Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

Merginos turiu problema..mums jau 2 men. maitinu krutimi. Maitinu kai maziuke uzsinori, nakti jau nesikelia, ismiega nuo 22 h. iki 6-7 ryto. Bet va vakar ir siandien nenori imti kruties, sukinejasi, pradeda isteriskai verkti-rekti, kai paduodu soskyte apsiramina ir ja ciulpia. Bandau apgaudineti iduodu soskyte ir pakisu kruti, siaip ne taip pavalgo..ryte atsibudusi pro miegus irgi nenorejo imti kruties, pradejo verkti. Jau pradejau pergyventi, kad vaikas nevalges 12 h..ka daryti? gal kam yra taip buve?? verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,
Turiu ir aš klausimėlių, gal atsakys patyrusios mamytės.
Parsivežėm savo mažylę namo, jai šiandien penkta diena. Norėčiau dukrytę auginti be čiulptuko, bet kolkas nežinau ar pavyks. Šiaip viskas kaip ir gerai, pieno yra tikrai, mergytė valgo, girdžiu kaip ryja, pavalgiusi užmiega, bet paguldyta į lovytę po kelių minučių jau vėl prašo valgyt. Na tiksliau gal čiulpti prašo. Naktį iki kokių trijų valandų nemiega, nes ištisai čiulpti nori, vėliau, kai užmiega, keliasi kas valandą maždaug. Suprantu, kad dar labai mažai laiko mūsų mažiukei, bet pasidalinkit mamaytės patirtimi, kaip auginate savo mažylius - su čiulptukais, ar be jų ir ar taip turi būti, kaip rašiau aš - ilgiausia miego trukmė - gal valanda, o šiaip vidutiniškai penkiolika minučių. Nežinau, ar aiškiai klausiu, bet norėčiau pasikonsultuoti. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Neužmirštuolė-: 07 birželio 2010 - 10:06
QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2010 06 07, 10:02)
Sveikos mamytės,
Turiu ir aš klausimėlių, gal atsakys patyrusios mamytės.
Parsivežėm savo mažylę namo, jai šiandien penkta diena. Norėčiau dukrytę auginti be čiulptuko, bet kolkas nežinau ar pavyks. Šiaip viskas kaip ir gerai, pieno yra tikrai, mergytė valgo, girdžiu kaip ryja, pavalgiusi užmiega, bet paguldyta į lovytę po kelių minučių jau vėl prašo valgyt. Na tiksliau gal čiulpti prašo. Naktį iki kokių trijų valandų nemiega, nes ištisai čiulpti nori, vėliau, kai užmiega, keliasi kas valandą maždaug. Suprantu, kad dar labai mažai laiko mūsų mažiukei, bet pasidalinkit mamaytės patirtimi, kaip auginate savo mažylius - su čiulptukais, ar be jų ir ar taip turi būti, kaip rašiau aš - ilgiausia miego trukmė - gal valanda, o šiaip vidutiniškai penkiolika minučių. Nežinau, ar aiškiai klausiu, bet norėčiau pasikonsultuoti. ax.gif


as nezinau ar tai yra gerai, bet mes kai parsivezem mazyle namo, visa menesi su ja miegodavom lovoje kartu..gal delto nemiega, nes mamytes nera salia.. rolleyes.gif nejaucia mamytes silumos, artumo, o tik nuo men, laiko pradejom migdyti lovyteje. o del ciulptuko, as irgi buvau pries labai..bet karta mergyle labai kaprizijo pries miega..daviau, sirdi skaudejo, bet mazyle patapo ramesne,o be to anksciau ciulpdavo rankyte, kuria labai isbere nuo seiliu..dar plius manau, kad nereikia ta ciulptuka kisti visad mazylei i burnyte, as duodu tik pries miega, arba kai kaprizija, tai ji neprisirisusi prie jo...dar... mirksiukas.gif



P.S. mano problema issisprende pati, gal ko uzvalgius buvau neto..dabar valgo, net ausys linksta.. thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Emanuel @ 2010 06 07, 11:51)
as nezinau ar tai yra gerai, bet mes kai parsivezem mazyle namo, visa menesi su ja miegodavom lovoje kartu..gal delto nemiega, nes mamytes nera salia..

tai kad ir aš miegu šalia...
Atsakyti
QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2010 06 07, 11:02)
Sveikos mamytės,
Turiu ir aš klausimėlių, gal atsakys patyrusios mamytės.
Parsivežėm savo mažylę namo, jai šiandien penkta diena. Norėčiau dukrytę auginti be čiulptuko, bet kolkas nežinau ar pavyks. Šiaip viskas kaip ir gerai, pieno yra tikrai, mergytė valgo, girdžiu kaip ryja, pavalgiusi užmiega, bet paguldyta į lovytę po kelių minučių jau vėl prašo valgyt. Na tiksliau gal čiulpti prašo. Naktį iki kokių trijų valandų nemiega, nes ištisai čiulpti nori, vėliau, kai užmiega, keliasi kas valandą maždaug. Suprantu, kad dar labai mažai laiko mūsų mažiukei, bet pasidalinkit mamaytės patirtimi, kaip auginate savo mažylius - su čiulptukais, ar be jų ir ar taip turi būti, kaip rašiau aš - ilgiausia miego trukmė - gal valanda, o šiaip vidutiniškai penkiolika minučių. Nežinau, ar aiškiai klausiu, bet norėčiau pasikonsultuoti. ax.gif

na, manau viskas cia mazdaug taip ir buna, mano mazai labai miegodavo, visa laika leisdavo prie kruties, o ciulptuko duoti nereikia, auginkite be jo ir ilgai maitinsite wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 06 07, 12:48)
na, manau viskas cia mazdaug taip ir buna, mano mazai labai miegodavo, visa laika leisdavo prie kruties, o ciulptuko duoti nereikia, auginkite be jo ir ilgai maitinsite wub.gif

Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
O mes duodam čiulptuką, ir nieko blogo jis nepadarė... Gal kažkam ir kitaip, bet mums tikrai nėra jokių bėdų, pieno pilnai užtenka, o vaikui svoris auga kaip ant mielių (tiesą sakant, jis tikras storuliukas biggrin.gif ) Gal ateity iškils kažkokios bėdos? Nežinau...
Atsakyti
kiekvienas tegul pasirenka kaip nori augint savo vaika , svarbu tik zinoti pliusus ir minusus, kad netektu veliau kankintis.

as zinau viena pliusa - masinoj ramiau sedi, nes siaip nelabai budavo
minusas kuris man pasireiske-buvo pieno sumazejimas, nes sumazejo kruties stimuliacija.
daugiau nerasysiu nieko, nes toj kils vejai... mirksiukas.gif


Papildyta:
QUOTE(-Tynka- @ 2010 06 07, 15:03)
O mes duodam čiulptuką, ir nieko blogo jis nepadarė... Gal kažkam ir kitaip, bet mums tikrai nėra jokių bėdų, pieno pilnai užtenka, o vaikui svoris auga kaip ant mielių (tiesą sakant, jis tikras storuliukas  biggrin.gif ) Gal ateity iškils kažkokios bėdos? Nežinau...

neisizeiskite, bet ar ne Amerikoje vaikai ant puodo sodinami pries mokykla... blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 06 07, 10:37)
neisizeiskite, bet ar ne Amerikoje vaikai ant puodo sodinami pries mokykla... blush2.gif  blush2.gif


O prie ko čia aš? biggrin.gif Ir kuo tai susiję? g.gif

Atsakyti
QUOTE(-Tynka- @ 2010 06 07, 17:40)
O prie ko čia aš?  biggrin.gif Ir kuo tai susiję?  g.gif

"vieta" paziurejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 06 07, 10:55)
"vieta" paziurejau blush2.gif


Ir... ? g.gif

Neįsižeiskite, bet nemanau, kad protinga spręsti apie nepažįstamą žmogų iš jo gyvenamosios vietos.

Puodo reikalai čia ne į temą ir su žindymu niekaip nesusiję, bet jei ką, tai man irgi nesuprantama čionykštė "politika" tuo klausimu. Savo vaiką bandysiu sodinti ant puoduko nuo tada, kai mokės sėdėt. Jau vien dėl to, kad sauskelnės nepigiai kainuoja biggrin.gif blush2.gif
Aš vadovaujuosi savo intuicija, protu, patirtimi, mokausi iš svetimų ir savų klaidų, remiuosi patikimais informacijos šaltiniais, o ne kažkurios šalies- LT, JAV ar dar balažin kokios- tendencijomis.
Mums čiulptuko davimas problemos bent kolkas nesukėlė, vaikas nuo to nenori mažiau žįsti, svoris netgi didokas jo, pienas pas mane upėm liejasi... Tai ir nematau, ko nerimauti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Tynka-: 07 birželio 2010 - 17:15
QUOTE(-Neužmirštuolė- @ 2010 06 07, 12:02)
Sveikos mamytės,
Turiu ir aš klausimėlių, gal atsakys patyrusios mamytės.
Parsivežėm savo mažylę namo, jai šiandien penkta diena. Norėčiau dukrytę auginti be čiulptuko, bet kolkas nežinau ar pavyks. Šiaip viskas kaip ir gerai, pieno yra tikrai, mergytė valgo, girdžiu kaip ryja, pavalgiusi užmiega, bet paguldyta į lovytę po kelių minučių jau vėl prašo valgyt. Na tiksliau gal čiulpti prašo. Naktį iki kokių trijų valandų nemiega, nes ištisai čiulpti nori, vėliau, kai užmiega, keliasi kas valandą maždaug. Suprantu, kad dar labai mažai laiko mūsų mažiukei, bet pasidalinkit mamaytės patirtimi, kaip auginate savo mažylius - su čiulptukais, ar be jų ir ar taip turi būti, kaip rašiau aš - ilgiausia miego trukmė - gal valanda, o šiaip vidutiniškai penkiolika minučių. Nežinau, ar aiškiai klausiu, bet norėčiau pasikonsultuoti. ax.gif

Pas mane ta pati situacija. Miegoti visai nenori, liezuviuka vis kaisioja tai as jai ir duodu valgyt, bet ziuriu, kad nera gerai, nemazai atpylineja paskui. Soske bandziau duoti, bet kad jai jos nereikia. Reikalauja mamos.
Va pasigirsiu, snd sveremes tai per savaite nuo pamesto 110 g., dar priaugom 90g. thumbup.gif
Atsakyti