Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

QUOTE(Tubli @ 2010 04 15, 11:16)
Reikia dazniau maitinti, nakti gali buti viena ilga pertrauka o diena vieno menesio vaikelis turi valgyti daugiau. Suprantu kad gaila zadinti, pas mane ta pati problema buvo ir mes labai mazai priaugome svorio. Ir reikejo 2 menesiu kad atstatyti pieno gamyba ir vaika su misinukais reikejo maitinti kad svoris augtu, dabar jau tik mamos pienelio uztenka.  O kiek pilnu pampersu per diena pakeciat?

Keiciam maitinimo metu- apie 5 per para, ir visada buna pilnos. Sveremes praejusia savaite, buvo priaugus numestus 300gr +150, gydytoja sake mazokai, liepe misinuko duot, sake atseit nenormalu kad as vaika sitiek laiko ant papo laikau, kad turi normaliai pavalgyt ir miegot, bet as kolkas dar nelabai jos noriu klausyt. Man neramu kad toks rezimas nesumazintu pieno gamybos, bet iskitos puses - jis atsirado naturaliai, tai gal ir keisti nieko nereiketu g.gif , bet ziurint teoriskai tikrai labai dideles pertraukos tarp maitinimu ir pieno gamybai tai nepadeda g.gif
Atsakyti
QUOTE(eveeez @ 2010 04 15, 14:21)
Keiciam maitinimo metu- apie 5 per para, ir visada buna pilnos. Sveremes praejusia savaite, buvo priaugus numestus 300gr +150, gydytoja  sake mazokai, liepe misinuko duot, sake atseit nenormalu kad as vaika sitiek laiko ant papo laikau, kad turi normaliai pavalgyt ir miegot, bet as kolkas dar nelabai jos noriu klausyt. Man neramu kad toks rezimas nesumazintu pieno gamybos, bet iskitos puses - jis atsirado naturaliai, tai gal ir keisti nieko nereiketu g.gif , bet ziurint teoriskai tikrai labai dideles pertraukos tarp maitinimu ir pieno gamybai tai nepadeda  g.gif


Pampersu turetu buti 6 per para, misinuko duoti nereikia, tiesiog reikia zadinti ir dazniau maitinti tada ir pienelio padauges. O prie papo vaikas gali buti ir valanda ir paskui po valandos vel valgyti prasyti, skirtingi vaikai buna. Mano sunus nuo 6 savaiciu valge kas valanda, tik naktimis buvo didele pertrauka, ir dabar taip valgo, kartais buna pertrauka iki 2 val.
Atsakyti
eveeez, 4u.gif
Intervalai tarp maitinimų per ilgi. Max- 3val., naktį vienas iki - 4val. intervalas. Pasiūlyk dažniau. Nešiok. Miegok kartu. Oda-oda kontaktas (pasiplikinėkit)- visa tai skatina ir norą žysti ir pieno gamybą. Vaikas turėtų valgyti 8-12 kartų per parą. Būtinai maitink ir naktim. Svorio riaugot minimaliai.
Gal duodi čiulptuką??? Naktį maitini???
Atsakyti
QUOTE(Emanuel @ 2010 04 09, 20:04)
nezinau, ka paskauda, speneli lyg...bet ir tas jau praeina...kruty jokiu gumbu nera, ax.gif nakti keliames 3 kartus, bet valgome po 5-15 min. nakti buna atsibundu, o krutys kietos tokios pritvinkusios pieno, atrodo tuoj sprogs...10 dienu nesistustines ??? bet mazoji kazkaip stena buna keistai, lyg nori pakakoti, bet neverkia...gydytoja patare ausu krapstuku sykniuka pakutenti, pakutenau prasikakojo...bet kartoti bijau, kad nepriprastu...

Sveika,kas leiciant del vaikucio kakojimo tai su pirmaja turejau problemeliu, tai zinok pamenu mes labai daznai darydavome dviratuka mankstele,pilvuka glostydavau pagal laikrodzio rodeykle, taip atlaisvedavo kazkaip jai, kol mazike buvo,su termometro galiuku palaisvindavau, jis aisku aliejuke buvo mirkytas, esam ir su klizmute laisvine, zinai kai vaikeliui sunku truputeli padedavau, nes ir ji nerami, ir paciai neberamu.Paskui kai jau iddesne tai sako gerai razinu kompotukas, nebebandziau mums jau nebereikejo, susitvarke po kazkiek laiko.Bet mums cia kazkaip tie misinukai uztraukdavo tuos viduriukus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasarinė_Kikilė @ 2010 04 08, 17:55)
Mano mažylei 3sav., ligoninėj per 10d. atgavom prarastą svorį (apie 300g), bet namie per likusias 10 tepriaugom 170 g, per paskutines 2d. mūsų svarstyklės terodo 10g prieaugį.


Labas rytas 4u.gif ,
Vakar buvom pas gydytoją, mažylė mėnesio laiko sveria 3900g, tad nuo gimimo svorio priaugom 540g ax.gif , ne kažin kas, bet mes džiaugiamės ir tiek smile.gif . Dukrytė valgo noriau, aktyvesnė, didžiausias svorio šuolis buvo paskutinę savaitę. Tik atpila maistuką labai ir nemažais kiekiais, nors ir atrūginu kelis kartus per maitinimą (atsirūgsta, o tada pila pila...), ir nuožulniai maitinimo metu laikau. Gaila vaiko, tikimės, kad susitvarkys laikui bėgant. Kas geriau dėl atpylimo veikia tai kad nespaudžiam pilvuko nešiojant (aš prie krūtinės nebeglaudžiu, o į tarpkrūtį blush2.gif ...), nešiojimą aukščiau prie peties jau teks pamiršti, naktinį maitinimą gulint irgi verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(Pavasarinė_Kikilė @ 2010 04 17, 11:01)
naktinį maitinimą gulint irgi  verysad.gif .

mano vienas sunus atpylinejo, tai nakti miegodavau pusiau sedom apsikaisiusi pagalvemis, o maziuka pasiguldydavau sau ant krutines taip, kad kunelis butu nuozulnioje padetyje, galvyte auksciau uz uzpakaliuka. tokioje padetyje ir pazindydavau - nesikeldama is lovos, ty pagalviu sosto. laimei, per pora menesiu vaikelis sutvirtejo ir jau galejom miegoti normaliai.
Atsakyti
Laba diena,

norejau pasiteiraiuti mamyciu kurioms nestumo metu buvo rasta streptokoko bacila ir buvo leisti antibiotikai gimdymo metu, ar galima gimus kudikiui duoti savo pienuko? kaip elgtis , kad nenustotu gamintis pienas, jei zindyti bus negalima keleta dienu kol antibiotikai issivaiscios is mano organizmo?
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2010 04 12, 13:40)
ievakata, 4u.gif
Drąsiai skambink mama-mamai žindymo konsultantėm www.pradzia.org
turėtų pakonsultuoti. Jei spenelis kraujuoja- buvo neteisingai žysta- traumavo.
4u.gif

Deje turejau nemalonia patirti su tom mamom kurios pasiskelbusios kad galima skambinti ir bet kada pades,buvau beviltiskoje situacijoje ir siaip netaip prisiverciau paskambinti ,nors labai nemalonu buvo zmogu trukdyti savo problemomis ,bet jau nebezinojau ka bedaryt kai vaikas diena nakti istisai verke,tai ka isgirdau ,pirmiausiai labai nemalonu balsa ir kad jau siuo metu ji niekuom negali padeti net kalbet atsisake,tai spekit ar as bepaskamninau antra karta...
Atsakyti
nkreiki,:4u:
Skaudu, kai taip...
Gal dabartiniam sąraše jų nėra.
Papildyta:
nurija, 4u.gif
Reikia duoti mirksiukas.gif Žindymas- nėštumo tąsa. Yra tik nedaugelis vaistų, su kuriais neleidžiama maitinti (stiprūs antidepresantai, priešvėžiniai) pasitikrinti vaistų veikliąsias dalis dalis ir žindymo saugumą gali: www.e-lactancia.org ar
http://www.pradzia.org/node/359
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Košė-Malošė: 17 balandžio 2010 - 18:03
QUOTE(Košė-Malošė @ 2010 04 17, 19:02)

Papildyta:
nurija, 4u.gif
Reikia duoti mirksiukas.gif  Žindymas- nėštumo tąsa. Yra tik nedaugelis vaistų, su kuriais neleidžiama maitinti (stiprūs antidepresantai, priešvėžiniai) pasitikrinti vaistų veikliąsias dalis dalis ir žindymo saugumą gali: www.e-lactancia.org ar
http://www.pradzia.org/node/359

dekoju uz atsakyma 4u.gif , nuraminote, nors ir taip kirbejo mintis, kad maitinsiu nors ir gydytojas sakytu, kad negalima, nezinau kodel taip galvoju, gal todel, kad labai noriu duoti savo pienuko jau nuo pirmu akimirku rolleyes.gif
manau leis ampicilina.
radau tokia citata : "Vidutinės gydomosios dozės nekenkia. (Stebėkite kūdikį.) Antibiotikai: ampicilinas, kloksacilinas ir kiti penicilinai, eritromicinas. "
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2010 04 17, 15:13)
Laba diena,

norejau pasiteiraiuti mamyciu kurioms nestumo metu buvo rasta streptokoko bacila ir buvo leisti antibiotikai gimdymo metu, ar galima gimus kudikiui duoti savo pienuko? kaip elgtis , kad nenustotu gamintis pienas, jei zindyti bus negalima keleta dienu kol antibiotikai issivaiscios is mano organizmo?

Man prieš pat gimdymą ir po jo leido penciliną vėliau ampenciliną bei gentamiciną. Tiesa dėl kitų priežąsčių (plaučių uždegimas). Vaiką maitinti leido mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos zindancios mamytes mirksiukas.gif siandien radau labai idomu tinklalapi su daug naudingos info apie zindyma,gal kam pravers 4u.gif www.zindyk.lt
Atsakyti