Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

na tai pas jus mazu vaiku yra mirksiukas.gif tai daugiau ir išeina . Mes irgi mėgstam sūrelius, jogurtus, bet ne maži, galim apseiti ir be tokių saldumynų. aišku kartais norisi kažko, tai uogienių turiu, medaus ir prasisukam mirksiukas.gif na dar koki savo pyragiuką išsikepį. nu kad kitaip neišeina.Stengiuosi daugiau daržovių daryt, sriubas virt ax.gif Taip pat stengiuosi nulėkt į Norfą ir kaip SilRa tikrai nežiūriu į gamintoją, o jei dar kokia akcija, tai valio thumbup.gif griebiam daugiau ir kaupiam atsargas tongue.gif Visokių pirktinių sulčių, limonadų tai jau senai atsisakiau, turim biškeli savo sulčių, kompotų, o jei ne tai pagriebus kokios uogienės ką nors pasimakaluoji atsigert. Va taip ir sukamės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 12 sausio 2010 - 12:05
Ateinu priduot savo maista biggrin.gif

Pirmadienis:
pusryciai-,sumustiniai su naminiu kepneliu pastetu, kava.
pietus - visciukai, kepti savaitgali su kopustu/ananasu salotom ir virtom bulvem as valgiau barscius su pupelemis irgi virtus sekmadieni.
vakariene - svilpikai su grybu padazu.

Antradienis:
pusryciai- manu kose ,
pietus - svilpikai su grybu padazu
vakariene - namie gaminti virtinukai su varske, vaikai dar stipriau sumustiniu su liezuvio vyniotiniu valge.

Treciadienis:
pusryciai - vakaryksciai virtinukai su varske
pietus - pekino kopusto salotos su paskutine kepta vistiena ir kepintais zemes riesutais.
vakariene - zirniu sriuba, pekino/vistienos salotu likuciai, vaikams dar reikejo pieno su batonu ir obuoliu kose.

Ketvirtadienis:
pusryciai -aviziniu dribsniu kose su bananais.
pietus - as nesiausi zirniu sriubos, vaikams koses likuciai ir sumustiniai su desra.
vakariene - lasisa uzkepta su agurkiniu padazu su ryziais , morku - cesnaku salotomis .

Penktadienis:
pusryciai - pieno/kiausiniu plakiny keptas batonas.
pietus -kepto batono likuciai, zirniu sriuboj virtu kauliuku mesyte su krienais ir duona.
vakariene - paskutine zirniu sriuba, vakarykste kepta lasisa.

Sestadienis:
pusryciai - karsti sumustiniai su kakava.
pietus - krabu lazdeliu/ryziu/agurku/zirneliu salotos.
vakariene -plonapade namine pica, sokoladinis keksas su sokoladiniu kremu.

Sekmadienis:
pusryciai - vakarykstes krabu lazdeliu salotos.
pietus - picos likuciai
vakariene - netikri kepsniukai is vistienos krutineles su greitai marinuotu kopustu salotom ir bulvem, desertui vakarykstis keksas.

Per savaite pirkau: pienas/kefyras - 5,44lt., suris fermentinis - 3,54lt., duona/bulka - 14,18lt., vaisiai - 12,83lt., sviestas - 4,44lt., grietine - 1,99lt., varske - 1,39lt., darzoves- 2,53lt., liezuviu vyniotinis- 2,75lt., zalia lasisa- 13,81lt., majonezas - 8,58lt., desra - 8,87lt., cukrus - 2,89lt., desreles - 6,77lt., krabu lazdeles - 1lt., pomidoru padazas- 2,19lt.,kepinti riesutai - 1,02lt., pipirai - 2,51lt.

VISO: 96,37lt.



QUOTE(Nikoleta @ 2010 01 11, 11:45)

Mes ir intensyviai morkas spaudėm, bet tarkius metėm  doh.gif pabandžiau kartą su cukrum dukrai padaryt bet nevalgė, sprangu. O gal galima kekso receptą bigsmile.gif


Pabandyk sklindzius iskept, reikia mazdaug vienodomis dalimis tarkuotu morku ir obuoliu, kiausiniu, kelis saukstus miltu, truputi cukraus. Visai neblogi desertiniai ir sveiki blynukai gaunasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(murzilkaa @ 2010 01 11, 23:51)
neee  schmoll.gif
didziausia suma pas mane mirksiukas.gif
tik as net nerasau kad nesunervinciau jusu ir kad neismestumet uz netaupuma  blush2.gif
Papildyta:

nu zinau zinau... blush2.gif


nebijok, nepaliksiu aš tavęs vienos. Risimės abi gale, gal gi išmoksim ir mes. Man tai kažkaip ne tik maistui, bet ir kitur pinigai labai greitai prasisuka ir išlaidos auga šuoliais. Bet nepabandžius, nieko nebus. cool.gif

Žinok iš temos neturėtų išmesti, nes apsiperka iki 200 lt per savaitę, o aš jų ir neviršijau. ax.gif Čia kaip suprantu 200 lt maistui? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 12 sausio 2010 - 18:19
Ka butu galima pagaminti is vistienos farso (bulves, makaronai ar ryziai), kotletukai jau pabodo, o reiktu dar kad valgytu ir mazoji dukryte, tai ne kazka sunkaus ir butinai be morku, nes ja alergizuoja g.gif
Papildyta:
QUOTE(Mergelė @ 2010 01 12, 18:40)
nebijok, nepaliksiu aš tavęs vienos. Risimės abi gale, gal gi išmoksim ir mes. Man tai kažkaip ne tik maistui, bet ir kitur pinigai labai greitai prasisuka ir išlaidos auga šuoliais. Bet nepabandžius, nieko nebus.  cool.gif

Žinok iš temos neturėtų išmesti, nes apsiperka iki 200 lt per savaitę, o aš jų ir neviršijau. ax.gif  Čia kaip suprantu 200 lt maistui? g.gif

na mes sau leidziam maistui per menesi 200lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2010 01 12, 18:40)
nebijok, nepaliksiu aš tavęs vienos. Risimės abi gale, gal gi išmoksim ir mes. Man tai kažkaip ne tik maistui, bet ir kitur pinigai labai greitai prasisuka ir išlaidos auga šuoliais. Bet nepabandžius, nieko nebus.  cool.gif

Žinok iš temos neturėtų išmesti, nes apsiperka iki 200 lt per savaitę, o aš jų ir neviršijau. ax.gif  Čia kaip suprantu 200 lt maistui? g.gif

jo 200lt per savaite maistui. rolleyes.gif
pas mane irgi kitos islaidos nerealios, bet dabar aciu dievui sventes ir posventes baigtos tai gal ir pinigine biski uzsidarys ax.gif
Papildyta:
QUOTE(vikaakiv @ 2010 01 12, 19:53)


na mes sau leidziam maistui per menesi 200lt  doh.gif

blink.gif jetau doh.gif
greit pasidalink kaip tai darai rolleyes.gif
o gal giminaiciu turi kaime? rolleyes.gif
ar cia pinigeliu trukumas? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(murzilkaa @ 2010 01 12, 23:44)
jo 200lt per savaite maistui. rolleyes.gif
pas mane irgi kitos islaidos nerealios, bet dabar aciu dievui sventes ir posventes baigtos tai gal ir pinigine biski uzsidarys  ax.gif
Papildyta:

blink.gif  jetau  doh.gif
greit pasidalink kaip tai darai  rolleyes.gif
o gal giminaiciu turi kaime? rolleyes.gif
ar cia pinigeliu trukumas? unsure.gif


Šiaip giminaičiai kaime tikrai geras dalykas ax.gif

Galima iš jų gauti krūva daržovių o kartais ir mėsytės.

Tada net pirkti nereikia.

O ir šiaip manau labai stengiantis galima tilpti į mėnesį su 200lt.

Juk krizė doh.gif
Papildyta:
QUOTE(vikaakiv @ 2010 01 12, 19:53)
Ka butu galima pagaminti is vistienos farso (bulves, makaronai ar ryziai), kotletukai jau pabodo, o reiktu dar kad valgytu ir mazoji dukryte, tai ne kazka sunkaus ir butinai be morku, nes ja alergizuoja g.gif
Papildyta:

na mes sau leidziam maistui per menesi 200lt  doh.gif


O aš iš faršo kai kotletukai pabosta darau kelis variantus:
1. pridedu daug grietines ar majonezo, prieskoniu, tepu ant vaflio, susuku ritineli, mirkau i kiausini ir kepu
2. kotletas su priedais (priededu majonezo, surio, pievagrybiu ar ka saldytuve turiu uzsilikus)
Atsakyti
QUOTE(Laimuske @ 2010 01 13, 16:49)
Šiaip giminaičiai kaime tikrai geras dalykas  ax.gif

Galima iš jų gauti krūva daržovių o kartais ir mėsytės.

Tada net pirkti nereikia.

O ir šiaip manau labai stengiantis galima tilpti į mėnesį su 200lt.

Juk krizė  doh.gif


Na musu menesio limitas 200-250, jei yra geru akciju, tai uzsiperku ko daugiau, tai kita menesi maziau iseina. Savaitei nusistaciau limita 50lt ir stengiuosi jo nevirsyti. , Na bet didesnes sumos ir negalim isleist, nes viska susimokejus ne kas ir telieka, o as vel be darbo schmoll.gif Na bet gerai, kad turim tevus kaime, tai nereik pirkt bulviu, morku,burokeliu, svogunu, cesnaku, mesytes, lasinuku rukytu gaunam kai turi, dar kokiu raug. agurku, uogieniu, pieno karts nuo karto. Atrodo, nemazai gaunam, bet vistiek isleidziam maistui nemazai, nes kai pradedi gamint ziurek ir to ir ano reik. MB nesasi pietus i darba, tai irgi susitaupo. Gerai, kad esam neisrankus maistui, tada butu sudetingiau biggrin.gif g.gif
Atsakyti
Nu žinot menas išgyventi iš tokios sumos. Aš tokios gyslelės neturiu. Mums bulvių irgi nereikia pirkti, tiklsiau visų daržovių (bent kol kas), bet man išeina daug mėsai ir visiems kitiems priedams. Kai tėvai sode augino vištas ir gerai jos dėdavo kiaušinius, tai irgi jausdavosi. Kas gauna mėsos - didelė paspirtis.
Sėkmės Jums mergaitės. Jūs tikros šaunuolės ir taupuolės, o tokiom kaip man tai reik mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis, kaip sakė Leninas. blush2.gif
Atsakyti
joooo kaimas gerai ax.gif
o va as kaip sakant asfalto vaikas rolleyes.gif
absoliuciai viskas perkama tai i tuos 200lt per men nu niekaip schmoll.gif
kad ir kaip besukciau-musu tiesiog per daug kad isipaisyti i tokia sumele rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaakiv @ 2010 01 12, 19:53)

na mes sau leidziam maistui per menesi 200lt  doh.gif



QUOTE(denite @ 2010 01 13, 17:59)
Na musu menesio limitas 200-250, jei yra geru akciju, tai uzsiperku  ko daugiau, tai kita menesi maziau iseina. Savaitei nusistaciau limita 50lt ir stengiuosi jo nevirsyti. , Na bet didesnes sumos ir negalim isleist, nes viska susimokejus ne kas ir telieka, o as vel be darbo schmoll.gif  Na bet gerai, kad turim tevus kaime, tai nereik pirkt bulviu, morku,burokeliu, svogunu, cesnaku, mesytes, lasinuku rukytu gaunam kai turi, dar kokiu raug. agurku, uogieniu, pieno karts nuo karto. Atrodo, nemazai gaunam, bet vistiek isleidziam maistui nemazai, nes kai pradedi gamint ziurek ir to ir ano reik.  MB nesasi pietus i darba, tai irgi susitaupo. Gerai, kad esam neisrankus maistui, tada butu sudetingiau biggrin.gif  g.gif

nežinau ar mes taip galėtume, esam 4 asmenys. aišku, jei pajamos tokios būtų, kažkaip galėtume. bet... mėsą perku, retai kas duoda, oi retai, varškė, pienas, sviestas, kiaušiniai, duona ir t.t. viskas yra perkama pas mane, tai nežinau ką daryčiau, jei reiktų savaitei tik 50 lt skirt. neperku bulvių, dabar dar turiu savo virtų uogienių, kompotų, marinuotų, raugintų daržovių, bet vistiek pas mus maistui daug išleidžiama, taip pat benzinui, nes gyvenam priemiestyje, b važiuoja į darbą, vaiką reikia parsivežt iš mokyklos, aš šiuo metu namuose vaikiuką auginu. rodos galėčiau sumeistravot daugiau naminio maisto, bet... tingiu labai. blush2.gif bet nuo kito mėnesio jau labai mūsų pajamos sumažės, tai teks jau tinginį vyt šalin.
va man tas receptukas, kur į vaflį susuka faršą patiko, reiks išmėgint kt avaitę al, nes šią jau planų kitų yra. aš tai su vafliu darau taip:
ant apvalaus plono vaflio uždedu bulvių košės, dešrelę, susuku, tada kepu orkaitėj arba ant keptuvės, galima apvoliot kiaušinį ir džiuvėsiais, galima orkaitėj tik sūrio ant viršaus uždėt. skanu.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2010 01 13, 18:09)
Nu žinot menas išgyventi iš tokios sumos. Aš tokios gyslelės neturiu. Mums bulvių irgi nereikia pirkti, tiklsiau visų daržovių (bent kol kas), bet man išeina daug mėsai ir visiems kitiems priedams. Kai tėvai sode augino vištas ir gerai jos dėdavo kiaušinius, tai irgi jausdavosi. Kas gauna mėsos - didelė paspirtis.
Sėkmės Jums mergaitės. Jūs tikros šaunuolės ir taupuolės, o tokiom kaip man tai reik mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis, kaip sakė Leninas. blush2.gif


Man irgi anksciau nesigaudavo i tokia suma isipaisyt, bet kazkaip pradejau vis dazniau cia skaitinet, viena kita receptuka isbandydavau, paskui meniu susidarinedavau is to, ka turiu ir taip po biski, po biski isivaziavau, aisku buna kad iseini is veziu, tada ir skrandis kencia ir pinigine unsure.gif
Na kai gaunam mesytes is kaimo, tai iskart pasijaucia, kai nereik jos pirkt. O ir siaip mums kazkaip nebera bulviu-nebera ka valgyt biggrin.gif laikas vaziuot parsivezt ax.gif

Atsakyti
nu jus man zioplei paaiskinkit koki ta vafli imat? blush2.gif
cia tie kur lakstais pardavinejami ar pacios kazkaip kepat?
jei lakstais tai nelabai suprantu kaip ji susukat juk jis perluzta
ar drekinat? rolleyes.gif
zodziu rytoj lauksiu issamaus paaiskinimo nes jau vien nuo skaitymo seiles taskosi mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti