Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

Gal man kasnors patarsit 4u.gif
mano vaikiukui jau 5 menesiai thumbup.gif jis pries nakti istustina abi krutis, ismiega nakti be pabudimu ir be valgymu koki 11 valandu ir ryte isvalgo tik viena kruti, kuria kruti jam duoti? g.gif ar kaitalioti kiekviena ryta vis kita ar kaskuria viena, nes pastebejau kad kelis kart iseiles daviau kaire kruti tai siandien ryte kairioji tokia pilna visa o desine visiskai sudribus ir tuscia atrode... g.gif
Atsakyti
QUOTE(nkreiki @ 2010 07 27, 14:27)
Ar yra mamyciu kuriu krutine nebuvo nestumo metu didele ir sekmingai ilgai ismaitino,ar visdelto turi itakos dydis?

gal jau pavėluotai, bet mano krūtinės dydis prieš nėštumą A buvo, vis dar maitinu (1m8mėn) Tikrai krūtinės dydis įtakos pieno gamybai neturi - pagamins tiek kiek reikės, svarbu žindyti pagal vaiko poreikius 4u.gif

QUOTE(VaivaMaciuliene @ 2010 07 30, 15:00)
Gal man kasnors patarsit  4u.gif
mano vaikiukui jau 5 menesiai  thumbup.gif  jis pries nakti istustina abi krutis, ismiega nakti be pabudimu ir be valgymu koki 11 valandu ir ryte isvalgo tik viena kruti, kuria kruti jam duoti?  g.gif  ar kaitalioti kiekviena ryta vis kita ar kaskuria viena, nes pastebejau kad kelis kart iseiles daviau kaire kruti tai siandien ryte kairioji tokia pilna visa o desine visiskai sudribus ir tuscia atrode...  g.gif

Kiekviena krūtis gamina pienuką nepriklausomai viena nuo kitos, taigi jei ryte duosi vieną ir tą pačia krūtį, tai ji tau ir pagamins reikiamą pienuko kiekį. Aš nekaitaliočiau - lengviau prisimink kurią krūtį duoti ryte 4u.gif
Atsakyti
Bet labai jau baisiai ryte atrodau su vienu milzinisku papuliu ir su kitu maziuku... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VaivaMaciuliene @ 2010 07 30, 18:50)
Bet labai jau baisiai ryte atrodau su vienu milzinisku papuliu ir su kitu maziuku...  doh.gif

Galiu paguosti - kad viskas laikina, ateis laikas nebemaitinsi ir ryte atrodysi puikiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Belacka @ 2010 07 30, 21:49)
Galiu paguosti - kad viskas laikina, ateis laikas nebemaitinsi ir ryte atrodysi puikiai  4u.gif


drinks_cheers.gif

Man budavo labai juokinga i save paziurejus , kai tik pamaityni ir viena krutis mazute kita didele. Viskas susinormalizuos. Dabar tik nakti maitinu ir man taip gera ziureti i maziuka valganti MP. Kiek galesiu tiek maitinsiu. wub.gif wub.gif
Atsakyti
Na as ir planuoju dar ilgai maitinti... ax.gif Bent iki dveiju metu blush2.gif Tai man dar pusantru metu megautis tokiais vaizdais??? Galvoju gal kazkas patars kam taip buvo ar kas gerai nusimano apie maitinima. Iseiles du rytus meginau duoti desine kruti, bet ta kairioji vistiek didesne ryskiai...beto reikejo abieju jam..vienos kaip visada neuztenka, matyt desinioji tiek neprigamina kiek kairioji. Bijau kad jei labiau maitinsiu is kairiosios desiniojoje isvis dings pienas...ji visada tustesne atrodydavo doh.gif

Aciu labai uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
tu tiesiog maitink ir nesuk sau galvos, del skirtingu krutines dydziu, paskui ateina toks laikas- gal po puses metu, gal po maziau nei metu, kad net nepastebi, kai krutines issilygina, sumazeja ir suminksteja...atrodo kaip nemaitinant, o pieno buna ne kiek ne maziau...

kazkaip teko susidurti, kad daugumai is pazystamu taip pradzioj buna - maitinant viena krutis didesne, kita mazesne, bet tai tikrai laikina smulkmena

Geriau susitelk ties tuo, kad maitinimas butu su eiliskumu- ne trumpesnis is kiekvienos kaip po 20 min, taisyklingu apziojimu, padetim ir tada, kada nori.., be chiulptuko, buteliuku ir viskas bus tvarkoj..

QUOTE(VaivaMaciuliene @ 2010 07 31, 10:24)
Na as ir planuoju dar ilgai maitinti...  ax.gif  Bent iki dveiju metu  blush2.gif  Tai man dar pusantru metu megautis tokiais vaizdais??? Galvoju gal kazkas patars kam taip buvo ar kas gerai nusimano apie maitinima. Iseiles du rytus meginau duoti desine kruti, bet ta kairioji vistiek didesne ryskiai...beto reikejo abieju jam..vienos kaip visada neuztenka, matyt desinioji tiek neprigamina kiek kairioji. Bijau kad jei labiau maitinsiu is kairiosios desiniojoje isvis dings pienas...ji visada tustesne atrodydavo  doh.gif

Aciu labai uz pagalba  4u.gif

Atsakyti
Na mums jau greit puse metuku, tai kaip zinau jau turetu but susitvarke schmoll.gif Seip diena kai maitinu jau nebesimato nieko,net nebega pienelis is kitos kruties maitinant, tik va po nakties buna isdidejusi kaire krutis, nes buna pertrauka beveik 12 valandu nemaitinimo. Kodel desine tokia tuscia atrodo visa laika... g.gif Ir man keista kodel tik viena krutis isdydeja ir taip ryskiai... doh.gif man net geda pries vyra verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaivaMaciuliene: 31 liepos 2010 - 10:47
QUOTE(VaivaMaciuliene @ 2010 07 31, 10:46)
Kodel desine tokia tuscia atrodo visa laika...  g.gif  Ir man keista kodel tik viena krutis isdydeja ir taip ryskiai...  doh.gif  man net geda pries vyra  verysad.gif

Matyt tavo tokia fiziologija, o gal maitinai dažniau iš kairės (reiktų duoti paeiliui viena kart iš vieno, kitą kart iš kitos), arba jei maitini iš abiejų, tai gal pirma visada duodi kairę, o tik paskui dešinę, todėl dešinėje mažiau gaminasi MP. Be to naktį visada pienelio gaminasi daugiau nei dieną (tokia fiziologija pas visas). Tikrai viskas turėtų susitvarkyti iki kokių metų, o paskui net nesuprasi ar yra to pienelio ar ne - krūtys bus pamažėjusios, minkštos ir tik girdėsi kaip vaikutis pliumpina. O dėl vyro tai mažiausiai reiktų sukti galvą - 1.Vyrui tu graži visokia 2. Jis gi irgi supranta, kad ne grožio konkurse dalyvauji, o maitini jūsų vaikutį 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti