Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

Pabandžiau visgi pasiūlyt vandenuko, buteliuko net į burną neėmė, daugiau ir nebesiūliau smile.gif
Perskaičiau keletą skyrių tos K. Vitkausko knygos ir kilo keletas klausimėlių:
- anot autoriaus, čiulptuko duoti nereikėtų, aš pradėjau duoti po poros savaičių nuo gimimo, ar dabar ne per vėlu atpratint, jei ne, kaip tai padaryti?...
- tas motinos miegojimas kartu su vaiku - ar ilgainiui nepakenks tėvų santykiams, t.y. ar nesijaus vyras iškeistas į vaiką, dėl ko poroje gali kilti susvetimėjimas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(«gėlytė» @ 2010 06 30, 09:03)
Pabandžiau visgi pasiūlyt vandenuko, buteliuko net į burną neėmė, daugiau ir nebesiūliau smile.gif
Perskaičiau keletą skyrių tos K. Vitkausko knygos ir kilo keletas klausimėlių:
- anot autoriaus, čiulptuko duoti nereikėtų, aš pradėjau duoti po poros savaičių nuo gimimo, ar dabar ne per vėlu atpratint, jei ne, kaip tai padaryti?...
- tas motinos miegojimas kartu su vaiku - ar ilgainiui nepakenks tėvų santykiams, t.y. ar nesijaus vyras iškeistas į vaiką, dėl ko poroje gali kilti susvetimėjimas? g.gif

Dėl čiulptuko, mano nuomone, atpratint niekada nevėlu, tuo labiau kad gauna papuką, manau neturėtų skausmingai atprasti, na bet čia ir nuo vaikučio priklauso. Aš daviau čiulptuką nuo pat gimimo, o kai atėjo 7mėn, manoji pati atsisakė ir nebeėmė.

Dėl miegojimo, aš manau kad labai priklauso nuo vyro. Jeigu vyras yra supratingas ir moteris jam gražiai paaiškina, kad kurį laiką reikia skirti ir vaikučiui pamiegot kartu su mama, manau problemų kilti neturėtų. Juk miegosi su vaikučiu na max 2 metus, o su vyru visą likusį gyvenimą ax.gif Svarbu vyrui parodyti gal kitokį dėmesį ir pasakyti, kad jis lygiai toks pats svarbus, kaip ir anksčiau, o gal net ir svarbesnis, nes jo dabar reikia ne tik žmonai, bet ir vaikui.
O jei vyras nesupratingas, tai atsiradus vaikui, nepadės nei miegojimas kartu su vyru, jam vistiek gali atrodyti, kad vaikas mamai svarbiau......
Atsakyti
QUOTE(Belacka @ 2010 06 30, 12:06)
Dėl čiulptuko, mano nuomone, atpratint niekada nevėlu, tuo labiau kad gauna papuką, manau neturėtų skausmingai atprasti, na bet čia ir nuo vaikučio priklauso. Aš daviau čiulptuką nuo pat gimimo, o kai atėjo 7mėn, manoji pati atsisakė ir nebeėmė.

Dėl miegojimo, aš manau kad labai priklauso nuo vyro. Jeigu vyras yra supratingas ir moteris jam gražiai paaiškina, kad kurį laiką reikia skirti ir vaikučiui pamiegot kartu su mama, manau problemų kilti neturėtų. Juk miegosi su vaikučiu na max 2 metus, o su vyru visą likusį gyvenimą  ax.gif  Svarbu vyrui parodyti gal kitokį dėmesį ir pasakyti, kad jis lygiai toks pats svarbus, kaip ir anksčiau, o gal net ir svarbesnis, nes jo dabar reikia ne tik žmonai, bet ir vaikui.
O jei vyras nesupratingas, tai atsiradus vaikui, nepadės nei miegojimas kartu su vyru, jam vistiek gali atrodyti, kad vaikas mamai svarbiau......


thumbup.gif thumbup.gif Ir aš taip manau smile.gif Maniškis visai mielai užleido vietą mūsų mažiausiai (Jei tik būtų proto užtekę - būčiau ir su pirmais 2 kartu miegojus doh.gif ) Ir visai nemanau, kad čia santykiam pakenkt gali. Juk ir vaikučiui geriau, ir mamai nereik kilnotis, geriau išsimiegu thumbup.gif O su vyru "čiki piki" nebūtinai lovoj galima lotuliukas.gif
Atsakyti
as dukryte pries nakti pamaitinu ir perkeliu i lovyte- o lovyte pristumta salia musu lovos su nuimtu sonu biggrin.gif ten ji miega iki pirmo maitinimo, tada persikeliu atgal pas save i lova ir miegam kartu iki ryto biggrin.gif ir santykiai su vyru nenukencia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Belacka @ 2010 06 30, 12:06)
Dėl čiulptuko, mano nuomone, atpratint niekada nevėlu, tuo labiau kad gauna papuką, manau neturėtų skausmingai atprasti, na bet čia ir nuo vaikučio priklauso. Aš daviau čiulptuką nuo pat gimimo, o kai atėjo 7mėn, manoji pati atsisakė ir nebeėmė.

Dėl miegojimo, aš manau kad labai priklauso nuo vyro. Jeigu vyras yra supratingas ir moteris jam gražiai paaiškina, kad kurį laiką reikia skirti ir vaikučiui pamiegot kartu su mama, manau problemų kilti neturėtų. Juk miegosi su vaikučiu na max 2 metus, o su vyru visą likusį gyvenimą  ax.gif  Svarbu vyrui parodyti gal kitokį dėmesį ir pasakyti, kad jis lygiai toks pats svarbus, kaip ir anksčiau, o gal net ir svarbesnis, nes jo dabar reikia ne tik žmonai, bet ir vaikui.
O jei vyras nesupratingas, tai atsiradus vaikui, nepadės nei miegojimas kartu su vyru, jam vistiek gali atrodyti, kad vaikas mamai svarbiau......


Tiesą sakant man tai vyras niekuomet nebus svarbesnis už vaikus. Ir mano galva tai yra natūralu, taip turėtų būt kiekvienai mamai...
Atsakyti
QUOTE(SauleleRu @ 2010 06 30, 19:49)
Tiesą sakant man tai vyras niekuomet nebus svarbesnis už vaikus. Ir mano galva tai yra natūralu, taip turėtų būt kiekvienai mamai...

Taip be abejo, kad tai natūralu, tiesiog aš gal kitaip fomuluočiau - svarbu ir vaikai ir vyras, tiesiog vaikais, kadangi jie mažučiai ir tik pradeda savo gyvenimo kelią, reikia daugiau pasirūpinti, o tai turi suprasti ir vyras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Belacka @ 2010 07 01, 10:52)
Taip be abejo, kad tai natūralu, tiesiog aš gal kitaip fomuluočiau - svarbu ir vaikai ir vyras, tiesiog vaikais, kadangi jie mažučiai ir tik pradeda savo gyvenimo kelią, reikia daugiau pasirūpinti, o tai turi suprasti ir vyras  4u.gif

thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif
mano leliukas tai nakties miegeli daro savo lovyteje. paguldom atmerktomis akytemis, isjungiam sviesa, tada zino, kad jau naktis ir reikia miegoti. o pas save parsinesu i lova tik ryte, kai pavalgom pusrytelius. tuomet dar valandele miegam visi trys thumbup.gif
Atsakyti
sveikos ax.gif

atsitiko toks neaiskumas man ir nezinau ar cia sunerimti ar ne, trumpai isdestysiu unsure.gif

mano mazhiui beveik 9 menesiai ir tiek pat laiko as ji sekmingai zindziau wub.gif
dabar pradejo dygti dantukai, buvo pakilusi temperatura iki 39, manau kad nuo to, nes kitos priezasties kaip ir neradau, na dar truputi paraudus gerklyte unsure.gif buvom pasirode gydytojai, sake nieko baisaus, taip kad visus negalavimus nurasiau dantuku dygimui
bet svarbiausia tai del ko cia rashau, kad jis kazkaip atsisako kruties, kurios dazniausiai jeigu tik kas atsitikdavo kaip tik nepaleisdavo unsure.gif nzn nebesuprantu, ir labai bijau, nes mazhai ima, tik naktimis daugiau, o diena vos du kartus isiulau unsure.gif jis pats stumiasi traukiasi, o tie du kartai buna po pietu miegeliu, nes kitaip ir taip jauciu neimtu, kadangi uzsimiegojes buna tai dar shiaip ne taip ikushu, istikruju labai bijau, nes daba labai karsta, daug prakaituoja ir mazhai sysioja, diena 2 kartus (ir tai yra tikslu, nes naudojam vystyklelius) unsure.gif bijau kad dehidratacija kokia nebutu, pastoviai stoviu su puodeliu vandens, dar nelabai gerai ismokom is jo gerti bet kokius 300ml vandenuko isgeria shiaip ne taip unsure.gif
shiaip vaikas kaip ir guvus, na kazkiek pazirzia bet juk dygsta dantukai, jau 4 para tokia nelabai aiski, koshiu galima sakyt isvis nevalgo nebent keleta shauksteliu verysad.gif

P.S. ciulptuko nenaudojam, buteliuko su soskiuku irgi nenaudojam, jokiu dezodorantu nepakeiciau, kvepalu nenaudoju, net nzn kas dar galetu buti to priezastim unsure.gif
skambinausi zindymo konsultantei kelioms minutems, pasake kad tai naturalu ir reikia laukti ir nepasiduoti

kolkas laukiu ir nepasiduodu, nebegu ir neperku mishiniu schmoll.gif
Atsakyti
Meduolia, gali būti toks periodas, kai vaikas ima krūties mažiau. Gali būti dėl grįžtančio vaisingumo, hormonų poveikyje gali pasikeisti pieno skonis. O gal tiesiog dantenas skauda žindant? O gal daug tyrinėja aplinką ir tiesiog neturi kada žįsti? Būna ir toks periodas smile.gif Siūlykit gerti, krūties duokit kiek nori ir manau, viskas išsispręs.
Atsakyti
sveikos,
viskas susitvarke ilgai sitas "maištas" netruko thumbup.gif valgom ir mylim krutine toliau wub.gif
Atsakyti
ai, nu jo, būna tokių maištavimų ir maniškiam - kartais noriai žinda ir net pats pasiprašo, o kartais tik miegančiam įsiūlau, et... smile.gif

nuo 7 mėn. (dabar 9) jau net 3 kartus su palapinėm į gamtą važiavom savaitgaliams ar net savaitei - tai šitų žygių metu vaikas visai nušoko nuo naminio ritmo, beveik neįsiūlydavau nei košių, nei tyrelių (gal kad kelioninių pirktinių nelabai mėgsta), tai beveik vien MP gyvas buvo, paskui namie vėl apetitas grįžo. Bet už tai kaip gera gamtoj, kai žinai, kad iš bėdos bent jau visas pieno baras po maike - išmokau vaiką žindyt nešyklėj nešiojamą, tai pati labai saugiai pasijaučiau smile.gif

Bet va norėjau kulinarinio patarimo pasiklaust - kai mažiui jau 9 mėn, tai į košes kruopines savo pienuką traukt pabodo biskutį, o ir nedaug tenutraukiu, ypač kai greit virt reikia, tai gal, sakau, jau ožkos pieno galima į verdančią košę įpilt? Ar karvės geriau? Ar specializuotą mišinį?
Atsakyti