Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

Noreciau siek tiek konsultacijos.Pirmagime labai sunkiai sekesi maitinti,maitindavau ilgiausiai ,bevalgant visada uzmigavo prie kruties neistemdavo nei 15min o kai paguldydavau iskart verkdavo,ir taip diena nakti..taip vargom menesi ir rezultate priaugo tik 370 gramu pirma menesi,tai ir nebemaitinau,man paciai didele trauma buvo ,nes buvau isitikinusi kad maziausiai metus maitinsiu pati,bet..o dabar laukiuosi antro vaikelio ir esu zut but pasiryzusi ismaitinti kuo ilgiausiai ,gal yra tokiu mamyciu su tokia patirtim kai su pirmu nieko nemaitino o su antru kuo ilgiausiai ir geriausiai?Ar turi itakos pieno atsiradimui ,kai po gimdymo uzdeda vaikeli ir pats prisliauzes pradeda maitintis is kruties ir nors pusvalandi pabuna ant motinos,nes tikrai skaiciau kad tai butina vaikeliui kad ir jis butu apsaugotas ir pieno laktacija prasidetu,o maniske iskart suviniojo kaip bobute ir tik minutei priglaude prie kruties ir isveze perrengt,tai turiu itarimo kad tas turejo labai didele itaka pieno nebuvimui,nes vienai draugei iskarto padejo kudiki ir jis iskarto maitinosi ir su juo ir isveze i palata,rezultatas maitino 2metus be jokiu problemu..Aciu uz bet koki patarima
Atsakyti
Pagal statistiką, su antru ir paskesniais vaikais pienas atsiranda lengviau, mamos maitina dažniau ir ilgiau. Mano patirtis tai patvirtintų. Vyresnįjį iškart priglaudė prie krūties ir tt, bet pieno neužtekdavo nuo pat pradžių, nepaisant visų pastangų reikėjo primaitinti mišinuku. Antrąjį pirmąkart pamaitinau po 12 val po gimimo (buvau po Cezario). Prieš gimdymą buvau nusiteikusi, kad pieno gali vėl nebūti, iš anksto nusipirkau mišinuko. Dabar jam 7 mėn, košių valgo nedaug, auga gerai, o mano pienas, atrodo, niekad nesibaigs. Pirmą mėnesį reikėjo daug atkaklumo, maitinau labai dažnai, kartais maitindavau po 3 val be pertraukos, tik pakeisdavau kairę su dešine ir atvirkščiai. Nedariau beveik nieko, tik sėdėjau, maitinau ir vadovavau likusiems šeimos nariams. Ir nekreipkit dėmesio, jei kas (ypač vyresnės moteriškės) sako, kad ką čia taip visą laiką ir maitinsi. Linkiu Jums sėkmės.
Atsakyti
taip, svarbiausia nuteikti save, kad noresi maitinti, As irgi savo pirma maitinau vos menesi ir po to su nutraukinejimu ir su misinuku iki 3 m. O dabar mazyle maitinu jau 4.5 men. misinuko ir buteliuko net nemate, tiesa as irgi maitinau pirma men, istisai, nes vienas valgymas trunka valanda, vaikutis dar silpnas mazai jegu turi, kiek pavalgo , poilsi ir t,t, antra ir trecia men, valge greiciau bet labai daznai, beveik kas valanda, nu ir kas, jok mano toks darbas MAITINTI KUDIKI, kitus darbus ir kiti gali padaryti, dabar maitinu kas 2 val.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuliaX: 15 kovo 2010 - 11:36
Sveikos, gal kazkas man gali pagelbeti, turiu leliuka 3 svaiciu ir nelabai turiu laiko skaityti ir rasti panasios bedeles. doh.gif
Taigi,problemele su maitinimu,is vienos kruties vaikiukui akivaizdziai neina istraukti pieno,guzu nera,bet jauciu kad pilna, paspaudus man svelniai - niekas nebega,smarkiau paspaudus irgi nebega, o va paemeiau ir suspaudziau is visu jegu ir dejo fontanu...vaikas taip smarkiai nesuspaudzia ir jam nebega...pirmas kelias minutes jis gerai valgo,o paskui pradeda metyti zysti, davus kita kruti ramiai ja visa isvalgo, o va tos jis nesugeba nes reikia labai smarkiai spausti. As dabar meginu jam padeti,kai jis valgo smarkiai masazuoju ir spaudziu, bet krutis tuoj bus melyna, o ir rankos jau nebeatlaiko...ka man daryti? meginti silta kompresiuka, bet kad cia vienkartine pagalba, nejau metus laiko su kompresais maitinsiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(VaivaMaciuliene @ 2010 03 17, 15:42)
Sveikos, gal kazkas man gali pagelbeti, turiu leliuka 3 svaiciu ir nelabai turiu laiko skaityti ir rasti panasios bedeles.  doh.gif
Taigi,problemele su maitinimu,is vienos kruties vaikiukui akivaizdziai neina istraukti pieno,guzu nera,bet jauciu kad pilna, paspaudus man svelniai - niekas nebega,smarkiau paspaudus irgi nebega, o va paemeiau ir suspaudziau is visu jegu ir dejo fontanu...vaikas taip smarkiai nesuspaudzia ir jam nebega...pirmas kelias minutes jis gerai valgo,o paskui pradeda metyti zysti, davus kita kruti ramiai ja visa isvalgo, o va tos jis nesugeba nes reikia labai smarkiai spausti. As dabar meginu jam padeti,kai jis valgo smarkiai masazuoju ir spaudziu, bet krutis tuoj bus melyna, o ir rankos jau nebeatlaiko...ka man daryti? meginti silta kompresiuka, bet kad cia vienkartine pagalba, nejau metus laiko su kompresais maitinsiu  verysad.gif


Speju jis pavargsta greitai, be to, pradzioje kol bega ne toks riebus pienukas gal jam lengviau zysti, o veliau kai riebus pienelis, tai jam ir sunkiau g.gif manau su laiku viskas turi susitvarkyti, as su saviskiu irgi turejau pradzioje problemu, zisdavo gal kokias 5 min ir viskas, ir taip kas valanda doh.gif veliau viskas normalizavosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Na kita kruti jis zysti gali ir valanda laiko, ir nepavargsta o sita iskart meta ir matosi jauciasi kad is jos niekas nebega, tai ir galvoju kame reikalas...nes pasmaudus bega labai smarkiai....bet spausti ir reikia labai labai labai smarkiai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VaivaMaciuliene @ 2010 03 17, 14:06)
Na kita kruti jis zysti gali ir valanda laiko, ir nepavargsta o sita iskart meta ir matosi jauciasi kad is jos niekas nebega, tai ir galvoju kame reikalas...nes pasmaudus bega labai smarkiai....bet spausti ir reikia labai labai labai smarkiai...  doh.gif



kaip pati parasei"krutis tuoj bus melyna.."ar nepazeisi pieno liaukuciu sitaip spausdama...?
Atsakyti
QUOTE(- hal - @ 2010 03 17, 14:18)
kaip pati parasei"krutis tuoj bus melyna.."ar nepazeisi pieno liaukuciu sitaip spausdama...?



Nu is kur as zinau verysad.gif gal ir pazeisiu, bet taip spaudziant bega fontanu net, o jei lengviau isvis nebega...kam ir kreipiuosi cia nes suprantu kad negerai taip, bet kaip kitaip istraukt ta pieneli, meginsiu kompresus karstus.
Atsakyti
QUOTE(VaivaMaciuliene @ 2010 03 17, 16:06)
Na kita kruti jis zysti gali ir valanda laiko, ir nepavargsta o sita iskart meta ir matosi jauciasi kad is jos niekas nebega, tai ir galvoju kame reikalas...nes pasmaudus bega labai smarkiai....bet spausti ir reikia labai labai labai smarkiai...  doh.gif


vadinasi taip jau sunkiai bega pienukas is sios kruties, buna taip, nieko nepadarysi, gali pamasazuoti, tik nespaudinek labai stipriai, tai nepades schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziugidziu @ 2010 03 17, 15:10)
vadinasi taip jau sunkiai bega pienukas is sios kruties, buna taip, nieko nepadarysi, gali pamasazuoti, tik nespaudinek labai stipriai, tai nepades schmoll.gif


Masazuoju as nuo pirmu dienu, ir bevalgant ir po maitinimo ir duse...nes labai jau bijau tu guzu ir maniau kad reik masazuoti visada...
Atsakyti
Labuks visoms mamytėms 4u.gif
Radau labai gerą knygą apie žindymą. K.Vitkausko „Nepakeičiamas kaip motinos meilė“. Parašyta vaikų gydytojo, dirbančio ir poliklinikoje ir ligoninėje su kūdikėliais. Viskas labai išsamiai ir suprantamai surašyta. Matosi, kad autorius tikrai išmano tuos reikalus ne tik teoriškai bet ir iš dideles praktikos. Labai tvirtai jaučiuosi ją perskaičiusi; paisau jo patarimų ir viskas puikiausiai sekasi thumbup.gif Nuoširdžiausiai patariu įsigyti, kol dar yra knygynuose, nes buvo išleista 2009. Tikrai verta!
Sigutė bigsmile.gif
Atsakyti
Isoku pasidalinti patirtim: maniskis gal iki puses metu labai neramiai zindo, budavo ima traukti, meta ir klykia, vel paduodu - patrauke minute dvi ir vel tas pats. Buvo net visai kokiu 3 menesiu nustojes zisti - nusitraukinejau pienuka, kisau per prievarta, nes net is buteliuko neeme. Per ta nusitraukinejima pienukas buvo gal iki 20ml sumazejes, nors is pradziu pritraukdavau po 120ml is vienos kruties, bet po truputi mazejo, nes pientraukis taip nestimuliuoja pieno gamybos, kaip vaiko zindimas. O priezastis buvo alergija, kuri pasireiske ne tik berimais, bet ir kazkokiu vidiniu diskomfortu vaikui. Kai 7 menesiu budami pasidarem alergenu tyrima is kraujo (maisto palete), paaiskejo alergizuojantys produktais, ju buvo lb daug (net kiaulienai lb alergiskas), bet kai nustojau juos valgyti, vaikas nustojo gauti alergenus per piena, nusvarejo ne tik oda, bet taip pat sunormalejo valgymas is kruties. Gal kam pravers musu patirtis.
Vasara maniskiui bus 2 metukai ir mes vis dar 2 kartus per para valgom is kruties - visos bedos issisprendzia smile.gif . Sekmes 4u.gif
Atsakyti