ir tikrai labai geras temas suradau , daug pigiu , ekonomisku ,skaniu, sociu patiekalu thumbup.gif aciu jums 4u.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
na ir as pagaliau su savo meniu mirksiukas.gif
PIRMADIENIS: skryliai, karsti sumustiniai, sureliai
ANTRADIENIS: lietiniai blynai su triju rusiu idarais, ryziu-krabu misraine, sumustiniai, triju grudu kose(cia dariau mociutei bet atsirado ir kiti norintys) ir vel sureliai rolleyes.gif
TRECIADIENIS: vakaryksciai lietiniai, kepta duona su cesnaku, rugstyniu sriuba, sausi pusryciai(cia vyresnelis uzsimane naktipieciu blink.gif )ir aisku sureliai bigsmile.gif
KETVIRTADIENIS: lakstiniai makaronai su farsu, vakarykste rugstyniu sriuba
PENKTADIENIS: lakstiniu likuciai, keptos vistienos slauneles su bulvem,agurku-pekino salotos, keptas batonas mirkytas kiausinio plakinyje
SESTADIENIS: vakarykstes slauneles, sausi pusryciai, likes batonas nuo vakar, sumustinukai su lasisa(likusi nuo kuciu), makaroniukai(cia tie uzplikomi su karstu vandeniu) ir kiausiniene
SEKMADIENIS sausi pusryciai, barsciai, vistienos guliasas su bulvem ir vakarienei obuoliu pyragas su pienu thumbup.gif
sureliai daugiausia ejo mociutei nes uzsikabino sia savaite rolleyes.gif
vistienos tai tikrai atsivalgem, bet kad saldytuvas sudurniavo ir kazkodel nebesaldo tai kad neismest-sunaudojau visa vistiena.o ir seima visai nieko pries buvo mirksiukas.gif
na o pirkau:
duona 2, batonas 5, makaroniukai "mivina" 8, miltai 2kg, kons.rugstynes 1,aliejus 1, kakava 1, arbata 1, obuoliai 2kg, mandarinai 1,3kg, pekino kopustas 1kg, agurkas 1, atsald.kiaul. kumpis 0,6kg, vist.ketvirciai apie 3kg, lasiniai s/r, 0,4kg, desra paruk. 0,4kg, desra 0,5kg, pienas 5l, grietine 4, sureliai 15, varskes desertas 3, kiausiniai 20, saldus kukuruzai 1dezute, riestainiai, sokoladukai 8, sausainiai aviziniai 0,370kg ir saldainukai 0,3kg.
isleidau: 133,75lt thumbup.gif
didziuociausi savimi kad sia savaite taip taupiai, bet kai paziuriu kiek kitos teisleidzia maistui tai ir geda pasidaro... blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murzilkaa: 17 sausio 2010 - 22:50