Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

QUOTE(Milledi @ 2010 05 05, 21:11)
Sweikos mamytes.  4u.gif
Vos pasigimdziusi suneliu, daznai uzsuku cia pasiskaitineti. Bet si karta jau ne skaityti prisiruosiau. verysad.gif  Turiu beda. Jau pora sav kai maitinu sunyti misinukais,nors beproto noriu maitinti pati. Kai dar maitinau,vaikelius apkramte spenelius,skaudejo,tai dejausi anspenius (del nedekingu speneliu anspenius liepe detis i GN).  Turejom rimtu problemeliu su leliuko sveikatele,tai siek ties  stresavau,manau dar tai itakojo kad dingsta pienukas. Vaika savo pienuku maitinau is buteliuko, primaitindama misinuku,o dabar gaunasi taip,kad maitinu misinuku,o MP tik primaitinu.  verysad.gif Geriu ir kmynu arbata su pienu, ir chalva valgau (negreit jau as jos noresiu lotuliukas.gif ),bet.... Patarkit ka daryti,nes tikrai noriu maitinti vaika pati. Vakarais net verkiu,kai is abieju krutu nusitraukiu tik 40 ml.
Galvoju,gal dazniau su pientraukiu padirbeti,nes bandant duoti vaikui kruti,jis klykia. doh.gif

Del nukramtyru speneliu, tai galiu patarti labai veiksmingus ir mano pacios isbandytus Multi-Mam kompreselius thumbup.gif Gaila, kad ju nebuvo, kai gime mano pirmoji duryte, nes nukramtytus spenelius teko abu kartus patirti, kol apsipratome valgyti taisyklingai doh.gif
Pabandykite deti kompresiukus ir duokite be antspeniu zysti kruti suneliui 4u.gif Reikia tiesioginio vaikucio kontakto su krutimi kiek teko girdeti, kad pienelis gamintusi toliau sekmingai.
Bandykite kuo dazniau atsipalaiduoti su arbatos puodeliu lovoje, pagulinekite ilgiau. Vukite blogas mintis, kad nera pienelio salin (kad ir kaip tai sunku padaryti).
Man tokie pienelio sumazejimo tarpai irgi buvo. O vienas visai neseniai, kai del seimyniniu aplinkybiu teko daug nerimo iskenteti ir pailseti neturejau kada net unsure.gif Pienelio buvo sumazeje tiek, kad jau galvojau teks primaitinti, bet vargau maitindama dukryte kas 0,5 - 1 val ir po savaites pienelio vel padaugejo. taigi apsiejau be misineliu. Ir stengiausi gerti daaaug vandens paprasto.
O del maisto - nevalgykit to, kas jums neskanu ir nemegstate, tai tikrai nepades. Daug geriau tuo metu valgyti savo megstama maista (kad ir pucia vaikuciui nuo jo pilveli, bet yra lasiukai nuo tos bedos), bet jei jus nuo to jausites laiminga ir smegenis "duos gera signala" 4u.gif
Nuosirdziai linkiu nenuleisti ranku ir sekmes 4u.gif
Atsakyti
Dekui uz patarimus. Imsiu save i rankas ir vaikiuka prie saves. Tik kad dar ,jis nenori imti kruties,rekia iki pamelynavimo. doh.gif O man labai skaudu,kad vaikiukas taip kankinas. verysad.gif Na bet ne bereikalo sakoma,per kancias i zvaigzdes. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2010 05 05, 21:59)
Milledi,
Rašau į až, nes čia gali vietos neužtekt  mirksiukas.gif


Prasau cia, labai idomu ir reikalinga 4u.gif
Uzteks tos vietos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristal @ 2010 05 05, 20:57)
Man abu nestumus nebuvo jokio priespienio, o pienelio turiu - pirmaja dykryte maitinau 14 men  thumbup.gif  Tikiuosi ir antraja tiek ismaitinti savo pieneliu  ax.gif
O pirmais menesiais tai apskritai pienelio butu uzteke dar dviem kudikiams ismaitinti, tai teko nusitraukineti ir saldyti  doh.gif
Nesupykite, bet ne visada tai svarbiausia  schmoll.gif  Tai labiau vadovelinis pasisakymas, manau. Gyvenime buna ir kitaip smile.gif

Man taip jau atsitiko, kad gamta motule nedave galimybes paciai savo vaikuciu pagimdyti, o teko daryti neplaninius cezario pjuvius abu kartus (bet visi saremiai ir kaklelio atsidarymai buvo iskenteti saziningai  tongue.gif ) Ir niekas man abu kartus nedejo vaikuciu ant krutines.
Pirmaja dukryte atnese i palata gal po 4 val ir as buvau nepatyrusi dar, tai man sese puole aiskinti, kad mano spneliai idube ir jokio pieno nera. man buvo sokas ir teko nusileisti seselei, kad ji pamaitintu dukryte gliukoze (jei neklystu) sad.gif Labai sirdi skaudejo tada... Bet dar po dienos atsirado ir pienelis ir speneliai "pasidare" tinkami maitinti, nes mano pussesere man gerai "praplove" smegeneles, kad nereikia tu seseliu klausyti, o reikia bandyti vis duoti kruti vaikuciui  thumbup.gif  Labai greitai atsirado ir pieno, ir dar pientraukio prireike dar ligonineje bunant smile.gif
O antroji dukryte patyre hipoksija (APGAR 6/9) ir tik gimusiai jau teko iskenteti adatu durius, buvo lasinamos laselines ir deguonis duodamas sad.gif Tai ja man atnese i palata tik po paros laiko. Bet mano nuostabai, pienelio is karto atsirado ir mazoji valge super  thumbup.gif
As Laaaaaabai norejau/-iu pati maitinti savo vaikucius pieneliu! Manau, kad didele reiksme turi ir mamytes begalinis noras maitinti kudykeli savo pienu.  4u.gif

pritariu.mano atveju tas pats buvo kaip ir tau.vaika atnese tik po keliu valandu,bet ir noro buvo maitinti ir pienukas bego ciurkslem.pradzioj labai skaudejo spenelius,bet kentejau kisau,ir po savaitikes priprato speneliai,vaikutis ismoko taisiklingai zysti.ismaitinau apie 2 metus.noras buvo begalinis,uztekdavo apie vaikuti pagalvot,tai pienas pats pradedavo begti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristal @ 2010 05 05, 22:12)
O del maisto - nevalgykit to, kas jums neskanu ir nemegstate, tai tikrai nepades. Daug geriau tuo metu valgyti savo megstama maista (kad ir pucia vaikuciui nuo jo pilveli, bet yra lasiukai nuo tos bedos), bet jei jus nuo to jausites laiminga ir smegenis "duos gera signala"  4u.gif

Labai pritariu drinks_cheers.gif Baisiai daug tabu del maisto zindyvems. Bet pastebejau, kad su pienuku problemu sumazejo kai pradejau valgyti net tegu ir nesveika, bet labai trokstama maista, nevengiu sokolado, ledu, vaisiu. Svarbu SAIKAS. Organizmas pats zino ko jam truksta 4u.gif
Atsakyti
Sweikos melosios mamos. 4u.gif
Zinau,kad cia ne skelbimu lenta,bet kadangi mamos dalinasi savo patirtimi,tai gal kuri turi nebereikalinga papildomo maitinimo sistema perleisti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Milledi @ 2010 05 06, 15:32)
Sweikos melosios mamos.  4u.gif
Zinau,kad cia ne skelbimu lenta,bet kadangi mamos dalinasi savo patirtimi,tai gal kuri turi nebereikalinga papildomo maitinimo sistema perleisti? blush2.gif


Maciau zindymo istorijose 12 psl. viena mamyte siule ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saules zuikis @ 2010 05 06, 15:53)
Maciau zindymo istorijose 12 psl. viena mamyte siule  ax.gif


Dekui,jau tariuosi. 4u.gif
Atsakyti
As ka tik atrodo pradejau kapstytis is guzuotu krutu (3 k. tpfu), masazuoju pati kas kart, dedu kompresus, bet krutys dar jautrios, guzeliu yra, kai kurie skausmingi, speneliai be proto jautrus, net i lauka isejus juos jauciu per palta g.gif

Maitinti stengiusi dabar mazdaug kas 2.5 val, kad krutys vel nesusiguzuotu doh.gif
Tik norejau paklausti argerai darau, jei kiekviena maitinima duodu viena kruti 10 min ir kita - 10 min????? Anksciau maitindama viena karta viena kruty duodavau isvalgyt, kita maitinima - kita, bet kol ateidavo kitas maitinimas viena krutis jau budavo perpildyta. kaip reiketu teisingai tokiu atveju maitinti, kad neprisidaryti bedos ir vaikelis gautu pilnaverti maista?
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2010 05 07, 10:23)
As ka tik atrodo pradejau kapstytis is guzuotu krutu (3 k. tpfu), masazuoju pati kas kart, dedu kompresus, bet krutys dar jautrios, guzeliu yra, kai kurie skausmingi, speneliai be proto jautrus, net i lauka isejus juos jauciu per palta  g.gif

Maitinti stengiusi dabar mazdaug kas 2.5 val, kad krutys vel nesusiguzuotu  doh.gif
Tik norejau paklausti argerai darau, jei kiekviena maitinima duodu viena kruti 10 min ir kita  - 10 min????? Anksciau maitindama viena karta viena kruty duodavau isvalgyt, kita maitinima - kita, bet kol ateidavo kitas maitinimas viena krutis jau budavo perpildyta. kaip reiketu teisingai tokiu atveju maitinti, kad neprisidaryti bedos ir vaikelis gautu pilnaverti maista?

NERIBOJAMAS laikas!!! Vienas maitinimas- viena krūtis.
Siunčiau tel. nr. Tau tam, kad neužsiimtum mitų ir saviveiklos eksperimentais.
Jau antra savaitė baigės, turėtų krūtų pabrinkimas mažėti, taip pat antrą savaitę būna apetito šuolis- vaikas nori dažniau ir ilgiau valgyti- leisk jam. + pasirink maitinimo padėtį, kad smakriukas būtų nukreiptas į probleminę vietą. Kadangi jų ne viena- vieno maitinimo metu keisk padėtis, +maitinimo metu švelniai masažuok tik probleminį plotą.
Neramu dėl spenelių. Maitini su antspeniu? Maitinant jauti skausmą? po maitinimo? Prieš? Ar maitini naktim? Ar duodi čiulptuką???
Kelias tavo žinutes perskaičiau kitoj temoj... darai esmines klaidas, kurios ir skatina guzavimąsi. Laikas neribojamas, BŪTINA maitint naktį. Laikrodis- vaikas. Naujagimiams- kas 2-3val.
Suprask, nėštumo tąsa- žindymas. Pirmais mėnesiais dar vaikas "prilipęs" prie mamos- normalu, kad valgo dažnai, nori būt kuo daugiau prie Tavęs.
4u.gif
Laukiu atsakymų į kl. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Košė-Malošė: 07 gegužės 2010 - 09:09
O ar visom prireike pientrukio? As galvoju ar pirkti pries gimdyma? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2010 05 07, 09:49)
NERIBOJAMAS laikas!!! Vienas maitinimas- viena krūtis.
Siunčiau tel. nr. Tau tam, kad neužsiimtum mitų ir saviveiklos eksperimentais.
Jau antra savaitė baigės, turėtų krūtų pabrinkimas mažėti, taip pat antrą savaitę būna apetito šuolis- vaikas nori dažniau ir ilgiau valgyti- leisk jam. + pasirink maitinimo padėtį, kad smakriukas būtų nukreiptas į probleminę vietą. Kadangi jų ne viena- vieno maitinimo metu keisk padėtis, +maitinimo metu švelniai masažuok tik probleminį plotą.
Neramu dėl spenelių. Maitini su antspeniu? Maitinant jauti skausmą? po maitinimo? Prieš? Ar maitini naktim? Ar duodi čiulptuką???
Kelias tavo žinutes perskaičiau kitoj temoj... darai esmines klaidas, kurios ir  skatina guzavimąsi. Laikas neribojamas, BŪTINA maitint naktį. Laikrodis- vaikas. Naujagimiams- kas 2-3val.
Suprask, nėštumo tąsa- žindymas. Pirmais mėnesiais dar vaikas "prilipęs" prie mamos- normalu, kad valgo dažnai, nori būt kuo daugiau prie Tavęs.
4u.gif
Laukiu atsakymų į kl.  mirksiukas.gif


Krutu pabrinkimas jau praejo, bet guzeliai dar jauciasi, juos vis pamasazuoju.
maitinu su antspeniais vien del to, kad mano speneliai per mazi ir vaikas ju neuzgriebia, bandziau ligoninej dar, tai tik vaikas alkanas buvo ir tiek, tai antspeniai mane isgelbejo, aisku, veliau bandysiu maitinti be ju, bet kol kas neiseina. kartais jauciu skausma maitinant su antspeniais, is pradziu, kol dar matyt pienukas nebega,pamaitinus speneliai yra jautrus. naktim maitinu, ciulptukas duodu maximum 20 min per diena.
maitinu ir diena ir nakti kas 2-3 val., bet del to ribojimo, as ir neriboju valgymo, tik mano pupa uzmiega po mazdaug 20 min, cia jau patikrinta n kartu, uztai bijodama, kad viena krutis liks nenuvalgyta ir veliau man vel istins atimu papuli po mazdaug 10 min ir duodu kita. Cia labai blogai???????????
Atsakyti