Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

QUOTE(Namų Fėja @ 2013 11 18, 10:38)
Šiandien ketvirta diena, kaip vėluoju. Vakar popiet neištvėrusi (labai laukiam) pasidariau Rapipreg. Išryškėjo antra juostelė, kiek šviesesnė už kontrolinę, tačiau ryškus II. Plojom katučių  ax.gif  Po 10 min (šiek tiek po termino) antra juostelė beveik dvigubai ryškesnė už kontrolinę tapo, kaip ir jokių dvejonių... Tačiau šįryt pakartojau su rytiniu, du skirtingus, kažkokį kasetinį ir eurovaistinės juostelę, ir... nieko  verysad.gif
Nesinori savęs veltui guosti, tačiau negi testas gali būti klaidingai teigiamas?  g.gif


Viskas priklauso nuo NT jautrumo. Vaistinėj dažnai būna mažiau jautrūs... aš ir pasidarius 10-ies miu rankom plojau, o po kelių dienų pakartojau iš vaistinės pirktu....prireikė dešimt min., kad kažkas pasirodytų. Kažkas blankaus. Irgi nusiminiau, bet minėto testo jautrumas buvo kur kas mažesnis. Tad nenukabink nosies wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaterlo @ 2013 11 19, 16:32)
Viskas priklauso nuo NT jautrumo. Vaistinėj dažnai būna mažiau jautrūs... aš ir pasidarius 10-ies miu rankom plojau, o po kelių dienų pakartojau iš vaistinės pirktu....prireikė dešimt min., kad kažkas pasirodytų. Kažkas blankaus. Irgi nusiminiau, bet minėto testo jautrumas buvo kur kas mažesnis. Tad nenukabink nosies wink.gif


Labai norėčiau blush2.gif
Vis dar laukiu. Kol kas nei mm, nei II. Labai knieti vėl tą patį Rapipreg pamėginti, bet ai gal palauksiu... smile.gif
Atsakyti
Atsiimu savo žodžius apie Rapipreg. Jis neklydo ax.gif


QUOTE(Namų Fėja @ 2013 11 18, 09:38)
Šiandien ketvirta diena, kaip vėluoju. Vakar popiet neištvėrusi (labai laukiam) pasidariau Rapipreg. Išryškėjo antra juostelė, kiek šviesesnė už kontrolinę, tačiau ryškus II. Plojom katučių  ax.gif  Po 10 min (šiek tiek po termino) antra juostelė beveik dvigubai ryškesnė už kontrolinę tapo, kaip ir jokių dvejonių... Tačiau šįryt pakartojau su rytiniu, du skirtingus, kažkokį kasetinį ir eurovaistinės juostelę, ir... nieko  verysad.gif
Nesinori savęs veltui guosti, tačiau negi testas gali būti klaidingai teigiamas?  g.gif

Atsakyti
QUOTE(Namų Fėja @ 2013 11 25, 15:02)
Atsiimu savo žodžius apie Rapipreg. Jis neklydo  ax.gif

Sveikinimai thumbup.gif
Atsakyti
Pirmą kartą gyvenime vos neišprotėjau prasidėjus su NT doh.gif doh.gif taip jau nutiko, kad mėnesinės vėlavo 14 dienų (dar ir dabar vėluoja, bet jau 16 dienų bus), kai nusprendžiau darytis testą. Nusipirkau vieną ir nieko nelaukus pasidariau. Po kažkur 4 min. išryškėjo vos vos matomas vaiduokliukas doh.gif doh.gif tada lėkiau antro. Jis vos įžiūrimą juostelę (labiau siūliuką) parodė po maždaug geros valandos. Kartu su tuo siūliuku atsirado ir juosta šalia kontrolinės. Padariau išvadą, kad tikrai nebegalima vertinti. Trečią dariausi kitos dienos ryte ir vaiduoklį pamačiau po 3 valandų. Netekau apetito ir man pradėjo vaidentis nėštumo požymiai doh.gif dar taip sutapo, kad skiepijausi nuo gripo, tai ir galvą skaudėjo, ir silpnoka buvo doh.gif galiausiai šiandien neiškenčiau ir HCG pasidariau. Rezultate atsakymas neigiamas. Pas ginę užsirašyta jau, tik eilė prieis baisiai negreit (kitais metais). Jaučiu kažkas bus, gal kokia liga arba šiaip sukvailiojo ciklas g.gif
Žodžiu, nežinau, aš kažkaip nebelinkusi pasitikėti RapiPreg testais (pirmasis ir antrasis buvo). Ir jei kada vaiką planuosiu, tai po tokio atvejo kaip teigiamas testas, mausiu iškart tyrimo darytis, o ne toliau į vaistinę testų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fantastique: 26 lapkričio 2013 - 17:40
QUOTE(Fantastique @ 2013 11 26, 18:36)

Žodžiu, nežinau, aš kažkaip nebelinkusi pasitikėti RapiPreg testais (pirmasis ir antrasis buvo). Ir jei kada vaiką planuosiu, tai po tokio atvejo kaip teigiamas testas, mausiu iškart tyrimo darytis, o ne toliau į vaistinę testų  doh.gif

Sveikutes
As taip pat pirkau pries keleta dienu RapiPreg NT,tai man parode jog teigimas,antrasis bruksnelis ISKART isryskejo vos ne kartu su kontroline,taciau man pries savaite buvo mmm,ir pilvo apacia spaudzia ir kazko galva svaigiliuoja kartais,tai nebezinau kuom tiket...juo lab nesaugaus lytinio akto neturom,tai net nebezinau kaip cia kas... g.gif
uzsirasiau pas gine tai ziuresim g.gif
Atsakyti
Merginos RapiPreg testai tikrai mėgsta meluoti mirksiukas.gif Nepirkite tokių schmoll.gif
Atsakyti
Turėjau penkis bitutės testus, visi buvo tikslūs- kai buvo nėštumas jau dieną prieš mm rodė teigiamą, kai nebuvo -neigiamas smile.gif
Atsakyti
Manau jeigu yra neštumas ir testas atliekamas neperanksti jie nemeluoja nepaisant koks testas, pati tuo isitikinau šį mėn. nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos. Pasidalinsiu viena istorija, buten ka iskrete tie niestumo testai.... Ogi mano bendradarbei kilo itarimas jog esu niescia. Nes rytais mane pykindavo darbe,nors ir sakydavau kad kalti porai nes aplinkui jie slyksciai dvelgdavo.Ir butent ji man ikiso du testus.Ta pacia diena po darbo nieko nelaukius pasidariau.II ryskios ryskios, net aiktelejau.Sis rezultatas mane sokiravo nes nesitikejau, ir sekancia diena pasemiau iseigine kad nuvaziuot pas daktaru pasitikrinti, is ryto pakartojau testa velgi II... na sedziu poliklynikoje sesute atnesa testa pasidarau ir laukiam, laukiam...Ji man ir sako kad jus nesate niescia doh.gif Likusi be zado nuvaziavau I vaistine pirkti dar daugiau testu .Ir visa savaite reguliarei juos dariau kol isitikinau kad nesu niescia doh.gif va taip ir buna su tais testais smile.gif
Atsakyti
va va. Mano istorijos pabaiga ta, kad po 30 dienų vėlavimo ir dviejų teigiamų nėštumo testų aš kuo puikiausiai susirgau ax.gif thumbup.gif tad nebūtinai teigiamas nėštumo testas jau yra faktas, kad esi nėščia smile.gif patvirtinimui vis tiek daryčiausi kraujo tyrimą, kuris man ir išsklaidė abejones. Liko tik ramiai laukti savo dienų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantastique @ 2013 12 12, 12:56)
va va. Mano istorijos pabaiga ta, kad po 30 dienų vėlavimo ir dviejų teigiamų nėštumo testų aš kuo puikiausiai susirgau  ax.gif  thumbup.gif  tad nebūtinai teigiamas nėštumo testas jau yra faktas, kad esi nėščia smile.gif patvirtinimui vis tiek daryčiausi kraujo tyrimą, kuris man ir išsklaidė abejones. Liko tik ramiai laukti savo dienų  smile.gif




Man testas kaip tik ilgai nerode nestumo, nors pozymiai tikrai jau akivaizdziai rodesi smile.gif ir as nestresavau, testus dariausi karta per savaite. Parodydavo neigiama ir nusiteikdavau, kad nesu nescia, bet pozymiai lipte lipo lotuliukas.gif lotuliukas.gif

As skaiciau jeigu testukai vaiduokliauja, o po to paaiskeja, kad nestumo nera, gali buti, kad ivyko ankstyvas persileidimas 4u.gif
Atsakyti