Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

ar gali buti kad testas parodes II meluoja? labai noreciau, kad tai butu netiesa. dariausi paprasta juostelini pigu testa ne su rytiniu slapimu ir parode II, tiesa mm taip ir neprasidejo... ax.gif
Atsakyti
Norejau paklausti, ar butinai antroji testo juostele turi su laiku rysketi arba ryte buti ryskesne negu vakare? Pas mane situacija tokia - pirma nestumo testa pasidariau pries 5 dienas - 33 ciklo diena. Testa dariausi pavakare. Is karto parode dvi juosteles, antroji nebuvo tokio pat ryskumo kaip kontroline, bet vis tik buvo pakankamai ryski. Toliau vos ne kas diena dariausi po testa ir juostele taip ir neparyskejo...Idomu, ar cia blogai? Ar antroji juostele butinai turi susilyginti su kontroline?
Atsakyti
QUOTE(Pretorija @ 2010 07 12, 19:48)
Norejau paklausti, ar butinai antroji testo juostele turi su laiku rysketi arba ryte buti ryskesne negu vakare? Pas mane situacija tokia - pirma nestumo testa pasidariau pries 5 dienas - 33 ciklo diena. Testa dariausi pavakare. Is karto parode dvi juosteles, antroji nebuvo tokio pat ryskumo kaip kontroline, bet vis tik buvo pakankamai ryski. Toliau vos ne kas diena dariausi po testa ir juostele taip ir neparyskejo...Idomu, ar cia blogai? Ar antroji juostele butinai turi susilyginti su kontroline?

testo instrukcijoj raso, kad reikia ziureti rezultata po 5 min. na, bent jau mano testo, kuri dariausi.. pas mane ir dabar rodo labai ryskias dvi juostas.. ir pirmojo vaikelio testa saugau, rodo nepakitusias dvi II
Atsakyti
QUOTE(daliukasva @ 2010 07 12, 18:46)
ar gali buti kad testas parodes II meluoja? labai noreciau, kad tai butu netiesa. dariausi paprasta juostelini pigu testa ne su rytiniu slapimu ir parode II, tiesa mm taip ir neprasidejo... ax.gif

manau kad ne brangume esme,as ir laika neziuriu-ar rytas ar vakaras,jeigu nescia tai parodys ir ryte ir vakare,pati neseniai pamaciau dvi juosteles nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(neformali @ 2010 07 11, 22:43)
Sveikos 4u.gif

As cia su tokiu klausimu. Gal galit pasakyti, ar testas tikrai rodys bloga rezultata, jei pasidarysiu ne su rytiniu slapimu? O gal yra kazkokiu specialiu testu, kuriem tinka ir ne rytinis?

Sveikute! Gali darytis testa ryte ar per piet, jai jau nestuke.gif tai ir parodys ax.gif as dariausi per pietus, negalejau islaukti ryto wub.gif ir pasiride dvi juosteles thumbup.gif
Atsakyti
Va mano šiandieninis testas tai irnesuprantu , mm turi buti 07.16
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Evelinčikas @ 2010 07 13, 12:43)
Va mano šiandieninis testas tai irnesuprantu , mm turi buti 07.16


Pagal testa,tai manau,jus nescia rolleyes.gif
Atsakyti
Tikiuosi Maserati , tikiuosi. mm turėtu buti 07.16 gal neatėis tai antradienį pas gine jau . Vyras apsidžiauge bet man garantijos reikia ,kad patvirtintu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinčikas @ 2010 07 13, 10:43)
Va mano šiandieninis testas tai irnesuprantu , mm turi buti 07.16

Niu toks issiliejas tas testukas,bet tikrai panasus i teigiama,pakartok manau kad ir ryt.Tik rezultatus cia mum papasakok,o jei dar foto ryskejancio tstuko ikeltum...Zodziu tau sekmes,o mes laukiam 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif as saves nebesuprantu g.gif pora sav atgal buvo kankinausi del viduriu putimo ir pan. is pradziu nieko neitariau, bet siaip nesu linkus i tokius dalykus, taip buwo tik laukiantis pirmosios. be to, vel paryskejo nestumo juosta ant pilvo, bet itariu kad taip galejo atsitikti tiesiog nuo idegio. kelias dienas sukau galva: o gal? tada kairioji krutine iskrete poksta ir ten atsirado lasas pieno, ir dabar jauciu kad ten kazkas ne taip su ja. baigus maitinti pienas tarsi kraniukas uzsisuko ir daugiau nebuvo nei laso. du testai rode viena juostele. gal man psichologinis nestumas???? biggrin.gif
Atsakyti
Kiek laiko po santykių galima darytis NT?
Atsakyti
QUOTE(žvelsa @ 2010 07 14, 23:23)
Kiek laiko po santykių galima darytis NT?


Jei pasirinksite jautru testa (pvz. Viola), tai po 8-10 dienu.
Atsakyti