Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

Kaip man aiskino daktare jau gali vaiduokliaut su geru testu (ka turejo omeny nezinau gal tie is brangesniu g.gif pvz. puodelis) ,nors buna isimciu ir su paprastom pigiom juostelem smile.gif kaip daktare juokavo jai jau yra nestumas tai per padidinamaji stikla tikrai iziuresi antra juostele biggrin.gif nors plika akim gali nesimatyt...kas buvo ir man kai norejau su antru greiciau pastot,per pirma neisejo o su antru ciklu dariausi testa atrode kad tik I matosi,bet gerai gerai isiziurejus matesi ir antra pries gera sviesa biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausra1976: 08 rugpjūčio 2010 - 11:25
Gal yra kam taip buvę? Pasidariau nestumo testą(vakare)-buvo viena juostelė. Testą pmiršau vonioj, o po poros valandų pamačiqau kad antra išryškėjo, bet nelabai ryški.Pakartojau testą ryte-vėl lygiai tas pats doh.gif Pradžioj viena, o po kažkiek laiko atsiranda antra. Man taip dar nėra buvę. Tai dabar net nesuprantu laukiuosi aš ar ne. Testą dariausi dėl to kad mmm kažkokios neaiškios, vos vos kraujuoja. Gal kas gali pakomentuoti?
Atsakyti
QUOTE(darausra @ 2010 08 19, 18:20)
Gal yra kam taip buvę? Pasidariau nestumo testą(vakare)-buvo viena juostelė. Testą pmiršau vonioj, o po poros valandų pamačiqau kad antra išryškėjo, bet nelabai ryški.Pakartojau testą ryte-vėl lygiai tas pats doh.gif Pradžioj viena, o po kažkiek laiko atsiranda antra. Man taip dar nėra buvę. Tai dabar net nesuprantu laukiuosi aš ar ne. Testą dariausi dėl to kad mmm kažkokios neaiškios, vos vos kraujuoja. Gal kas gali pakomentuoti?


o kaip pas tave instrukcijoje parasyta po kiek laiko vertini?, nes dazniausiai buna po 5 min. jei po 10 min. ziuresi tai testukas jau gali buti netikslus mirksiukas.gif
Atsakyti
darausra> po ilgesnio laiko visada atsiranda antra juostele. testo instrukcijos tas berods yra pamineta kaip perspejimas smile.gif

O testu pasitikiu, ir gine sake, kad jei testas rodo nestuma, tai dazniausiai 100% ir pasitvirtina..
Atsakyti
pasidariau NT ir matosi antras neryskus pagaliukas vaiduokliukas, kaip suprast dabar ar as jau nestuke.gif ar cia tik optine apgaule doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aukselisr @ 2010 08 20, 16:55)
pasidariau NT ir matosi antras neryskus pagaliukas vaiduokliukas, kaip suprast dabar ar as jau  nestuke.gif  ar cia tik optine apgaule  doh.gif

Jau biggrin.gif 4u.gif itariu g.gif pakartok po keliu dieneliu,bus uztikrinta thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra1976 @ 2010 08 20, 18:00)
Jau  biggrin.gif  4u.gif itariu  g.gif pakartok po keliu dieneliu,bus uztikrinta thumb_yello.gif

kaip butu saunu kad pasitvirtintu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aukselisr @ 2010 08 20, 16:55)
pasidariau NT ir matosi antras neryskus pagaliukas vaiduokliukas, kaip suprast dabar ar as jau  nestuke.gif  ar cia tik optine apgaule  doh.gif



QUOTE(Ausra1976 @ 2010 08 20, 17:00)
Jau  biggrin.gif  4u.gif itariu  g.gif pakartok po keliu dieneliu,bus uztikrinta thumb_yello.gif


Kazkaip manau as irgi kad gali buti nestumas biggrin.gif Idomu butu suzinoti kaip yra is tiesu blush2.gif :ax:gal dar kartojote testuka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 0rchideja: 21 rugpjūčio 2010 - 16:19
QUOTE(Dalika @ 2010 08 20, 14:43)
darausra> po ilgesnio laiko visada atsiranda antra juostele. testo instrukcijos tas berods yra pamineta kaip perspejimas smile.gif

O testu pasitikiu, ir gine sake, kad jei testas rodo nestuma, tai dazniausiai 100% ir pasitvirtina..


Man gine ta pati sake. Pasitikiu nestumo testais 4u.gif
Atsakyti
Pasitikiu po dviejų kartų smile.gif Bet jei jausčiau organizme kažkokių pakitimų, rodytų neigiamą - sunku būtų tikėti smile.gif
Atsakyti
As sandien testa pasidariau elektronini, tai rasake jog esu nescia 2-3 savaites, bet nepamenu kuria tiksliai diena praeita karta prasidejo mm, susirgti tureciau 20-22 dienomis, tai dar bijau kad nebbutu taip jog visdelto dar nesu nescia ir kad mm neprasidetu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zhiu @ 2010 08 22, 00:54)
As sandien testa pasidariau elektronini, tai rasake jog esu nescia 2-3 savaites, bet nepamenu kuria tiksliai diena praeita karta prasidejo mm, susirgti tureciau 20-22 dienomis, tai dar bijau kad nebbutu taip jog visdelto dar nesu nescia ir kad mm neprasidetu...  blush2.gif

Kaip as noriu to elektroninio testo blush2.gif nerandu niekaip kaip i Lt parsisiust gal kas turit parduoti? lotuliukas.gif

Man irgi neiasku kai kas, 10-14 DPO rytais - vaiduokliukas bet jis toks pats neryskeja plonas rausvas, o va siandien 15 DPO pasidariau per pietus ir toks ryskus g.gif kazi kodel taip skiraisi ..
Atsakyti