Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

sveikos, mano praeitos savaitės meniu

PIRMADIENIS

I. avižinių dribsnių košė, sumuštiniai su sūriu
II. daržovės su dešrelėm mažajam, mes su didesniuoju dešrelės ir agurkai, vyras nevalgė
III. makaronai su dešra ir ketčupu, jogurtas


ANTRADIENIS

I. ryžių košė
II. daržovienė su mėsos kukuliais, dešrelės su bulvėm
III. buvom su b mano darbovietės baliui kavinėj

TREČIADIENIS

I. jogurtas, desertinė varškė
II. daržovienė su mėsa, likučių krūva iš šaldytuvo
III. kotletai, bulvės ir troškinti rauginti kopūstai

KETVIRTADIENIS

I. avižinių dribsnių košė, arbata
II. daržovienė su mėsa
III. svečiuose
IV. MANDARINAI, VYNAS, SALDAINIAI PARĖJUS PO SVEČIŲ

PENKTADIENIS

I. mažajam-ržių košė, aš-kava, sumuštiniai su vytinta dešra ir agurku, kitų namie nebuvo
II. kiaušinienė vyrui ir mažajam
III. SVEČIUOSE
IV. likę troškinti kopūstai, kotletai, pakepintos bulvės, mažajam daržovienė su mėsos kukuliais
V. šaldytuvo likučiai

ŠEŠTADIENIS

I. avižinių dribsnių košė, jogurtas
II. daržovienė su mėsa
III. krabų lazdelės ir brokoliai tešloje, tyrelė su varške, sausainių lazdelės su sūriu

SEKMADIENIS

I. tyrelė, jogurtas
II. liežuvis su likusiais brokoliais, torto, tinginio likučiai, kava
III. daržovės su dešrelėm, faršu bei ryžiais įdarytos paprikos ir pomidorai, orkaitėje kepto bulvės, agurkai
IV. toliau tuštinam šaldytuvą


per savaitę išleista 176.91 lt
Atsakyti
Žiūriu, kad beveik visų praėjusios savaitės meniu toks šventinis ir likutinis biggrin.gif

bet likučius jau geriau sudoroti, negui išmesti smile.gif
Atsakyti
kažkuri čia buvo minėjusi apie rūgštynes, kad kažkokios firmos skanios. gal galit primint? dėkui
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 01 07, 21:53)
kažkuri čia buvo minėjusi apie rūgštynes, kad kažkokios firmos skanios. gal galit primint? dėkui

buvo kalbėta apie spilva tikrai skanios ir geros thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 01 07, 23:06)
buvo kalbėta apie spilva tikrai skanios ir geros  thumbup.gif

šiandien nusipirkau. žiūriu visai iš sriubų išėjom ritmo, mažai jas valgom, bet rugštynių pasiilgau.
Atsakyti
mano savaitės meniu:

Pirmadienis:
Per dieną: obuoliai, saldus varškės sūris (lauktuvė),sumuštiniai su lašiša, salotų lapais ir žaliais agurkais

Vakare: žirnių sriuba, ryžiai su troškintų morkų ir svogūnų padažu,žaliosios salotos; vyrui - dar ir sriuboje virusi pakepinta su svogūnais vištienos nugarėlė; vaikiui - koldūnai su grietine

Antradienis:
Dieną: aš - obuoliai, sumuštinis su dešra, žaliosios salotos, kavinėje bulviniai blynai; vyras - ryžių košė su dešrelėm, silkė su duona, saldus varškės sūris; vaikis - sūreliai, dešrelė su duona, ryžių košė su dešrelėm

vakare: keptos bulvės su varške, likusi žirnienė.

Trečiadienis:
Dieną: aš- obuoliai, ryžių su žirneliais ir majonezu mišrainė, sumuštiniai su lašiša, žele; vyras- rūkyta dešra su duona ir vakuotais pomidorais; vaikis -sūreliai, duona su dešrelėm

Vakare: keptos - padaže patroškintos vištos šlaunelės ir sparneliai, virtos bulvės,raudonųjų burokėlių mišrainė, raugintų ir šviežių kopūstų sriuba.

Ketvirtadienis:
Dieną: aš - obuoliai, sumuštiniai su lašiša, burokėlių mišrainė; vyras - sumuštiniai su dešra; vaikis - sūreliai, karšti sumuštiniai

Vakare: vakarykštė kopūstienė, aš - virtiniai su varške, vaikis - koldūnai (viskas iš šaldiklio, pirktiniai pusgaminiai) su padažu; vyras - sumuštiniai su dešra

Penktadienis:
dieną: obuoliai, sumuštiniai su lašiša, hesburger maistas

vakare: makaronų pieniška sriuba.

Šeštadienis:
ryte: karšti sumuštiniai

pietūs: aš su vaikiu svečiuose, vyras namie valgė dešreles, kumpį su duona ir raugintais agurkais.

vakare: burokėlių lapelių sriuba, vištos krūtinėlės kepsniukai krakmolo apvalkale, virtos bulvės, rauginti agurkai, naminis trapus obuolių pyragas.

Sekmadienis:
ryte: kepti kiaušiniai su duona ir raugintais agurkais, vyras dar gavo pakepintų lašinukų

pietūs: varškės virtiniai ir koldūnai su grietine, burokėlių lapelių sriuba

vakarienė: iš šaldiklio išimtas pakepintas kugelis su grietine, ta pati siuba.

Savaitės išlaidos maistui (be kavinės maisto) - 50lt

pirkiniai:
MĖSA: pakelis koldūnų,2 pak. dešrelių,
DUONA IR KRUOPOS: 3 kep. duonos (vienas liko), pusė batono,
PIENO PRODUKTAI: 11l pieno (2 liko), 16 varškės sūrelių (4liko), 2 pak. varškės, fermentinis sūris, jogurto indelis,grietinė
DARŽOVĖS: 2morkos
BAKALĖJA: 2 pak. vaikiškos kakavos (1 liko), majonezas, pomidorų padažas
Atsakyti
Pirmadienis:
Pusryčiai: virti varškėčiai, sumuštinai
Pietūs, vakarienė: Trinta daržovių košė.

Antradienis:
Pusryčiai: Karšti sumušinukai - trikampiukai
Pietūs: kepenėlės, bulvės, grybų sriuba, virtos mėos gabaliukas, burokėliai
Vakarienė:Kepta naminė duona, pienas, sultys

Trečiadienis:
Pusryčiai: Sumuštiniai su kumpiu
Pietūs, vakarienė: kepenėlės, bulvės, grybų sriuba, pekino salotos.

Ketvirtadienis
Pusryčiai: Sumuštiniai su farširuota lydeka
Pietūs: šiuškės, grybų sriuba,
Vakarienė:Sausi pusryčiai, pekino salotos užbaigta.

Penktadienis
Pusryčiai: Avižinių dribsnių košė, sumuštinukai su farširuota lydeka
Pietūs: Bulviniai blynai, šaltibarščiai
Vakarienė:Sausi pusryčiai, virta mėsukė su agurku

Šeštadienis
Pusryčiai: Omletas
Pietūs: Apkepta ir troškinti kumpio kepsniukai, burokėlių salotos, rauginti kopūstai, pieniška sriuba
Vakarienė:Silkė patale, sumuštiniai su pomidorais.

Sekmadienis
Pusryčiai: lietiniai blynai
Pietūs: Burokėlių sriuba, plovas
Vakarienė:Žele su giretinėle
Atsakyti
Savaitės išlaidos maistui (be kavinės maisto) - 50lt

pirkiniai:
MĖSA: pakelis koldūnų,2 pak. dešrelių,
DUONA IR KRUOPOS: 3 kep. duonos (vienas liko), pusė batono,
PIENO PRODUKTAI: 11l pieno (2 liko), 16 varškės sūrelių (4liko), 2 pak. varškės, fermentinis sūris, jogurto indelis,grietinė
DARŽOVĖS: 2morkos
BAKALĖJA: 2 pak. vaikiškos kakavos (1 liko), majonezas, pomidorų padažas


Nu man niekaip nesuprantama, kaip galima išleisti visiems šiems produktams tik 50 LT. blush2.gif g.gif Gal jie visi akcijiniai.
SilRa, pasidalink savo patirtimi, kur tu randi tokių pigių produktų?


Mano išlaidų lapas toks:

7,02 Šampanas
10,3 Actimelis
3,57 Saulėgrąžos
49,6 Mėsa
11,06 Kiaušiniai
5,97 Kefyras
5,87 Grietinė
17,31 Pienas
1,89 Arbata
3,57 Sūreliai
4,95 Daržovės
3,89 Duona
2,65 Silkė
6,45 Jogurttas
2,96 Vaisiai
3,78 Sausi pusryčiai
4,79 Miltai
0,39 Bandelės
7,84 Varškė
2,95 Traškučiai
5,34 Saldumynai
11,97 Sultys
174,12 Iš viso
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 10 sausio 2010 - 18:17
mūsų savaitės meniu:
PIRMADIENIS
I. kiaušinienė, 2 "monte", varškė su obuoliene, torto likučiai, kava
II. varškėčiai, kisielius; daržovienė su mėsos kukuliais
III. dešrelės, bulvės, agurkai, silkės likučiai

ANTRADIENIS
I. manų košė, kava, arbata
II. dešrelės, keptos bulvės, įvairios marinuotos daržovės, daržovienė su dešrelėm mažajam
III. svečiuose

TREČIADIENIS
I. avižinių dribsnių košė, arbūzas, mineralinis vyrui
II. nuo sekmadienio likę įdarytos paprikos ir pomidorai, fri bulvytės, agurkai
mažajam daržovės, ryžiai, mėsos kukuliai
III. pagal pageidavimus vieniems miltiniai blynai su uogiene, kitiems miltiniai su dešra

KETVIRTADIENIS
I. jogurtas, sumuštiniai su vytinta dešra, agurku, kava, arbata
II. ryžių-faršo kotletai kepti orkaitėj su porais ir morkom (keptais), orkaitėj keptos bulvės, agurkų salotos, mažajam daržovienė su mėsyte
III. žuvies piršteliai, duona, žirneliai
IV. vakarykščiai blynai, ryžių košė

PENKTADIENIS
I. sumuštiniai su daktariška dešra ir kalakutienos kumpiu, tyrelė su varške, blynai su dešra (kas ką norėjo ir rado)
II. daržovienė su kukuliais, kotletai, virtos bulvės, agurkai
III. sumuštiniai su šlapianke, kava, arbata
IV. picos, vyras išsinešė į darbą likusius kotletus, bulves, agurkėlius, mažajam-košė

ŠEŠTADIENIS
I. picos, jogurtas, ledai, sumuštiniai su šlapianke, kava
II. daržovės, ryžiai, mėsos kukuliai mažajam, man su vaikais (buvo vaiko draugas svečiuose)-dešrelės, keptos bulvės, agurkas, žirneliai, šparaginės pupelės
III. žuvis ir brokoliai kepti spec. ryžių tešloj (tešlos milteliai pirkta maximoj), kepta duona, rūkytas kumpis, rauginti agurkai, kava, arbata, šokoladas, vynas, alus (turėjom svečių)

SEKMADIENIS
I. avižinių dribsnių košė vaikam, mes su vyru - sumuštiniai su šlapianke ir varške, kava
II. mažajam daržovės, ryžiai, mėsa, man su didesniuoju-pieniška makaronų sriuba, dar + kava ir ant batono užteptas šokolainis kremas, jogurtas
III. bulvių plokštainis su vištiena, mažajam daržovienė su mėsa
IV. ledai, migdolinis pusgaminių pyragas (turėjau namie dar pakelį)


dar kiekvieną dieną verdu mažajam kompotus iš obuolių, džiovintų vaisių, mes geriam kartais pirktas sultis, kartais naminius kompotus. kompotų ir daržovių esu užsivakavusi daug pati, perkam tik žirnelius, baltas pupeles, kartais karnišokus, morkas. bulvių turim sočiai.taip pat neįrašau kai kurių užkandžių, nes pvz vyras mėgsta išgert kartais alaus, tai užkanda sūriu ar kepta duona, padažiukų prisidaro, vaikai pasmaližiauja saldainiais, sausainiais, valgom vaisių

per savaitę išleista 216.22, sutaupyt neišėjo, čia įskaičiavau ir vakar pirktą alų, vyną , dar liko akcijinių koldūnų iš maxės 1 kg, žuvies faršo, batonas, pusė duonos, lašišos užtepėlė, ledų, margarino indelis, mažajam tyrelių su varške, rūgštynių stiklainiukas, žirnelių indelis, brokolis. tai dar ryt nėra reikalo važiuot į parduotuvę. na pas mus suma taip ir svyruoja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazge1979: 10 sausio 2010 - 18:28
sveikutes 4u.gif
nu sia savite ir vel betvarke doh.gif
posventines nuotaikos tai kad meniu tik sioks toks, o pinigu isleista vel virs 200lt doh.gif schmoll.gif
nes savaitgali vyko grupes naujako sutiktuves tai vel islaidu bele kiek verysad.gif
nu ziauru su tom sventem doh.gif
bet jau kita savaite tikrai susiimu nes nebe juokas kai tip pinigai taskosi g.gif
sekmes kitoms betaupancioms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murzilkaa @ 2010 01 10, 22:51)
bet jau kita savaite tikrai susiimu nes nebe juokas kai tip pinigai taskosi  g.gif


vis rytoj, rytoj sauke peledziukai... biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Nu aš tai tvarkingai pasirodysiu biggrin.gif


Pirmadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su ikrais dukrai ir man, vyrui sumuštiniai su varške.
2. Pietūs dukrai ir MB guliašas su daržovėmis likęs nuo šeštadienio. Aš nieko nesinešiau, darbe sriubos užsiplikinau.
3. Vakarienei varškės apkepas. Nakčiai dar padariau dukrai pekino salotas su kepta duona.

Antradienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su ikrais man, dukrai su šlapianke ir sūrelis, MB varškė su uogiene.
2. Pietūs dukrai bulvės ir dešrelės, burokėlių mišrainė su majonezu, MB varškės apkepas, aš nieko nesidėjau, plikinamos košės darbe turėjau.
3. Vakarienei dukrai varškės apkepas, mes pasikepėm nuo pietų likusias bulves, aš valgiau su silke, vyras su šaltiena . Dukrai nakčiai vėl padariau pekino salotas su kepta duona.


Trečiadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su dešra ir sūriu, man su paskutiniais ikrais.
2. Pietūs dukrai vėl dešrelės su burokėliais, vyras šaltieną valgė, aš kelis sumuštinius susitepiau į darbą.
3. Vakarienei aš pasišildžiau varškės apkepą. Vėliau ir viriau pienišką makaronų sriubą.


Ketvirtadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su sūriu ir dešra.
2. Pietūs namiškiams likutis pieniškos sriubos, dukrai šaltiena su bulvėmis, vyras pabaigė paskutinį varškės apkepą. Aš susitepiau sumuštinius į darbą.
3. Vakarienei varškėtukai.


Penktadienis:
1. Pusryčiai sumuštiniai su sūriu ir šlapianke, sūrelis.
2. Pietums likučiai, gabaliukas šaltienos buvo likęs, kiaušinių pasikepė namiškiai. Aš į darbą sumuštinius nešiausi.
3. Vakarienė svečiuose.


Šeštadienis:
1-2. Pusryčiai - pietūs svečiuose rolleyes.gif .
3. Vakarienei bulvių košė.


Sekmadienis:
1. Pusryčių kaip ir nebuvo, atsikėlėm vėlai, tai kažką vyras užkando, aš kavos, o vaikai atsilėkė tik ant pietų.
2 - 3. Pietūs - vakarienė: cepelinai, burokėlių sriuba su galkutėmis, desertinis varškės sūris, smuštiniai su lašiša, balta mišrainė, šaltiena, desertinis varškės sūris, tortas. Buvo svečių, todėl toks keistas meniu rolleyes.gif (tortas svečių).



Visą savaitę naikinom aplesinus likusius nuo ano savaitgalio ir morkas gelbėjom, nes mažoji buvo pas senelius, o aplesinų buvo pripirkta nemažai, tai net burną išgraužė karsta.gif . Dar atradau vieną dalyką, į morkų tarkius (kur lieka nuo sulčių), pridėdavau cukraus ir grietinės, tokios kajp tyrelė gaudavosi ax.gif (grietinę teko sunaudoti, nes nupirkau 500 g ir pati nesupratau kodėl, nes visai nereikėjo), kažkada vaikystėje močiutė taip darydavo. O kitą kartą, kai spaudžiau morkas, tai tas sutarkuotas sunaudojau morkų keksui. Buvo šaltam užkąsti šaltienos (išėmiau iš kameros, kažkada buvau gavus naminę vištą, bet maniškiai nevalgė, tai išviriau šaltieną ir gavosi nemažai). Dariau desertinį varškės sūrį ir kepiau morkų keksą, tai vežėmės į svečius. Dar į svečius vežiau lašišos, kelis gabaliukus pelėsinio sūrio, alyvuogių. Sekmadienį sulaukėm svečių, tai dariau dar vieną desetinį sūrį papildomai. Pirkau vištienos krūtinėles, tai vieną sumaliau cepelinams, nes turėjau šaldiklyje tik kiaulienos, o kitą pamarinavau vaikams kepsniams.

Pirkta:
Viso: šlapiankė 5,69 lt, dešrelės 5,74 lt, mandarinai 2 kg, bananai 1 kg - 4,90 lt, želatina 3,15 lt, žirneliai 1,39 lt, sūris lapukais 4 vnt. - 7,96 lt, grietinė 2,89 lt, vegeta 1,59 lt, sūreliai 5,50 lt, ikrai 2,49 lt, sultys 12 lt, grikiai 1.99 lt, rūkytos lašišos atraižės 250 g - 6 lt (pusė užšaldžiau), olandiškas sūris 3,50 lt, grūdėta varškė 1,99 lt, trapučiai 1,79 lt, tepamas sūris 1,99 lt, arbata 2,99 lt, varškės desertas 2 vnt x 0,39 lt, sriuba 1,25 lt, pienas 5 lt, vaišės į svečius (keletą rūšių sūrio su pelėsiu, lašiša, bananai, alyvuogės) 20,10 lt, vištienos krūtinėlės 15 lt, varškė 4 lt.


Viso: 119,68 lt


Atsakyti