Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

QUOTE(Migluzee @ 2010 03 30, 18:08)
Maniskis irgi kelis klart per diena taip ozius parodo smile.gif Po ilgu stebejimu man persasi isvada, kad jis tiesiog neisalkes dar buna. Nes kartais net nepradeda zysti, o is kart susiraukia ir rekia taip piktybiskai. Is pradziu nervinausi, bet dabar sakau, nenori-nereikia, praeina pusvalandis - pakartotinai pasiulau.

O del gydytoju, tai as ir pries kelias sav. apsilankiau pas savo gine. Ji paciupinejo mano krutis ir sako, kad jos labai jau minkstos ir netarodo, jog pieno butu daug. As sakau, kad vaikas po 1.5 kg kas menesi priauga, tai sakyciau daugiau nei pakanka. O ji man, na bet vistiek pas jus mazai pieno, gal vaika primaitint reiketu jau. Isejau is kabineto is pagalvojau: Eik tu zinai kur...su savo tokiais patarimais  thumbup.gif

drinks_cheers.gif buvo ir pas mane taip, vaikui apie 1.5 men. nuejau pas gydytoja, apziurejo mane ir sako, greit mazes pieno, nu as pasakiau kad vaikas auga labai gerai ir t.t. tai vat jau praejo 4 menesiai, pieno tiek kiek reikia , vaikas auga thumbup.gif gerai. Nesuprantu tu gydytoju blink.gif is ko jie sprendzia.....
Atsakyti
o ką dėl MP sakė toji gastro-kaip-ten-toliau? Juk paprastai MP maitinamas vaikas gali tuštintis nors ir kartą per 10 dienų (su sąlyga, kad gerai jaučiasi ir visi kiti "rodikliai" geri). Senos mokyklos gydytojai ko gero labiau linkę laikytis standartinių normų.
Ilginti intervalus tarp valgymų man atrodo keistas patarimas (labai sovietinis), nes juk nepareguliuosi tu vaikui, kada jam valgyt - kai nori - tada ir valgo. Ar lauksi dabar valandą su rėkiančiu vaiku, jei jis alkanas? Ir kuom tai gali būti naudinga jo skrandžiui, man protu nesuvokiama.
Mišininiai vaikai valgo rečiau, nes mišinys sunkiau virškinamas, negu MP, o bėdų su virškinimu jie vargšiukai tikrai turi daugiau..
O nebandei pati savo meniu įvesti daugiau "laisvinančių" produktų - pvz, tų pačių slyvų.

nuliaX, o ta gydytoja nepatarė, kokios firmos mišinių avansu užsipirkt? Nes dažnai tokias "diagnozes" palydi mini reklaminiai triukai. "Mažės pieno" - afigienas įvertinimas, Pasaulio sveikatos organizacija tai medikei ko gero atimtų diplomą už tokius žodžius..
Atsakyti
Sveikos mielos mamytes smile.gif ir vel sugrizau klausti jusu patarimo 4u.gif
jau buvau apsidziaugus, kad viskas tvarkoje, bet paskutiniu metu maziukas valgo kas 1.5 ar 2 val, o jam jau trys mensiukai, tad manyciau turetu reciau valgyti, o ne dazniau..ir be to per trecia men priaugo tik 400g, esu pasimetusi. Visi mane ikalbinejo duoti misinuko nakciai,sako vaikas neprivalgo nuo to tavo pieno, tad dvi naktis daviau misinuko,viena nakti ismiegojo 4val,o kita 2.5val, bet po tu naktu dienom taip gausiai atpylinejo, nezinau, turbut vis tiek maitinsiu vien MP, tik klausimas kodel jis taip daznai pradejo valgyti, ar tikrai tas pienas liesas ir jis nerpivalgo...o jei taip, tai kaip padaryti, kad jis butu maistingesnis?
Taip norisi kuo ilgiau ismaitinti vaika savo MP, juk aplinkui ir taip tiek daug tos sintetikos, spes vaikas jos prisiryti, bet norisi, kad maziukas ir svorio pakankamai priaugtu.
Beto jis man visada zindo tik apie 5-10 min nuo pat gimimo. tad ilgaiu duoti zisti jam neiseina, jis ima ,spajauna... arba uzmiega smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kritulka @ 2010 03 30, 15:09)
Laba diena dar karteli, Supermamytes  4u.gif
Kreipiuosi vel patarimo  ax.gif

Buvome siandien pas gastroenterologe, kadangi leliukas musu pats nebesitustina.
Taigi gavome tokias rekomendacijas:
Ilgint maitinimo tarpus iki 3 val. - visur skaitau, kad reikia vaika maitinti pagal poreiki ir manasis iki siol valgydavo kas 2 val. Ka daryt?
Duotis slyvu tyreles - ar gerai primaitinti vaika jau nuo triju menesiu?
Duoti Bifolac milteliu;
Dar gavome siuntima pilvuko masazams.

Bijau, kad tas rezimo keitimas ir primaitinimas nepakenktu maitinimui MP. Ka patartu mamytes? Gal kas panasiu bedu turejo?



man tai ci askamba kaip visikas briedas...
jai vaikas jaucesi gerai ,nuo mp isai gali kakoti tik karta per savaite o ir to kakio ten bunasaukstas..dickis mano taip kakojo.jai vaikas jaucesi gerai,neverke be sustojimo ir t.t. tai nemanau kad jam kas blogai.
o duoti nuo 3 menesiu tyreles tai man isvis kosmosas kazkoks kokio dar negridejau blink.gif

bifolac miltukai nepakenks-jai cia toks geros bakterijos apie kures as galvoju g.gif
pilvuko masazai irgi.sitie du dalykaipades jai vaikui kieteja vidurei.
bet jau tais kitais patarimais tikrai nesivadovauciau..nu ir daktarai doh.gif doh.gif


boggi-baigesi augimo suolis ir viskas,ennorek kad i savaite visa laika po 400 priaugtu,nes tada isaugintum drambliuka biggrin.gif kaip maitinai daznai taip ir maitink,patikek jai neduosi misiniu lelius itrauks ka jam reikia mirksiukas.gif
zindymo laikas neparodo pienuko kiekio-pienelis lengvai atsileidzia ir uztat greitai privalgo.maniske valgo taip pat thumbup.gif o tiems misiniu propaguotojams..ot as ant ju pikta su tais savo liesas pienas ir t.t.sneka ir nusineka..taip ir prikisa veju i galva.nepasiduok provokacijai. cool.gif

nuliax-ta daktare turbut extrasense koke tik tau pasakyti pamirso lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos. O pas mus paskutiniu metu tokia bėda: (nežinau ar bus visiškai į temą).
Užmiega vakare vaikas sakykim ~22h. Tada keltis gali įvairiai, na sakykim 2h-3h. Ir po to, kai jau užmiega, aš praktiškai negaliu kad jis miegotų lovytėje p[adaryti - nes budinėjasi, surėkia, pasimuisto, ir tas viskas vyksta paryčiais, nuo kokių 4-5h. nes įtarimas jog jis nepakakoja. Ir taip abudu nedamiegam. miegam kartų visada tuo metu, ir balškomės. Duodu dabar bifolac. Ir espumisan vakar bandžiau duoti vakare prieš miegą - jokio efekto. Vistiek tas pats. paskui galų galiausia aišku vistiek pakakoja... bet. nesuprantu kodėl taip unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(IsaDora* @ 2010 03 31, 12:51)
Sveikos. O pas mus paskutiniu metu tokia bėda: (nežinau ar bus visiškai į temą).
Užmiega vakare vaikas sakykim ~22h. Tada keltis gali įvairiai, na sakykim 2h-3h. Ir po to, kai jau užmiega, aš praktiškai negaliu kad jis miegotų lovytėje p[adaryti - nes budinėjasi, surėkia, pasimuisto, ir tas viskas vyksta paryčiais, nuo kokių 4-5h. nes įtarimas jog jis nepakakoja. Ir taip abudu nedamiegam. miegam kartų visada tuo metu, ir balškomės. Duodu dabar bifolac. Ir espumisan vakar bandžiau duoti vakare prieš miegą - jokio efekto. Vistiek tas pats. paskui galų galiausia aišku vistiek pakakoja... bet. nesuprantu kodėl taip  unsure.gif



espumizana pabandyk pora dienu pavartoti reguleriai tik tada pamatysi ar isai padeda..taip kaip parasyta maitinimo metu,kas kart valganmt duok..ir ta bifolac reikia pavartotikad efemta matytum,tai iskarto nieko nebus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(EvitaMaria @ 2010 03 30, 23:31)
o ką dėl MP sakė toji gastro-kaip-ten-toliau?...
O nebandei pati savo meniu įvesti daugiau "laisvinančių" produktų - pvz, tų pačių slyvų.

nuliaX, o ta gydytoja nepatarė, kokios firmos mišinių avansu užsipirkt? Nes dažnai tokias "diagnozes" palydi mini reklaminiai triukai. "Mažės pieno" - afigienas įvertinimas, Pasaulio sveikatos organizacija tai medikei ko gero atimtų diplomą už tokius žodžius..

Del MP klause kiek laiko zindzia. Kai pasakiau kad paskutiniu metu 5-10 min. Tai paaiskino kad cia jis tik atsigeria, o ne privalgo. Verskite valgyti ~20 min. doh.gif
Na as cia turiu savo nuomone, bo jauciu, kad pasikeite pienuko 'atleidimas'. Jei anksciau 3 gusiai budavo per 40 min. tai dabar jie per 5-10 buna. Vadinasi tiesiog pagreitejo pienuko gamyba - taip kaip ir reikia mano vaikuciui.
O del savo meniu: slyvu poki suvalgiau - jokio efekto. Jos manes neveikia schmoll.gif Rytais darau vaisiu kokteili: bananas, kivis, abuolys - irgi jokio efekto.

QUOTE(- hal - @ 2010 03 31, 14:33)
jai vaikas jaucesi gerai ,nuo mp isai gali kakoti tik karta per savaite o ir to kakio ten bunasaukstas..dickis mano taip kakojo.jai vaikas jaucesi gerai,neverke be sustojimo ir t.t. tai nemanau kad jam kas blogai.
o duoti nuo 3 menesiu tyreles tai man isvis kosmosas kazkoks kokio dar negridejau blink.gif

bifolac miltukai nepakenks-jai cia toks geros bakterijos apie kures as galvoju g.gif
pilvuko masazai irgi.sitie du dalykaipades jai vaikui kieteja vidurei.
bet jau tais kitais patarimais tikrai nesivadovauciau..nu ir daktarai doh.gif  doh.gif
boggi-baigesi augimo suolis ir viskas,ennorek kad i savaite visa laika po 400 priaugtu,nes tada isaugintum drambliuka biggrin.gif  kaip maitinai daznai taip ir maitink,patikek jai neduosi misiniu lelius itrauks ka jam reikia mirksiukas.gif
zindymo laikas neparodo pienuko kiekio-pienelis lengvai atsileidzia ir uztat greitai privalgo.maniske valgo taip pat thumbup.gif  o tiems misiniu propaguotojams..ot as ant ju pikta su tais savo liesas pienas ir t.t.sneka ir nusineka..taip ir prikisa veju i galva.nepasiduok provokacijai. cool.gif

nuliax-ta daktare turbut extrasense koke tik tau pasakyti pamirso lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Lialiui musu pediatre liepe kas 4 dienas klizmute daryt... Pirmi trys kartai buvo normoj, o paskutini tirstokas tas kakis. Na ir zinok ne taip jau mazai verysad.gif
Nors jauciasi vaikas tikrai gerai - dienomis linksmas, oras iseina gerai su garsu ir kvapu blush2.gif Kartais pasiraito valgydamas, bet cia greiciau pilvuko dieglius primena.
Gerasias bakterijas jau pradejau duoti ir i masaziukus butinai eisim. Mane neramina tik tas patarimas ilgint tarpa tarp maitinimu ir primaitint verysad.gif

QUOTE(IsaDora* @ 2010 03 31, 14:51)
Sveikos. O pas mus paskutiniu metu tokia bėda: (nežinau ar bus visiškai į temą).
Užmiega vakare vaikas sakykim ~22h. Tada keltis gali įvairiai, na sakykim 2h-3h. Ir po to, kai jau užmiega, aš praktiškai negaliu kad jis miegotų lovytėje p[adaryti - nes budinėjasi, surėkia, pasimuisto, ir tas viskas vyksta paryčiais, nuo kokių 4-5h. nes įtarimas jog jis nepakakoja. Ir taip abudu nedamiegam. miegam kartų visada tuo metu, ir balškomės. Duodu dabar bifolac. Ir espumisan vakar bandžiau duoti vakare prieš miegą - jokio efekto. Vistiek tas pats. paskui galų galiausia aišku vistiek pakakoja... bet. nesuprantu kodėl taip  unsure.gif

Manasis nakti paguldytas irgi pasiraito... kol pirsteli gerai blush2.gif tada jau ramu wub.gif
Gali but dar kad neatsirugsta arba pilvuka skauda.
Visus espumisanus rekomenduociau mest lauk... Kai nustojau duot, vaikas pradejo labai gerai atsirugti tik pakeltas ir nuotaika jo simta kart geresne..
Atsakyti
QUOTE(- hal - @ 2010 03 31, 13:57)
espumizana pabandyk pora dienu pavartoti reguleriai tik tada pamatysi ar isai padeda..taip kaip parasyta maitinimo metu,kas kart valganmt duok..ir ta bifolac reikia pavartotikad efemta matytum,tai iskarto nieko nebus... g.gif



QUOTE(Kritulka @ 2010 03 31, 14:09)
Del MP klause kiek laiko zindzia. Kai pasakiau kad paskutiniu metu 5-10 min. Tai paaiskino kad cia jis tik atsigeria, o ne privalgo. Verskite valgyti ~20 min.  doh.gif
Na as cia turiu savo nuomone, bo jauciu, kad pasikeite pienuko 'atleidimas'. Jei anksciau 3 gusiai budavo per 40 min. tai dabar jie per 5-10 buna. Vadinasi tiesiog pagreitejo pienuko gamyba - taip kaip ir reikia mano vaikuciui.
O del savo meniu: slyvu poki suvalgiau - jokio efekto. Jos manes neveikia  schmoll.gif Rytais darau vaisiu kokteili: bananas, kivis, abuolys - irgi jokio efekto.
Lialiui musu pediatre liepe kas 4 dienas klizmute daryt... Pirmi trys kartai buvo normoj, o paskutini tirstokas tas kakis. Na ir zinok ne taip jau mazai verysad.gif
Nors jauciasi vaikas tikrai gerai - dienomis linksmas, oras iseina gerai su garsu ir kvapu  blush2.gif Kartais pasiraito valgydamas, bet cia greiciau pilvuko dieglius primena.
Gerasias bakterijas jau pradejau duoti ir i masaziukus butinai eisim. Mane neramina tik tas patarimas ilgint tarpa tarp maitinimu ir primaitint  verysad.gif
Manasis nakti paguldytas irgi pasiraito... kol pirsteli gerai  blush2.gif  tada jau ramu  wub.gif
Gali but dar kad neatsirugsta arba pilvuka skauda.
Visus espumisanus rekomenduociau mest lauk... Kai nustojau duot, vaikas pradejo labai gerai atsirugti tik pakeltas ir nuotaika jo simta kart geresne..



na dabar espumizano iš vis neduodavau, nes galvojau kad baigėsi bėdos mums su pilvuku. o bifolac esam jau vartoje pakuote kita - paskui buvom nustoję, o dabar vėl turim. net nežinau ar čia taip jau efektyvu g.gif tiesiog vaikas "bludija" dėl neprakakojimo..
Atsakyti
QUOTE(Kritulka @ 2010 03 31, 13:09)
Del MP klause kiek laiko zindzia. Kai pasakiau kad paskutiniu metu 5-10 min. Tai paaiskino kad cia jis tik atsigeria, o ne privalgo. Verskite valgyti ~20 min.  doh.gif
Na as cia turiu savo nuomone, bo jauciu, kad pasikeite pienuko 'atleidimas'. Jei anksciau 3 gusiai budavo per 40 min. tai dabar jie per 5-10 buna. Vadinasi tiesiog pagreitejo pienuko gamyba - taip kaip ir reikia mano vaikuciui.

O del savo meniu: slyvu poki suvalgiau - jokio efekto. Jos manes neveikia  schmoll.gif Rytais darau vaisiu kokteili: bananas, kivis, abuolys - irgi jokio efekto.
Lialiui musu pediatre liepe kas 4 dienas klizmute daryt... Pirmi trys kartai buvo normoj, o paskutini tirstokas tas kakis. Na ir zinok ne taip jau mazai verysad.gif
Nors jauciasi vaikas tikrai gerai - dienomis linksmas, oras iseina gerai su garsu ir kvapu  blush2.gif Kartais pasiraito valgydamas, bet cia greiciau pilvuko dieglius primena.
Gerasias bakterijas jau pradejau duoti ir i masaziukus butinai eisim. Mane neramina tik tas patarimas ilgint tarpa tarp maitinimu ir primaitint  verysad.gif
Manasis nakti paguldytas irgi pasiraito... kol pirsteli gerai  blush2.gif  tada jau ramu  wub.gif
Gali but dar kad neatsirugsta arba pilvuka skauda.
Visus espumisanus rekomenduociau mest lauk... Kai nustojau duot, vaikas pradejo labai gerai atsirugti tik pakeltas ir nuotaika jo simta kart geresne..


mamyte tu mapi atsakei i savo nerima,neilgink tarpo jokio tarp maitinimu,kam vaika klignyti juo labiau kad ir pati puikiai supranti kad jai tarpa ilginsi prades pienelio trukti,juk zindymas labai svarbus laktacijai.
1.keisk daktare ir skubei nes sita vejus sneka mano akim ziurint.juk maitini mp kokios dar klizmos vaikui...?nesamone.jai vaikas neisikakoyu tai kai pakakotu galu gale kakis butu zalias ar net juodas-tada galetum sakyti kad (nepyk) sudelis uzsistovejo pilvuki ir yra negerai.nematau tiesiog reikalo jokiom klizmom,be to su jom dar ir bedos gali prisidaryti,vaikas bijos kakoti,ne toks jau ir nekaltas dalykas jos yra..
o tas primaitinimas man isvis nesamone kazkoke...
geriause pas tokius "daktarus"nesilankyti...vaikas sveikas,o is jo ligoni nori padaryti...
Atsakyti
merginos,
mano mergaitei trys men, per paskutines 3 savaites tepriaugo 120g, nors visada per dvi savaites priaugdavo apie 500g. matinu pati taip kaip ir visada, nesuprantu kas cia atsitiko ir ka daryti, kad nereiktu primaitinti nes gyd jau tai pasiule?? negi tikrai truksta mp?
Atsakyti
QUOTE(Dduusskkee @ 2010 03 31, 13:57)
merginos,
mano mergaitei trys men, per paskutines 3 savaites tepriaugo 120g, nors visada per dvi savaites priaugdavo apie 500g. matinu pati taip kaip ir visada, nesuprantu kas cia atsitiko ir ka daryti, kad nereiktu primaitinti nes gyd jau tai pasiule?? negi tikrai truksta mp?


neduodi nei soskiu nei jokiu arbateliu?
Atsakyti
QUOTE(- hal - @ 2010 03 31, 13:58)
neduodi nei soskiu nei jokiu arbateliu?


arbateliu jokiu visiskai, o soske kartais duodu.
Atsakyti