Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

QUOTE(Šypsiukas @ 2009 12 11, 22:29)
O ka gydytoja sako, nebandei pasikonsultuot su ja? Siaip svoris ant buitiniu svarstykliu gal nelabai matysis, as pvz sveriau savaji leliu ligoninej (visa pirma men isgulejom), tai svoris per para tik kokius 30 gramu tepriaugdavo, taigi buitines svarstykles to neparodo. Dar zinau yra budas, kai mamos skaiciuoja kiek gurksniu vaikas nuryja, vienas gurksnis yra 3 ml, o reikiama suvalgyti pienuko kieki apsiskaiciuojam pagal formule. Tai sunku, zaidimas ilgas, bet del savo vaiko vargstam visos:)

Gydytoja sako: nemaitinkit tarp maitinimu, migdykit loveleje. O kaip nemaitinsi jei rekia, ir kaip loveleje jei uzmiegama tik su mamytes papuku burnyteje verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Ronaldo @ 2009 12 11, 22:34)
viskas pas Jus normalu. O kad idavus kruti tik galima nutildyti tai irgi visiskai teisingai  smile.gif  , nieko keisto nera. Patarciau zinduko neduoti. Kam jam jis? Juk yra daug geresnis daiktelis tai papas  smile.gif  . O krutis tai tikrai netuscia, cia Jums taip atrodo. Duokita kruti i valias. Su mano pirmagime irgi taip pat buvo, atrodo iseinam i lauka pamaitinta tikrai sociai, kad prades rekti vidury gatves niekaip nenuraminsi, tai eini kur prie laiptines ir maitini, nurimdavo akimirksniu. Nakti irgi istisai kabedavo ant kruties ir prieiti galedavo tik mama, jei tetis tai atrodydavo kad velnia pamate tiek rekdavo net mekyna, o priglauzdavau prie krutines ir palaima... Turekite kantrybes, o misinuka tai meskite lauk ir sau per nagus dar uzplokite  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif . Niekada nesuabejokite savo jegomis, pasitikekite savimi ir gerkite l l l daug skysciu. Kaip sakoma nemeskite kelio del takelio. Jei vaikelis neramus, ar ilgai zindo negalvokite kad ji gali isgelbeti misinukai, tikrai ne. sekmes ir kantrybes.

Dekui Ronaldo. Siek tiek nuraminot mane.
Tik labai pavargstu, ypac neissimiegu naktimis.
Idomu kiek dar tęsis toks maitinimas non stop? Kiek jums tęsėsi tokia busena?
Atsakyti
QUOTE(jamiro @ 2009 12 06, 20:04)
Sveikutes. Kadangi pas mane vienoje krutyje pienuko neuztenka, maitinu is abieju. Visuomet pradedu ta krutimi, kurioje maziau pienuko, pamaitinu apie 10 minuciu, tuomet manoji pradeda pykti ir duodu kita ir maitinu apie 20 minuciu. Ar as viska teisingai darau? Ir kaip man padaryti, kad toje krutyje atsirastu daugiau pienuko?  ax.gif



Sveikos. Na as dar karta kreipiuosi pagalbos, nes pienuko ne daugeja, o panasu, kad netgi toj kruty kurioje uztekdavo pienuko netgi mazeja verysad.gif sprendziu is to, kad jei ja duodu, vaikeliukas buna nepasisotines ir pradeda pykti, tuomet duodu kita ir viskas buna gerai. O seniau tai uztekdavo.. tad gal galite man kas nors logiskai paaiskinti, kaip gali padaugeti pienuko, jei visuomet duodu viena kruti paskui kita, tai taip ir susireguliuos pienukas, kad bus abiejose tiek, kiek reikia maitinant is abieju krutu, o as vis tik noreciau pasiekti tai, kad galeciau vienu maitinimu maitinti tik is vienos kruties. Gal kas turite kokiu patarimu help.gif
Atsakyti
QUOTE(Aronia @ 2009 12 12, 12:05)
Gydytoja sako: nemaitinkit tarp maitinimu, migdykit loveleje.  O kaip nemaitinsi jei rekia, ir kaip loveleje jei uzmiegama tik su mamytes papuku burnyteje  verysad.gif
Papildyta:

Dekui Ronaldo. Siek tiek nuraminot mane.
Tik labai pavargstu, ypac neissimiegu naktimis.
Idomu kiek dar tęsis toks maitinimas non stop? Kiek jums tęsėsi tokia busena?

as visada miegodavau su savo mazyle, kadangi maitinau iki 3,5metu tai iki tiek ir miegojau su ja. O dabar miegu su antraja kartu jai 1,8metu, nes irgi dar maitinu.tiesa ji niega po savo kaldryte o as po savo, taip geriau galima atsipalaiduoti, nereikia buti isitempusiai pastoviai ir tikrinti ar kaldra jos nespaudzia. Mane irgi visi ,, protino,, , kad kudikis turi miegoti savo loveleje, bet as buvau nepajegi atsikelti nakti kokius 6kartus pamaitinti ir vel ideti i lovele. Todel viena karta labai supykusi pasakiau garsiai jokiu pamoku, jei labai jau norite padeti prasau ateiti nakti ir pabuti su maziuku. Mokymai baigesi smile.gif . Su pirmaja taip ir buvo iki 3,5metu. Gal Jums taip nebus? Patarciau tikrai miegoti su maziuku, nes suprantu, kad atsikelti pamaitinti, o po to atsirugti labai jau sunku. O kai maitinsite salia saves mieganti tai atsirugti nereikes. Ar geriate daug skysciu? Sito nepamirskite. O gydytojai daznokai buna tik is vadoveliu, gal nelabai isigilino i Jusu sutuacija?
Papildyta:
QUOTE(jamiro @ 2009 12 12, 14:13)
Sveikos. Na as dar karta kreipiuosi pagalbos, nes pienuko ne daugeja, o panasu, kad netgi toj kruty kurioje uztekdavo pienuko netgi mazeja  verysad.gif sprendziu is to, kad jei ja duodu, vaikeliukas buna nepasisotines ir pradeda pykti, tuomet duodu kita ir viskas buna gerai. O seniau tai uztekdavo.. tad gal galite man kas nors logiskai paaiskinti, kaip gali padaugeti pienuko, jei visuomet duodu viena kruti paskui kita, tai taip ir susireguliuos pienukas, kad bus abiejose tiek, kiek reikia maitinant is abieju krutu, o as vis tik noreciau pasiekti tai, kad galeciau vienu maitinimu maitinti tik is vienos kruties. Gal kas turite kokiu patarimu    help.gif

patarti gal galeciau taip daryti, diena maitinkite is tos kruties kuri maziukui patinka smile.gif , o kai miega ir per nakti tik is tos kuri nepatinka. manau savaites begyje turetu viskas susinormalizuoti smile.gif .gerkite labai daug skysciu. Kai viskas susitvarkys tada duoti viena karta viena , o kita maitinima kita. Net minties neturite tureti, kad pienas dings, jokiu budu.
Atsakyti
QUOTE(Ronaldo @ 2009 12 12, 16:00)

patarti gal galeciau taip daryti, diena maitinkite is tos kruties kuri maziukui patinka  smile.gif , o kai miega ir per nakti tik is tos kuri nepatinka. manau savaites begyje turetu viskas susinormalizuoti  smile.gif  .gerkite labai daug skysciu. Kai viskas susitvarkys tada duoti viena karta viena , o kita maitinima kita. Net minties neturite tureti, kad pienas dings, jokiu budu.

Ir nesvarbu, kad maziukei neuztenka pienelio - vis tiek maitinti tik is vienos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jamiro @ 2009 12 12, 19:35)
Ir nesvarbu, kad maziukei neuztenka pienelio - vis tiek maitinti tik is vienos?  g.gif

manau nakti tai tikrai uzteks, nes nakti mazylis tikrai ne taip intensyviai valgo, daznai uztenka tik uzkasti , o be to ir apsimiegojes buna.
Atsakyti
QUOTE(Ronaldo @ 2009 12 12, 18:45)
manau nakti tai tikrai uzteks, nes nakti mazylis tikrai ne taip intensyviai valgo, daznai uztenka tik uzkasti , o be to ir apsimiegojes buna.

Vat ir yra beda tame, kad nakti mes valgome ganetinai normaliai ir is vienos kruties pienuko nepakanka, klykiam kad net stogas kilnojasi jei negauna kito verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jamiro @ 2009 12 12, 19:07)
Vat ir yra beda tame, kad nakti mes valgome ganetinai normaliai ir is vienos kruties pienuko nepakanka, klykiam kad net stogas kilnojasi jei negauna kito  verysad.gif


duokit is abieju, isvalge ok, iki kito karto vel bus pienuko, tik pradekit ta kur buvo paskutine duota, ilgainiui normalizuosis, daug vaiku isvalgo abi krutis, daug tik is vienos, jusu norau vaikui ne istatymas ax.gif

mano abu vaikai miegojo su mumis lovoje, aisku dicke jau nebe, bet ji ir maitinama misinuko augo tevu loveje, dabar joje isitaises mazelis, nes mums abiems taip patogiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2009 12 12, 22:52)
duokit is abieju, isvalge ok, iki kito karto vel bus pienuko, tik pradekit ta kur buvo paskutine duota, ilgainiui normalizuosis, daug vaiku isvalgo abi krutis, daug tik is vienos, jusu norau vaikui ne istatymas  ax.gif

Taip ir pradejau nuo vakar daryti, nes man sesele musu buvo patarusi visuomet pradeti nuo tos kruties, kurios manoji nemegsta rolleyes.gif bet vat vakar kaitaliojau ir pradedavau nuo tos, kur paskutine buvo ir nezinau ar sutapimas, ar ne, bet sianakt mano mazajai jau uzteko vienos kruties pagaminto pienelio thumbup.gif
Atsakyti
maitinu ilgai, bet pradzia buvo sunki. Speneliu forma netinkama, jie idube. Vaikutis pirma nakti labai valgyt norejo zindo zindo ir nugrauze...nenorejau duoti, nes sakudejo, bet arba as verkiu kai jis zinda arba jis verkia ka neduodu...nemiegojom abu. Gerai gad sesutes ikalbejo multi mam kompresiukus deti. Zaizdos uzgijo tik po 3 sav., bet uztat paskui jokiu problemu nebuvo. Maitinau ilgiau nei metus:)
Atsakyti
sveikutes,
o pas mus va apmazejo pienukas,teko damaitinti, o dabar kai gavo is buteliuko visai papo nenori imti, pienas isvis mazeja, kadangi su pientraukiu taip neistrauki kaip kudikis traukia, speju isvis tuoj atsisveikinsim su pieneliu.....lb pergyvenu del to..... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jamiro @ 2009 12 12, 18:35)
Ir nesvarbu, kad maziukei neuztenka pienelio - vis tiek maitinti tik is vienos?  g.gif


as savo maze maitinau tik is vienos kruties. Jau gana seniai - nuo kokiu 4 gal menesiu. O is kitos tai tik ryte ir vakare nutraukiu, nes labai jau negraziai atrodo krutines disproporcijos. Nors ir taip jos yra, bet jeigu nenutraukciau, tai butu is viso doh.gif doh.gif . Bet is tos, kur nutraukiu tai labai nedaug ten yra. Per para tik 140 ml. Gal jeigu dazniau nutraukciau, tai gal butu daugiau. O kitoje tai yra tiek, kiek mazei reikia. Realiai visas pienas ten yra. Seniau trukdavo vakarais, tai ta nutraukta ir sugirdydavau vakarais. O paskui vakarais irgi eme nebetrukti kai koses pradejo valgyti. Bet negi pilsi lauk. Irgi vakare sugirdau.
Papildyta:
QUOTE(aveima @ 2009 12 13, 14:14)
sveikutes,
o pas mus va apmazejo pienukas,teko damaitinti, o dabar kai gavo is buteliuko visai papo nenori imti, pienas isvis mazeja, kadangi su pientraukiu taip neistrauki kaip kudikis traukia, speju isvis tuoj atsisveikinsim su pieneliu.....lb pergyvenu del to.....  verysad.gif


Man viena irgi taip sake, kad su pientraukiu neimanoma ismaitinti kudikio. Buvau labai nusiminusi. Kol mano teta nepasake, kad savo dukra ismaitino nusitraukinedama su rankom vaika iki 2 metu. Tada patikejau, jog is tiesu imanoma.
Ir tikrai! Sunu ismaitinau su pientraukiu iki 1.3 metu. Tik siek tiek uztrunka laiko kunui priprasti prie pientraukio. Sunus pradejo nevalgyti is kruties 4 menesiu. valgydavo tik nakti. O nuo 6 menesiu ir nakti pradejo nebeimti. Is pradziu ir as negalejau daug nutraukti, bet paskui pamazu priprato krutys, pajutau kiek pientraukiu reikia skatinti pieno begima, kad jis pradetu begti. O kai pradeda begti, tai pientraukis nutraukia lygiai tiek, kiek ir vaikas. Dar beto vaikas (maniske pvz.) daznai maivosi, raivosi, tingi ir pan... ir neisvalgo visko. O su pientraukiu garantuotai nutrauki visa kieki kuris pasigamina.

Arba maitink su sauksteliu, piltuveliu. Aisku vargas, bet sako jog lyg ir netaip pripranta. Nors gydytoja sake, kad ir prie saukstelio pripranta, nereikia ir buteliuko.

Ir dar... galbut tau pavyktu jo padauginti, jeigu dazniau duotum is kruties valgyti (jeigu nevelu). Tai nereiketu ir jokiu buteliuku?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdeda: 13 gruodžio 2009 - 18:12
Mano krutis mazos, tai as vienu maitinimu is abieju duodavau, tik tada privalges budavo. Nutraukinedavau tarp valgymu daznai piena, taip jo daugiau gamindavosi, dar labai padeda pankoliu arbata, skatina pieno gamyba, vaistinese yra pirkt, 2 pakelius (bonkos metalines) esu isgerus, tikrai padejo, po savaites mazdaug jau jauciasi, kad lieka pieno, tai saldydavau ji.
Atsakyti