Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

Visoms zindancioms ir besiruosiancioms zindyti labai nuosirdziai siulau isigyti knyga Kazimiero Vitkausko "Kudikio zindymas Nepakeiciamas kaip motinos meile" atsakys I visus klausimus perskaicius tikrai pades ilgai ir laimingai zindyti,kadangi begalo noriu maitinti savo antra vaikeli nes pirmu taip ir nepaseke o noras buvo didelis,bet be siu ziniu ir aiskaus paaiskinimo vien noro mano atveju nepakako.Nuostabi knyga ir norin
ciu zindyti tiesiog privaloma kaip "Teve mu
su".Tikiuosi kad bent vienai tai pades.Sekmes didziausios!
Atsakyti
QUOTE(«gėlytė» @ 2010 06 19, 20:28)
- Na taip, aš ir užsigerti duodu būtent iš buteliuko, iš gertuvės dar nemoka, naudoja tik dantenų kąsymuisi, o iš puoduko mokomės, mokomės, tikiuosi, greitai išmoksim... rolleyes.gif
- Aišku, taip ir darysiu, ačiū už paprotinimą blush2.gif 4u.gif

Šiaip tai labiausiai mane nervina aplinkinių spaudimas nutraukt MP, tipo, ką čia žaidi, motiną didvyrę vaidini, naktim kilnojies, neišsimiegi, pereisit ant mišinių nebesikels naktim ir t.t., ir pan. O pieno turiu ir tikiu, jog dar ilgai turėsiu, žodžiu, ačiū jums ir ačiū sau, kad nepasiduodu kitokiai nuomonei smile.gif

Tikrai išmoksit greit gerti iš puodelio, manoji 9 mėn kažkur ir išmoko, tik aišku aš puodelį prilaikydavau.
Tavo mažučiui dar tik 9 mėn, tau maitint ir maitint - ir nepasiduok jokiam spaudimui - mamytės pienas yra pats geriausias, natūraliausias, sveikiausias vaikučio maistas, jo neatstos jokie mišinukai! Šaunuolė, kad klausai savo vidinio balso ir stengiesi maitinti pati, o pienelio Tau niekad ir nepritruks jei tik pati to norėsi. O dėl kilnojimosi ir išsimiegojimo, tai aš taip galvoju - kilnosies ir neišsimiegosi max 2 metus, o paskui net to nebeprisiminsi, viskas užsimiršta, tad ir pakentėt galima dėl savo vaiko kurį laiką, o vaikui geresnės gyvenimo pradžios, maitinant savu pieneliu, ir nesugalvosi. Sėkmės!
Atsakyti
o kur butu galima ja isigyti gal zinai, nes jua 2 knygynuose neradau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutukas25 @ 2010 06 19, 23:16)
o kur butu galima ja isigyti gal zinai, nes jua 2 knygynuose neradau  g.gif

nueik i www.zindyk.lt, ten yra parasyta kur ju galim nusipirkt mirksiukas.gif
Atsakyti
Pirkau baltu lanku knygyne.dabar akcijos perkant uz 50 lt 15% nuolaida
Atsakyti
Sia knyga ir as perskaiciai, tikrai labai gera, i labai daug klausymu atsako ir labai motyvuoja maitinti kai susiduri su problemomis kai kartais pradeda rankos leistis. Siaip ir dabar kartais kai kuriuos skyrius perskaitau.
Atsakyti
Sveikos mamytės. mano dukrelei dabar 1,5 mėnesio biggrin.gif , per pirmą mėn priaugo 900gr. gal galite man patarti dėl maitinimo krūtimi, mažylė labai dažnai prašo papuko, būna kad kas 1 val, būna ir kas 45min, tik naktį ilgiausiai išmiega apie3-4 val, ir valgo labai ilgai apie valandą, nes pavargsta ir užmiega prie papuko, kaip aš tik ištraukiu iš burnytės ji prabunda ir vėl reikalauja krūties. gal man trūksta pieno, ar taip bus visą maitinimo krūtimi laikotarpį ar laikui bėgant susireguliuos mažylės režimas. ačiū už atsakymus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lenlen @ 2010 06 22, 17:19)
Sveikos mamytės.  mano dukrelei dabar 1,5 mėnesio biggrin.gif , per pirmą mėn priaugo 900gr. gal galite man patarti dėl maitinimo krūtimi, mažylė labai dažnai prašo papuko,  būna kad kas 1 val, būna ir kas 45min, tik naktį ilgiausiai išmiega apie3-4 val, ir valgo labai ilgai apie valandą, nes pavargsta ir užmiega prie papuko, kaip aš tik ištraukiu iš burnytės ji prabunda ir vėl reikalauja krūties. gal man trūksta pieno, ar taip bus visą maitinimo krūtimi laikotarpį ar laikui bėgant susireguliuos mažylės režimas. ačiū už atsakymus rolleyes.gif


Priaugote labai gerai 4u.gif , o pienuko tikrai netruksta. mano leliukas iki 4,5 men valge kas valanda ir nakti panasiai ismiegodavo. Viskas yra gerai smile.gif maziems leliukams reikia mamytes salia, jie jauciasi saugiai prie papulio. Dabar mums puse metu bet ir dabar buna kad daznai kruties praso, nors kartais iki 3 val diena pertraukos buna. Dabar jau mes pradejome bulvytes ragauti. Visi leliukai skirtingi ir iki 3 men tai tikrai papinukai buna biggrin.gif
Tik neklausyk mociuciu ir tetu kurios augino vaikus tarybiniai laikais nes is karto sakys vaikas turi valgyti kas 3 val. nakti miegoti ir kad pas tave pieno truksta arba jis neriebus ar dar kokiu nesamoniu...
Atsakyti
QUOTE(lenlen @ 2010 06 22, 16:19)
Sveikos mamytės.  mano dukrelei dabar 1,5 mėnesio biggrin.gif , per pirmą mėn priaugo 900gr. gal galite man patarti dėl maitinimo krūtimi, mažylė labai dažnai prašo papuko,  būna kad kas 1 val, būna ir kas 45min, tik naktį ilgiausiai išmiega apie3-4 val, ir valgo labai ilgai apie valandą, nes pavargsta ir užmiega prie papuko, kaip aš tik ištraukiu iš burnytės ji prabunda ir vėl reikalauja krūties. gal man trūksta pieno, ar taip bus visą maitinimo krūtimi laikotarpį ar laikui bėgant susireguliuos mažylės režimas. ačiū už atsakymus rolleyes.gif

Susireguliuos, būk rami. Dabar dar mažas mažylės skrandukas, dėl to ji dažnai valgyti nori, bet tai ilgai nesitęs, o nakties miegelis vis ilgės. Maniškis irgi mėgėjas pamiegoti prisisiurbęs prie papuko. Norėčiau, kad jis greičiau žįstų ir pasisotintų, bet jis neskuba, mėgaujasi ir neretai bendrai iš abiejų krūtų apie 1 val. valgo. Tik tos pertraukos tarp maitinimų pailgėjo.
Atsakyti
QUOTE(lenlen @ 2010 06 22, 17:19)
Sveikos mamytės.  mano dukrelei dabar 1,5 mėnesio biggrin.gif , per pirmą mėn priaugo 900gr. gal galite man patarti dėl maitinimo krūtimi, mažylė labai dažnai prašo papuko,  būna kad kas 1 val, būna ir kas 45min, tik naktį ilgiausiai išmiega apie3-4 val, ir valgo labai ilgai apie valandą, nes pavargsta ir užmiega prie papuko, kaip aš tik ištraukiu iš burnytės ji prabunda ir vėl reikalauja krūties. gal man trūksta pieno, ar taip bus visą maitinimo krūtimi laikotarpį ar laikui bėgant susireguliuos mažylės režimas. ačiū už atsakymus rolleyes.gif

Pas mane tas pats, kartais taip sunku buna, bet vis laukiu kada viskas susireguliuos. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Lenlen,

Aš tai dar prie visų patarimų pridėčiau, kad jei vaikutis užmiega prie papuko, tai papuką vis gi ištraukčiau (šiaip rašoma, kad sveikas vaikutis pasisotina, o tuo pačiu ir turi patenkinti savo žindimo poreikį per 30-45 min.) - tai nors papukas pailsėtų, nes ilgainiui vistiek paskausta. O jei ištraukus vėl po kokio pusvalanduko užsimanys valgyt tai vėl duočiau. 4u.gif Paskui pamatysi tas valgymo laikas turėtų trumpėti, nes vaikutis vis stiprės ir greičiau trauks pienuką 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Belacka: 22 birželio 2010 - 21:55
lenlen, 4u.gif
Gali būti augimo šuolis. Svarbu paisyti vaiko poreikius ir mp susireguliuos greičiau 4u.gif
Atsakyti