Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

QUOTE(jamiro @ 2009 12 16, 18:07)
Ir kuom gi gristi tokie patarimai laikyti kudiki alkana, duodant tik viena kruti, jei akivaizdu, kad pienelio neuztenka?  blink.gif

gristi ilgalaikia praktika, o jei Jums netinka tai darykite kaip ismanote smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronaldo @ 2009 12 16, 20:08)
gristi ilgalaikia praktika, o jei Jums netinka tai darykite kaip ismanote  smile.gif

As klausiu, nes man si problema yra aktuali. ir maitinti is abieju krutu patare gydytoja, nes mes buvome pradeje netekti svorio, mazulyte buvo pikta ir pastoviai verkdavo verysad.gif galvoju pabandyti maitinti vienu maitinimu tik is vienos kruties, bet kaip mazaja nuraminti, jei ji reikalauja maistelio? g.gif be to, dabar pamaitinau ir pasveriau, tai tik 40 gr isspaude is mani vieno papulio doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
man reikia pagalbos, mano berniukui 2men, ir jau kelinta diena jis ima papa rekia ir spjauna ir vel rekia... nebezinau ka daryti, valgyti jam tai reikia, bet jis nevalgo.... verysad.gif maista renkuosi koki valgyti, jo nebuvau pakeitus.... jis sias dienas kelias labai ir taip irzulus, naktim pabudes rekia, diena rekia ..... o buvo toks ramus geras berniukas.. verysad.gif kas jam nutiko?
Atsakyti
QUOTE(Neringa87 @ 2009 12 17, 17:11)
Sveikos mamytes,
man reikia pagalbos, mano berniukui 2men, ir jau kelinta diena jis ima papa rekia ir spjauna ir vel rekia... nebezinau ka daryti, valgyti jam tai reikia, bet jis  nevalgo....  verysad.gif  maista renkuosi koki valgyti, jo nebuvau pakeitus....  jis sias dienas kelias labai ir taip irzulus, naktim pabudes rekia, diena rekia ..... o buvo toks ramus geras berniukas.. verysad.gif   kas jam nutiko?

gal vaikuciui su pilvuku bedos? gal kai nervuotas valgo (na sakai, kad rekia) tai taip zysdamas pritraukia oro jau su pirmaisiais gurksniais ir jam suspazmuoja skranduka ir meta kruti... manau turi ji nuraminta maitinti, gal net kiek primigdyta smile.gif
is patirties galiu pasakyti, kad nuo maisto visiskai nepriklauso vaiko noras/nenoras zysti. as galiu valgyti zirnius, obuolius ir tt, arba tik koses ir gerti arbatas, nuo to niekas nesikeicia...
dar viena teorija - gal mamyte pasalo kojas, rankas (tai persiduoda per mp) ir vaikuciui prasidejo pilvuko diegliukai, tai paaiskintu naktimis ir dienomis ta rekima, nenora valgyti
Papildyta:
QUOTE(Ronaldo @ 2009 12 16, 21:08)
gristi ilgalaikia praktika, o jei Jums netinka tai darykite kaip ismanote  smile.gif


GRYNIAUSIA NESAMONE
kiekviena maitinima reikia duoti is abieju krutu, zinoma, jeigu vaikutis istustines viena nepasisotina, neuzmiega, yra irzlus ir aiskiai reikalauja maisto dar.
sekanti maitinima reikia pradeti nuo tos kruties, kuria baigete maitinti pries tai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mamyte*24: 17 gruodžio 2009 - 16:33
QUOTE(*Mamyte*24 @ 2009 12 17, 16:36)
Papildyta:
GRYNIAUSIA NESAMONE
kiekviena maitinima reikia duoti is abieju krutu, zinoma, jeigu vaikutis istustines viena nepasisotina, neuzmiega, yra irzlus ir aiskiai reikalauja maisto dar.
sekanti maitinima reikia pradeti nuo tos kruties, kuria baigete maitinti pries tai  mirksiukas.gif

tai vat ta pati man patare ir kitoje temoje. Nu niekaip as savijai negaleciau pasakyti zinai brangioji, palauk, dabar dar neatejo eile kitai kruciai rolleyes.gif et, tik vargas is dvieju krutu maitinti vienu maitinimu doh.gif taip noreutis susireguliuoti, bet kad jau kelinta savaite nepavyksta, tad bandau susitaikyti su ta mintimi, kad teks mums is dvieju krutu niamnioti blush2.gif
Atsakyti
bet kad jo nuraminti niekaip neina verysad.gif jis nuo pilvuko gauna lasiukus ir zvakutes, beto man kaip daktare aiskino kai buna kaltas pilvuklas jis kojytes riecia arba itempia, o taip nedaro tiesiog guli sypsosi ir staigiai verkti pradeda verysad.gif ai beto maziuka antradieni skiepino nuo bepatito B, gali jis dar gali buti irzlus del skiepuko? blink.gif
jis kai zyda viduri zindymo pradeda kartais verkti ir su rankytem stumti mane nuo saves... ka tai gali reiksti? blink.gif
Arba pastebejau toki dalyka kad kai paparedzia arba pakakoja iskarto pravirksta, nuo ko taip gali buti? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringa87: 17 gruodžio 2009 - 17:18
[qu
GRYNIAUSIA NESAMONE
kiekviena maitinima reikia duoti is abieju krutu, zinoma, jeigu vaikutis istustines viena nepasisotina, neuzmiega, yra irzlus ir aiskiai reikalauja maisto dar.
sekanti maitinima reikia pradeti nuo tos kruties, kuria baigete maitinti pries tai mirksiukas.gif
[/quote]
na as su tuo nesutinku smile.gif , tai jeigu sekanti maitinima pradesiu maitinti ta krutimi kuria pabaigiau maitinti, tai iseina kad maitinu tik viena krutimi? g.gif g.gif g.gif na pati pagalvokite, jei pienuko pilnai uztenka is vienos kruties, kudikis pavalgo, tai jai maitinima vel pradesiu is tos pacios doh.gif doh.gif doh.gif , NESAMONE tikru tikriausia nesamone. maitinima reikia pradeti ta krutimi ne kuria baigeta maitinima, o kita, ta kuri tuo laiku jau turi prisigaminusi pienuko, o ta krutis kuria baigeta maitinima kaip sakoma procese- pienukas gaminasi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronaldo: 17 gruodžio 2009 - 18:25
QUOTE(Ronaldo @ 2009 12 17, 18:23)


esate neteisi ir neklaidinkit mamu, pvz. duodat kaire kruti isvalgo, dar praso, duodat desine, pasisotina, tada kita maitinima pradedat desine krutim, taip pataria visi skaityti mano saltiniai, as taip visada dariau, maitinu jau vyruka virs metu 4u.gif

Neringa87 vaikiukams taip buna, kodel nezinau, maniskis ir muistydavosi, verkdavo, as budavo maitinu, pakeliu palaikau, atsirugstam ir vel bandom valgyt, tikrai nevalgydavo kaip paveiksliuke ramiai graziaim, visko budavo, bet patikekit tai maziau nervu kainuoja, nei kad dabar bando pats valgyt su saukstu, bliudukas kuris vis apvirsta ir panasiai, va dabar galiu pasakuy, kad maitinti vien MP - kaifas biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Deganti,2009 12 17, 21:19]
esate neteisi ir neklaidinkit mamu, pvz. duodat kaire kruti isvalgo, dar praso, duodat desine, pasisotina, tada kita maitinima pradedat desine krutim, taip pataria visi skaityti mano saltiniai, as taip visada dariau, maitinu jau vyruka virs metu 4u.gif


nei ass klaidinu nei ka smile.gif as vyresnele maitinau iki 3,5metu, o maziukei dar tik 1,8metai ir vis dar labai sekmingai maitinu tongue.gif tongue.gif tongue.gif . jusu pasiulytas budas gal labiau tinka mamytems kurios maitina is abieju krutu, bet tos mamytes kurios maitina is vienos kruties viena maitinima, tai tiktai Jusu patarimas netinka visiskai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . Tai tas pasakymas isvalgo, pasisotina ne visada ir visoms tinka, yra mamyciu kuriu vaikuciai ir is vienos kruties ir isvalgo ir pasisotina lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , taip kad neklaidinkit rolleyes.gif
Atsakyti
Pasiskaitymui:

maitinimas krutimi

Ronalda saunu, kad taip puikiai sekasi maitinti, bet dazniausiai maitinimo is abieju krutu metodas aprasomas taip, kaip as anksciau minejau, o saviski praktiskai ismaitinau ir maitinu taip kaip jis norejo, nori kas valanda nori kas 3, man pvz nekilo klausimu: o kodel taip daznai zindzia, todel, kad nori mano atsakymas. Kartais mamoms tiesiog truksta kantrybes 4u.gif
Atsakyti
[quote=Ronaldo,2009 12 17, 21:15]
[quote=Deganti,2009 12 17, 21:19]
esate neteisi ir neklaidinkit mamu, pvz. duodat kaire kruti isvalgo, dar praso, duodat desine, pasisotina, tada kita maitinima pradedat desine krutim, taip pataria visi skaityti mano saltiniai, as taip visada dariau, maitinu jau vyruka virs metu 4u.gif
nei ass klaidinu nei ka smile.gif as vyresnele maitinau iki 3,5metu, o maziukei dar tik 1,8metai ir vis dar labai sekmingai maitinu tongue.gif tongue.gif tongue.gif . jusu pasiulytas budas gal labiau tinka mamytems kurios maitina is abieju krutu, bet tos mamytes kurios maitina is vienos kruties viena maitinima, tai tiktai Jusu patarimas netinka visiskai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . Tai tas pasakymas isvalgo, pasisotina ne visada ir visoms tinka, yra mamyciu kuriu vaikuciai ir is vienos kruties ir isvalgo ir pasisotina lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , taip kad neklaidinkit rolleyes.gif
[/quote]
Na stai ir isaiskejo, kad Ronaldo visiskai nesuprato mano problemos. Juk pas mane tokia situacija ir yra, kad vienos kruties pagaminto pienelio vienu valgymu nepakanka. Tad as ir kreipiausi su prasymu patarti, kaip reiketu maitinti, kuomet VIENU maitinimu neuztenka vienos kruties pienelio. Ronaldo, pries duodant patarimus, isiskaitykit i problema mirksiukas.gif kitam forume man patare duoti abi krutis, jei vaikelis nori, tai taip ir darysiu. Pvz. nakti ir ryte mano mazajai uztenka vienos kruties pienelio, bet kuo toliau i vakara, tuo sudetingiau mano papuliams darosi prigaminti reikiama kieki pienelio. Gal kas zinote kodel? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jamiro @ 2009 12 18, 10:00)
Pvz. nakti ir ryte mano mazajai uztenka vienos kruties pienelio, bet kuo toliau i vakara, tuo sudetingiau mano papuliams darosi prigaminti reikiama kieki pienelio. Gal kas zinote kodel?  unsure.gif


o kaip Jus pati maitinates ir ar pailsit, as kai bandziau labiau prisilaikyt maisteli pirmus menesius, iskart jausdavau, kad mazius praso ir praso papulio, tad mano nuomone maitinanciai mamai labai svarbu laiku pavalgyt, gerti daug skysciu, as asmeniskai pries nakti visada lyg siol (maziui jau metai) geriu dideli puoda arbatos su pienu, geriu daug vandens, paciai teko gult i ligonine parai, tai maciau kaip atrodo pienukas normaliai besimaitinant mamai, ir kaip atrode, kai grizau is ligonines para nevalgius, nes operavo, tad tik laseliniu dieta buvo, nusitraukiau nes verze krutis, tai ti buvo balzganas vandenelis, o paliktas pienukas buvo su nusistovejusiu kaip grietinele sluoksniu ax.gif
Atsakyti