Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

Sveikos mamytes 4u.gif

mes jau namuciuose wub.gif oi kiek klausimeliu pas mane, kol negime atrode viskas kitaip.
Mano mergyte visada bevalgydama uzmiega, nes as ja maitinu guledama. Niekaip nesuprantu kada reikia kelti, kad atsirugtu? Ir ar butina? bandau vidury maitinimo istraukti kruti, o ji niekaip man nepaleidzia taip ir uzmiega. Kartais atsirugsta guledama, kartais ne. Buna, kad po kurio laiko. Tiesa karta pavyko isbudinti po pavalgymo, bet paskui vel nenori miego, tad tenka dar maitinti.
Ar gali kudikis prisivalgyti per daug pienuko, nes as jai duodu kada nori ir kiek nori? Nakti irgi stengiuosi kelti kas 3-4 val.
Paskutinias dvi dienas prasidejo pilvo diegliukai,ypac pries dukrytes tustinimasi. Atrodo valgau tikrai viska kas rekomenduojama, tikiuosi cia tik pradzioj taip.
Atsakyti
mergaiciuke29 4u.gif
Mp nepersivalgo.
rasi info:
http://www.pradzia.org/node/268 http://www.ameda.com...=LatchOnEnglish
http://www.sveikapra...?text.id.sub.24
Žindyti pradedama, kai pastebimi alkio signalai:
kūdikis žiojasi
kaišioja liežuvį, tartum apsilaižo
prasideda seilėtekis
čiulpia kumštelius
sukioja galvą iš vienos pusės į kitą, ieškodamas krūties
verčiasi ir riečiasi į maitinimo padėtį
jo verksmas yra paskutinis desperatiškas pranešimas "Noriu valgyti..."
Iki verksmo nesusijaudinusį kūdykį lengviau pridėti prie krūtinės ir jo žindymas yra kokybiškesnis.
Naujagimę maitink ne rečiau kaip 2-3val.
Jei kils klausimų (dar tik užsiveda pienuko fabrikėlis, tai jei kas neaišku, ar neramu- skambink mama-mamai) http://www.pradzia.org/node/254
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saules zuikis @ 2010 05 26, 09:59)
Mums irgi tokia pat bedele buvo - po 1 men vaikas l.mazai priaugo, tai teko primaitinti. Nusitraukt nieko negalejau, pienelis bega tik lasais - per 2 val. rankom nutraukdavau po 10 ml. Vaikas kabedavo ant kruties diena vakara, ir zindymo konsultantes kvieciaus - sake sunkus atvejis vaikas netraukia taip stipriai. Vargas maitinu is kruties, o po to begu misini sildyt, bet sulaukes 3 men vaikelis eme geriau zisti ir dabar tenka primaitint tik karta ar du per para. Beje viska isbandziau krutis ir sildziau, ir oksitocina uosciau, ir spasmalgeli ciulpiau kad atleistu piena, niekas nepadeda - pienelis teka labai sunkiai ir tik lasiukais. O maitinu kas 1,5-2 val. O kaip tu misinuka duodi - as tai dabar su pagalbine maitinimo priemone - ne su buteliuku - su buteliuku maitinant per men vaikas nebeimdavo kruties, kol atpratinau nuo buteliuko  doh.gif


Mes tai misinuka valgom is buteliuko, tai jau pastebiu, kad daznai nebenori imt kruties. O tai kokia ta pagalbine maitinimo priemone?? As nieko negirdejus apie tai. Dar girdejau, kad yra specialios gertuves. Gal zinot, kas tai ir kur ju gauti??
Atsakyti
Mergaiciuke29, pirmiausia sveikinimai sulaukus mazyles wub.gif
manajai jau trys menesiai, tai tokia dicke atrodo wub.gif
Del atsirugimo, tai jei maziuke neatlieja pienuko, tai nebutina ir atruginti. Maniske labai atliedavo pienuka (tiesiog fontanu) iki 1,5 men, todel as visad stengdavaus atruginti. Tiesa, kol buvo labai mazyte, tai ji atsirugti nemokejo, na tiesiog neiseidavo.
Persivalgyti pienuko negali 4u.gif
Jei jusu svoris ne per mazas, tai naktim nebutina keltis kas 3 val, jei vaikutis pats miega. Kai isalks, prabus ir pasisakys mamai ax.gif
Del diegliuku, tai mistiskas reikalas jie. Cia padeda kantrybe, meile, mamos priglaudimas... na, o paskui visi sildymai, masazai, guldymai ant pilvuko, mamos maistas ir pan.

Dar karta sveikinu 4u.gif Kantrybes, sveikatos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astipas @ 2010 05 31, 18:51)
Mes tai misinuka valgom is buteliuko, tai jau pastebiu, kad daznai nebenori imt kruties. O tai kokia ta pagalbine maitinimo priemone?? As nieko negirdejus apie tai. Dar girdejau, kad yra specialios gertuves. Gal zinot, kas tai ir kur ju gauti??

Papildoma maitinimo sistema:
http://parduotuve.ti...mo-sistema.html
Dažniausia vaikai gavę buteliuką greit atsisako krūties.
Gausinkit pienuką, jei tenka primaitinti- naudokit maitinimo papildiklį- taip bus stimuliuojama mp gamybą mirksiukas.gif (dar variantai: šaukšteliu, taurele, spec.indeliu/gertuve)
Sekit taisyklingą padavimą/apžiojimą. Taisyklingai apžiojant ir žindant- skaudėt neturi. 4u.gif
Atsakyti
as toki klausimeli turiu del misinuko ir MP mano berniukui jau greitai 9men maitynu MP bet pati rytais isgeriu kavos su pienu viena puodeli nes kitaip labai jau miego noriu Kartais suvalgau keptos mesos ar keptu bulviu kartais pirktiniu pomidoru Mano uosvene piestu stopja kad nemaitynciau MP o misinuku kadangi taip negerai valgau kaip ji sako mano dukra su maistu prisilaikydavo Ar tikrai visos kurios dar iki siol maitynate MP taip ir valgote tik kosytes ir virta maista gal jos zodziose yra tesos Mielosios padekit nes nezinau ka daryti?
Atsakyti
QUOTE(anzelikal @ 2010 06 01, 08:26)
as toki klausimeli turiu del misinuko ir MP mano berniukui jau greitai 9men maitynu MP bet pati rytais isgeriu kavos su pienu viena puodeli nes kitaip labai jau miego noriu Kartais suvalgau keptos mesos ar keptu bulviu kartais pirktiniu pomidoru Mano uosvene piestu stopja kad nemaitynciau MP o misinuku kadangi taip negerai valgau kaip ji sako mano dukra su maistu prisilaikydavo Ar tikrai visos kurios dar iki siol maitynate MP taip ir valgote tik kosytes ir virta maista gal jos zodziose yra tesos Mielosios padekit nes nezinau ka daryti?


Valgau viska proto ribose 4u.gif Aisku, pasiziuriu, kad butu maziau visokio briedo (koncervantu ir pan.) maiste.
Jei vaikucio neberia nuo to ka valgai, jei su voduriukais viskas gerai, nematau prasmes sedet ant kosiu istisai.
sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anzelikal @ 2010 06 01, 09:26)
as toki klausimeli turiu del misinuko ir MP mano berniukui jau greitai 9men maitynu MP bet pati rytais isgeriu kavos su pienu viena puodeli nes kitaip labai jau miego noriu Kartais suvalgau keptos mesos ar keptu bulviu kartais pirktiniu pomidoru Mano uosvene piestu stopja kad nemaitynciau MP o misinuku kadangi taip negerai valgau kaip ji sako mano dukra su maistu prisilaikydavo Ar tikrai visos kurios dar iki siol maitynate MP taip ir valgote tik kosytes ir virta maista gal jos zodziose yra tesos Mielosios padekit nes nezinau ka daryti?


As valgau viska, ir kavos puodeli is ryto isgeriu kad pabusti smile.gif, ir kepta mesa valgau ir keptas bulves ir sokolada ir sausainius ir visa kita isskyrius: labai suru, astru, marinuota maista, taip pat zirnelius, pupeles. MP pasigamina toks kokio leliui reikia. Jokiu budu nebandyciau maitinti misinuku jeigu uztenka MP.
Atsakyti
QUOTE(anzelikal @ 2010 06 01, 08:26)
as toki klausimeli turiu del misinuko ir MP mano berniukui jau greitai 9men maitynu MP bet pati rytais isgeriu kavos su pienu viena puodeli nes kitaip labai jau miego noriu Kartais suvalgau keptos mesos ar keptu bulviu kartais pirktiniu pomidoru Mano uosvene piestu stopja kad nemaitynciau MP o misinuku kadangi taip negerai valgau kaip ji sako mano dukra su maistu prisilaikydavo Ar tikrai visos kurios dar iki siol maitynate MP taip ir valgote tik kosytes ir virta maista gal jos zodziose yra tesos Mielosios padekit nes nezinau ka daryti?

Na, jau dėl kavos tai tegu nesikabinėja.. cool.gif man tai išvis , pati vaikų gydytoja patarė ryte, po maitinimo išgerti puodelį nestiprios kavos..nes vaikas buvo sumaišęs dieną su naktimi, tai sakė kava padeda ir nieko blogo.
Aš valgau viską , išskyrus: pupeles, žirnius , kopūstus( ir raugintus), rūkytus gaminius ir žinoma jokių nenormalybių, kaip pvz. čipsai ir pan.
Tiesa, jau seniai vengiu maisto su konservantais ir gliutamatu(E621-E625), nevalgome jokių mėsos gaminių iš parduotuvės..
O šiaip visą kitą jau nepadaugindama valgau 4u.gif
O uošvienei nepasiduok, nes joks, net brangiausias mišinukas neatstos MP , džiaukis kartu su vaikiuku, kad jo turi wub.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Aciu uz sveikinimus ir patarimus. Suprantu, kad ji negali persivalgyti, bet valgo ir atpylineja tai tikrai daug. Vakar net issigandau - pienukas isejo per nosyte. Gal kas susidurete su tuom? ir dar mane kamuoja klausimelis, kodel vaikutis atpila varskyte?
O siaip viskas gerai, snd diegliukai dar nebuvo uzeje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke29 @ 2010 06 02, 18:17)
ir dar mane kamuoja klausimelis, kodel vaikutis atpila varskyte?


Kaip suprantu, kai varškyte atpila tai čia tiesiog dalinai suvirškintas pienukas. Maniškis irgi beveik visada atpila, kartais skystu, o kartais jau ir pavirškintu pienuku. Laikui bėgant tų atpylinėjimų mažės...

O aš tai valgau absoliučiai viską. Be jokių išimčių blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Tynka-: 03 birželio 2010 - 02:53
QUOTE(mergaiciuke29 @ 2010 06 03, 02:17)
Sveikutes,
Aciu uz sveikinimus ir patarimus. Suprantu, kad ji negali persivalgyti, bet valgo ir atpylineja tai tikrai daug. Vakar net issigandau - pienukas isejo per nosyte. Gal kas susidurete su tuom? ir dar mane kamuoja klausimelis, kodel vaikutis atpila varskyte?
O siaip viskas gerai, snd diegliukai dar nebuvo uzeje thumbup.gif

Atpila perteklių. Sulaukus šešių mėnesių atpylinėjimai turėtų baigtis.
Stenkis maitint kai tik pastebi pirmuosius noro valgyti ženklus (tuomet žinda ramiau, mažiau "prigaudo"oro), maitingama daryk pertraukėlę- atraugink. stenkis maitinti tokioje padėtyje, kad galvytė būtų aukščiau, o kūnelis tolygiai leistūsi žemyn. (ne galvytė kilstelėta)
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti