Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

QUOTE(looovely @ 2010 07 24, 19:34)

dar butu idomu suzinot kaip kitos mamytes savo leliuka pamaitina kai yra lauke.zinau kad prie buteliuko geriau nepratint,kad po to neatsisakytu zist g.gif mums tai taip kvailai gaunas,einam i lauka kai lelyte yra pavalgius ir miega,o jei prabunda lauke tai maunam namo,nes buna kad tik 30min temiega,cia kaip ji sumasto g.gif vakar nuejom i parduotuve,tai grizom begom su visu vezimu,nes ji prabudus pradejo verkt,ciulptuko neima,tai mes ir nekisam.kai pasiziuriu kitos mamytes vaiksto su vezimeliais atsiputusios,o mes negalim nuo namu toliau nueit,kad spetumem grizt kol neisiklyke doh.gif


atsisedam ant suoliuko, uzsimetam skara ir pavalgom smile.gif
Atsakyti
Vaikjuoste super gerai thumbup.gif , nes daznai vaikelis ne tiek valgyti nori kiek ant mamytes ranku smile.gif Isivinioji vaikiuka ir vaikstai sau ramiai, dar ypac kol toks maziukas, ypac ziema gerai man buvo, nes ir gime liepa, tai nei zieminiu rubu neprireike, nes ziema nelabai lauke pamaitinsi ir taip vezymeli salta siaip sedeti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(looovely @ 2010 07 24, 11:34)
o mes negalim nuo namu toliau nueit,kad spetumem grizt kol neisiklyke doh.gif


Nesupratau, o kodel reikia begti namo? Kodel negalite pamaitinti lauke?
Atsakyti
QUOTE(-Tynka- @ 2010 07 25, 09:29)
Nesupratau, o kodel reikia begti namo? Kodel negalite pamaitinti lauke?


as su pirmu begdavau biggrin.gif pas mus ner nei vieno suoliuko prisest (nera, nes neva paaugliai islauzo viska greitai) doh.gif aplink kone laukai biggrin.gif vaikas tiutes neimdavo kad bent truputi uzimt iki namu, tai ir begdavau ax.gif o dar nemokejau maitinti sededama, tik guledama, aisku veliau ir taip ismokau, o dabar kazkaip kitaip, ir kitaip ziuriu i sita reikala, nesiojuosi dekuti, laukiu maitinimo skraistes (siuna man ja), reikalui esant ir tiute gelbeja nes dukryte ima rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(looovely @ 2010 07 24, 18:34)

dar butu idomu suzinot kaip kitos mamytes savo leliuka pamaitina kai yra lauke.zinau kad prie buteliuko geriau nepratint,kad po to neatsisakytu zist g.gif

Mano ta pati situacija, tik mano vaikiukas lygiai mėnesiu vyresnis. Neima čiulptuko, neima buteliuko, pirmą mėnesį valgė ypač dažnai, todėl man atrodė nerealu išeiti į lauką. Nes miegas trukdavo 5 min., 10 min. Bet dabar jau viskas daug geriau, jau baigia susireguliuoti valgymas, atsiranda tarpai tarp maitinimų.
Atsakyti
QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2010 07 25, 13:52)
Mano ta pati situacija, tik mano vaikiukas lygiai mėnesiu vyresnis. Neima čiulptuko, neima buteliuko, pirmą mėnesį valgė ypač dažnai, todėl man atrodė nerealu išeiti į lauką. Nes miegas trukdavo 5 min.,  10 min. Bet dabar jau viskas daug geriau, jau baigia susireguliuoti valgymas, atsiranda tarpai tarp maitinimų.

nu bandysim koki karta lauke valgyt,tik kad valgo labiai neramiai,jai ir paverkt ir pasispardyt dar reikia,o ir pienukas kartais fontanu varo kai mazoji greitai atsitraukia,MB mane gaisrininke vadina,sako su tokia srove gaisra uzgesinciau doh.gif tai pagalvoju kaip butu lauke g.gif
Atsakyti
QUOTE(looovely @ 2010 07 25, 20:41)
nu bandysim koki karta lauke valgyt,tik kad valgo labiai neramiai,jai ir paverkt ir pasispardyt dar reikia,o ir pienukas kartais fontanu varo kai mazoji greitai atsitraukia,MB mane gaisrininke vadina,sako su tokia srove gaisra uzgesinciau doh.gif tai pagalvoju kaip butu lauke g.gif

Maitinau ir aš lauke, todėl stengiuosi važiuoti su vežimu tik ten, kur būtų galimybė atsisėsti ir pamaitinti, į miestą ar kitur reikalų tvarkyt važiuoju automobiliu ir autokedute, tada automobilyje pamaitinu.
Atsakyti
mamytės aš vėl ateinu patarimo unsure.gif mano leliukai pradėjo labai blogai imt krūtinę (čia viskas prasidėjo kai pienligė buvo užpuolus) dabar jau išsigydėm, bet abu vis tiek kai žinda tai spenelį tampo, tai tai kokius 20 kart taisau, bet su klyksmais ryksmais kol paima, tai aš visa sukaistu, mažiukai sukaista, nervas ima cray.gif speneliai skauda vėl, o viskas buvo taip gerai nebesuprantu kodėl jie nebeapžioja krūtinės, tikrai jau mokėjo.... tai dabar viena maitinu kokią val kol aprimsta, tada kitas pradeda ir viskas ratu... kas čia galėjo jiems atsitikt??? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(looovely @ 2010 07 25, 21:41)
nu bandysim koki karta lauke valgyt,tik kad valgo labiai neramiai,jai ir paverkt ir pasispardyt dar reikia,o ir pienukas kartais fontanu varo kai mazoji greitai atsitraukia,MB mane gaisrininke vadina,sako su tokia srove gaisra uzgesinciau doh.gif tai pagalvoju kaip butu lauke g.gif


Maitinu ir lauke, ir prekybos centre, ir nematau problemos biggrin.gif Cia tegul jaucia problema tie, kurie eidami pro sali spigina akis ir jiems nemalonu, o man tai reikia vaika pavalgydinti. Kas nenori, tas ir nemato ax.gif Aisku, bandau susirasti nuosalesne vietele kiek imanoma, bet.. jei nera, tai sedu ten, kur galiu ir nekreipiu demesio i zmones. Uzsimetu skara kokia ar dekiuka plonesni.
Pas mane taip pat ciurkslem teka, todel visada dar turiu merliuka pasiemusi ir pakisu po krutine ir po mazyles galvute, tada pienukas nuteka tenai. Pakolkas dar neteko pasipiktinusiu zvilgsniu matyti biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Ag* @ 2010 07 27, 11:14)
mamytės aš vėl ateinu patarimo  unsure.gif  mano leliukai pradėjo labai blogai imt krūtinę (čia viskas prasidėjo kai pienligė buvo užpuolus) dabar jau išsigydėm, bet abu vis tiek kai žinda tai spenelį tampo, tai tai kokius 20 kart taisau, bet su klyksmais ryksmais kol paima, tai aš visa sukaistu, mažiukai sukaista, nervas ima  cray.gif speneliai skauda vėl, o viskas buvo taip gerai nebesuprantu kodėl jie nebeapžioja krūtinės, tikrai jau mokėjo.... tai dabar viena maitinu kokią val kol aprimsta, tada kitas pradeda ir viskas ratu... kas čia galėjo jiems atsitikt???  verysad.gif


O kai buvo pienlige maitinai is buteliuku? Jei maitinai is buteliuku, tai mazyliai pamirso, kaip imti kruti, nes kitoks suemimas gaunasi. Todel reikes mokytis is naujo mirksiukas.gif
Maniske kai kada gauna is buteliuko mano pieno, kai palieku teveliui keletui valandeliu. Tai ir buna, kad tik paemus speneli tampo ir nemoka dorai zysti. Bet nieko, persiorentuoja gana greitai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kreveciuke @ 2010 07 27, 15:17)


Papildyta:
O kai buvo pienlige maitinai is buteliuku? Jei maitinai is buteliuku, tai mazyliai pamirso, kaip imti kruti, nes kitoks suemimas gaunasi. Todel reikes mokytis is naujo  mirksiukas.gif 
Maniske kai kada gauna is buteliuko mano pieno, kai palieku teveliui keletui valandeliu. Tai ir buna, kad tik paemus speneli tampo ir nemoka dorai zysti. Bet nieko, persiorentuoja gana greitai  biggrin.gif


tai kad ne, nemaitinau iš buteliukų schmoll.gif todėl ir nesuprantu kame čia bajeris doh.gif toks jausmas kad išprotėsiu greit. Visą dieną papai burnoj pas vaikus, naktį kol užmiega tai košmaras kažkoks, net ligoninėj kai mokėmės žyst ne taip sunku buvo doh.gif
Atsakyti
Ar yra mamyciu kuriu krutine nebuvo nestumo metu didele ir sekmingai ilgai ismaitino,ar visdelto turi itakos dydis?
Atsakyti
Pirma nestuma labai buvo padidejusi krutine, nes siaip maza ganaa blush2.gif bet per antra nelabai pasikeite, vis maitinau dar pirmaji beveik iki gimdymo, tai nebuvo ne tu sprogstanciu krutu, nei dideliu pieno upiu biggrin.gif is vis atrodo krutine kaip tuscia, bet vaikelis valge, privalge ir tebevalgo biggrin.gif
Atsakyti