Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

QUOTE(maliska @ 2010 07 20, 20:25)
sveikos mamytes:) gal kam reikia -padovanuosiu saldyta pienuka,nes mano mazyle kategoriskai atsisake ji gerti kai paragavo misinuka...as nerukau ir negeriu,vartoju vitaminus......


siaip jau nera labai gerai duot kitos mamos piena g.gif visiskai kita "flora ir fauna" kaip as sakau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2010 07 20, 22:31)
siaip jau nera labai gerai duot kitos mamos piena  g.gif visiskai kita "flora ir fauna" kaip as sakau biggrin.gif

as nieko neverciu imti smile.gif ,bet gal kuriam nors maziliuj butu naudinga isgerti vietoj misinuko tikro pienuko.....o kiek zmoniu,tiek nuomoniu ir manau bus tikrai tokiu mamyciu kurios su jumis nesutiks.
Atsakyti
QUOTE(maliska @ 2010 07 20, 23:04)
as nieko neverciu imti smile.gif ,bet gal kuriam nors maziliuj butu naudinga isgerti vietoj misinuko tikro pienuko.....o kiek zmoniu,tiek nuomoniu ir manau bus tikrai tokiu mamyciu kurios su jumis nesutiks.

Kai bulejau ligoninej su mastitu ir gaudavau arkliskas dozes antibijotiku, tai namie mažylė is pradžių gaudavo mano saldyto pienelio, bet kai jis baiges, 2 d mito misinuku. Būčiau daug mieliau kitos mamos pieneli davusi, bet niekas is maitinanciu draugių neturėjo saldyto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(looovely @ 2010 07 20, 15:25)
sveikutes,idomu butu suzinoti,kiek laiko 2savaiciu vaikiukas turetu zisti kruti ar kiek MP suvalgyti vieno valgymo metu?mano mazoji labai trumpai tezindo,panesioju kad atsirugtu,vel pasiulau,o ji pradeda verkti ir kruties nebeima.vis pergyvenu gal pienuko neuztenka,bet paspaudus jis bega.sesers mergyte valgydavo apie 30min,o manoji buna,kad tik 5min tetraukia,tai taip ir zaidziam:patraukia truputi,pradeda niurgzti,panesioju,vel siulau.nezinau ar reikia nusitraukinet kad nesumazetu pienuko?

Mano mažylė taip pat valgo neilgai, na apie 10 min, ir taip nuo pat gimimo, skaitydavau, kad turi ilgiau valgyti, bet pas mus taip nebūna. Na bet paskui pamačiau, kad žandai auga, per mėnesį priaugo 1,400 kg. Aš manau, kad tiesiog greičiau pavalgo, gal stipresnis vaikiukas, greičiau ištraukia pienuką, pavalgo kiek jam reikia ir viskas. Aš pieno nenutraukinėčiau.
Atsakyti
Nemanau kad nuo vaikiuko stiprumo priklauso zindymo laikas... g.gif manau kad nuo sroves, nes pas mane pvz is vienos kruties kai paspaudziu bega viena srovele, o is kitos paspaudus net 8 ...tai duoda tokiu fontanu ir visada vaikutis is tos smarkesnes daug greiciau pavalgo... thumbup.gif
Atsakyti
Labas mamytes.
As su klausimu. Maitinu (.) 5 men suneli. Papildomai nieko dar neduodu. Kai tokie karsciai jis maziau zinda. Ir nesitustines jau apie savaite. Siandien bandziau nutraukt pieno nes jis atsisake zyst,tai pritraukiau tik 30 ml blink.gif tiesa senokai nutraukinejau.Bet kai tai darydavau po 150 ml pritraukdavau ir dar saldydavau. o dabar?? Kai vaikas zinda pradzioj jauciu jausma kai prisipildo krutys pieno,ir kruti sukieteja. Nutraukiant to nebera doh.gif anksciau sukietedavo ir traukiant,o krutys dabar traukiant minkstos ir po lasiuka tik lasa. Kodel cia taip? Bijau kad pienas nedingtu nes vaiks mazai zinda,nes matyt karsta,o traukt nebeiseina doh.gif Va sestadieni eisim i baliu,norejau nutraukt pieno ir palikti vaikui,tai nebezinau kaip tai reiks padaryt unsure.gif
Vaikui jei neuztektu pieno jis butu irzlus prie kruties g.gif bet jis pats patraukia 5 min ir sukasi nuo kruties,nors pienas bega doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 07 22, 21:01)
Labas mamytes.
As su klausimu. Maitinu (.) 5 men suneli. Papildomai nieko dar neduodu. Kai tokie karsciai jis maziau zinda. Ir nesitustines jau apie savaite. Siandien bandziau nutraukt pieno nes jis atsisake zyst,tai pritraukiau tik 30 ml blink.gif  tiesa senokai nutraukinejau.Bet kai tai darydavau po 150 ml pritraukdavau ir dar saldydavau. o dabar?? Kai vaikas zinda pradzioj jauciu jausma kai prisipildo krutys pieno,ir kruti sukieteja. Nutraukiant to nebera doh.gif  anksciau sukietedavo ir traukiant,o krutys dabar traukiant minkstos ir po lasiuka tik lasa. Kodel cia taip? Bijau kad pienas nedingtu nes vaiks mazai zinda,nes matyt karsta,o traukt nebeiseina doh.gif  Va sestadieni eisim i baliu,norejau nutraukt pieno ir palikti vaikui,tai nebezinau kaip tai reiks padaryt unsure.gif
Vaikui jei neuztektu pieno jis butu irzlus prie kruties g.gif  bet jis pats patraukia 5 min ir sukasi nuo kruties,nors pienas bega doh.gif


as sian kankinau papulius savo puse dienos- 15ml doh.gif bet neskaitau to kaip pieno baigti rolleyes.gif tiesiog dabar gaminasi pagal kudikio poreiki,kiek jis uzsisako tiek gauna, o vat papildomai pritraukt jau man galima sakyt neimanoma doh.gif tad ir su palikimu problema, arba vaika veztis kartu, arba derinu su mb kad atveztu po poros val pamaitinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fluffy_marten @ 2010 07 22, 21:24)
as sian kankinau papulius savo puse dienos- 15ml  doh.gif bet neskaitau to kaip pieno baigti  rolleyes.gif tiesiog dabar gaminasi pagal kudikio poreiki,kiek jis uzsisako tiek gauna, o vat papildomai pritraukt jau man galima sakyt neimanoma  doh.gif tad ir su palikimu problema, arba vaika veztis kartu, arba derinu su mb kad atveztu po poros val pamaitinti  ax.gif

nu va doh.gif sveika biggrin.gif ne as viena tokia g.gif
nes va kai ji maitinu tai bega pieno upes g.gif ir tikrai yra to pieno.girdziu kai ryja biggrin.gif per barzda varva kai atsitraukia 4u.gif o nutraukt nebeina verysad.gif mistika kazkokia. Nors kai traukiau maitinimo laikas kaip tik buvo. Maitinimo speces pasakys kad nutraukto pieno kiekis nieko nesako. Ta zinau.Bet vat kodel anksciau eidavo nutraukti,palikti vaikui pavalgyt iseinant ir pan,o dabar nebe doh.gif
Atsakyti
Na as nesu maitinimo spece blush2.gif bet pas mane panasiai buna kai ilga laika bunu netraukus, bet jei patraukineju kelis kartus mazdaug is trecio karto pradeda jau daugiau begti, tiesiog reikia papuliams isivaziuoti po ilgos pertraukos ax.gif Bet cia gal tik man.... g.gif Juk mes visos tokios skirtingos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 07 22, 20:01)
Labas mamytes.
As su klausimu. Maitinu (.) 5 men suneli. Papildomai nieko dar neduodu. Kai tokie karsciai jis maziau zinda. Ir nesitustines jau apie savaite. Siandien bandziau nutraukt pieno nes jis atsisake zyst,tai pritraukiau tik 30 ml blink.gif  tiesa senokai nutraukinejau.Bet kai tai darydavau po 150 ml pritraukdavau ir dar saldydavau. o dabar?? Kai vaikas zinda pradzioj jauciu jausma kai prisipildo krutys pieno,ir kruti sukieteja. Nutraukiant to nebera doh.gif  anksciau sukietedavo ir traukiant,o krutys dabar traukiant minkstos ir po lasiuka tik lasa. Kodel cia taip? Bijau kad pienas nedingtu nes vaiks mazai zinda,nes matyt karsta,o traukt nebeiseina doh.gif  Va sestadieni eisim i baliu,norejau nutraukt pieno ir palikti vaikui,tai nebezinau kaip tai reiks padaryt unsure.gif
Vaikui jei neuztektu pieno jis butu irzlus prie kruties g.gif  bet jis pats patraukia 5 min ir sukasi nuo kruties,nors pienas bega doh.gif



pas mane irgi taip pat..anskciau peitraukdavau po buteliuka, o dabae vos 15 ml....matyt kad pienuko gaminasi pagal mazyles poreiki, t.y susireguliavo jo gamyba..
Atsakyti
pas mane sianakt plustelejo pienelio bigsmile.gif pritvino sianakt,tai viena kazkiek isvalge nes nakti valgo mazylis,o kita gavau eit nakti nusitraukt. Ir ka,isejo thumbup.gif Tai 130 ml kazkur, buc galejus dar traukt bet baisiai miego norejau thumbup.gif bigsmile.gif o siandien kaip tik einam i baliu tai porcija kaip ir yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2010 07 21, 23:05)
Mano mažylė taip pat valgo neilgai, na apie 10 min, ir taip nuo pat gimimo, skaitydavau, kad turi ilgiau valgyti, bet pas mus taip nebūna. Na bet paskui pamačiau, kad žandai auga, per mėnesį priaugo 1,400 kg. Aš manau, kad tiesiog greičiau pavalgo, gal stipresnis vaikiukas, greičiau ištraukia pienuką, pavalgo kiek jam reikia ir viskas. Aš pieno nenutraukinėčiau.

as ir paikapscius po interneta radau,kad vaikutis gali pavalgyti ir per 5min biggrin.gif kita savaite eisim pas gyd,jau bus menesiukas,tai ziuresim kiek busim priaugusios smile.gif
Papildyta:
dar butu idomu suzinot kaip kitos mamytes savo leliuka pamaitina kai yra lauke.zinau kad prie buteliuko geriau nepratint,kad po to neatsisakytu zist g.gif mums tai taip kvailai gaunas,einam i lauka kai lelyte yra pavalgius ir miega,o jei prabunda lauke tai maunam namo,nes buna kad tik 30min temiega,cia kaip ji sumasto g.gif vakar nuejom i parduotuve,tai grizom begom su visu vezimu,nes ji prabudus pradejo verkt,ciulptuko neima,tai mes ir nekisam.kai pasiziuriu kitos mamytes vaiksto su vezimeliais atsiputusios,o mes negalim nuo namu toliau nueit,kad spetumem grizt kol neisiklyke doh.gif
Atsakyti