Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

$tar, 4u.gif
Maitini, ir toliau maitinsi mirksiukas.gif
Labai gerai, kad valgo naktį 4u.gif
Kiek sykių per parą šlapinasi? Tuštinasi?
Kiek lašų duodat vitamino D? Ar prieš mėnesį nepadidinot dozės???
Kaip įsiūlėte pastarąsias tris savaites???
Visus tris mėnesius, iki to laiko kai nenoriai pradėjo imti krūtį maitinot pati, jokio pap. skysčio iš buteliuko, buteliuku tik dabar nutrauktą pieną sumnaitinot? Jokių mišinukų ir jų šildymo vandenuku? (čiulptuko neduodat) Pirmus mėn. žindymas buvo sklandus?
Mergytės sveikata???
Ar prieš tris sav. niekas nesikeitė? Dėl ko, su kokiais pasikeitimai galėtų sutapti? Skiepas, keitimas gyvenamosios vietos, baldų perstatymas, mėnesinės, nauji kvepalai, prausiklis ir t.t.
Dar variantas: dukrytė ūgtelėjo- žinda trumpiau, greičiau pasisotina.
Dėl maitinimo: pipete gali lašinti nutrauktą pienelį ant spenelio ir siūlyti krūtį; sumaitinti šaukšteliu, girdyt mažais gurkšneliais taurele, maitinimo papildiklį naudot. 4u.gif


Papildyta:
Neužmirštuole-, 4u.gif
Tubli, 4u.gif
Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Košė-Malošė: 11 birželio 2010 - 18:34
Sveikos mamos gal kuri gali pakonsultuoti, kaip 5 mėn kūdikį pamažu atpratinti nuo mišinuko vėl lig MP ir nuo antspenio lig papuko?
Situacija yra tokia: ne man, o mano draugei (aš beje maitinu jau beveik 1m7men ir vargo nematau, bet aš niekad nedaviau mišinuko, kad ir kas bebūtų ir niekad nemaitinau su antspeniu, todėl patiries šioje sferoje neturiu) Tai va o mano draugė nuo pat gimimo maitina su antspeniais, jau dabar teigia, kad kitaip papuko ir neima, ir dabar pradėjo maitinti diena mišinuku, nes per paskutinį mėn vaikas nepriaugo visai svorio. Mano nuomone tai ji daro klaidą maitindama su antspeniais - nes gal vaikas blogai apžioja spenelį ir neištuština krūties, ko pasekoje mažiau gaminasi pienelio. O kita klaida, kad ji duoda mišinuką, bet ją galima suprasti, vaikas svorio nepriaugo - ji panikoj. Norėčiau jai padėt,bet nežinau, kaip. Gal turit kokių idėjų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Belacka: 11 birželio 2010 - 21:22
QUOTE(Košė-Malošė @ 2010 06 11, 19:29)
$tar, 4u.gif
Maitini, ir toliau maitinsi  mirksiukas.gif
Labai gerai, kad valgo naktį  4u.gif
Kiek sykių per parą šlapinasi? Tuštinasi?
Kiek lašų duodat vitamino D? Ar prieš mėnesį nepadidinot dozės???
Kaip įsiūlėte pastarąsias tris savaites???
Visus tris mėnesius, iki to laiko kai nenoriai pradėjo imti krūtį maitinot pati, jokio pap. skysčio iš buteliuko, buteliuku tik dabar nutrauktą pieną sumnaitinot? Jokių mišinukų ir jų šildymo vandenuku? (čiulptuko neduodat) Pirmus mėn. žindymas buvo sklandus?
Mergytės sveikata???
Ar prieš tris sav. niekas nesikeitė? Dėl ko, su kokiais pasikeitimai galėtų sutapti? Skiepas, keitimas gyvenamosios vietos, baldų perstatymas, mėnesinės, nauji kvepalai, prausiklis ir t.t.
Dar variantas: dukrytė ūgtelėjo- žinda trumpiau, greičiau pasisotina.
Dėl maitinimo: pipete gali lašinti nutrauktą pienelį ant spenelio ir siūlyti krūtį; sumaitinti šaukšteliu, girdyt mažais gurkšneliais taurele, maitinimo papildiklį naudot.  4u.gif

na bandau is eiles atsakyti ax.gif
nakti valgo be problemu ir diena miegodama kartais pavalgo.slapinasi ji daug, daugiau nei 6 kart tai tikrai, o va su tustinimusi kaip tik pries 3 sav ir prasidejo bedos..nekakodavo po 4-6 dienas, vis steni steni ir nieko..kelis kart dariau klizmute veliau daktare israse duphalac nuo ju susitvarke reiklaliukai , jau 2 dienos is eiles kakoja pati.tapo ramesne bet vis dar nenori papuliu.. verysad.gif
vitamino d doze ta pati visad 3 lasiukai..sveikata lyg gera tik padidejes raumennuku tonusas..jokio skyscio negavus ji tik pirmomis dienomis misinuko kelis kart is buteliuko (po CP teko buti atskirai ir pienukas velavo ateiti..) bet tai buvo senai..nemanau kad prisimine unsure.gif beto keleta kart gere is buteliuko kai teko keliom valandom palikti, bet poto visad noriai zysdavo netgi mego soskiauti..
del pokyciu lyg niekas nesikeite, tiesa buvo ale menesines pirmosios bet kazkokios nerikros, trumpos.. unsure.gif na sutampa tik kad tuo metu ji nustojo tustintis.
kadangi svoris jos geras ir iki siol priaugdavo vos ne po kg nepergyvenciau jei tai butu tik nenorejimas valgyt, bet matosi kad ji nori bet kazkodel atsisako..susikisa kumstelius ir godziai ciulpia, sukasi ant soniuko kaip ir per maitinima, verkia.pamaitinu tik po dideliu verksmu uzsupavus ir vos ne prievaeta ikisus kruti ir palaikius siek tiek arba jei ima miegodama verysad.gif ta kart buteliuka ir ikisau galima sakyti per jega verysad.gif nenori imti nieko...nebezinau jau ka ir daryt..atrodo ji vos pamaciusi (.)(.) ima rekti verysad.gif gal jai pienelis nebeskanus mano?
ir dar nei kvepalai nei prausikliai nesikeite..isipleciau cia labai bet nzn jau kur ieskoti patarimo, o labai noriu dar maitinti pati blush2.gif
Atsakyti
$tar, fainas tavo avataras biggrin.gif

QUOTE(Belacka @ 2010 06 11, 15:22)
Sveikos mamos gal kuri gali pakonsultuoti, kaip 5 mėn kūdikį pamažu atpratinti nuo mišinuko vėl lig MP ir nuo antspenio lig papuko?
Situacija yra tokia: ne man, o mano draugei (aš beje maitinu jau beveik 1m7men ir vargo nematau, bet aš niekad nedaviau mišinuko, kad ir kas bebūtų ir niekad nemaitinau su antspeniu, todėl patiries šioje sferoje neturiu) Tai va o mano draugė nuo pat gimimo maitina su antspeniais, jau dabar teigia, kad kitaip papuko ir neima, ir dabar pradėjo maitinti diena mišinuku, nes per paskutinį mėn vaikas nepriaugo visai svorio. Mano nuomone tai ji daro klaidą maitindama su antspeniais - nes gal vaikas blogai apžioja spenelį ir neištuština krūties, ko pasekoje mažiau gaminasi pienelio. O kita klaida, kad ji duoda mišinuką, bet ją galima suprasti, vaikas svorio nepriaugo - ji panikoj. Norėčiau jai padėt,bet nežinau, kaip. Gal turit kokių idėjų?


Aš nuo gimimo maitinau su antspeniu, bet problemų su svoriu neturėjom jokių (kaip tik labai daug priaugo), pieno gaminasi užtenkinai. Bet jau taip žiauriai nusibodo man tą antspenį plovinėti, be to, vis jį kur nors pamesdavau doh.gif Bandžiau kartas nuo karto maitinti be jo, kartais išeidavo, bet dažniausiai- ne, tik susinervindavo vaikas. Bet per prievartą nieko nedariau, o vieną dieną (prieš maždaug porą sav.), kai eilinį kartą pabandžiau nusiimti, viskas buvo puikiai ir nuo tol antspenio nebenaudojam thumbup.gif Labai labai džiaugiuosi, kad pagaliau pavyko, dabar daug labiau mėgaujuosi žindymu wub.gif
O dėl mišinuko nieko negaliu pasakyti, nes irgi niekada jo nesu davusi schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Tynka-: 12 birželio 2010 - 02:21
QUOTE($tar @ 2010 06 11, 22:50)

kadangi svoris jos geras ir iki siol priaugdavo vos ne po kg nepergyvenciau jei tai butu tik nenorejimas valgyt, bet matosi kad ji nori bet kazkodel atsisako..susikisa kumstelius ir godziai ciulpia, sukasi ant soniuko kaip ir per maitinima, verkia.pamaitinu tik po dideliu verksmu uzsupavus ir vos ne prievaeta ikisus kruti ir palaikius siek tiek arba jei ima miegodama  verysad.gif  ta kart buteliuka ir ikisau galima sakyti per jega  verysad.gif  nenori imti nieko...nebezinau jau ka ir daryt..atrodo ji vos pamaciusi (.)(.) ima rekti  verysad.gif gal jai pienelis nebeskanus mano?
ir dar nei kvepalai nei prausikliai nesikeite..isipleciau cia labai bet nzn jau kur ieskoti patarimo, o labai noriu dar maitinti pati  blush2.gif


maniskiui irgi taip buvo, kai blogai tustinosi, visad atsisakydavo zysti.. o del kumstuku, tai gal dantukai jau dygsta? smile.gif jie kartais ilgai kalasi... paburksta dantuku smegeneles, as su svariu pirstuku ikisus i burnyte svelniai pamasazuodavau, palengvedavo 4u.gif kai dantukai pradeda dygti, suprasteja valgymas..
Atsakyti
QUOTE($tar @ 2010 06 11, 21:50)
matosi kad ji nori bet kazkodel atsisako..susikisa kumstelius ir godziai ciulpia, sukasi ant soniuko kaip ir per maitinima, verkia.pamaitinu tik po dideliu verksmu uzsupavus ir vos ne prievaeta ikisus kruti ir palaikius siek tiek arba jei ima miegodama  verysad.gif 

Man lygiai taip pat buvo, kai kalėsi pirmieji dantukai, matėsi kad vaikas nori valgyt, bet papuko neimdavo, tai tada aš panešiodavau ant peties, mažė prisnūsdavo ir tada duodavau papuką, tai ji miegodama pavalgydavo, kai išsikalė dantukai - praėjo. Galėtum prieš maitinimą patepti smegenėles Dentinox ar kokiu kitokiu...
na o jei ir ne dantukai , bet valgo tik prisnūdus arba mieganti, tai ir duok miegančiai 4u.gif aš ir taip maitinau, kol praėjo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Belacka: 12 birželio 2010 - 10:14
Sveikos,

As vis su savo rupesteliais. Dukrytei jau 18 deinukiu ir kuo toliau tuo labiau isitikinu, kad ji pas mane nedavalgo. Prabudineja kas 1-2 val., kartais ir dazniau ir vis reikia papuko, pradeda rankyte savo ciulpti, o jei pakeliu stacia tai i mano kakla isisiurbia smile.gif as vis jai duodu (.)(.), bet beda ta, kad ji per savo 18 dienu dar nei karto nepavalge neuzmigus.(daznai ir miegodama valgo) Visada nuluzta miegodama. Ko pasekoje (.) lieka neistustintas. Man kyla klausimas kiek kartu as jai galiu duoti ta pati (.) jei ji po valandos ar puse vel praso valgyti? As manau, jei pienuko nebutu tai ji nelaikytu burnytej (.). Neesu pajutus, kad (.)nera pienuko. Jei as jai pasiulau kita (.) tai sociauias pienukas taip ir lieka nepaimtas, gal del to ji ir nedavalgo? Manau, kad tokie maziukai lialiukai turetu daugiau miegoti, aisku as nenoriu kad istisai. Daznai ji ziovauja.
Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke29 @ 2010 06 12, 20:31)
bet beda ta, kad ji per savo 18 dienu dar nei karto nepavalge neuzmigus.(daznai ir miegodama valgo) Visada nuluzta miegodama. Ko pasekoje (.) lieka neistustintas. Man kyla klausimas kiek kartu as jai galiu duoti ta pati (.) jei ji po valandos ar puse vel praso valgyti? As manau, jei pienuko nebutu tai ji nelaikytu burnytej (.).

Kad tavo leliukas neprivalgo, tai parodyti gali tik neaugantis svoris, taip kad jei svoris po mėn bus geras, vaikutis tikrai privalgo 4u.gif
Kiek pamenu iš savo praktikos, tai toks mažiučiukas leliukas labai dažai nori papuko, ir manoji visada prie jo užmigdavo. Kai užmigdavo, tik ką paėmusi papuką, tai aš pajudindavau smakriuką, kad dar pavalgytų, bet jei matydavau, kad kietai miega, tai papuką ištraukdavau. O tada darydavau taip: kūdikis pvz.: valgo kas dvi valandas, tai pamaitinu pvz.:12val iš kairio papuko ir jei mažė užsimanydavo po valandos ar pusvalandžio vėl valgyti, tai vėl duodavau kairį papuką, o kai ateidavo kitas maitinimas pvz.:14val, tuomet duodavau dešinį papuką ir t.t......
Atsakyti
sveikos supermamos 4u.gif

Man iškilo toks klausimas? Ar čia jau pieno pabaiga verysad.gif

Turėjau eiti į mokslus, pienuko savo pritraukiau vos kelis lašius , bandžiau mišinį ir jį negerė tad pasitarę su gydytoją primaitiname tyrelėmis vaisinemis, jam jos labai patinka .
Bet dabr jis, labai kiša rankytes į burnytę, ir seilėjasi, o pabandžius nutraukti pieno jo būna tik keli lašai. kaip geria iš kūrinėmis girdisi kaip ryja kokias 2-3min. prie kūtinės buna gana trumpai. kokia 10min. Kakoja kas trečią dieną .
Žinduką čiupiam blush2.gif
mišinio neduodu , tik duodu tyrės 1 maitinimą ir dar Mp.
Ar čia jau pieno pabaiga, dėl ko nenusitraukia pienuko g.gif
Atsakyti
QUOTE(GIEDRŪNĖ @ 2010 06 12, 21:48)
Ar čia jau pieno pabaiga, dėl ko nenusitraukia pienuko  g.gif

O kaip vaiko svoris auga?
Galit pati traukti kiek tik norite iš krūtinės pienuko, bet tiek kiek išžinda vaikutis, niekada neištrauksite. Jei svoris auga, tai pienuko užtenka, o kad žinda 10min, manau irgi normalu, vaikutis per tiek laiko tikrai pavalgo jei aktyviai žinda.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Belacka @ 2010 06 12, 23:00)
O kaip vaiko svoris auga?
Galit pati traukti kiek tik norite iš krūtinės pienuko, bet tiek kiek išžinda vaikutis, niekada neištrauksite. Jei svoris auga, tai pienuko užtenka, o kad žinda 10min, manau irgi normalu, vaikutis per tiek laiko tikrai pavalgo jei aktyviai žinda.
4u.gif

šį mėnesį dar nesisvėrėm gydytoja atostogauja . o prieštai tai priaugdavo labai gerai pirmą mėnesį 1,5kg, antra 1,1kg, trečią 0,8kg.
Bet aš kaip traukiu nei 10ml. neištraukiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(GIEDRŪNĖ @ 2010 06 12, 22:15)
šį mėnesį dar nesisvėrėm gydytoja  atostogauja . o prieštai  tai priaugdavo labai  gerai pirmą mėnesį 1,5kg, antra 1,1kg, trečią  0,8kg.
Bet aš kaip traukiu nei 10ml. neištraukiu  g.gif

Manau, kad jums nėra ko nerimauti - kūdikėlio svoris auga, vadinas jis nebadauja ir jam pienuko užtenka.
"Kai kurioms pienas pradeda skirtis fontanu, ir aktyvus kūdikis pasisotins per 2–5 minutes. Jei kitai pienas skirsis lėtai, lašais, tai vaikeliui teks ilgiau darbuotis prie krūties, iki pasisotins. Labai svarbu suprasti, jog jūs abi – normalios motinos, turinčios pakankamai pieno."
Jūs matyt iš tų mamyčių, kurioms pienas skiriasi lėtai 4u.gif
O per kiek laiko jūs tuos 10ml pritraukiat ir dar kada traukiat - vaikui pavalgius, prieš valgį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Belacka: 12 birželio 2010 - 22:24