Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

QUOTE(savitre @ 2009 12 07, 22:02)
mano vyras kai nešdavosi į darbą tai jo pietų meniu būdavo: virti kiaušiniai su majonezu ar sumuštinių pavidale; apie mišraines jau sakė kepdavau bandeles su krabų lazdelėm su faršu su virta mėsyte; virta mėsytė tikdavo (arba kepta)ir sumuštiniams arba į salotas;dar puikiai tikdavo kiušiniai įdaryti su šprotais ir pan.; šaltiena darydavau, tušonkes ; įvairias makaronų salotas;  tėtis į darbą kepdavosi lašinius ("kresnas") pakui tiek mano vyro tiek tėčio gyvenime atsirado termosai kuriuose maistas ilgai išlikdavo karštas o tada jau įsidėdavo bet ka i darbą
papildau dar lietinius galima keptis tai tas pats lavašas

thumbup.gif maniškis taip pat kai dirbo tai laikui begant įsigyjo termosą skirtą maistui (12-15lt) ir kuo puikiausiai išsprendėm tą problemą: kaip valgyti šiltus pietus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murzilkaa @ 2009 12 07, 22:48)
sveikutes naujuose namuciuose  4u.gif
norejau paklausti- kaip gaminat ta dribsniu kose su bananais? blush2.gif
nedraugauju visiskai su aviziniais dribsniais ir net neisivaizduoju ka is ju gaminti  verysad.gif bet ta kose su bananais vilioja  ax.gif


Zodziu verdam paprasta aviziniu dribsniu kose biggrin.gif Imu kazkur 2/3 ar kiek daugiau pieno/vandens lygiomis dalimis misinio, ji uzverdu ir supilu 1/3 turio paciu paprasciausiu aviziniu dribsniu, paverdu iki kol pradeda tirsteti, idedu ziupsneli druskos , pora saukstu cukraus ir pries pat nuimant nuo ugnies sutarkuoju 1-2 bananus, (ypac tikslingai susinaudoja, tokie, kurie jau neturi puikios prekines isvaizdos biggrin.gif ). Belieka tik viska ismaisyti, traukti puoda nuo ugnies ir valgyti. Tikrai skani kose gaunasi, ypac tiems, kam patinka bananai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2009 12 07, 21:16)
tik reik noro suktis virtuvėje  cool.gif

o vat bėda, kai aš to noro neturiu lotuliukas.gif

QUOTE(SilRa @ 2009 12 07, 21:40)
Jei galėtų, mano vaikis vien sumuštiniais ir sūreliais gyventų doh.gif


drinks_cheers.gif pas mus taip pat
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 12 07, 23:10)
thumbup.gif  maniškis taip pat kai dirbo tai laikui begant įsigyjo termosą skirtą maistui (12-15lt) ir kuo puikiausiai išsprendėm tą problemą: kaip valgyti šiltus pietus smile.gif

pas mus tas pigesnis termosas nepasiteisino tai pirkom tą brangesnį metalinį turguj kainavo apie 100lt tada, ir maiastas sulaukus pietų budavo karštas(šioje vietoje nereikėtų taupyti o rinktis gera ir kokybišką daiktą)
Atsakyti
mano darbe irgi nėra galimybės pasišildyti maistą cool.gif viską nešdavausi tą patį šaltą cool.gif ir kotletai, ir troškiniai, ir makaronai, ir lietiniai, tik buvau atradimą padarius sriubom, nusinešdavau mažiuką induką tirštai, ir užplidavau verdančiu vandenuku iš arbatinuko, dar druskytės užsibarstydavau cool.gif ne karšta bet šilta naminė sriuba 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikoleta: 08 gruodžio 2009 - 08:44
QUOTE(savitre @ 2009 12 08, 08:33)
pas mus tas pigesnis termosas nepasiteisino tai pirkom tą brangesnį metalinį turguj kainavo apie 100lt tada, ir maiastas sulaukus pietų budavo karštas(šioje vietoje nereikėtų taupyti o rinktis gera ir kokybišką daiktą)

reiktų, nereiktų, bet mūsiškis už tą juokingą kainą irgi pasiteisino, maistas karštas būdavo smile.gif
Atsakyti
gal kuri esat dariusi mėsos vamzdelius, lazdeles ar kt., kur apsuka šonine. man įdomu kokia tai šoninė, ar žalia mėsa, ar rūkyta? niekad nedariau. rūkytos plonai pjaustytos randu parduotuvėse, o žalios-nea
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2009 12 08, 13:01)
gal kuri esat dariusi mėsos vamzdelius, lazdeles ar kt., kur apsuka šonine. man įdomu kokia tai šoninė, ar žalia mėsa, ar rūkyta? niekad nedariau. rūkytos plonai pjaustytos randu parduotuvėse, o žalios-nea


kiek aš darius tai tik su rukyta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2009 12 08, 13:01)
gal kuri esat dariusi mėsos vamzdelius, lazdeles ar kt., kur apsuka šonine. man įdomu kokia tai šoninė, ar žalia mėsa, ar rūkyta? niekad nedariau. rūkytos plonai pjaustytos randu parduotuvėse, o žalios-nea

aš kartais taip dešreles paskaninu - apvynioju rūkytos šoninės skaiutele, susmeigiu dantų krapštuku, pavolioju kiaušiniuose ir džiūvėsėliuose ir kepu ax.gif skanu, lengva, neįprasta mirksiukas.gif
Atsakyti
Silra, savo berniokui sūrelius pati gamink-išblenderiuok varškę su kokia uogienę, aguonomis ar šiaip cukreliu ir suformavus sūrelius dėk šaldytuvan sustingti. Tada beliks ištirpintame šokalade apvoliot ir vėl sušaldyt mirksiukas.gif Šiandien radau šį receptą, bandysiu vakare smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2009 12 08, 15:23)
Silra, savo berniokui sūrelius pati gamink-išblenderiuok varškę su kokia uogienę, aguonomis ar šiaip cukreliu ir suformavus sūrelius dėk šaldytuvan sustingti. Tada beliks ištirpintame šokalade apvoliot ir vėl sušaldyt  mirksiukas.gif Šiandien radau šį receptą, bandysiu vakare  smile.gif

cha, mano vaikis uogienės nevalgo jokiame pavidale - nei ant blynų, nei pyrage, nei sūreliuose. jei kur nors randa nors gabalėlį, nors kruopelę - atrodo, kad š... būtų radęs, nebevalgo net taip mėgstamų sūrelių doh.gif

nebent bandyti daryt sūrelį su kokiu gerai ištrintu bananu g.gif bet ir tai - jei nesigaus ar ką... tingisi terliotis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 12 07, 21:58)
nu keista, nes tie visi čeburėkai, kibinai ne ką daug ir skiriasi nuo visokių lavašų, submarinų  smile.gif na bet aišku būna tokios bangos kai užeina kad vat mėnesį laiko norisi kokių tarkim bulvyčių fri ir jas gali dieną naktį valgyti biggrin.gif

nea, ceburekai ir beliasai riebaluose verdami blink.gif mirtis skrandziui kaip sakiau, man kaip koks apsinuodijimas buna doh.gif kibina esu valgius lygiai viena karta, daugiau nepasirasyciau, negaliu valgyt ir tiek tokiu gaminiu. o lavasas tai kepta mesa ivyniota i paprasciausia blyna su svieziom darzovem, niekas nevire riebaluose, o riebiausia majonezas padaze biggrin.gif nors jau atsibodo nuosirdziai.
mums buvo uzplauke keptu bulviu manija biggrin.gif valgem pora savaiciu kas antra diena kone lotuliukas.gif
QUOTE(deimapov @ 2009 12 07, 22:10)
thumbup.gif  maniškis taip pat kai dirbo tai laikui begant įsigyjo termosą skirtą maistui (12-15lt) ir kuo puikiausiai išsprendėm tą problemą: kaip valgyti šiltus pietus smile.gif

kazkada galvojau, bet labai pagailo pinigu kazkaip (toki pigu tik arbatai esu macius), nes yra kur karsto maisto nusipirkt, tik mes ispindeje, viskas nusibode per trejus metus doh.gif

Atsakyti