Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

o as permeciau akimis ,kad pora dienu i parduotuve galiu ir kojos nekelt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murzilkaa @ 2010 01 14, 21:42)

matosi kaip sukasi virtuveje  mirksiukas.gif

kai vaikai užaugs, aš į virtuvę kojos nekelsiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2010 01 15, 11:32)
kai vaikai užaugs, aš į virtuvę kojos nekelsiu schmoll.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 01 14, 16:01)
ir as noreciau tos maisto siuntos , bet man neduoda jos !!! o ten visai gerai  ir cukrus , ir miltai ,ir kondensuotas pienas , ir kruopos , dribsniai , jau kiek pirkt nereikia ! tikrai buciau labai patenkinta jei ta maista gauciau  smile.gif  ir jokia cia negeda , viska imciau ka tik uz dyka duotu  drinks_cheers.gif

o kokias sąlygas turi atitikti šeima, kad galėtų pretenduoti į tą davinį? ax.gif aš tuoj išeinu į dekretą,paskui gausiu tik motinystės išmokas,o MB nedirba,tai sumažės pajamos unsure.gif gal jau teks ir mums tų kruopyčių ieškoti blush2.gif

ir kur reikia kreiptis?
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2010 01 15, 13:37)
o kokias sąlygas turi atitikti šeima, kad galėtų pretenduoti į tą davinį? ax.gif aš tuoj išeinu į dekretą,paskui gausiu tik motinystės išmokas,o MB nedirba,tai sumažės pajamos unsure.gif gal jau teks ir mums tų kruopyčių ieškoti blush2.gif

ir kur reikia kreiptis?


vienam seimos asmeniui turi nevirsyt 525 lt per men , jei seima sudaro pvz trys nariai ,tai visu pajamos turi nevirsyt 1575 lt per men ( 525 * 3 )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristyyynyte: 15 sausio 2010 - 12:43
QUOTE(SilRa @ 2010 01 15, 12:37)
o kokias sąlygas turi atitikti šeima, kad galėtų pretenduoti į tą davinį? ax.gif aš tuoj išeinu į dekretą,paskui gausiu tik motinystės išmokas,o MB nedirba,tai sumažės pajamos unsure.gif gal jau teks ir mums tų kruopyčių ieškoti blush2.gif

ir kur reikia kreiptis?

As seniunijoje klausiau, nes butent ten ja skiria. Jei kiekvienam seimos nariui neiseina po 800 , tai priklauso maisto davinys.
O jei tavo MB nedirba, jis turi butinai but užsiregistraveęs darbo biržoje
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2010 01 15, 10:32)
kai vaikai užaugs, aš į virtuvę kojos nekelsiu schmoll.gif


Palauk, palauk, o kaip anūkai? g.gif Kas jiems gamins valgyti? Mums mama taip dažnai nekepdavo čirvinių blynų kaip, kad anūkams. Anūkai visagaliai.
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 01 15, 12:42)
vienam seimos asmeniui turi nevirsyt 525 lt per men , jei seima sudaro pvz trys nariai ,tai visu pajamos turi nevirsyt 1575 lt per men ( 525 * 3 )

QUOTE(mickute7 @ 2010 01 15, 12:44)
As seniunijoje klausiau, nes butent ten ja skiria. Jei kiekvienam seimos nariui neiseina po 800 , tai priklauso maisto davinys.
O jei tavo MB nedirba, jis turi butinai but užsiregistraveęs darbo biržoje

dėkui už info 4u.gif bet kokie skirtingi skaičiai g.gif Nuo pavasarį mūsų šeimą jau sudarys 4 žmonės, tai minimalios pajamos turėtų būti 2100lt g.gif tiek tikrai negausim, jei niekas nepasikeis MB darbo fronte unsure.gif . reiks medžioti paramą blush2.gif
pagal antrą variantą net 3200lt reikėtų gauti doh.gif mes ir dabar trims asmenims po 800lt negaunam schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2010 01 15, 12:49)
dėkui už info 4u.gif bet kokie skirtingi skaičiai g.gif Nuo pavasarį mūsų šeimą jau sudarys 4 žmonės, tai minimalios pajamos turėtų būti 2100lt g.gif tiek tikrai negausim, jei niekas nepasikeis MB darbo fronte unsure.gif . reiks medžioti paramą blush2.gif
pagal antrą variantą net 3200lt reikėtų gauti doh.gif mes ir dabar trims asmenims po 800lt negaunam schmoll.gif

na tiksliai net nezinau, nes tu moteriskiu kai paklausi, tai pirmiausiai klausia - o is kur suzinojai, kad tau kazkas priklauso ?
Niekur ten pas juos nerasi parasyta. Nu kadangi 800 ant popieriau nera, MB birzoje, tai sake, kad priklauso. Ir tai dar aiskinosi ar priklauso, nes pas mane 3/4 etato. kol susiskambino , išsiaiškino ir nusiramino
Tai kad geriausiai keliauk i seniūniją su visais popieriais ir ten tau tiksliau paaiškins.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 15 sausio 2010 - 12:57
QUOTE(mickute7 @ 2010 01 15, 13:44)
As seniunijoje klausiau, nes butent ten ja skiria. Jei kiekvienam seimos nariui neiseina po 800 , tai priklauso maisto davinys.
O jei tavo MB nedirba, jis turi butinai but užsiregistraveęs darbo biržoje

nu tai suma gal nuo miesto priklauso , nes pas mus tai 525 lt . bet iskaito apsoliuciai visas pajamas - algas, dekretus , vaikpinigius ,alimentus , invalidumus ... viska !
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2010 01 15, 12:47)
Palauk, palauk, o kaip anūkai? g.gif  Kas jiems gamins valgyti? Mums mama taip dažnai nekepdavo čirvinių blynų kaip, kad anūkams. Anūkai visagaliai.

Aš eisiu į darbą, kai anūkai augs, pensijos man nematyt schmoll.gif . Mūsų močiutės spėjo anūkais pasidžiaugti, mes jau nebe, jei jėgų bus iš lovos išlipti, gal dar proanūkius paauginsim g.gif


O kaip dėl tų vaikų pinigų? Aš dabar negausiu po naujų metų, tai kai nešiu dokumentus už tą laikotarpį, kai gavau, reikia priskaičiuoti ar kaip g.gif
Blimaba, kaip aš nesusigaudau tokiuose dalykuose doh.gif
P.P. gal kas žinot ar vaikams yra kažkokios nuolaidos dėl būrelių ar pan. mokyklose?
Atsakyti
reiks pasidomėt g.gif arba pažįstamų soc.rupyboj paieškot smile.gif

aš jau patyriau tokį dalyką,kai seseriai invalidumas buvo paskirtas - ko pati iš kur nors per aplink nesužinai, kad jai ten kokios nors kompensacijos ar parama priklauso, niekas ir nepasiūlo doh.gif tyčia, matyt,taupo bash.gif:
Atsakyti