Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

QUOTE(murzilkaa @ 2010 01 13, 23:53)
nu jus man zioplei paaiskinkit koki ta vafli imat?  blush2.gif
cia tie kur lakstais pardavinejami ar pacios kazkaip kepat?
jei lakstais tai nelabai suprantu kaip ji susukat juk jis perluzta
ar drekinat? rolleyes.gif
zodziu rytoj lauksiu issamaus paaiskinimo nes jau vien nuo skaitymo seiles taskosi  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif


As tai perku, kad ir pigiausius vaflius ar kokie patinka

As renkuosi tuos didelius. Pasiradau kuo skystesne ta mase (kad lengvai teptusi) ir istepu. Kelias minutes palaikau, vaflis suminksteja nuo mases. Ir tada susuku.

Pamirkau i kiausinio plakini, dar jei turiu pavolioju i dziuveselius, jei ne nereikia.

ir kepu su trupucio aliejaus keptuveje.

Gana greitai iskepa.

Skanu tiek karstas tiek saltas.
Papildyta:
O norint tilpti i 200 per menesi paprasciausiai reikia daugiau fantazijos smile.gif

As kai truksta pinigeliu darau daugiau maisto naminio ir stengiuosi neiti i parduotuve. Padarau sarasiuka butiniausiu pirkiniu saviskiui ir zinau jog jis neisleis daugiau nei galima, nes as priperku dar visko ne pagal sarasa ax.gif

O gaminu naminius koldunus, varsketukus, ivairius troskinius, daug sriubu, daug patiekalu su vistiena (nes cia pigiausia mesa, o mes be mesos negalim smile.gif )

Jei kam idomu, galesiu dar smulkmenu visokiu parasyt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimuske: 14 sausio 2010 - 08:27
sveikutės.
na aš iš tų kurios irgi gali leisti tik 50lt savaitei. tik mes esam du: vaikiukas ir aš. (vyras dažniausiai reise išvažiavęs, jam atskira politika su maistu) sūnus eina darželin tai nedaug ir bereikia, pavalgo ten. man pačiai sveikiau bisky susimažint valgymą. dar kartu gyvena ir mama bet jau ji prisideda su savo išlaidom.
šiaip tokia suma savaitei yra todėl kad nedaug belieka po mokesčių, o be to norisi ir sutaupyti (atsidėti juodai dienai ta prasme).
iš kaimuko irgi daug visko gaunam (nu bet ten ir padirbėjam karts nuo karto kad nebūt už dyką), o mėsytę tai perkam porą kart per metus (jau gal minėjau) kadangi turim šaldiklį tai visą kiaulę pasiskerdžiam pas ūkininką nusipirkę ir sušaldom. gaunasi žyyymiai pigiau. mėsytei pinigus atsidedam nuo vasaros kada nereik tokių didelių mokesčių mokėt.
na ir žinoma tenka pasitelkti fantaziją, prisiminti vaikystės patiekalus, kaip gamindavo mamos tetos ir močiutės (uošvijoj esu mėgstama tarp moteraičių nes kulinarinėj srity man visks įdomu)

nu ir negėda prisipažint kad pasiimu ir siuntas iš programos "Maisto tiekimo labiausiai nepasiturintiems asmenims programa 20xxm."
vat ir šiandien eisiu susitvarkyt dokumentų
Atsakyti
kiek jums savaitei uztenka litu tik ant maisto ? neskaitant buitiniu prekiu ir pan. kiek litu per menesi isleidziat taupiai valgant ? pvz man su 5 metu dukra ( dviese) ar imanoma butu per men itilpt i 250 lt tik maistui ? bet su mesyte ,su zuvyte, varske ir t.t

Mazylei meniu eina atskirai , tai pinigeliai atskiri.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristyyynyte: 14 sausio 2010 - 10:31
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 01 14, 11:30)
kiek jums savaitei uztenka litu tik  ant maisto ? neskaitant buitiniu prekiu ir pan. kiek litu per menesi isleidziat taupiai valgant ? pvz man su 5 metu dukra ( dviese) ar imanoma butu per men itilpt i 250 lt tik maistui ? bet su mesyte ,su zuvyte, varske ir t.t

Mazylei meniu eina atskirai , tai pinigeliai atskiri.


Nu čia be klausimų telpama per savaitę į 250 smile.gif

Tuo labiau tik dviese

Tik reikia šiek tiek pasistengti.

Čia kai kurios menėsį su 200lt telpa. Tereikia paskaityti kiek lapų čia prirašyta.
Atsakyti
Aš savaitei visada imu 200 lt, ir čia užtenka maistui ir smulkioms buities išlaidoms (jei pritrūksta ploviklio ar dar kažko būnu pamiršus nupirkti), kartais mikriuku pavažiuoti, nedidelėms rinkliavos mokykloje (spektakliui, knygutei ar pan.). Būna, kad pritrūksta, bet kaip taisyklė dažniausiai trūksta ne maistui, o nenumatytoms išlaidoms, nes su maistu gali pigiau prasisukti, o va su kitkuo nelabai schmoll.gif .
Didelius užsipirkimus buičiai darome kartą per mėnesį, tuo pačiu ir negendančių produktų užsiperku. Tada belieka mėnesio bėgyje dasipirkti ko pritrūksta ax.gif
Man mėnesiui išeina maistui nuo 400 iki 600 lt, kai kada kai susideda kelios progos ar išvažiuojam į lenkus, būna ir daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuske @ 2010 01 14, 11:39)
Nu čia be klausimų telpama per savaitę į 250  smile.gif

Tuo labiau tik dviese

Tik reikia šiek tiek pasistengti.

Čia kai kurios menėsį su 200lt telpa. Tereikia paskaityti kiek lapų čia prirašyta.

as kalbu ne apie savaite , o apie menesi su 250 lt tik maistui ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 01 14, 12:17)
as kalbu ne apie savaite , o apie menesi su 250 lt tik maistui ?  smile.gif


Na pasistengus ir tikrai neturint daug pinigeliu imanoma.

Pirmas dalykas - sekti akcijas.
Antras - pirkti daugiau produktu pas ukininkus ar turguje, o ne parduotuvese.
trecia - atsisakyti ne pirmo butinumo prekiu (maisto: saldumynai - juos nebrangiai galima ir namie pasigaminti esant poreikiui)
Ketvirta - stengtis pirkti is gamintojo o ne perpardavinetojo

na ir panasus dalykai



Aisku kartais sunku atsisakyti kai kuriu megstamu dalyku bet kai labai reikia taupyti tai uzsimerki ir nueini (pas mus pvz taip pernai ziema buvo). Ir issiversdavom.

Ismokau ir i darba pietus pasiariusi nestis, nors visi kolegos kazkur vaziuoja pietauti.
Atsakyti
QUOTE(Laimuske @ 2010 01 14, 11:25)
Ismokau ir i darba pietus pasiariusi nestis, nors visi kolegos kazkur vaziuoja pietauti.


o jusu ir kolegu atlyginimai labai skiriasi, kad jus taip taupote smarkiai, o ju galimybes kaip ir platesnes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2010 01 14, 12:36)
o jusu ir kolegu atlyginimai labai skiriasi, kad jus taip taupote smarkiai, o ju galimybes kaip ir platesnes?  g.gif


Mano ir kolegų panašūs, bet išlaidos skirtingos ir skirtingos antrų pusių pajamos.

Yra toks dar dalykas kaip buto nuoma verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimuske: 14 sausio 2010 - 11:59
QUOTE(Laimuske @ 2010 01 14, 11:58)


dabar pagalvojau, kad negraziai paklausiau ax.gif atsiprasau ax.gif Del to, kad tikrai antros puses gali maziau uzdirbti, ar visai negauti pajamu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2010 01 14, 13:06)
dabar pagalvojau, kad negraziai paklausiau  ax.gif  atsiprasau  ax.gif Del to, kad tikrai antros puses gali maziau uzdirbti, ar visai negauti pajamu...  ax.gif


Nieko tokio tongue.gif
Atsakyti
na darzoves man nekainuoja nieko ax.gif bulviu ,morku, burokeliu turim. Mat kai krize , tai tenka laaabai pataupyt, nes maistui tikrai daug neissileidzia , bet kitiems dalykams - mokesciams , bendzinui, darzeliui , pampersams , misinukams, tyrelems ,gerai mesytei (versienai,triusienai,jautienai,kalakutienai), tai vaistu kokiu prireikia ,tai nemazai doh.gif o dar ir lita kita i men atsidet reik ....ir t.t... sau ir dickei bandysiu su maistu itilpt i 250 lt i menesi , be to ji darzeli dar lanko , bet nevisada nuvedu tik ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristyyynyte: 14 sausio 2010 - 12:57