Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

Senoji tema stai cia http://www.supermama...howtopic=470288
Šioje temoje pasidalinkime savo patirtimi ir padėkime toms mamytėms, kurios nori maitinti savo mažylius krūtimi.
Atsakyti
Sveikutes. Kadangi pas mane vienoje krutyje pienuko neuztenka, maitinu is abieju. Visuomet pradedu ta krutimi, kurioje maziau pienuko, pamaitinu apie 10 minuciu, tuomet manoji pradeda pykti ir duodu kita ir maitinu apie 20 minuciu. Ar as viska teisingai darau? Ir kaip man padaryti, kad toje krutyje atsirastu daugiau pienuko? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jamiro @ 2009 12 06, 21:04)
Sveikutes. Kadangi pas mane vienoje krutyje pienuko neuztenka, maitinu is abieju. Visuomet pradedu ta krutimi, kurioje maziau pienuko, pamaitinu apie 10 minuciu, tuomet manoji pradeda pykti ir duodu kita ir maitinu apie 20 minuciu. Ar as viska teisingai darau? Ir kaip man padaryti, kad toje krutyje atsirastu daugiau pienuko?  ax.gif

labai daznai vaikai turi mėgiamą ir nelabai megiamą kruti. Pas mane irgi taip buvo. matyt is kazkurios nors kruties pienuka maziukui reikia stipriau traukti, o tai ir nervuoja ji. Darote mano galva teisingai, gal tik patarciau ta kruti kuri maciau gamina pieno duokite labiau zysti nakti, kai valgyti nelabai norisi o uztenka ti pazaisti. O kad gamintusi pienukas turite labai daug vartoti skysciu ir pasitiketi, bei tiketi savimi. Viskas bus tada gerai smile.gif
Atsakyti
Man reikia pagalbos mamyciu. Mano dukrelei jau menuo ir 2 savaites. Bet iki siol maitinu su skausmu, nes matomai blogai ima kruti. Jau perziurejau visa teorja, bet praktikoje nieko kitaip nesigauna, ir pozas keiciau ir vis kitaip stengiuosi paduoti kruti, vis tiek tas pats. As manau kad sitaip ilgai nepatempsiu, juk kiek galeciau ta skausma kenteti, ar yra sansu kad kas nors pasikeis? ar vis del to kur nors kreiptis del praktines pagalbos? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2009 12 07, 14:48)
Man reikia pagalbos mamyciu. Mano dukrelei jau menuo ir 2 savaites. Bet iki siol maitinu su skausmu, nes matomai blogai  ima kruti. Jau perziurejau visa teorja, bet praktikoje nieko kitaip nesigauna, ir pozas keiciau ir vis kitaip stengiuosi paduoti kruti, vis tiek tas pats.  As manau kad sitaip ilgai nepatempsiu, juk kiek galeciau ta skausma kenteti,  ar yra sansu kad kas nors pasikeis?  ar vis del to kur nors kreiptis del praktines pagalbos?  unsure.gif

Mano taip pat labai jautrus speneliai. Maitinu su antspeniais. Nezinau ka apie tai ismanancios mamos pasakytu, bet zadu ir toliau taip daryti, nes skausmas nerealus.
Uzgijus speneliams pabandziau be antspeniu, bet vaikas jau neima. Mano spenelis, palyginus su antspeniais jam jau per mazas. Na, bet bile tik valgytu, kad ir per tuos antspenius...
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2009 12 07, 15:48)
Man reikia pagalbos mamyciu. Mano dukrelei jau menuo ir 2 savaites. Bet iki siol maitinu su skausmu, nes matomai blogai  ima kruti. Jau perziurejau visa teorja, bet praktikoje nieko kitaip nesigauna, ir pozas keiciau ir vis kitaip stengiuosi paduoti kruti, vis tiek tas pats.  As manau kad sitaip ilgai nepatempsiu, juk kiek galeciau ta skausma kenteti,  ar yra sansu kad kas nors pasikeis?  ar vis del to kur nors kreiptis del praktines pagalbos?  unsure.gif

nelabai supratau koks yrs skausmas? ar jis atsirades del speneliu apkandziojimo? Ar jis atsiranda tada kai vaikas pradeda zysti, ir pradeda teketi pienukas? Parasykite prasau issamiau, gal tada galima butu Jums kuo nors padeti? smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,skaitau,skaitau,ir paciai prireike patarimu.Prasau pagalbos.
Mums-dvi savaites.Valgom gerai,bet pastebejau,kad per paskutinias dienas pieno pradejo mazeti,net pagal dydi krutu tai pastebima.Maitinu su antspeniais,pas mane ziauriai speniukai idube,ir dar ligoninei patare nusipirkti,maza to dar pradejo trukyneti ir per antspienius. verysad.gif Labai skaudziai mazylis valgo,bet as kenciu,pirsta ant koju raitosi,bet velgi kenciu del mazojo,norisi kuo ilgiau savo brangenybe ismaitinti.Turiu misinuka,vyras nupirko dar guledama ligoninei,bet jo nenaudojau ir nesiruosiu,nors ir skausmas nerealus.As NENORIU maitinti misinukais ar primaitinti,noriu,kad valgytu tik MP.Taigi klausymas kamuoja kodel pradejo dingineti pienukas?Vaikelis ant papulio sedi ir valanda kartais,bet as ir neskubinu,stengiuosi diena maitinti kas 3-4val,zadinu,nes miegalius,o nakti buna,kad ir 5-6val ismiega.Kaz koks galvosukis verysad.gif Skysciu geriu i diena 2l tiksliai.
Atsakyti
QUOTE(valerija90 @ 2009 12 07, 18:00)
Sveikos mamytes,skaitau,skaitau,ir paciai prireike patarimu.Prasau pagalbos.
Mums-dvi savaites.Valgom gerai,bet pastebejau,kad per paskutinias dienas pieno pradejo mazeti,net pagal dydi krutu tai pastebima.Maitinu su antspeniais,pas mane ziauriai speniukai idube,ir dar ligoninei patare nusipirkti,maza to dar pradejo trukyneti ir per antspienius. verysad.gif Labai skaudziai mazylis valgo,bet as kenciu,pirsta ant koju raitosi,bet velgi kenciu del mazojo,norisi kuo ilgiau savo brangenybe ismaitinti.Turiu misinuka,vyras nupirko dar guledama ligoninei,bet jo nenaudojau ir nesiruosiu,nors ir skausmas nerealus.As NENORIU maitinti misinukais ar primaitinti,noriu,kad valgytu tik MP.Taigi klausymas kamuoja kodel pradejo dingineti pienukas?Vaikelis ant papulio sedi ir valanda kartais,bet as ir neskubinu,stengiuosi diena maitinti kas 3-4val,zadinu,nes miegalius,o nakti buna,kad ir 5-6val ismiega.Kaz koks galvosukis verysad.gif Skysciu geriu i diena 2l tiksliai.

miela mamyte, Jusu rupestis suprantamas, bet visai bereikalingas smile.gif smile.gif smile.gif . nesijaudinkite, krutis Jusu kaip is vadovelio, jos ir turi po truputi atslugineti t.y pieno gamyba normalizuojasi smile.gif . kas liecia skausma patarciau nusipirkti bepantenn tepala su juo galima tepti ir krutis, ir maziuko dupaliuka tongue.gif , o be to jis man labai patinka tuo kad jo nereikia nuplaudineti t.y patepus speneli galima maitinti kudiki. Dar yra labai efektyvus pirkti specialus kompresai krutinei, kaip vadinasi nezinau. tegul vyras uzsuka i vaistine arba Jus pati pasakykite kas yra tikrai tuos kompreselius pasiulys. Tikrai labai efektyvus. Siaip prausdamasi krutis masazuokite su truputei siurkstesnia kempine. O kad mazius kabo po valanda, tai man irgi taip buvo, matyt ta MAMA jau tokia brangi smile.gif .Paitikekite savimi, niekada nesuabejokite savo jegomis ir GERKITE L L L DAUG SKYSCIU. Viskas bus gerai. Butinai praneskite kaip sekasi.
Atsakyti
QUOTE(valerija90 @ 2009 12 07, 17:00)
Maitinu su antspeniais,pas mane ziauriai speniukai idube


mano patarimas butu mesti antspenius i sona ir matinti be ju. tikrai galima maitinti krutimi ir su idubusiais spenelias. o ligonineje niekas nesigilina verysad.gif deja. tiesiog stenkites kad mazylis apziotu gerai rudaji laukeli ir matinkit.

o kad ilgai zinga tai nereikskia kad dingsta pienas mirksiukas.gif ka gi tokiam mazuteliui veikti tik miegoti ir zysti kruti biggrin.gif zaidimu ziasti dar nemoka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(valerija90 @ 2009 12 07, 16:00)
Sveikos mamytes,skaitau,skaitau,ir paciai prireike patarimu.Prasau pagalbos.
Mums-dvi savaites.Valgom gerai,bet pastebejau,kad per paskutinias dienas pieno pradejo mazeti,net pagal dydi krutu tai pastebima.Maitinu su antspeniais,pas mane ziauriai speniukai idube,ir dar ligoninei patare nusipirkti,maza to dar pradejo trukyneti ir per antspienius. verysad.gif Labai skaudziai mazylis valgo,bet as kenciu,pirsta ant koju raitosi,bet velgi kenciu del mazojo,norisi kuo ilgiau savo brangenybe ismaitinti.Turiu misinuka,vyras nupirko dar guledama ligoninei,bet jo nenaudojau ir nesiruosiu,nors ir skausmas nerealus.As NENORIU maitinti misinukais ar primaitinti,noriu,kad valgytu tik MP.Taigi klausymas kamuoja kodel pradejo dingineti pienukas?Vaikelis ant papulio sedi ir valanda kartais,bet as ir neskubinu,stengiuosi diena maitinti kas 3-4val,zadinu,nes miegalius,o nakti buna,kad ir 5-6val ismiega.Kaz koks galvosukis verysad.gif Skysciu geriu i diena 2l tiksliai.

Man ir taip buvo - pieno nemazeja, o tiesiog jo kiekis normalizuotis. nepasiduok, jei gali, tai vaikui pavalgius nusitraukt.
Man daug kartu atrode, kad pienas baiginejosi, bet tada vis dazniau kisau prie papo.
Maitinu jau 3.5 men, ir krutis visada atrodo apytushtes, taciau jam pieno uztenka,svoris auga gerai.
Atsakyti
QUOTE(valerija90 @ 2009 12 07, 17:00)
Sveikos mamytes,skaitau,skaitau,ir paciai prireike patarimu.Prasau pagalbos.
Mums-dvi savaites.Valgom gerai,bet pastebejau,kad per paskutinias dienas pieno pradejo mazeti,net pagal dydi krutu tai pastebima.Maitinu su antspeniais,pas mane ziauriai speniukai idube,ir dar ligoninei patare nusipirkti,maza to dar pradejo trukyneti ir per antspienius. verysad.gif Labai skaudziai mazylis valgo,bet as kenciu,pirsta ant koju raitosi,bet velgi kenciu del mazojo,norisi kuo ilgiau savo brangenybe ismaitinti.Turiu misinuka,vyras nupirko dar guledama ligoninei,bet jo nenaudojau ir nesiruosiu,nors ir skausmas nerealus.As NENORIU maitinti misinukais ar primaitinti,noriu,kad valgytu tik MP.Taigi klausymas kamuoja kodel pradejo dingineti pienukas?Vaikelis ant papulio sedi ir valanda kartais,bet as ir neskubinu,stengiuosi diena maitinti kas 3-4val,zadinu,nes miegalius,o nakti buna,kad ir 5-6val ismiega.Kaz koks galvosukis verysad.gif Skysciu geriu i diena 2l tiksliai.

Tik dvi savaitėlės, viskas taip šviežia wub.gif Svarbiausia nusiramint ir nesijaudint kiek tai įmanoma. Toliau - pabandykit be antspenių. Būna ir taip, kad be jų ir mažiau skauda, ir geriau sekasi maitint. Plius antspeniai turi vieną didelį trūkumą - vaiko burnytė nekontaktuoja su speneliu tiesiogai, tad mamos organizmas negauna visos reikiamos info apie vaikutį ir todėl gali mažėt pienuko.
Toliau - kad pienuko mažėja, tai visiškai nereiškia, kad jo pritrūks vaikui. Pačioje pradžioje visad būna daugiau, nes jūsų kūnas nežino, kiek jo reikės jūsų vaikui, todėl gamina su atsarga. O vėliau pieno kiekis susireguliuoja pagal vaiką. O dar vėliau pieno nematinimo metu bus vos keli lašai ir tik maitinant jis gaminsis. Mano sūnui dabar tenka kartais po penkias min padirbėt, kad užvest pieno gamybos varikliuką, tad jei nebėgs iškart - nestresuokit ir leiskit vaikui dirbt smile.gif
Kaip suprantu tai jūsų pirmagimis, ta prasme nėra daugiau pypliukų, kurie reikalautų dėmesio? Jei taip - mėgaukitės biggrin.gif Viskas ko jums reikia, tai pasirūpinti maistu sau, o visą likusį laiką skirkit mažuliui, t.y. būkit kartu, laikykit glėby, nusnauskit greta kaskart, kai mažulis miegos. Atsiduokit natūraliam motiniškam instinktui smile.gif
Dėl gausaus skysčio vartojimo - man nepadėjo. Labiausiai pieno antplūdį jausdavau, kai suvalgydavau man patinkančio maisto ir po fizinio krūvio (mankštelės, pasivaikščiojimo lauke, pasitvarkymo namuos). Sėkmės!
Papildyta:
QUOTE(daizza @ 2009 12 09, 00:03)
Man ir taip buvo - pieno nemazeja, o tiesiog jo kiekis normalizuotis. nepasiduok, jei gali, tai vaikui pavalgius nusitraukt.
Man daug kartu atrode, kad pienas baiginejosi, bet tada vis dazniau kisau prie papo.
Maitinu jau 3.5 men, ir krutis visada atrodo apytushtes, taciau jam pieno uztenka,svoris auga gerai.

Nusitraukinėjimas gali tik pablogint padėtį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ninna_Ricci: 09 gruodžio 2009 - 09:54


Nusitraukinėjimas gali tik pablogint padėtį.
[/quote]
pritariu, siai mamytei nusitraukinejimas gali tik pabloginti padeti. Nenusitraukinekite be reikalo, nes isbalansuosite papams prota biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif , o jei rimtai prasides sumaistis gali tada tikrai sutrikti pienelio gamyba.Taip krutys tikrai gali atrodyti apytustes, bet pienuka maziukas istraukia is labai giliai.
Atsakyti