Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

Prisiduodu drinks_cheers.gif

pirmadienis
pusryčiai: grikių košė, arbata
pietūs: šv. kopūstų sriuba, kotletai su bulvėm ir naminiais marinuotais agurkais
vakarienė: parūkyti vištų sparneliai su balta mišraine
antradienis
pusryčiai: ryžių košė, arbata
pietūs: šv. kopūstų sriuba, kotletai, brandinti kepsniukai nuo sekmadienio su bulvėm ir naminiais marinuotais agurkais.
vakarienė: vaisiai, parūkyti vištų sparneliai, alus
trečiadienis
pusryčiai: avižinė košė
pietūs: troškinti kopūstai su dešrelėmis
vakarienė: jogurtas, sūreliai
ketvirtadienis
pusryčiai: kiaušinienė su dešra
pietūs: rugštynių sriuba, kepta mėsytė nuo kauliukų su bulvėmis ir raugintais agurkais
vakarienė: varškė su uogiene ir grietine
penktadienis
pusryčiai: manų košė
pietūs: bulviniai blynai,rugštynių sriuba
vakarienė: varškė su uogiene ir grietine
šeštadienis
pusryčiai: sumuštiniai su sūriu, arbata
pietūs: burokėlių sriuba, vištų ketvirčiukai kepti su bulvėm ir obuoliais
vakarienė: karšti sumuštiniai su arbata (sūris dešrytė kečiupas)
sekmadienis
pusryčiai: sumuštiniai su sūriu, arbata
pietūs: burokėlių sriuba, pangasijos kepsniukai su bulvėmis (smulkiai pjaustyti, krakmolas, majonezas, prieskoniai, keptikeptuvėje) ir morkų/česnakų salotomis
vakarienė: vištų ketvičiukai, su raugintais agurkais


IŠLEISTA:

Kumpinė dešra 400 g 4,3
dešrelės 800 g 6,76
naminiai koldūnai 1 kg 7,99
košė 3 pak 2,37
bananai 3 kg 7,44
Mandarinai 1 kg 3,54
Apelsinai 1 kg 3,15
saldainiai Extra 500 g 5,46
Ledai 2 2,68
alus 10 13,13
traškučiai 3 6,09
Bandelės 4 2,96
Sūreliai 8 4
Pienas 4l 8,16
Majonezas 1 1,89
Soda 1 1,29
Grietinė 2 3,98
Batonas 1 1,29
Duona 1 3,49
Sviestas 1 2,49
Varškė ūkininko 1 3,5
Faršas 500g 4
Parūkyti vištų sparneliai (PL) 5
Kiaušinių 30 30 vnt 11
žuvis 500 g 5
grikių dribsniai 500g 3,39
morkos 10 kg 4

viso : 128,35 lt

Tik vieno čekio MB neparnešė, tai iš atminties maždaug cool.gif Kiaušų liko, dalį pridėjau ir lenkijos prekių į šą savaitę, na tai ką sunaudojom. Pirkau kartelį ūkininko pieną ir varškę, varškė tai superinė thumbup.gif o pienas man parduotuvinis skanesnis biggrin.gif tik pigiau biggrin.gif

Mes ir intensyviai morkas spaudėm, bet tarkius metėm doh.gif pabandžiau kartą su cukrum dukrai padaryt bet nevalgė, sprangu. O gal galima kekso receptą bigsmile.gif


Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2010 01 10, 18:15)
8lt MĖSA: pakelis koldūnų ("Dzūkiški" akcijiniai, pusė kg kainavo apie 2 lt.), 2 pak. dešrelių ("Kolumbo" 1pak. apie 3lt),
6.5lt DUONA IR KRUOPOS: 3 kep. duonos (vienas liko) (Radviliškyje kepta "Radvilų" duona, kepalas apie 2lt), pusė batono ("Šermukšnėlė", apie 0.5lt),
26.7 lt PIENO PRODUKTAI: 11l pieno (2 liko) (1proc. Norfos pienas po 0.99ct), 16 varškės sūrelių (4liko) ("Deserto", po 38ct - man jie visai skanūs, neturi to sintetinio prieskonio, kaip "Yumi" iš Maximos) 2 pak. varškės (liesa, "Baltas" po maždaug 1.78ct), fermentinis sūris (Norfoje būna "Rusiškas" po 9.99lt už kg. Tikrai skanus, gerai tarkuojasi ir lydosi, perku nedidelį gabaliuką, maždaug už 2-3 lt), jogurto indelis (čia "Smile" po 0.89 ar 0.99 g.gif ),grietinė (perku "Piemenėlio", ne mišinys, o tikra grietinė, 15proc. riebumo. kainuoja 400g indelis apie 2 lt)
0.3lt  biggrin.gif DARŽOVĖS: 2morkos (kilogramui buvo akcija - 0.69lt, tai kainavo kapeikas smile.gif )
13.1 lt BAKALĖJA: 2 pak. vaikiškos kakavos (1 liko) (Pavadinimo nežinau, toks su žirafa, po 400g, kainuoja apie 4.5lt), majonezas (Kažkoks rusiškas "Salatnij", ne stiklainiuose, o maišeliuose su užsukimu, kainavo 2lt su keliolika centų), pomidorų padažas (nežiūriu firmos, paprastai perku pigiausią, nes naudoju tik į patiekalus, žiūriu tik, kad būtų švelnus, neaštrus. Kaina apie 2lt)

Nu man niekaip nesuprantama, kaip galima išleisti visiems šiems produktams tik 50 LT. blush2.gif  g.gif Gal jie visi akcijiniai.
SilRa, pasidalink savo patirtimi, kur tu randi tokių pigių produktų?

aš paprastai apsipirkinėju Norfoje rytais "praktiškomis valandomis", o šį mėnesį dar yra nuolaida ne 4, o 7 proc. Tai kainas (maždaug) dabar nurodžiau pacituotoje žinutėje raudonu šriftu mirksiukas.gif

na va, paskaičiavau, kad čia būtų produktų maximum IKI 55.6lt. Kadangi dar nuolaida 7 proc., tai atsimeta dar apie 4lt, tai ir lieka apytiksliai 50lt ax.gif Kadangi kainos netikslios - liko šiokia tokia paklaida ax.gif

tiesiog kai neturiu galimybės labai rinktis, tai į gamintoją ne visada pasižiūriu, be to išmėginu vieną kitą pigesnę prekę, ir jei ji man tinka pagal skonį, perku ją, nesukdama sau galvos ax.gif
Atsakyti
Na ir aš atsinešu savo savaitės meniiu :

I. Vakarykštė kepta karka su keptomis bulvėmis, šaltienos likučiai, rūgštybių sriuba
II Grikių košė, vakarykštė sriuba, keptos cukinijos
III. Vakarykštė grikių košė, pekino salotos su alyvuogėmis, fermentiniu ir kiaušiniu, miltiniai blynai su uogiene
IV. Pirktiniai maltinukais su marinuotais burokėliais, vyras kapojo sūdytos lašinius su česnaku, vakarienei prie arbatos varškė su medumi
V. Burokėlių sriuba, kopūstų blyneliai, kopūstų salotos
VI. Vakarykštė sriuba, koldūnai, užkanda prie alaus - suris su rukyta mesyte
VII. Kepsniukai , o paskui siaubėm svečiuose tongue.gif

Pirkta - duona 0,89 , batonas 1,20, juoda duona - 2,20, kiaušiniai - 3,90 , varškė 2 ; kefyras - 1,25, pomidorų padažas 0,5 l - 1,69 ct, batonas 1,79, duona 0,89
VIso 15,81 Lt mirksiukas.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 11 sausio 2010 - 13:12
QUOTE(mickute7 @ 2010 01 11, 13:10)
Pirkta - duona  0,89 , batonas 1,20, juoda duona - 2,20, kiaušiniai - 3,90 , varškė 2 ; kefyras - 1,25, pomidorų padažas 0,5 l - 1,69 ct,  batonas 1,79, duona 0,89
VIso 15,81 Lt mirksiukas.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

ogo bigsmile.gif pirma vieta first.gif už išlaidų sumą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2010 01 11, 13:10)
Na ir aš atsinešu savo savaitės meniiu :

Pirkta - duona  0,89 , batonas 1,20, juoda duona - 2,20, kiaušiniai - 3,90 , varškė 2 ; kefyras - 1,25, pomidorų padažas 0,5 l - 1,69 ct,  batonas 1,79, duona 0,89
VIso 15,81 Lt mirksiukas.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


o kiek valgytojų g.gif na suma tai nereali bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikoleta: 11 sausio 2010 - 14:06
Pabandysiu ir as savo savaites meniu imesti. Esam du suauge ir katinas, kuris valgo savo maista ir tik kartais is musu maisto dar ka užkanda, bet kadangi irgi valgantis, tai jo išlaidas maistui skaičiuoju prie bendru, nes nieko mandraus neperkam. Bulves, daržoves gaunam is kaimo, kartais truputi kokios mesytes ar lasinuku, todel musu savaites išlaidos kiek mazesnes. Bet nepaisant gautu gerybiu is kaimo, maistui galim išleist tik tam tikra suma (finansines galimybes ribotos), todel nuolat skaitau jusu meniu ir stengiuos kuo sociau, skaniau ir pigiau pagaminti valgyti. Seku jusu pavyzdžiu ir mokaus 

Pirmadienis:
Pusryciai - kava, mandarinas
Pietus - MB susidejo likusius vakarykscius grybus su bulvem, as duonos su sviestu uzkandau.
Velyvi pietus -darzoviu sriuba (vistienos ketvirtis, viriau plovui, morkos, bulves, kopustas, svogunas), plovas, obuoliu-svarainiu kompotas.
Vakariene - likusi nuo pietu sriuba, plovas.

Antradienis:
Pusryciai - kava, duona su sviestu, man dar lekste brandintos sriubos.
Pietus - MB vakar darytas plovas su vistiena, man ryziai su grietine ir cukrum, mandarinas.
Pavakariams - kopustu kotletai, keptos bulves, obuoliu-svarainiu kompotas
Vakarienei - likuciai ir ryziu-krabu misraine, nes daug ryziu prisiviriau.

Treciadienis:
Pusryciai - kava, MB sumustinis su desra, man saldainis
Priespieciai - MB brandinta ryziu-krabu misraine su duona
Velyvi pietus - keptos bulves kubeliais ir kopustu kotletai patroskinti su grietine, picu prieskoniais, trupuciu baziliko, ir vel viriau obuoliu-svarainiu kompota.
Vakarienei - likes kotletas ir traskuciai, kompotas.

Ketvirtadienis
Pusryciai - varskes blyneliai, kava
Priespieciai- MB varskes blyneliai su grietine ir cukrum, man sumustinis su desra
Pietus - guliasas su morkytem, bulvem, burokeliu/svogunu salotos su aliejum, raug. agurkai. Kompotas.
Vakariene - pietu likučiai.

Penktadienis:
Pusryciai - kava, man dar sumustiniai su suriu.
Pietus - sveciuose pas drauge, MB nezinau, tikriausiai kiausiniu pasikepe.
Vakariene - man kefyras su duona, veliau burokeliu sriuba, kefyras, MB - kepti kiausiniai, duona, kefyras.

Sestadienis:
Pusryciai - kava, sumustiniai su suriu
Velyvi pietus - man brandinta burokeliu sriuba, MB - kepti kiausiniai su duona, arbata
Vakariene- pabaigiau sriuba ir kotletai, bulves, rauginti agurkai.

Sekmadienis:
Pusryciai - kava
Priespieciai - MB vakarykstes bulves pakeptos su kiausiniais, man - daug arbatos.
Pietus - cepelinai
Vakariene - cepelinai, arbata. Veliau –sampanas (buvo tam proga).

Pirkta: kiaulienos faršas 0,5kg – 4lt, ryziai – 1,89, liesa varske -1,09, duona 400g – 1,35, kons. kukuruzai – 1,39, grietine – 1,59, farsas 0,5kg – 4, pomidoru padazas – 2,59, augalinis aliejus – 3,25, sviestas – 1,82, duona – 1,19, grietine – 1,39, kefyras – 1,35, virta desra – 2,45, pomidorai – 2,63, mandarinai – 1,38, sampanas – 7 (akcija buvo).
Isleista: 40, 36 +katino maistas apie 7lt =48lt
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2010 01 11, 14:05)
o kiek valgytojų  g.gif na suma tai nereali  bigsmile.gif

3 suauge valgytojai, bet darzoviu neperku,is uosvijos parsivezu, karka is ten pat skerstuviu ideta, dar pilna kamera skerstuviu, visokiu akcijiniu koldunu , maltinuku, pirsteliu, krabu lazdeliu,desreliu, sudytu lasiniu is kaimo nemazas brizas, tai vyras megsta juos kapot su cesnaku ,fermentinio irgi virs kilo drauge atidave, nes man jau visiska krize, vyras nuo lapkricio menesio nedirba doh.gif , tai nieko negaliu daugiau islaidaut schmoll.gif kol kas pirksiu tik kas jau labai reikia ir tustinsiu saldytuva
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2010 01 11, 14:59)
3  suauge valgytojai, bet darzoviu neperku,is uosvijos parsivezu,  karka is ten pat  skerstuviu ideta, dar pilna kamera  skerstuviu, visokiu akcijiniu koldunu , maltinuku, pirsteliu, krabu lazdeliu,desreliu, sudytu lasiniu is kaimo nemazas brizas, tai vyras megsta juos kapot su cesnaku ,fermentinio irgi virs kilo drauge atidave,  nes man jau visiska krize, vyras nuo lapkricio menesio nedirba  doh.gif , tai nieko negaliu daugiau islaidaut  schmoll.gif kol kas pirksiu tik kas jau labai reikia ir tustinsiu saldytuva


tada šaunuolė ir tau medalis priklauso first.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2010 01 11, 12:48)
aš paprastai apsipirkinėju Norfoje rytais "praktiškomis valandomis", o šį mėnesį dar yra nuolaida ne 4, o 7 proc. Tai kainas (maždaug) dabar nurodžiau pacituotoje žinutėje raudonu šriftu mirksiukas.gif

na va, paskaičiavau, kad čia būtų produktų maximum IKI 55.6lt. Kadangi dar nuolaida 7 proc., tai atsimeta dar apie 4lt, tai ir lieka apytiksliai 50lt ax.gif Kadangi kainos netikslios - liko šiokia tokia paklaida ax.gif

tiesiog kai neturiu galimybės labai rinktis, tai į gamintoją ne visada pasižiūriu, be to išmėginu vieną kitą pigesnę prekę, ir jei ji man tinka pagal skonį, perku ją, nesukdama sau galvos ax.gif



QUOTE(mickute7 @ 2010 01 11, 14:59)
3  suauge valgytojai, bet darzoviu neperku,is uosvijos parsivezu,  karka is ten pat  skerstuviu ideta, dar pilna kamera  skerstuviu, visokiu akcijiniu koldunu , maltinuku, pirsteliu, krabu lazdeliu,desreliu, sudytu lasiniu is kaimo nemazas brizas, tai vyras megsta juos kapot su cesnaku ,fermentinio irgi virs kilo drauge atidave,  nes man jau visiska krize, vyras nuo lapkricio menesio nedirba  doh.gif , tai nieko negaliu daugiau islaidaut  schmoll.gif kol kas pirksiu tik kas jau labai reikia ir tustinsiu saldytuva



Nu ir šaunuolės moterėlės. mirksiukas.gif
Atsakyti
o ką pas jus vis reiškia BRANDINTA ? tai sriuba, tai mišrainė, nu man nesuprantama. lotuliukas.gif ir aš noriu brandint lotuliukas.gif
kai žiūriu, tai pas mane didžiausia vis suma gaunasi lotuliukas.gif mažajam vis mėsytės kasien reik, o ją perku neakcijinę, brangesnę, nes dar vaikiukas mažytis, taip pat jis šlapiankę super dievina, tai mum jos savaitei daug išeina, perku geresnę, nes vėlgi daugiau mažiukas valgo
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 11, 22:02)
o ką pas jus vis reiškia BRANDINTA ? tai sriuba, tai mišrainė, nu man nesuprantama.  lotuliukas.gif ir aš noriu brandint

Manau nereikia tau norėti, nes ir tu kažką vistiek subrandini biggrin.gif Brandinta tai vakarykštė ar dar senesnės dienos. Tarkime vakar virta sriuba šiandien jau vadinasi brandinta sriuba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 11, 23:02)

kai žiūriu, tai pas mane didžiausia vis suma gaunasi  lotuliukas.gif  mažajam vis mėsytės kasien reik, o ją perku neakcijinę, brangesnę, nes dar vaikiukas mažytis, taip pat jis šlapiankę super dievina, tai mum jos savaitei daug išeina, perku geresnę, nes vėlgi daugiau mažiukas valgo

neee schmoll.gif
didziausia suma pas mane mirksiukas.gif
tik as net nerasau kad nesunervinciau jusu ir kad neismestumet uz netaupuma blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(KibirVibir @ 2010 01 11, 10:42)
vis rytoj, rytoj sauke peledziukai...  biggrin.gif

nu zinau zinau... blush2.gif
Atsakyti