Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

QUOTE(kristyyynyte @ 2010 01 14, 22:13)
kadangi pradejau rasytis islaidas , cekius rink ,tai informuoju kad per savaite isleidau 77.20 lt  smile.gif 

bet vistiek šaunuolė esi 4u.gif
Atsakyti
smile.gif Sveikutes taupules, ikishiu ir as savo trigrasi cia blush2.gif Jo kaimukas labai gelbeja ypac su darzovemis.Bet pastaruoju metu brangsta iki jo nuvazevimas-tai bulves tenka pirkti turguje ir rekomenduociau i tai investuoti jai tik turit kur jas laikyti,nepirkti po kilograma, o ishkar maisa ar du i prieki.Bent jau pas mumis populiariausias ir dazniausias maisto produktas , jai taip galima sakyti.O toliau ka fantazija leidzia,labai gelbeja ir tos visokios akcijos atrakcijos prekybos centruose,beto gyvenam shalia turgelio,tai darzoves tokios kaip agurkas ar pamidoras ar kokia salota tikrai buna pigiau nei parduotuveje.Dar labai rekomenduociau vilnietems gerosios vilties,taip vadinamos krasnuxos Ciesta,butent joje buna savaitinis apsipirkimas,kiausiniai ten pigiausi jai gerai pamenu 2,50.Dar yra nebloga desryte visai valgoma shlapenke liaudyje kurios kilas apie 5,6 litus, tai uz nemaza gabala kurio savaitei uztenka sumustiakams sumoki tik apie 4 litukus,na tai ne kokia Tarybine maximine, bet sakau visai padabna.Plius ten mano nuoziura yra pigiausias farsas, daznai buna mesytei visokiu akciju.Uzvakar mamukas parnese tos shlapenkos ir karsto rukymo deshros shliosa ir tesumokejo apie 7 LT, patikekit vienam arba 2 zmonems sociai visai savaitei ir sumushtiniams ir kokiam troshkiniuj su kopustais smile.gif(Ir kas idomiausia toj Ciestoj kainos pigesnes nei karolinishkiu Ciestos,niekaip nesuprantu kodel skirias,jai ta pati firma turi parduotuves) Shiaip isigelbejimas dar tos visciuku nugareles is kuriu isheina puiki sriubyte.Ir tai juk pigiausia mesyte.O kaip ir saket visa kita tik fantazija ir zinoma sheimynos neisrankumas ant maisto drinks_cheers.gif Na apytiksliai paskaiciavom shia savaite gavos lyg ir nevirshyti 40lt. Nes viskas kaip jus saket dauguma yra kaupiama akciju metu, dazniausia savaites begyje pildomos pieno,ir duonos atsargos, kartais dar sveisto bei olandisko surio.
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2010 01 15, 00:03)

va su šituo dalyku truputį aš vargstu. kai buvo gerai su finansais, valgėm viską, vaikas taip pat buvo l. palepinamas, dabar vis mažiau, todėl jo meniu labai susiaurėjo, nes niekas jam neįtinka. kad kalta aš, tą suprantu. nuperkam ir dabar, palepinam, bet nevalgo tai to, tai ano, tai to išvaizda ne tokia, tai skonis keistas ir pan. kartais eina miegot nevalgęs, bet paskui ir nešokinėju, kitą dieną suvalgo daugiau. visą laiką gamint pagal jo reikalavimus nebeišeina.aiškinu jam, kad mokomės taupyt.
aš užsiauginu savo daržovių, bet valgo tik agurkus, bulves, morkas ir burokus, marinuoju, vakuoju pati, tai šitas perku tik l. retai. įvairias konservuotas mišraines dėdavau į troškinį, daug bulvių, mėsytės, būdavo 2-3 dienom, labai skanu ir taupu, bet baigėsi mišrainės, o troškinio su kopūstais nevalgo.
o kiek pas jus valgančių, kad savaitei tik 40 lt?pas mus 4, tai netelpam į tiek.
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 14, 23:54)
bet vistiek šaunuolė esi  4u.gif


pasistengsiu buti dar saunesne.
QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 15, 08:41)
va su šituo dalyku truputį aš vargstu. kai buvo gerai su finansais, valgėm viską, vaikas taip pat buvo l. palepinamas, dabar vis mažiau, todėl jo meniu labai susiaurėjo, nes niekas jam neįtinka. kad kalta aš, tą suprantu. nuperkam ir dabar, palepinam, bet nevalgo tai to, tai ano, tai to išvaizda ne tokia, tai skonis keistas ir pan. kartais eina  miegot nevalgęs, bet paskui ir nešokinėju, kitą dieną suvalgo daugiau. visą laiką gamint pagal jo reikalavimus nebeišeina.aiškinu jam, kad mokomės taupyt.
aš užsiauginu savo daržovių, bet valgo tik agurkus, bulves, morkas ir burokus, marinuoju, vakuoju pati, tai šitas perku tik l. retai. įvairias konservuotas mišraines dėdavau į troškinį, daug bulvių, mėsytės, būdavo 2-3 dienom, labai skanu ir taupu, bet baigėsi mišrainės, o troškinio su kopūstais nevalgo.
o kiek pas jus valgančių, kad savaitei tik 40 lt?pas mus 4, tai netelpam į tiek.

ir as anksciau palyginus daug pirkau .... nu bet nieko , skaniai padarau ir pigiai ,ir nepasakyciau kad prasciau valgom nei anksciau( tiesiog anksciau duona pirkdavau po 3 lt , o dabar po 0.89 cnt , piena "mu" pirkdavau po 3 su centais , dabar norfini po 1 lt ) ax.gif beje tas slapenkas desras dazniausiai ieskau is pigesniu , bet ziuriu ,kad auksciausia rusis butu ( del vaiko) , buna ir pirma rusi nugriebiu ax.gif vistienos desra tokia is norfos nebloga ....is tikro tas taupus pigus maitinimasis tai ,kaip atrakcija , pasimaitinti pigiai pilnavertiskai ir sutaupyti lituku smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristyyynyte: 15 sausio 2010 - 09:32
QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 15, 07:41)
va su šituo dalyku truputį aš vargstu. kai buvo gerai su finansais, valgėm viską, vaikas taip pat buvo l. palepinamas, dabar vis mažiau, todėl jo meniu labai susiaurėjo, nes niekas jam neįtinka. kad kalta aš, tą suprantu. nuperkam ir dabar, palepinam, bet nevalgo tai to, tai ano, tai to išvaizda ne tokia, tai skonis keistas ir pan. kartais eina  miegot nevalgęs, bet paskui ir nešokinėju, kitą dieną suvalgo daugiau. visą laiką gamint pagal jo reikalavimus nebeišeina.aiškinu jam, kad mokomės taupyt.
aš užsiauginu savo daržovių, bet valgo tik agurkus, bulves, morkas ir burokus, marinuoju, vakuoju pati, tai šitas perku tik l. retai. įvairias konservuotas mišraines dėdavau į troškinį, daug bulvių, mėsytės, būdavo 2-3 dienom, labai skanu ir taupu, bet baigėsi mišrainės, o troškinio su kopūstais nevalgo.
o kiek pas jus valgančių, kad savaitei tik 40 lt?pas mus 4, tai netelpam į tiek.


Na dabar maitinames tryse,o dirbanciuju teliko motina su minimumu.As iki siol nesuprantu kaip tarybiniai zmones moka uz 800litu islaikyt 4 kambariu buta,ismaitint seima ir dar pasitaupyt,tokiems zmonems norisi po medali kabinti.Nes gaunantys po 2000litu verkia, kad dar ir pritruksta doh.gif O beto koks isrankumas, lasinio nepraryja,tos anokios sriubos nevalgo..nu zodziu vargeliai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 01 15, 10:21)


o va aš šlapiankei negailiu geresnei pinigėlių,. nes viena pažįstama dirbo ten, kur jas gamina, tai patikėkit, ką papasakojo doh.gif ypač kur su kiaulių odelėm, sakė tokias fe sudeda, kad šakės. iš paprastų nusiperku tik savos, bet ta ir iš bet ko pagaminta. vištienos kažkaip nelabai perkam. užsikabliavę ant mažylių ir eurodešros, bet žiūriu, kur odelių tik emulsija, nes to pačio gamintojo ta pati dešra būna su keliom sudėtim, mano tėtis išanalizavo.
QUOTE(Jolkuce @ 2010 01 15, 10:40)
Na dabar maitinames tryse,o dirbanciuju teliko motina su minimumu.As iki siol nesuprantu kaip tarybiniai zmones moka uz 800litu islaikyt 4 kambariu buta,ismaitint seima ir dar pasitaupyt,tokiems zmonems norisi po medali kabinti.Nes gaunantys po 2000litu verkia, kad dar ir pritruksta doh.gif  O beto koks isrankumas, lasinio nepraryja,tos anokios sriubos nevalgo..nu zodziu vargeliai doh.gif

drinks_cheers.gif taip, iš jū galima to pasimokint
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 15, 09:44)
o va aš šlapiankei negailiu geresnei pinigėlių,. nes viena pažįstama dirbo ten, kur jas gamina, tai patikėkit, ką papasakojo  doh.gif  ypač kur su kiaulių odelėm, sakė tokias fe sudeda, kad šakės. iš paprastų nusiperku tik savos, bet ta ir iš bet ko pagaminta. vištienos kažkaip nelabai perkam. užsikabliavę ant mažylių ir eurodešros, bet žiūriu, kur odelių tik emulsija, nes to pačio gamintojo ta pati dešra būna su keliom sudėtim, mano tėtis išanalizavo.

drinks_cheers.gif  taip, iš jū galima to pasimokint



drinks_cheers.gif O apie tas shlapenkes zinokit..irgi girdejau kad jos isvis is kazkokio popieriaus pagrindo daromos ir maisoma su kraujo plazma ir kokiu tai zelatinu doh.gif Bet ai valgom velniai zino ka,svarbu , kad dar stoga turim virs galvos.Kas isto ,kad maitinies sveikai, o geri ir rukai, arba isejes laukan kvepuoji visokiom atravom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 15, 10:44)
o va aš šlapiankei negailiu geresnei pinigėlių,. nes viena pažįstama dirbo ten, kur jas gamina, tai patikėkit, ką papasakojo  doh.gif  ypač kur su kiaulių odelėm, sakė tokias fe sudeda, kad šakės. iš paprastų nusiperku tik savos, bet ta ir iš bet ko pagaminta. vištienos kažkaip nelabai perkam. užsikabliavę ant mažylių ir eurodešros, bet žiūriu, kur odelių tik emulsija, nes to pačio gamintojo ta pati dešra būna su keliom sudėtim, mano tėtis išanalizavo.

drinks_cheers.gif  taip, iš jū galima to pasimokint

nemateko "mazyliu " ir as perku vaikui, bet buna ir daktariska , zodziu ziuriu kad auksciausia rusis butu thumbup.gif , ir pirma rusi paimu vistienos desra - su keptom bulvem skanu blush2.gif ( tik nieeekada neperku antros rusies schmoll.gif )

o euro desra norfoj berods dabar su nuolaida smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristyyynyte: 15 sausio 2010 - 10:16
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 01 15, 10:57)
nemateko "mazyliu " ir as perku vaikui, bet buna ir daktariska , zodziu ziuriu kad auksciausia rusis butu thumbup.gif  , bet buna ir pirma rusi paimu vistienos desra - su keptom bulvem skanu  blush2.gif  ( tik nieeekada neperku antros rusies  schmoll.gif  )

o euro desra norfoj berods dabar su nuolaida  smile.gif


Mes irgi mažylių produkciją perkam. Visai nieko ir kaina ir kokybė.
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 01 15, 10:57)
nemateko "mazyliu " ir as perku vaikui, bet buna ir daktariska , zodziu ziuriu kad auksciausia rusis butu thumbup.gif  ,  ir pirma rusi paimu vistienos desra - su keptom bulvem skanu  blush2.gif  ( tik nieeekada neperku antros rusies  schmoll.gif  )

o euro desra norfoj berods dabar su nuolaida  smile.gif

reiks užsukt šiandien, kaip tik pabaigėm. mažius ją valgo vieną, šiaip darau daugiau su makaronais ir ketčupu, dar l. skanu šlapiankės griežinėlius pamirkyt kiaušinio plakiny ir apvoliot sezamo sėklose, pakepint ant keptuvės...mmm
pas mus šiandien likęs nuo vakar plovas, dar iki tėvų nulėksiu, gal ten skanių pietų mamytė bus pagaminus blush2.gif
Atsakyti
koks meniu jusu siai dienai ? ax.gif

dabar norfoj yra tokiu saldytu bulviniu kukuliu su mesa - akcija, viena poka perki , kitas pokas uz 1 centa smile.gif mama sake ,kad visai skanus , tai prigriebiau vakar , i saldykli ikisau, kaina 3.60 kazkur uz du gaunasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristyyynyte: 15 sausio 2010 - 10:22
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 01 15, 11:19)
koks meniu jusu siai dienai ?  ax.gif

dabar norfoj yra tokiu saldytu bulviniu kukuliu su mesa - akcija, viena poka perki , kitas pokas uz 1 centa  smile.gif  mama sake ,kad visai skanus , tai prigriebiau vakar , i saldykli ikisau, kaina 3.60 kazkur uz du gaunasi.

ryte ką radom šaldytuve-išėjo sumštiniai, mažiui-sūrelis ir batonas su sviestu-kitko nevalgė, yra plovo, vakare ką nors sumeistravosiu, dar galvoju, gal dešra+makaronai. ar kokie blynai, l. mano vyrai mėgsta paprastus miltinius, kai į tešlą pripjaustau dešros ar dešrelių, kerta šiltus su grietine, o b pusryčiam šaltus dar ir su kava.
Atsakyti