Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

QUOTE(Evelinčikas @ 2010 07 13, 13:05)
Tikiuosi Maserati , tikiuosi. mm turėtu buti 07.16 gal neatėis tai antradienį pas gine jau . Vyras apsidžiauge bet man garantijos reikia ,kad patvirtintu  blush2.gif

O as tai kaiptik bijau,kad nebuciau nescia doh.gif Jau du testus dariau,abu neigiami,bet siandien eisiu i Sorpo darytis kraujo tyrima,tada jau tiksliai zinosiu,kaip kas smile.gif Nors ir nelabai tikiu,kad pastojau,bet baisu,nes veluoja mano dienos (nors paskutiniu metu ciklas labai nereguliarus,taciau dabar veluoja jau mazdaug 8 dienas)
Atsakyti
ar pigiausias, ar brangiausias testas parodys ta pati thumbup.gif kai, kelios dienos velavo mm, tai pasidariau testuka vakare ir antra juostele buvo labai neryski, nubegau i vaistine ir nusipirkau dar viena testa. sulaukiau ryto ir vel pasidariau. rezultatas, tas pats buvo - antroji juostele neryski, bet jau tikrai nesuabejojau, kad leliukas jau mano pilvelyje thumbup.gif
Atsakyti
o ar gali buti kad nt neparodys 3-4 savaiciu nestumo g.gif
Atsakyti
na man ilga laika palyginus nerode testai nestumo... kad nescia suzinojau kai jau nescia buvau apie 7 savaites, o iki tol net ir brangus testai nerode nestumo... netikejau kad galiu buti nescia, nors savijauta rode, kad visko gali buti, nervinga pasidariau, ir melionus labai pamegau lotuliukas.gif maniskis erzino ir vis siule testa nupirkt, o as vis kad tikrai esu nenescia, o ir ka viena diena na sumasciau dar sugadint testa, nusipirkau pati pigiausia, na ir ka pasidariau ir juokas pradejo imt pamacius rezultata... na ir testai jautresni ir brangesni bet ima ir nerodo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgea @ 2010 08 01, 13:23)
na man ilga laika palyginus nerode testai nestumo... kad nescia suzinojau kai jau nescia buvau apie 7 savaites, o iki tol net ir brangus testai nerode nestumo... netikejau kad galiu buti nescia, nors savijauta rode, kad visko gali buti, nervinga pasidariau, ir melionus labai pamegau  lotuliukas.gif  maniskis erzino ir vis siule testa nupirkt, o as vis kad tikrai esu nenescia, o ir ka viena diena na sumasciau dar sugadint testa, nusipirkau pati pigiausia, na ir ka pasidariau ir juokas pradejo imt pamacius rezultata... na ir testai jautresni ir brangesni bet ima ir nerodo  mirksiukas.gif

na su pirmu vaikuciu tai suzinojau 8 savaiciu kol darbdavys paklause ar nesilaukiu as ne neitariau kad galiu lauktis,na dabar mm veliuoja 3 dienas bet testas rodo neigiama g.gif
Atsakyti
Sveikutes,man iki mmm 2 dienos,vakar pavakariais dariausi NT tai parode II,tiesa viena nelabai ryski,bet iziurima,siandien ryte pasidariau dar viena NT, su rytiniu pirmu slapimu ir vel rodo II,tiesa jau viena ryskesne nei vakar,tikiuosi kad cia geras zenklas smile.gif ,ir as nestuke.gif .
P.S. merginos dar tokia dilema,gal kuri zinot,ka patarti,po keliu dienu turim skristi atostogu,seniai suplanuota ir maniskis istrauke,kad katik pastojus negalima skristi,ka jus i tai manot??? Ar tai pakenktu ?
Atsakyti
Jei gerai jautiesi, skraidyti galima. Man buvo tas pats klausimas uzduotas gydytojai su pirmu nestumu ir ji leido.

Turiu ir as klausimeli. Ar gali gydytoja pro vag echoskopa matyti tik gemaline puslele o vaiko ne? Gal kas blogai? Nuo paskutiniu mm 6 sav, bet pstojus esu kokias 4 sav tik. Gyytoja liepe ateit kita sav, vel ziures. Ar verta nerimauti?
Atsakyti
Kiek esu dariusi testų ir įvairių rūšių, isi jie teisingai rodo. Tik naudojimas skiriasi. Kam kas patogiau ar juosteliniai ar tos dėžutės (nežinau kaip pavadinti tongue.gif ). Dabar kada reikia perku pigius ir jais visiškai pasitikiu thumbup.gif . Dar nė karto nesuklydo mirksiukas.gif
Atsakyti
LinVik, paskaitykit šią temą smile.gif http://www.supermama...howtopic=124258
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Gal kas man atsakys i toki klaisima:

Tarkim NT jautrumas 25 (na ten tu kazkokiu biggrin.gif ) Kada NT pradeda "vaiduokliauti"? Ar HCG pakilus iki/virs 25, ar gali vaiduoklius roditi eant mazesniam HCG kiekiui slapime? Na tikiusi supratot klausima g.gif
Atsakyti
Laba,

va cia visai aiskiai apraso apie NT smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausra1976: 08 rugpjūčio 2010 - 09:50
QUOTE(Ausra1976 @ 2010 08 08, 10:50)

Aciu, zinau sita mirksiukas.gif . Bet as norejau paklausti ar 25 jautrumo testas vaiduokliaus jei slapime tik tarkim kokiu 15, ar jis bus visiskai neigiamas?
Atsakyti