Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

Sveikos, mamytes. Norejau pasiteirauti, jei maitinti reikia pakaitom viena karta viena kita karta kita krutimi, ar nieko blogo, jei pakankamai ilgai neisvalgoma krutis, t.y jei pamaitinu viena krutimi 17 val. vaikas miega tarkim 2 val. tada maitinu kita krutimi, vel vaikas miega 2 val. tai gaunasi kad pirma krutis jau 4 val. netustinta.nezinau ar aiskiai parasiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2010 04 25, 21:58)
Sveikos, mamytes. Norejau pasiteirauti, jei maitinti reikia pakaitom viena karta viena kita karta kita krutimi, ar nieko blogo, jei pakankamai ilgai neisvalgoma krutis, t.y jei pamaitinu viena krutimi 17 val. vaikas miega tarkim 2 val. tada maitinu kita krutimi, vel vaikas miega 2 val. tai gaunasi kad pirma krutis jau 4 val. netustinta.nezinau ar aiskiai parasiau blush2.gif

As taip maitinu ir nieko blogo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Viska saziningai perskaiciau, radau nemazai patarimu.
Man iskilo keletas klausimuku ax.gif kada Jums atsirado pienukas, nes as galvoju jei man nera priespienio tai gali but ir su pienuku kazkas negerai, nenoriu, kad ligoninej misinuka duotu, bei kaip su pientraukiu? As jo dar neisigijau ax.gif ar man ji veztis i gimdymo namus?
Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke29 @ 2010 05 01, 00:25)
Sveikos mamytes,
Viska saziningai perskaiciau, radau nemazai patarimu.
Man iskilo keletas klausimuku ax.gif kada Jums atsirado pienukas, nes as galvoju jei man nera priespienio tai gali but ir su pienuku kazkas negerai, nenoriu, kad ligoninej misinuka duotu, bei kaip su pientraukiu? As jo dar neisigijau ax.gif ar man ji veztis i gimdymo namus?


man irgi nebuvo priespienio, bet pienuko tfu tfu tfu yra 4u.gif
as turiu irgi klausimeli, mazyle atsibunda zinda koki 20-30 min. tada pabudrauja, ir vel pradeda liezuviuka kaisiot, zirzalioti, kad valgyti nori, duodu vel papuka, zinda, vel spjauna lauk, vel budrauja vel nori papuko doh.gif ir taip kokias 2 val. duodames ax.gif ar cia normalu, ar kaip unsure.gif jei neduosiu papuko, verkia...
Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2010 05 01, 15:46)
man irgi nebuvo priespienio, bet pienuko tfu tfu tfu yra 4u.gif
as turiu irgi klausimeli, mazyle atsibunda zinda koki 20-30 min. tada pabudrauja, ir vel pradeda liezuviuka kaisiot, zirzalioti, kad valgyti nori, duodu vel papuka, zinda, vel spjauna lauk, vel budrauja vel nori papuko doh.gif ir taip kokias 2 val. duodames ax.gif ar cia normalu, ar kaip unsure.gif jei neduosiu papuko, verkia...

jo visiskai pazistamas vaizdelis, mirksiukas.gif paaugs pasikeis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke29 @ 2010 05 01, 02:25)
Sveikos mamytes,
Viska saziningai perskaiciau, radau nemazai patarimu.
Man iskilo keletas klausimuku ax.gif kada Jums atsirado pienukas, nes as galvoju jei man nera priespienio tai gali but ir su pienuku kazkas negerai, nenoriu, kad ligoninej misinuka duotu, bei kaip su pientraukiu? As jo dar neisigijau ax.gif ar man ji veztis i gimdymo namus?

Svarbi gimdymo eiga, pirmos valandos, kuo ankstesnis ir ilgesnis kūdikio paguldymas ant mamos krūtinės.
Info rasi: http://www.pradzia.o...axonomy/term/35
http://www.sveikapra...?text.id.sub.63
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2010 05 02, 11:44)
Svarbi gimdymo eiga, pirmos valandos, kuo ankstesnis ir ilgesnis kūdikio paguldymas ant mamos krūtinės.
Info rasi: http://www.pradzia.o...axonomy/term/35
http://www.sveikapra...?text.id.sub.63
Sėkmės  4u.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif Sakykit ar teko kam palikt leliuka ilgesniam laikui be mamytes? pvz parai? ax.gif kaip su pienu, saldot ka darot?
Atsakyti
Sweikos mamytes. 4u.gif
Vos pasigimdziusi suneliu, daznai uzsuku cia pasiskaitineti. Bet si karta jau ne skaityti prisiruosiau. verysad.gif Turiu beda. Jau pora sav kai maitinu sunyti misinukais,nors beproto noriu maitinti pati. Kai dar maitinau,vaikelius apkramte spenelius,skaudejo,tai dejausi anspenius (del nedekingu speneliu anspenius liepe detis i GN). Turejom rimtu problemeliu su leliuko sveikatele,tai siek ties stresavau,manau dar tai itakojo kad dingsta pienukas. Vaika savo pienuku maitinau is buteliuko, primaitindama misinuku,o dabar gaunasi taip,kad maitinu misinuku,o MP tik primaitinu. verysad.gif Geriu ir kmynu arbata su pienu, ir chalva valgau (negreit jau as jos noresiu lotuliukas.gif ),bet.... Patarkit ka daryti,nes tikrai noriu maitinti vaika pati. Vakarais net verkiu,kai is abieju krutu nusitraukiu tik 40 ml.
Galvoju,gal dazniau su pientraukiu padirbeti,nes bandant duoti vaikui kruti,jis klykia. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke29 @ 2010 05 01, 01:25)
Sveikos mamytes,
Viska saziningai perskaiciau, radau nemazai patarimu.
Man iskilo keletas klausimuku ax.gif kada Jums atsirado pienukas, nes as galvoju jei man nera priespienio tai gali but ir su pienuku kazkas negerai, nenoriu, kad ligoninej misinuka duotu, bei kaip su pientraukiu? As jo dar neisigijau ax.gif ar man ji veztis i gimdymo namus?

Man abu nestumus nebuvo jokio priespienio, o pienelio turiu - pirmaja dykryte maitinau 14 men thumbup.gif Tikiuosi ir antraja tiek ismaitinti savo pieneliu ax.gif
O pirmais menesiais tai apskritai pienelio butu uzteke dar dviem kudikiams ismaitinti, tai teko nusitraukineti ir saldyti doh.gif

QUOTE(Košė-Malošė @ 2010 05 02, 10:44)
Svarbi gimdymo eiga, pirmos valandos, kuo ankstesnis ir ilgesnis kūdikio paguldymas ant mamos krūtinės.
Info rasi: http://www.pradzia.o...axonomy/term/35
http://www.sveikapra...?text.id.sub.63
Sėkmės  4u.gif

Nesupykite, bet ne visada tai svarbiausia schmoll.gif Tai labiau vadovelinis pasisakymas, manau. Gyvenime buna ir kitaip smile.gif

Man taip jau atsitiko, kad gamta motule nedave galimybes paciai savo vaikuciu pagimdyti, o teko daryti neplaninius cezario pjuvius abu kartus (bet visi saremiai ir kaklelio atsidarymai buvo iskenteti saziningai tongue.gif ) Ir niekas man abu kartus nedejo vaikuciu ant krutines.
Pirmaja dukryte atnese i palata gal po 4 val ir as buvau nepatyrusi dar, tai man sese puole aiskinti, kad mano spneliai idube ir jokio pieno nera. man buvo sokas ir teko nusileisti seselei, kad ji pamaitintu dukryte gliukoze (jei neklystu) sad.gif Labai sirdi skaudejo tada... Bet dar po dienos atsirado ir pienelis ir speneliai "pasidare" tinkami maitinti, nes mano pussesere man gerai "praplove" smegeneles, kad nereikia tu seseliu klausyti, o reikia bandyti vis duoti kruti vaikuciui thumbup.gif Labai greitai atsirado ir pieno, ir dar pientraukio prireike dar ligonineje bunant smile.gif
O antroji dukryte patyre hipoksija (APGAR 6/9) ir tik gimusiai jau teko iskenteti adatu durius, buvo lasinamos laselines ir deguonis duodamas sad.gif Tai ja man atnese i palata tik po paros laiko. Bet mano nuostabai, pienelio is karto atsirado ir mazoji valge super thumbup.gif
As Laaaaaabai norejau/-iu pati maitinti savo vaikucius pieneliu! Manau, kad didele reiksme turi ir mamytes begalinis noras maitinti kudykeli savo pienu. 4u.gif
Atsakyti
Milledi,
Rašau į až, nes čia gali vietos neužtekt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2010 05 05, 21:59)
Milledi,
Rašau į až, nes čia gali vietos neužtekt  mirksiukas.gif


Su nekantramu laukiu. ax.gif
Atsakyti