Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 3

QUOTE(mickute7 @ 2009 12 29, 13:55)

traskuciu Kaledu senis prinese  tongue.gif

ale originalios dovanos pas tavo kaledu seneli mirksiukas.gif
Atsakyti
jetau, mano šaldytuvas vis dar lūžta doh.gif jau kaip stengiuosi viską išplanuoti taip, kad nieko išmesti nereikėtų doh.gif bet užtat pirkti beveik nieko nereikia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2009 12 29, 23:31)
jetau, mano šaldytuvas vis dar lūžta doh.gif jau kaip stengiuosi viską išplanuoti taip, kad nieko išmesti nereikėtų doh.gif bet užtat pirkti beveik nieko nereikia thumbup.gif

o vat man nekas doh.gif
is po svenciu nemazai maisto leke i siuksliadeze schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(murzilkaa @ 2009 12 30, 01:13)
o vat man nekas doh.gif
is po svenciu nemazai maisto leke i siuksliadeze  schmoll.gif

kol kas tik keliais pomidorais, obuoliais ir mandarinais pamaloninau šiukšliadėžę ax.gif vakar pagaliau subaigėm aguonpienį, šiandien baigsim vėdarus. savo eilės laukia kugelis doh.gif kurio visai nebenoriu karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(murzilkaa @ 2009 12 29, 22:07)
ale originalios dovanos pas tavo kaledu seneli  mirksiukas.gif

Cia vyrui prie alaus buvo riesutu rinkinys, traskuciu mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=neone,2009 12 29, 02:03]
kepiau farso kepsniukus su kiausiniu idaru po tarkuotu bulviu kepurele
[/quote]

kas ciasper stebuklas?nes skamba labai skaniai
[/quote]

Cia stebuklas toksai mirksiukas.gif

user posted image
nuotrauka mano persaugota is neto, o receptas toks:

Pasigaminam farsa kaip kotletams, koki megstam, dedam i skarda is jo pasidare paplotelius, ant virsaus uzdedam pakeptu svogunu, ant ju kietai virtu supjaustytu kubeliais ir sumaisytu su majonezu ir paskanintu pipiriukais kiausiniu, ant ju kraunam burokine tarka sutarkuotu kiek pasudytu bulviu kauburelius. Uzmetam nemazai, kiek kiekvienam patinka ir dar virsu pabarstom tarkuotu suriu ir kudai aptepam majonezo/grietines misiniu. Saunam orkaiten ir laukiam sventiniu kepsniuku biggrin.gif
Atsakyti
Bet žiūriu, kad čia jūs visiškai prašmatniai maitinatės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2009 12 31, 12:12)
Bet žiūriu, kad čia jūs visiškai prašmatniai maitinatės biggrin.gif


Taigi svenciu proga mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kai paskaitinėjau, turėjau "nubėgt" pasitikslint temos pavadinimo hihihi.gif , gal ne ten pataikiau. Atrodo, daugumai šventės gan sočiai praėjo thumbup.gif O sakoma, kaip sutiksi metus, taip jie ir praeis. To ir linkiu visoms - sočių, gerų, laimingų... Banalu, bet taip svarbu, kad pildytųsi 4u.gif
Atsakyti
na ką,atsigrūdau vėl su savaitės praktiškai "likutiniu" meniu

PIRMADIENIS
Dienos eigoje: aš- obuoliai,mandarinai, sumuštinis su sūriu, kepta cukinija su majonezu, vėdarai; vyras - šaltiena su raugintais agurkais ir duona (viskas iš kalėdinių likučių)
vakare: majoneze ir česnakuose marinuota kepta višta (iš šaldiklio), balta mišrainė, raugintų kopūstų sriubos likučiai.

ANTRADIENIS
Dienos eigoje: aš-obuoliai,vėdarai,sumuštinis su sūriu; vyras - aguonpienio likučiai, šaltiena su balta mišraine, rūkytas kumpis su duona ir česnaku (vis dar kalėdiniai likučiai)
vakare: pica kavinėje ax.gif

TREČIADIENIS
I. obuoliai, kumpis su duona ir balta mišraine
II. karšti sumuštiniai
III. trinta daržovių sriuba su lydytu sūreliu
IV. vyras - paskutiniai Kalėdiniai vėdarai, sumuštiniai su lydytu sūreliu, aš - kalėdinis kugelis su padažu ir grietine, vaikis - koldūnai su grietine.

KETVIRTADIENIS
Dieną: aš - kugelis doh.gif vyras - kumpis su paskutine balta mišraine karsta.gif
Vakare: šalti užkandžiai, saldumynai, sumuštiniai su rūkyta ir sūdyta lašiša (atvežė giminės,dirbantys Norvegijoje), kalakutienos krūtinėlės kepsnys su pievagrybių-majonezo ir sūrio uždaru, virtosbulvės, žaliosios salotos su pomidorais ir agurkais.

PENKTADIENIS
I. jogurtas
II. kugelio su grietine likučiai
III. aštri pupelių sriuba, aš - sumuštiniai su lašiša, vyras- duona su kumpiu ir skilandžiu (likučiai nuo šventinio stalo), vaikis - dešrelė su bulvėm, sausi pusryčiai su pienu

ŠEŠTADIENIS
I. avižų košė
II. šernienos karbonadai su padažu, virtos bulvės, žaliosios salotos
III. sumuštiniai su skilandžiu
IV. aš-žele, vyras-šprotai su duona, vaikis - pupelių sriubos likučiai su dešrele

SEKMADIENIS
I. avižų košės likučiai
II. man ir vyrui-žirnių košė su spirgais, žaliosios salotos (man),vaikis - žirnių sriuba ir sumuštinis su sūriu.
III. sumuštiniai su lašiša ir šprotais
IV. miltiniai blynai su uogiene arba grietine

Neskubėkite piktintis dėl kalėdinių likučių gausos - planavom, kad pas mus Kalėdas švęs dar dvi šeimos, todėl ir baltos mišrainės bei vėdarų ir kugelio buvo pagaminta atitinkamas kiekis, tačiau kadangi mes visi pasigavom noro virusą, tai visi vizitai buvo atidėti, mišrainę ir vėdarus teko suvalgyti savaitės eigoje, o kugelį supjausčiau gabalais ir užšaldžiau doh.gif
Užtat naujametinių likučių daug nebuvo, nes žinojau, jog švęsime vieni, tai ir maisto pagaminau atitinkamus kiekius smile.gif

Savaitės išlaidos maistui: 50lt. (šventinių saldumynų ir šampano neskaičiuoju, tam turiu atskirą grafą ax.gif )

SAVAITĖS PIRKINIAI:
MĖSA: dešrelės vaikui
DUONA, KRUOPOS: 2 kep. duonos, batonas,
PIENO PRODUKTAI: 11 varškės sūrelių, 2 gab.fermentinio sūrio, tepamas lydytas sūrelis, jogurto indelis, 6l pieno
DARŽOVĖS, VAISIAI: 3 nemažos kekės vynuogių, dėžutė pievagrybių
BAKALĖJA: prieskonių mišinys
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
na o as sia savaitele net nerasysiu nei savo meniu nei kiek isleidau kad nepiktinciau jusu blush2.gif
nes jau tooookias islaidas uzturejau doh.gif pinigine turbut verkia dabar doh.gif
pries naujus suguzejo kruva artimuju ir sveciavosi keturias dienas tai...
nu zodziu...
dabar visi isvazinejo, o as stoju i senasias vezes ir taupau is naujo mirksiukas.gif
tikiuosi kad siais metais seksis dar geriau taupyti rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, paskaičiau aš jūsų temukę ir net supavydėjau kaip jūs gebat šauniai apsipirkti ir susiplanuoti savaitės meniu. Jei priimsit į savo ratelį, tai aš irgi bandysiu prisijungti prie jūsų taupančiųjų. blush2.gif
Mane labai sudomino kas tai per patiekalas bulviu kose-ugnikalni(vaiku pageidavimu), .
Atsakyti