Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

QUOTE(nkreiki @ 2010 07 27, 16:27)
Ar yra mamyciu kuriu krutine nebuvo nestumo metu didele ir sekmingai ilgai ismaitino,ar visdelto turi itakos dydis?


Pas mano pazistama, is vis galima sakyti neber krutines, maitina dukryte jau 1,4 metai ir vargo nemato thumbup.gif . Dydis tikrai neturi itakos.
Atsakyti
QUOTE(nkreiki @ 2010 07 27, 15:27)
Ar yra mamyciu kuriu krutine nebuvo nestumo metu didele ir sekmingai ilgai ismaitino,ar visdelto turi itakos dydis?

Mano iki nėštumo buvo maža, per nėštumą nejutau jokių pokyčių na ir dabar pienuko neturiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ag* @ 2010 07 27, 15:26)
tai kad ne, nemaitinau iš buteliukų  schmoll.gif  todėl ir nesuprantu kame čia bajeris  doh.gif  toks jausmas kad išprotėsiu greit. Visą dieną papai burnoj pas vaikus, naktį kol užmiega tai košmaras kažkoks, net ligoninėj kai mokėmės žyst ne taip sunku buvo  doh.gif

Gal karšti orai turi įtakos g.gif maniškis per karščius irgi "žaidžia" tarsi nebemokėtų žįsti, net šneka pilna burna blink.gif Visai prarado apetitą..
Papildyta:
QUOTE(nkreiki @ 2010 07 27, 15:27)
Ar yra mamyciu kuriu krutine nebuvo nestumo metu didele ir sekmingai ilgai ismaitino,ar visdelto turi itakos dydis?

Prieš nėštumą buvo mažiau nei A cool.gif , per nėštumą buvo gal koks B pasidaręs g.gif o dabar tai C ax.gif maitinu kolkas sėkmingai, vakar svėrėms tai keturių mėn. sveriam 9,5 kg 4u.gif
Atsakyti
Labai aciu uz atsakymus nuraminote,nors pacios noras maitint visiskai neproporcingas krutines

dydziui, dabar jau ramiau bus, nes zinosiu kad yra geru pavyzdziu.Sekmes maitinant 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nkreiki @ 2010 07 27, 14:27)
Ar yra mamyciu kuriu krutine nebuvo nestumo metu didele ir sekmingai ilgai ismaitino,ar visdelto turi itakos dydis?

tikrai neturi jokios itakos dydis mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiek laiko maitinant triju savaiciu kudiku viena krutimi?
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2010 07 28, 18:24)
Kiek laiko maitinant triju savaiciu kudiku viena krutimi?


mano valgydavo 45 min.... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2010 07 28, 18:24)
Kiek laiko maitinant triju savaiciu kudiku viena krutimi?


Budavo kad iki valandos, dazniausiai uzmigdavo pabusdavo patraukdavo paskui vel uzmigdavo.
Atsakyti
mano ilgai valgydavo blush2.gif kokia valandzike, ivairiai kitoms per 15 min pasisotina, manishkis tai snausdavo va taip ilgai wub.gif
Atsakyti
maniske max 15min valgo,bet svorio labai gerai esam priaugusios,tai nebepergyvenu smile.gif panesioju kol atsirugsta ir siulau vel,kol traukia tol duodu,taip ir zaidziam smile.gif su laiku ismoks tinkamai valgyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2010 07 28, 17:49)
mano valgydavo 45 min....  blink.gif

ir uztekdavo, po kiek laiko tada prasydavo?
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2010 07 30, 16:34)
ir uztekdavo, po kiek laiko tada prasydavo?


uztekdavo 1,5 valandos... ir vel atgal i lova maitint smile.gif Tai pirmaji menesi kiek prisimenu save, tai istisai maitinancia biggrin.gif

Dabar jau ismokom greit pasisotint, tai valgom 5 min! wub.gif
Atsakyti