Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

QUOTE(Prrreciouss @ 2010 08 23, 19:20)
Kaip as noriu to elektroninio testo  blush2.gif  nerandu niekaip kaip i Lt parsisiust gal kas turit parduoti?  lotuliukas.gif

Man irgi neiasku kai kas, 10-14 DPO rytais - vaiduokliukas bet jis toks pats neryskeja plonas rausvas, o va siandien 15 DPO pasidariau per pietus ir toks ryskus  g.gif  kazi kodel taip skiraisi ..


Aha mane irgi elektroniniai testai domina, kur juos rast ir kiek kainuoja? g.gif
Atsakyti
pakartojau NT ir antras pagaliukas buvo dar ryskesnis nei dariausi pries tai bigsmile.gif
dabar tereikia uzsiregistruoti pas gine kad patvirtintu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(aukselisr @ 2010 08 24, 08:29)
pakartojau NT ir antras pagaliukas buvo dar ryskesnis nei dariausi pries tai  bigsmile.gif
dabar tereikia uzsiregistruoti pas gine kad patvirtintu  nestuke.gif


Sveikinu su gera zinia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaco @ 2010 08 24, 12:19)
Sveikinu su gera zinia 4u.gif

aciu, kad tik viskas butu gerai rolleyes.gif
Atsakyti
Vaistinej ipirso labai jautru testa, kuris, kaip raso instrukcija, parodo nestuma 10d po turetu santykiu. Siandien kaip tik 10d po atliktu ND (bet tik 8d po O, nes po to vyras isvyko ir nebepakartojom), pasidariau ta testuka ir deja isvydau tik 1 bruksneli, antro niekaip neiziurejau. Kazin, gal cia dar ne galutinis rezultatas? reiks bandyt kiek veliau darytis g.gif
Atsakyti
Na as siaip pasitikiu NT, nors pora kartu buvo kad rode is oro labii jau nerysku vaiduokliuka (bet vos vos iziurima), kaip nestumo tikrai nebuvo. O si karta ta labaii nerysku vaiduokliuka parode tariama mmm diena,tai nedejau daug vilciu. Bet po poros dienu jau rode ryskesni, o dar po poros visai rysku smile.gif Siaip labai daug as ju darius, tai paprastai nemeluoja jie smile.gif
Atsakyti
Nu as tikiu jais, jai labai neryskus vaiduokliukas tada 50:50 kas uzkibs, dabar pas mane ryskesne jau juostele, ne ryskesne uz kontroline kadangi dar net neveluoja turetu mm pasirodyt uz 5-10 dienu. nepergyvenu labai, tik paskaudena man sonus karts nuo karto, labai bijau kad nebutu koks cheminis ir po to pabegtu viskas. unsure.gif
Daryciau ir daryciau testus kas diena jei nebutu pinigu gaila rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Prrreciouss @ 2010 08 25, 12:23)
Daryciau ir daryciau testus kas diena jei nebutu pinigu gaila  rolleyes.gif


O as kaip tik viena sugadinus gan anksti, nusprendziau savaitele palaukti, nes kazkaip nemaloniai mane nuteike tas vienisas bruksniukas schmoll.gif Tai nenoriu kasdien gadintis sau nuotaikos kad ir kaip nekantru biggrin.gif
Atsakyti
Aš dariausi vieną iš pigesnių testukų pora dienų po turėjusių būti mmm, ir vos užlašinau - iškart du ryškūs ryškūs brūkšniukai, tai abejonių nekilo jokių thumbup.gif
Atsakyti
Su pirmuoju dariausi 4 dienas nesulaukus mmm, parode iskart II ax.gif
Sikart dariausi savaite iki mmm, ir buvo tik I bruksnelis, net vaiduokliuko nebuvo ..
Nusiminiau, bet po 5 dienu testuka pakartojau, nes pilve atsirado neaiskus burbuliavimai bei prasidejo naktiniai zygiai i WC .. Ir iskart parode II wub.gif
Atsakyti
Laba visom smile.gif as ir nesulaukiam mm i 5 d pasidaraiau testuka iskarto II RYSKIOS ir po to dar viena pasidariau kad jau 100% budu ir vel tas pats iskart nubegau pas akusere i pas mus jau buvo 6-7sav nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
O mano istorija su testais yra tokia:
paskutinių mėnesinių pirma diena buvo 07 26d. Tai jau vakar kaip ir turėjo man būti mėnesinės, bet kadangi pas draugus dar vakar vakare pasisėdėjau, o ir testą tik vakare nusipirkau, tai grįžusi namo 23val. Pasidariau testą ir ką jūs sau manote? bigsmile.gif Ogi matau II. Nunesiau vyrui parodyti ir paklausiau ar jis mato ta pati ka ir as? biggrin.gif bigsmile.gif thumbup.gif
Abi išryškėjo labai stipriai, bet tik praėjus kelioms minutėms wub.gif
Tai šįryt jau žinojau, kad gadinu, bet vis tiek gadinau testą ir jis vėl taip pat parodė tokias pačias juosteles wub.gif wub.gif wub.gif

O juokingiausia tai, kad mes mylėjomės šį mėn be apsaugų tik du kartus lotuliukas.gif doh.gif rugpjūčio pirmoj savaitėj ir praeitą savaitę, vat kaip būna, kai prieš metus bandėm ir bandėm, pusę metų taip niekas ir neužkibo, nors ND darėm tikrai dažnai doh.gif Matyt ateina laikas ir likimas viską suklosto taip kaip reikia wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti