Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

QUOTE(Smurka @ 2010 01 04, 11:47)
O aš tavo vyro nepažįstu schmoll.gif Vienas gal valgytų, kitas gal ne. MAno ex tai tikrai valgytų, o sūnus valgė tik dėl to, kad pasakiau, jog nieko daugiau negaminsiu. Bet tikriausiai nebuvo jau tokie nevalgomi, jei nebėgo blynų ar bulvių keptis biggrin.gif

ko gero pradžiai tik sau keptis reikia g.gif nes cukinijų blynus tik iš didelės bėdos savajam "sušeriu" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2010 01 04, 13:59)
*ananasas marinuotas tiktų g.gif
**čia kaip ir padažą pakepinat grybus su svogūnais ir užpilat, ar darot kokį tirštą g.gif
*** bulvių tešlos?
****brangus receptas? g.gif . Nes aguonų ir saulėgražų turiu, be persikų apseitume gal biggrin.gif
**** su daržvėmis, tai iškepta su daržovėmis valgoma, ar kažkaip kitaip  g.gif


*Ananasas dedamas konservuotas, agurkas marinuotas, uzpilama majonezu, tikrai gaiviai skanu
**Taip, kaip padaza, grybai, svogunas, nedaug sonines, grietine, prieskoniai.
*** miltiniai/ kefyriniai. receptas is rusisko forumo
user posted image


Нам понадобится: 2 яйца,500 мл. кислого молока (либо кефир+молоко),200 гр. творога (у меня 5% ),1 ч.л. соды, 300 гр. муки,соль,сахар.
Творог взбиваем с яйцами,добавляем половину молока.
Добавляем соль,сахар (если пирожки будут с несладкой начинкой то соли чуть больше и наоборот) и всыпаем муку. В оставшееся молоко добавляем соду,хорошенько перемешиваем. И соединяем с творожной массой. Всё хорошенько взбиваемДалее делаем начинку по вкусу. Я обжарила грибы с луком. На хорошо разогретую сковородку наливаем порцию теста,уменьшаем огонь и накрываем крышкой. Как только будет заметно что низ блинчика зажаривается -кладём начинку (ближе к центру)
и аккуратно,помогая лопаточкой складываем блинчик пополам. Тесто послушное и легко сворачивается,у меня не порвался ни один пирожок
накрываем сковороду крышкой на 1-2 минуты,далее переворачиваем блинчик и снова накрываем крышкой


*** Man atrodo nebrangus, ypac be persiku biggrin.gif (juos pirkau per akcija), tik labiau toks kasdieninis, nesventinis, bet tik toki is darbo parlekus iki naujuju sutikimo suspejau iskept

teslai
300g. miltu
2 a.s kepimo milteliu
200g. cukraus
1 pakelis vanilinio cukraus
2 kiausiniai
120 ml pieno
150g. sviesto ar margarino
80-100g. aguonu

Viska sumaisom ir kepam apie puse valandos, tada ant jau kiek pakepusio pavirsiaus isdestom supjaustytas persiku skilteles ir uzpilam uzpilu kuri pasigaminam is 2 saukstu medaus, 3 saukstu grietineles, (manau galima ir pieno), 60-70g. cukraus, 30g. sviesto ir 80g. saulegrazu. Visa sita geri pries uzpildami kelias minutes paverdam. Ditaip "papuose" pyraga, grazinam i orkaite dar pusvalandukui

***taip, kartu su vista i skarda dejau svoguno, cesnako, paprikos, morka ir kepiau, po to su jomis ir valgem

Atsakyti
QUOTE(Vėjūna @ 2010 01 04, 15:09)
***taip, kartu su vista i skarda dejau svoguno, cesnako, paprikos, morka ir kepiau, po to su jomis ir valgem


Nu cia tai atsakiau nei i tvora nei i mieta lotuliukas.gif tu apie zuvi klausi, o as apie vista porinu. Zuvis tai pagal Sonatinos recepta, super patiekalas, jeigu dar neisbandet, tai tiesiog privalot, mano jaunelis, kuris i zuvi siaip kreivokai ziuri sitos kapoti stoja pirmas

http://www.supermama...p;#entry5432042
Atsakyti
QUOTE(Vėjūna @ 2010 01 04, 14:09)
*кислого молока (либо кефир+молоко
**Visa sita geri pries uzpildami kelias minutes paverdam

*šito nesuprantu.....berods reikia kefyrą per pusę su pienu maišyti? g.gif
**kaži, jei supilčiau aš aguonas kartu į masę su saulėgrąžom, gal labai nepakenktų, baisiai tingiu terliotis blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(bjaurybe @ 2010 01 04, 15:10)
*šito nesuprantu.....berods reikia kefyrą per pusę su pienu maišyti? g.gif . Ir reikia kepti, kaip storą lietinį, tada per pusę sulenkti?
**kaži, jei supilčiau aš aguonas kartu į masę su saulėgrąžom, gal labai nepakenktų, baisiai tingiu terliotis blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2010 01 04, 16:12)
*šito nesuprantu.....berods reikia kefyrą per pusę su pienu maišyti? g.gif
**kaži, jei supilčiau aš aguonas kartu į masę su saulėgrąžom, gal labai nepakenktų, baisiai tingiu terliotis blush2.gif
Papildyta:

*as pilu tik kefyra, gaunasi puikiai, o kepti reikia kaip tu ir sakai - stora lietini, kitoks nei nesigauna, nes tesla uzsimaiso tirstoka.
** jei sudesi i vidu, tai gausi tik paprasta keksa, uzpylimas siek tiek sudrekina pavirsiu ir kepini padaro pyragu biggrin.gif o darbo tikrai nedaug 4u.gif tiesa, dar pamirsau parasyt, kad saulegrazos labai skaniai apskrunda, ko neisgausi jei jos bus viduje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėjūna: 04 sausio 2010 - 16:35
QUOTE(Mergelė @ 2010 01 03, 19:10)
Sveikos, paskaičiau aš jūsų temukę ir net supavydėjau kaip jūs gebat šauniai apsipirkti ir susiplanuoti savaitės meniu. Jei priimsit į savo ratelį, tai aš irgi bandysiu prisijungti prie jūsų taupančiųjų. blush2.gif
Mane labai sudomino kas tai per patiekalas bulviu kose-ugnikalni(vaiku pageidavimu), .

sveika prisijungusi prie musu 4u.gif
cia tikrai geru ideju galima pasisemt tik va ziuriu kad nebe tokios plepios kaip anksciau unsure.gif
o tas ugnikalnis-tai paprasta bulviu kose mirksiukas.gif
tiesiog dedam toki kalna koses i lekste, isimam su saukstu jos viduri, i ten idedam sviesto, palaukiam kol jis istirps, tada ant virsaus grietines, truputi druskos, viska ismaisom ir tada kabinam kose is krastu, merkiam i ta makala ir...skanaus biggrin.gif ir taip kiekvienam i lekste rolleyes.gif
tikiuosi aiskiai parasiau rolleyes.gif
ten nieko ypatingo, tik kad vaikams patinka taip terliotis ax.gif
Atsakyti
bjaurybe ar zinai kad nuo rytojaus maximoj kazkokie sureliai po 0,28lt mirksiukas.gif
jei neapsirinku-tavo seima juos labai megsta mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
gal kam naudinga bus - Norfoje visą sausį praktiškomis valandomis (nuo 8 iki 10h) nuolaida su kortele viskam nebe 4, o 7 proc. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(murzilkaa @ 2010 01 04, 21:17)
bjaurybe ar zinai kad nuo rytojaus maximoj kazkokie sureliai po 0,28lt  mirksiukas.gif
jei neapsirinku-tavo seima juos labai megsta  mirksiukas.gif  blush2.gif

Agam, žiauriai mėgstam mirksiukas.gif , bet žinokit kartą pirkau juos Vilijampolės turguje, buvo tada po 0,48 lt, bet šiaip sau tokie schmoll.gif . Viduje tokie varškės gabaliukai jaučiasi ir sakyčiau man biškutį juose per daug kvapų, po to net atsirūgau tokiu per nosį rolleyes.gif
Šiandien lėksiu į vieną parduotuvėlę mažytę, jie atsiveža iš Marijampolės Tavo sūrelius, po 0,55 lt. Tai progriebsiu, tuo pačiu ten mažytė Maxima yra, gal ir toj kažką pagriebsiu, nes man pakeliui iš autobuso perlipant į kitą autobusą nelabai yra parduotuvių ax.gif , o mano kaime išvis nėra doh.gif
Atsakyti
murzilkaa, Ačiū už atsakymą.
Nu man dar niekaip nepavyksta pragyventi už mažai. blush2.gif Šiandien nuėjus vien į turgų nusipirkau mėsos, kiaušinių (30 vnt) ir 61 lt, tarsi ištirpo. Bet manau, kad mėsytės pakaks ilgam laikui. man turgus, tai doh.gif
Džiaugsmas toks, kad mano vaikinas pradėjo valgyti kepenėles. thumbup.gif Nes nuo gimimo nei į burną neimdavo. Tai dar vienas didelis pasiekimas.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2010 01 05, 17:50)
murzilkaa, Ačiū už atsakymą.
Nu man dar niekaip nepavyksta pragyventi už mažai.  blush2.gif Šiandien nuėjus vien į turgų nusipirkau mėsos, kiaušinių (30 vnt) ir 61 lt, tarsi ištirpo. Bet manau, kad mėsytės pakaks ilgam laikui. man turgus, tai doh.gif
Džiaugsmas toks, kad mano vaikinas pradėjo valgyti kepenėles. thumbup.gif Nes nuo gimimo nei į burną neimdavo. Tai dar vienas didelis pasiekimas.

zinok man is pradziu irgi koma kazkokia budavo doh.gif
skaitydavau cia ir galvodavau:nu moteriskes-kosmosas doh.gif lotuliukas.gif
bet zinok viena, kita karta pabandziau ir dabar jei ne tos sventes tai visai nieko sukuosi mirksiukas.gif
tik svarbiausia(bent jau man)susidaryti savaites meniu rolleyes.gif
pas mus dabar kaip ir atrakcija-kiekviena sestadieni su seima per zvakiu vakara sudarinejam visos savaites meniu ax.gif
sia savaite maniskiai labai ketvirtadienio laukia, nes gaminsiu bulviu kose su spirguciais ir kefyru. o mano seima bulviniai visi thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(SilRa @ 2010 01 05, 09:55)
gal kam naudinga bus - Norfoje visą sausį praktiškomis valandomis (nuo 8 iki 10h) nuolaida su kortele viskam nebe 4, o 7 proc. mirksiukas.gif

aciu uz tikrai naudinga info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murzilkaa @ 2010 01 05, 23:16)
pas mus dabar kaip ir atrakcija-kiekviena sestadieni su seima per zvakiu vakara sudarinejam visos savaites meniu  ax.gif


Oi kaip pasiilgstu ramiu vakaru, zvakes, vynas, pasedeti ramiai...niekiap neiseina, mazius sokdina kaip reikiant blush2.gif




Papildyta:
QUOTE(Mergelė @ 2010 01 05, 17:50)
murzilkaa, Ačiū už atsakymą.
Nu man dar niekaip nepavyksta pragyventi už mažai.  blush2.gif Šiandien nuėjus vien į turgų nusipirkau mėsos, kiaušinių (30 vnt) ir 61 lt, tarsi ištirpo. Bet manau, kad mėsytės pakaks ilgam laikui. man turgus, tai doh.gif



Viskas pavyksta, tik turek kantrybes ax.gif
Atsakyti