Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

Ir aš prisijungiu su savo savaitės meniu:

PIRMADIENIS
Pusryčiai: du kepti kiaušiniai, riekelė duonos, kava
Pietūs: kepti grybai su dviem šaukštais grietinės
Vakarienei tas pats

ANTRADIENIS
Pusryčiai: keturios riekelės duonos su margarinu ir lydytu sūriu, du virti kiaušiniai su šaukštu majonezo plius riekelė duonos, kava
Pietūs: veršienos kotletai su grietine ir grikiais
Vakarienė: pakeptos vakarykščios virtos bulvės
Pirmadienio ir antradienio meniu buvo iš nuo švenčių likusių produktų.
Antradienį parduotuvėje pirktas maistas:
Morkos 0.27
Sūris 4.83
Majonezas 1.79
Kefyras 1.89
Grietinė 3.69
Druska 0.88

Iš viso: 13.35

TREČIADIENIS
Pusryčiai: vakarykštė grikių košė su kepintom morkom
Pietūs: vakarykščiai kotletai, grikių košė
Vakarienė: obuoliai, batonas su sūriu

KETVIRTADIENIS

Pusryčiai: kefyras, vaikai blynų išsikepė su uogiene, kava
Pietūs: spagečiai su faršu, morkomis ir kmynais grietinės padaže
Vakarienė: tie patys spagečiai su vermuto ir apelsinų sulčių kokteiliu biggrin.gif
Ketvirtadienį parduotuvėje pirktas maistas (laimei, naujametį švenčiau viena namuose, tad ir išlaidų sąlyginai nedaug)
Aplsinų sultys 4.29
Kava 10.99
Vermutas 9.39
Kiaušiniai 4.49
Bulvės 1.47

Iš viso: 30.63

PENKTADIENIS

Pusryčiai: du sumuštiniai su batonu ir sūriu, kava
Pietūs: vėl du sumuštiniai su sintetine grybų sriuba iš pakelio (tingėjau ką nors gamint)
Vakarienė: vakarykščiai spagečiai
Pirkau:
Sriubos pakelį 2.09
Bulvių prieskonių 0.89

Iš viso: 2.98

ŠEŠTADIENIS
Pusryčiai: paskutinės dvi riekelės batono su sūriu, kava
Pietūs: kopūstų ir morkų kotletai su grietine
Vakarienė: vėl kotletai, obuoliai

SEKMADIENIS
Pusryčiai: labai daug tų kotletų iš pusės kopūsto išėjo biggrin.gif, kava
Pietūs: agurkinė sriuba
Vakarienė: aš sriubos kartojau, vaikai kotletus pribaigė, be to, mažoji grįžo dar su maišeliu visokių gėrybių, tai dar prokandau saldainių, bananą, mandariną.

Išlaidos maistui per savaitę: 46.96

Alkoholį vis tik skaičiuoju prie maisto, nes būna kartais, kad vakare ir alučio buteliuką mėgstu susiverst blush2.gif O produktas vis tiek vidiniam vartojimui, tai tebūnie maistas
Atsakyti
O čia iki dviejų šimtų šeimai turima galvoje per mėnesį ar savaitę? Nes per mėnesį man sunkiai įsivaizduojama
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2010 01 03, 21:09)
O čia iki dviejų šimtų šeimai turima galvoje per mėnesį ar savaitę? Nes per mėnesį man sunkiai įsivaizduojama

savaitei mirksiukas.gif

o tie kopūstų kotletai - vyras juos valgytų? g.gif man tai svarbu, nes būna prisieksperimentuoju, o paskui tenka vienai savaitę valgyt, o vyriškis lašinius iš šaldytuvo naikina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2010 01 04, 09:45)
o tie kopūstų kotletai - vyras juos valgytų? g.gif man tai svarbu, nes būna prisieksperimentuoju, o paskui tenka vienai savaitę valgyt, o vyriškis lašinius iš šaldytuvo naikina doh.gif

man, žinokit, tie kotletai tai skanūs wub.gif , tik aš visada dar grietinėlėje aptroškinu ir man kitą dieną būna dar skanesni ax.gif
Papildyta:
Mano savaitė rolleyes.gif


Pirmadienis:
1. Pusryčiai ryžių košė ir sumuštiniai su sūriu.
2. Pietūs rūgštynių sriuba ir sprandinės kepsniai, aš į darbą įsidėjau žuvies likutį su daržovėmis ir duona.
3. Vakarienei likučiai, dar kas norėjau darėsi sau valgyt, mačiau karštus sumuštinius vaikai kepėsi, grūdėtą varškę valgė. Dar ryte buvau pertepus paprastus sausainius su varške ir grietinėle (nuo torto kalėdinio liko), tai prie arbatos valgė.



Antradienis:
1. Pusryčiai ryžių košė ir sumuštiniai, sūreliai.
2. Pietums likę vištienos ketvirčiai ir rūgštynių sriuba. Aš dėjausi silkės su duona.
3. Vakarienei makaronai su tunu.



Trečiadienis:
1. Pusryčiai grikių košė, sūreliai.
2. Pietūs likučiai, gabaliukas vištienos likęs, vienas sprandinės kepsniukas, baltos mišrainės, silkės.
3. Vakarienei koldūnai iš kameros.



Ketvirtadienis:
1. Pusryčiai grikių košė vakarykštė, sumuštiniai.
2. Pietums pasišildėm koldūnų ir pabaigėm paskutinę rūgštynių sriubą.
3. Vakarienei likučiai baltos mišrainės, dar pasidarėm burokėlių bulvių mišrainę su silkės likučiais.
4. Naktipiečiai sūris su pelėsiu, alyvuogės, riešutai likę nuo kūčių, šampanas ir tortas



Penktadienis:
1. Pusryčiai omletas.
2. Pietūs pica.
3. Vakarienei picos likučiai, dar tortą pabaigėm.




Šeštadienis:
1. Pusryčiai miltiniai blynai su uogiene.
2. Pietums kiaulienos guliašas su daržovėmis (bulvės, morkos, šparaginės)
3. Vakarienei pieniška makaronų sriuba.



Sekmadienis svečiuose.
Kadangi buvom pas giminaičius kaime, tai gavom lauktuvių pora litrų pieno, varškės ir 20 vnt. kiaušinių. Dar šią savaitę damušinėjom likučius nuo švenčių, bet vistiek suma susidarė užkandžiams, nes tingėjosi ką nors daryti, o norėjosi kažko blush2.gif

Pirkta: sviestas 2,45 lt, pyragas vaišėms į darbą 4,30 lt, mineralinis į darbą 1,99 lt, mineralinis 1.99 lt, šokoladas 1,99 lt, sausos sriubos 4,52 lt, košė plikinama 3,07 lt, trapučiai 4,14 lt, grūdėta varškė 2,39 lt, balta kava 1,40 lt, šokoladinis kremas 4,99 lt, mandarinai 2 kg, apelsinai 2 kg - 8,80 lt, apelsinai 4 kg, citrinos - 8,40 lt, sūris pelėsinis 4,39lt, alyvuogės 4,39 lt, picai tešla 6 lt, dešra picai 5,09 lt, šampanas 10 lt, duona 0,84 lt, kiaušiniai 8 lt, pienas 7,50 lt

Viso : 96,64 lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 04 sausio 2010 - 11:15
ir as neskaiciuosiu , kiek cia savaite isleidau doh.gif na gal atmetus snapsus tai tilpciau ir i 200, bet ir pačiai bus ramiau kai nežinosiu. O nuo šaindien jau stojam į vėžes mirksiukas.gif toliau taupo, dar saldytuvas pilnas skerstuviu, tai bandysim atsigriebt , ką paišlaidavom per šventes tongue.gif
Atsakyti
nuo šiandien vėl stojam į doros kelią 4u.gif buvom nemažai patys svečiuose, pas mus svečių buvo, taip, kad finansus ir kas ką kur valgė biggrin.gif neįmanoma sugaudyt, taigis pradedam construction.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2010 01 04, 11:18)
nuo šiandien vėl stojam į doros kelią  4u.gif buvom nemažai patys svečiuose, pas mus svečių buvo, taip, kad finansus ir kas ką kur valgė biggrin.gif neįmanoma sugaudyt, taigis pradedam  construction.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Taigi taigi praejo sventes, dirzus vel verziames biggrin.gif Vel skaiciuojam ir planuojam... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2010 01 04, 10:45)
o tie kopūstų kotletai - vyras juos valgytų? g.gif man tai svarbu, nes būna prisieksperimentuoju, o paskui tenka vienai savaitę valgyt, o vyriškis lašinius iš šaldytuvo naikina doh.gif

O aš tavo vyro nepažįstu schmoll.gif Vienas gal valgytų, kitas gal ne. MAno ex tai tikrai valgytų, o sūnus valgė tik dėl to, kad pasakiau, jog nieko daugiau negaminsiu. Bet tikriausiai nebuvo jau tokie nevalgomi, jei nebėgo blynų ar bulvių keptis biggrin.gif
Atsakyti
Maniškis tai nevalgytų schmoll.gif jam tokie kopūstų, cukinijų neeeeeee jis irgi geriau lašinių atsipjaus šaldytuve tongue.gif O aš bandysiu gal ryt tuos kopūstų koteltukus pasidaryt, tai mes su tėvuku pašveisim thumbup.gif
Atsakyti
Atsinesu savo maista biggrin.gif
Pirmadienis:
pusryciai-pieno/kiausiniu plakiny keptas batonas,
pietus - farso kepsniukai po bulviu kepurele, kepti savaitgali
vakariene - farso kepsniuku likutis, silke su ananasais/porais/ agurkais, vaikai dar gere piena su batonu ir mociutes obuoliu kose.
Antradienis:
pusryciai- grikiu kose su grybu padazu,
pietus - purus zuvies kotletai, kepti praejusioj savaitej ir imesti i kamera su burokeliu salotom ir duona
vakariene - raugintu kopustu sriuba, namines desreles (pirktos, bet zalios mesos, tai nezinau kaip pavadinti) su bulvem ir pekino kopusto salotom.
Treciadienis:
pusryciai - karsti sumustiniai su kumpeliu
pietus - purus blyneliai su grybu idaru.
vakariene - blyneliu likutis ir ant lavaso kepta pica as dar valgiau raugintu kopustu sriubos.
Ketvirtadienis:
pusryciai -ryziu kose su razinom.
pietus - as nesiausi zuvies kotletus is saldiklio, vaikams pagaminau vistienos kepsnelius su raugintu kopustu salotom ir bulvem.
vakariene - kiaulienos karbonadai uzkepti su svogunais ir suriu su bulvemis, morku - cesnaku salotomis ir pekino/poro/ananaso salotomis, aguoninis pyragas su persikais ir saulegrazomis.
Penktadienis:
pusryciai - kaip ir nebuvo, nes kelemes pietu metu.
pietus -su darzovemis marinuota zuvis, raugintu kopustu sriubos likuciai biggrin.gif .
vakariene - vakaryksciai kiaulienos karbonadai su pekino salotom.
Sestadienis:
pusryciai - marinuotos zuvies likutis, sumustiniai su naminiu kepeneliu pastetu.
pietus - kepti marinuoti visciukai su kartu keptom darzovem ir bulvem bei morku/cesnaku salotom .
vakariene - pyragas likes nuo svenciu, pieniska sriuba.
Sekmadienis:
pusryciai - sumustiniai su pastetu.
pietus - sestadieni kepti visciukai su marinuotais agurkais
vakariene - barsciai su pupelemis.

Per savaite pirkau: pienas/kefyras - 4,58lt., suris fermentinis ir pelesinis- 11,70lt., duona/bulka - 10,44lt., vaisiai - 13,39lt., sviestas - 5,87lt., grietine - 3,88lt., varske - 2,18lt., darzoves- 8,29lt., visciukas- 9,69lt., pievagrybiai- 4,19lt., zuvis- 7,99lt., kava - 5,99lt., saldainiai- 5,28lt., majonezas - 2,98lt., ananasu kons. - 2,9lt., lavasas - 3,98lt., desreles zalios - 2,81lt., desra - 3,99lt., pomidoru padazas- 2,89lt.,grietinele - 3,58lt., kepeneles - 6,95lt., sureliai- 2,16lt., saulegrazu branduoliai - 1,49lt.
VISO: 126,99lt.
Atsakyti
QUOTE(Vėjūna @ 2010 01 04, 12:42)
*silke su ananasais/porais/ agurkais
**grikiu kose su grybu padazu
***purus blyneliai su grybu idaru
****aguoninis pyragas su persikais ir saulegrazomis
*****darzovemis marinuota zuvis

*ananasas marinuotas tiktų g.gif
**čia kaip ir padažą pakepinat grybus su svogūnais ir užpilat, ar darot kokį tirštą g.gif
*** bulvių tešlos?
****brangus receptas? g.gif . Nes aguonų ir saulėgražų turiu, be persikų apseitume gal biggrin.gif
**** su daržvėmis, tai iškepta su daržovėmis valgoma, ar kažkaip kitaip g.gif
Atsakyti