Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

QUOTE(Belacka @ 2010 06 13, 22:42)
Aš jūsų įžeist nenorėjau, tiesiog man įdomu buvo pagal ką jūs 100 proc sprendžiat, kad vaikas neprivalgo, tik tiek  4u.gif 

Auginu vieną vaiką, jam jau 1,7metų ir mes vis dar geriam MP. O problemų, kaip ir kiekviena turėjau įvairių.

Papildyta:

tai per savaitę priaugote 200g. Šiaip kažkur skaičiau, kad normalu per savaitę priaugti 150g, bet dažniausiai kūdikėliai priauga 200-250g, tai manau kad gerai augate. Šiaip patartina sverti vaikutį kas mėnesį, o ne kas savaitę, nes vieną savaite gali priaugti mažiau, kitą daugiau.
O tai yra turinčių patirties vaiką atpratinant nuo mišinuko prie MP? Taip niekas ir neatsakė į mano klausimą  g.gif

Kadangi as ne Lt, tai cia kitokia tvarka sveria kas savaite, niu bet man ramiau kai kas savaite, nes tada matau kiek priauga, kitu atveju galvociau, kad tikrai truksta pienelio. Taip nesinori misinuko duoti. Daugelis sako, kad sunku vel gryzti prie Mp nuo misinuko.

Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke29 @ 2010 06 14, 14:55)
Kadangi as ne Lt, tai cia kitokia tvarka sveria kas savaite, niu bet man ramiau kai kas savaite, nes tada matau kiek priauga, kitu atveju galvociau, kad tikrai truksta pienelio. Taip nesinori misinuko duoti.

Manau, kad jums pienelio tikrai kol kas užtenka, suprantu, kad pačioje pradžioje būna tiek daug klausimų ir tiek daug abejonių. Tikėkit savimi ir viskas bus gerai, tuoj pati tapsite žindymo ekspertė mirksiukas.gif
Atsakyti
$tar, 4u.gif
Svarbu, kad šlapinasi pakankamai, - vadinas ir skysčių užtenka. Būna tokių periodų, kad sunku įsiūlyti, o tavo nerimas labai suprantamas mirksiukas.gif
Abejočiau, dėl tikslingumo klizmučių ir duphalac,- mp maitinami gali nesituštinti iki 10parų, iš tai yra normalu, nes mp įsisavinamas puikiai, nelieka ką šalint. Ir dėl vit d, ar tikslinga tokia, gan didelė dozė, ypač, kai dabar vasara.
Bandyk siūlyt per miegus, apsnūdusiai, gal valgytų per maudynes kartu vonioje. (dar prieš tai rašiau, kaip sužadint lašinant mp)
Kumštukų "įdarbinimas" nebūtinai turi reikšti norą valgyti- artėja etapas kai pasaulio pažinimas vyks per burnytę 4u.gif
Svarbu, kad šlapintųsi reguliariai. Sumažink vit.dozę iki 1 lašo (gaudykit saulutę pavėsyje mirksiukas.gif ), nepamiršk, kad gali nesituštint iki 10d. nenustebti, jei per 4mėn. priaugs ~300g.(augimas lėtėja), norą žysti skatink nešiojimu, sūpavimu, maudymusi ir miegojimu, dod-dod kontaktu (pasiplikinėkit) + priimti vaiko atsisakymą žysti- t.y. nepadaryti papulio baubu (turint tai galvoje BŪTINAI sekti šlapinimąsi)
Lauksiu žinios kaip sekasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Belacka @ 2010 06 14, 17:41)
Manau, kad jums pienelio tikrai kol kas užtenka, suprantu, kad pačioje pradžioje būna tiek daug klausimų ir tiek daug abejonių. Tikėkit savimi ir viskas bus gerai, tuoj pati tapsite žindymo ekspertė  mirksiukas.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smekliuke69 @ 2010 06 14, 10:49)
musu sunelis taip pat pirmas minutes ,tiesiog ryja, nes ir pienelio lb daug, bet po tojaupradeda letai valgyti,tik beda ta ,kad po to mes labai greitai uzmiegam doh.gif ir maitinimasis tesias tik apie 10-15min. o tu bandei saviskiui krutinti, kutenti smakriuka

Bandžiau, iš pradžių sureaguoja, bet paskui nebepadeda. Dar girdėjau, kad reikia pėdutes pamaigyti, bet aš vis pamirštu ax.gif.
Atsakyti
QUOTE(Belacka @ 2010 06 13, 16:51)
O kurioj vietoje jūs nustatėte, kad vaikas alkanas?  4u.gif  apie svorį mamytė nieko nerašė...  4u.gif
Mane gal kitos mamytės pataisys, bet 18 dienų vaikiukas yra dar naujagimis. Naujagimio skrandukas yra mažuliukas. Jis negali prisikirsti pienuko pusei dienos. Be to pienukas unikalus - jis greitai virškinasi. Tai ir prašo naujagimiukas gan dažnai ir po truputį, tai ir reikia duoti kiek prašo. O kai sueis mėnesiukas ir naujagimiukas bus pasvertas, tai bus aišku ar trūksta to pienuko ar ne  4u.gif



Pritariu drinks_cheers.gif Pas mus buvo tas pats iki mazdaug pusantro menesio, jau norejau duot misinuko, galvojau neuztenka pieno vaikui. Daktare patare duot kruti vaikui diena nakti tiek, kiek jis nori. Susireguliavo per pora dienu. Dabar suneliui jau 1,4 metu ir vis dar valgom MP. Vyresniajai dukrytei irgi duodavau kruti nuo pat pradziu kiek ji norejo ir kada norejo, nors ir uzmigdavo VISADA vos po keliu gurksneliu, bet per koki menesi laiko susitvarke viskas ir irgi ismaitinau iki beveik 2 metu. NEPASIDUOKIT IR NESTRESUOKIT. Logiska, kad leliukas pavargsta zisdamas kruti, gi tokiam mazam kleckui tai labai sunkus darbas. Dazniau duokit kruti ir viskas susitvarkys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabriete @ 2010 06 13, 23:09)
Aš norėjau paklausti tokio dalyko, kai duodu savo mažiui krūtį jis gal 5-10 min. žinda ir ryja, o paskui atrodo, kad tik čiulpia, nes ryjimo nesimato. Tai man neaišku, ar tada keisti krūtį, ar leisti jam dar čiulpti (jei taip, tai kiek dar ilgai?). Ar jis taip čiulpdamas dar ką nors privalgo?

Aš manau, kad privalgo. Tiesiog pienelis jau buna nubėgęs pats per tas 5-10 min, kur leliukui reikėjo tik ryti, o po to vaikiukas jau pats darbuojasi ir siurbia pienuką, tai jau taip nebesigirdi, kad pienukas bėga. O kiek laiko jūsų mažyliui? Šiaip teoriškai rašoma, kad sveikas vaikiukas per 30-45 min. turi prisisotinti. Aš jūsų vietoje leisčiau 30 min. vaikučiui pabūti prie krūties, gal per tą laiką ir pats paleis. Jei kartais užmigtų, tai krūtį ištraukit.
Aš asmeniškai duodavau per vieną maitinimą viena krūtį, kita ilsėdavosi. mirksiukas.gif Jei jūs nubėgus pirmam neriebiam pieneliui pakeisite krūtį, tai leliukas vėl iš kitos krūties privalgys neriebaus pienelio ir gali blogai priaugti svorio. Be to pirmoje krūtyje gali imti mažiau gamintis pienelio, nes organizmas galvos, kad pieno per daug, nes krūtis neišvalgoma.
Atsakyti


QUOTE(marytyy @ 2010 04 07, 13:59)
Brangiosios mamos,
gal kuri žinote kur galima rasti informacijos apie tai, kiek turi suvalgyti 3 ir 4 men dukryte.


tai vaikiukai gaudami MP tustinasi reciau nei valgydami misinius, o priagtas svoris tai geras g.gif na,kudikiai valgydami is kruties tikrai maziau suvalgo,nei maitinami is bonkutes, sunku pasakyt ax.gif
Atsakyti
mylimaa, Belacka
Košė-Malošė ..aciu jums mergytes 4u.gif
Košė-Malošė aciu uz padrasinimus, jie tikrai labai padejo nepasiduoti..
nedrasiai rasau, bet situacija pas mus gereja smile.gif maitindavau miegancia, supuodama atsistojus, na kaip tik ismanydavau ir panele nepriestaraudavo rolleyes.gif na ir panasu kad vel susitaike maze su papuliais..buvo tikrai sunkiu minuciu kai noredavosi pasirinkti lengviausia kelia, bet vis sakydavau na dar kart pabandom blush2.gif beje nzn ar itakojo ar sutapimas, bet smarkiai apribojus pieno produktus lyg ir pasikeite viskas i geraja puse... g.gif na bet gal tik sutapo taip unsure.gif kaip bebutu del vitamino d ir mazinsiu doze..na gal tiek, parasysiu kaip seksis mums toliau bet labai tikiuosi kad viskas tik geres ir dar ilgai valgysim pienuka noriai 4u.gif aciu visoms 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos,
Mano mažylei beveik 9 mėn., maitinu naktį ir paryčiais, norėčiau paklausti, ar pavakariams duoti MP, ar jį pakeisti kokiu nors gėrimu?
Ir ar nieko tokio, jeigu kur ilgėliau išvykdama palieku mišinėlio, nes MP jau tiek nebenusitraukiu kaip anksčiau, bijau, kad išgėrus nusitrauktą MP nepradėtų protestuoti ir reikalauti dar, o mišinį toleruoja gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(«gėlytė» @ 2010 06 18, 11:23)
Sveikos,
Mano mažylei beveik 9 mėn., maitinu naktį ir paryčiais, norėčiau paklausti, ar pavakariams duoti MP, ar jį pakeisti kokiu nors gėrimu?
Ir ar nieko tokio, jeigu kur ilgėliau išvykdama palieku mišinėlio, nes MP jau tiek nebenusitraukiu kaip anksčiau, bijau, kad išgėrus nusitrauktą MP nepradėtų protestuoti ir reikalauti dar, o mišinį toleruoja gerai g.gif

Aš 9 mėn duodavau kai tik paprašydavo MP, visad migdėmės su MP. Tas pakeitimas gėrimu, manau, kad nuo kiekvienos asmeniškai priklauso. O kaip tu tą gėrimą duosi? Iš buteliuko su soske? Manau tada geriau duok MP.
O ką reiškia toleruoja mišinuką? Mano asmenine nuomone mišinukas chemija ir jei dabar nuo jo nėra jokios alergijos ar pnš, tai dar nereiškia, kad po 10 metų jis nebus paskelbtas nuodingu. Na čia tik mano nuomonė. 4u.gif
Tavo vietoje, jei kur išvyksti ilgėliau, prieš tai duodi MP, o jei negrįžti iki to laiko kai vaikas praalksta, juk galima duoti tyrelę, košytės, o užsigerti vandenuko ar sultyčių. Žodžiu aš daryčiau taip, o ne mišinuką duočiau.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Belacka @ 2010 06 18, 22:07)
- O kaip tu tą gėrimą duosi? Iš buteliuko su soske? Manau tada geriau duok MP.
- Tavo vietoje, jei kur išvyksti ilgėliau, prieš tai duodi MP, o jei negrįžti iki to laiko kai vaikas praalksta, juk galima duoti tyrelę, košytės, o užsigerti vandenuko ar sultyčių. Žodžiu aš daryčiau taip, o ne mišinuką duočiau....  4u.gif

- Na taip, aš ir užsigerti duodu būtent iš buteliuko, iš gertuvės dar nemoka, naudoja tik dantenų kąsymuisi, o iš puoduko mokomės, mokomės, tikiuosi, greitai išmoksim... rolleyes.gif
- Aišku, taip ir darysiu, ačiū už paprotinimą blush2.gif 4u.gif

Šiaip tai labiausiai mane nervina aplinkinių spaudimas nutraukt MP, tipo, ką čia žaidi, motiną didvyrę vaidini, naktim kilnojies, neišsimiegi, pereisit ant mišinių nebesikels naktim ir t.t., ir pan. O pieno turiu ir tikiu, jog dar ilgai turėsiu, žodžiu, ačiū jums ir ačiū sau, kad nepasiduodu kitokiai nuomonei smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo «gėlytė»: 19 birželio 2010 - 20:31