Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

QUOTE(GIEDRŪNĖ @ 2010 06 12, 23:15)
šį mėnesį dar nesisvėrėm gydytoja  atostogauja . o prieštai  tai priaugdavo labai  gerai pirmą mėnesį 1,5kg, antra 1,1kg, trečią  0,8kg.
Bet aš kaip traukiu nei 10ml. neištraukiu  g.gif


svoris pirmus 3men augo tikrai gerai :palyginimui maniskes prieaugis 1,1kg, 1kg, 350g,per paskutini men 500g smile.gif jei paguosiu- musu leliai bendraamziai,as uzvakar pienuko nusitraukinejau kad galeciau MB palikt, tai per visa diena siaip ne taip surinkau 130ml doh.gif sunkiai traukiasi, o vat lelyte tikrai daug daugiau istraukia, o dabar jie kai didesni tai ir greiciau pavalgo 4u.gif mes irgi duodam ciulptuka, bet daugiau nieko papildomai negauna tik MP
Atsakyti
Sveikos,
Norėčiau padovanoti likusį neišgertą ekologiškos vaistinės ožragės (angliškai fenugreek, skatina laktaciją) buteliuką. Pati gėriau ilgai ir poveikiu buvau patenkinta, bet paskui jau nebereikėjo ir liko neišgertas. Tiesa, galiojimas baigėsi 2009.10 mėn., bet ten sutrinti ožragės lapeliai, tai nemanau, kad jiems kas blogo nutiko, na blogiausiu atveju gal poveikis tik sumažėjo ax.gif Apie ožragę galite paskaityti ČIA. Pas mane yra toks buteliukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliuke: 13 birželio 2010 - 10:12
QUOTE(mergaiciuke29 @ 2010 06 12, 21:31)
Sveikos,

As vis su savo rupesteliais. Dukrytei jau 18 deinukiu ir kuo toliau tuo labiau isitikinu, kad ji pas mane nedavalgo. Prabudineja kas 1-2 val., kartais ir dazniau ir vis reikia papuko, pradeda rankyte savo ciulpti, o jei pakeliu stacia tai i mano kakla isisiurbia smile.gif as vis jai duodu (.)(.), bet beda ta, kad ji per savo 18 dienu dar nei karto nepavalge neuzmigus.(daznai ir miegodama valgo) Visada nuluzta miegodama. Ko pasekoje (.) lieka neistustintas. Man kyla klausimas kiek kartu as jai galiu duoti ta pati (.) jei ji po valandos ar puse vel praso valgyti? As manau, jei pienuko nebutu tai ji nelaikytu burnytej (.). Neesu pajutus, kad (.)nera pienuko. Jei as jai pasiulau kita (.) tai sociauias pienukas taip ir lieka nepaimtas, gal del to ji ir nedavalgo? Manau, kad tokie maziukai lialiukai turetu daugiau miegoti, aisku as nenoriu kad istisai. Daznai ji ziovauja.

Ta pati isgyvenau ir as ,faktas 100 procentu kad vaikas alkanas ,atsigulkit i lova 2-3 dienas ir maitink kiek tik nores diena ir butinai kuo dazniau nakti ,gulekite salia o ne lovytej,kad ir kas pusvalandi,turi prasimusti pienelis,nes ji pavargsta traukt uzmiega ,o nedavalgius poto verkia kumstukus kisasi i burnyte ,ir pabandykit nutraukineti tai labai padeda ,tam butina kad pradetu gamintis pienas,valgykit daug jautienos,ir daug skysciu,turetu padeti,bet atsiminkit pienas gaminasi pagal paklausa ,kuo daugiau issitrauks t.y. kuo dazniau maitinsit ir trauksit ,tuo daugiau pienelio ir pasigamins .Sekmes
Atsakyti
QUOTE(nkreiki @ 2010 06 13, 11:34)
Ta pati isgyvenau ir as ,faktas 100 procentu kad vaikas alkanas

O kurioj vietoje jūs nustatėte, kad vaikas alkanas? 4u.gif apie svorį mamytė nieko nerašė... 4u.gif
Mane gal kitos mamytės pataisys, bet 18 dienų vaikiukas yra dar naujagimis. Naujagimio skrandukas yra mažuliukas. Jis negali prisikirsti pienuko pusei dienos. Be to pienukas unikalus - jis greitai virškinasi. Tai ir prašo naujagimiukas gan dažnai ir po truputį, tai ir reikia duoti kiek prašo. O kai sueis mėnesiukas ir naujagimiukas bus pasvertas, tai bus aišku ar trūksta to pienuko ar ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Belacka @ 2010 06 13, 16:51)
O kurioj vietoje jūs nustatėte, kad vaikas alkanas?  4u.gif  apie svorį mamytė nieko nerašė...  4u.gif
Mane gal kitos mamytės pataisys, bet 18 dienų vaikiukas yra dar naujagimis. Naujagimio skrandukas yra mažuliukas. Jis negali prisikirsti pienuko pusei dienos. Be to pienukas unikalus - jis greitai virškinasi. Tai ir prašo naujagimiukas gan dažnai ir po truputį, tai ir reikia duoti kiek prašo. O kai sueis mėnesiukas ir naujagimiukas bus pasvertas, tai bus aišku ar trūksta to pienuko ar ne  4u.gif

Parasykite kiek turite vaikuciu kiek ilgai ismaitinote ,ir jei susidurete tai su kiokiomis maitinimo problemomis
Atsakyti
QUOTE(fluffy_marten @ 2010 06 13, 07:36)
svoris pirmus 3men augo tikrai gerai :palyginimui maniskes prieaugis 1,1kg, 1kg, 350g,per paskutini men 500g smile.gif jei paguosiu- musu leliai bendraamziai,as uzvakar pienuko nusitraukinejau kad galeciau MB palikt, tai per visa diena siaip ne taip surinkau 130ml  doh.gif sunkiai traukiasi, o vat lelyte tikrai daug daugiau istraukia, o dabar jie kai didesni tai ir greiciau pavalgo  4u.gif mes irgi duodam ciulptuka, bet daugiau nieko papildomai negauna tik MP

su bezm4nu sveriau
tai priaugęs kokį 800kg čia numetėme ar 300g drabudžiams su drabužiais 1100kg.
vat aš neprirenku pieno, nes jis po kelis lašus išsispiaudžia. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GIEDRŪNĖ: 13 birželio 2010 - 17:29
Sveikos,

suprantu, kad negali prisivalgyti pusei dienos. Miegam mes kartu nuo pat gimimo galima sakyti. Duodu kada ji nori pienuko ir nakti, bet ji uzmiega bevalgydama.As pati jau net atsikelt nespeju, MB man valgyt i lova nesa, nes ji pastoviai prie (.)(.) prikibus. Nezinau nei ka galvot. Taip gaila kai verkia dukryte ir svarbiausia ji miega labai mazai.
Svoris... dar nera per daug ka ir spresti. per pirma savaite numete 110g., o per antra priaugo numesta svori ir dar +90g. net nezinau ar cia normalu? Laukiam treciadienio, nes tuomet ateis sesele ir pasvers.
Atsakyti
QUOTE(nkreiki @ 2010 06 13, 17:08)
Parasykite kiek turite vaikuciu kiek ilgai ismaitinote ,ir jei susidurete tai su kiokiomis maitinimo problemomis

Aš jūsų įžeist nenorėjau, tiesiog man įdomu buvo pagal ką jūs 100 proc sprendžiat, kad vaikas neprivalgo, tik tiek 4u.gif

Auginu vieną vaiką, jam jau 1,7metų ir mes vis dar geriam MP. O problemų, kaip ir kiekviena turėjau įvairių.

Papildyta:
QUOTE(mergaiciuke29 @ 2010 06 13, 17:52)
o per antra priaugo numesta svori ir dar +90g. net nezinau ar cia normalu? Laukiam treciadienio, nes tuomet ateis sesele ir pasvers.

tai per savaitę priaugote 200g. Šiaip kažkur skaičiau, kad normalu per savaitę priaugti 150g, bet dažniausiai kūdikėliai priauga 200-250g, tai manau kad gerai augate. Šiaip patartina sverti vaikutį kas mėnesį, o ne kas savaitę, nes vieną savaite gali priaugti mažiau, kitą daugiau.


O tai yra turinčių patirties vaiką atpratinant nuo mišinuko prie MP? Taip niekas ir neatsakė į mano klausimą g.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke29 @ 2010 06 13, 19:52)
Sveikos,

suprantu, kad negali prisivalgyti pusei dienos. Miegam mes kartu nuo pat gimimo galima sakyti. Duodu kada ji nori pienuko ir nakti, bet ji uzmiega bevalgydama.As pati jau net atsikelt nespeju, MB man valgyt i lova nesa, nes ji pastoviai prie (.)(.) prikibus. Nezinau nei ka galvot. Taip gaila kai verkia dukryte ir svarbiausia ji miega labai mazai.
Svoris... dar nera per daug ka ir spresti. per pirma savaite numete 110g., o per antra priaugo numesta svori ir dar +90g. net nezinau ar cia normalu? Laukiam treciadienio, nes tuomet ateis sesele ir pasvers.

Skaitau tavo problemas ir vienas i viena kaip mano mirksiukas.gif ir kiek teko skaityt dabar SM daug kam taip yra, irgi nerimauju, kad gal per mazai pienuko o dar kai aplinkui visi kartoja "tai gal pas tave pieno per mazai", tai pradedu galvot apie tai ir pergyvenu, kad jo mazeja ir vaikeliui neuztenka, raminu save, kad pampersiukas sunku, svorio lygtai priaugo, bet aisku bus tik sekancia savaite, pirmas TA, tikiuos mum uzteks pienuko, nes laaabai noriu maitint MP.
O dar ir atpilineja labai, dabar net 4 kartus fontaniuku atpile verysad.gif atrodo ir atsirugo neviena karta ir vistiek, net nezinau pradedu jau nerimaut, nes kiek zinau jeigu karts nuo karto tai nieko baisaus, o kai daznai tai nera jau gerai, nors dazniausiai atpila, o fontanu dabar tik tiek kartu atpile.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akilezna: 13 birželio 2010 - 23:15
Aš norėjau paklausti tokio dalyko, kai duodu savo mažiui krūtį jis gal 5-10 min. žinda ir ryja, o paskui atrodo, kad tik čiulpia, nes ryjimo nesimato. Tai man neaišku, ar tada keisti krūtį, ar leisti jam dar čiulpti (jei taip, tai kiek dar ilgai?). Ar jis taip čiulpdamas dar ką nors privalgo?
Atsakyti
QUOTE(Gabriete @ 2010 06 14, 00:09)
Aš norėjau paklausti tokio dalyko, kai duodu savo mažiui krūtį jis gal 5-10 min. žinda ir ryja, o paskui atrodo, kad tik čiulpia, nes ryjimo nesimato. Tai man neaišku, ar tada keisti krūtį, ar leisti jam dar čiulpti (jei taip, tai kiek dar ilgai?). Ar jis taip čiulpdamas dar ką nors privalgo?

musu sunelis taip pat pirmas minutes ,tiesiog ryja, nes ir pienelio lb daug, bet po tojaupradeda letai valgyti,tik beda ta ,kad po to mes labai greitai uzmiegam doh.gif ir maitinimasis tesias tik apie 10-15min. o tu bandei saviskiui krutinti, kutenti smakriuka
Atsakyti
zinot, idomu tai, kad mano dukryte jau didele biggrin.gif 7 men. kai dedu prie kruties, tai ji taip idomiai ciulpia t.y laukia pienelio ir po kokiu 20 sek. tik pradeda valgyti, kai atbega pienelis. ax.gif
Atsakyti