Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

sveiki, norejau pasiteirauti, ar yra kam buve, jog testai rodytu tik teigiama juostele? padariau sendien du easy pregnancy test ir abiejuose isryskejo tik viena teigiama juostele. kontroline neisryskejo. menesiniu nera jau trecia savaite, jauciuosi visalaik pervargus, daznai kamuoja sleikstulys, vakar ryte apsivemiau. sendien jauciuosi gana gerai, bet slyksciuosi maistu, erzina kvapai jau ne pirma diena... kartais sudiegia pilva, ar paskaudena... jautri krutine. bet nesuprantu kas su tais testais... pas gydytoja dar nebuvau ir niekada neesu pastojusi, todel man viskas nauja, neturiu pas ka pasiklausti tokiu klausimu, kadangi dar niekam apie tai nesakau... beje ir nesisaugojau. rytoj pameginsiu vel pakartoti testa, nes skaiciau, kad testas nevertinamas, jei nepasirodo kontroline juostele.... aciu uz jusu pasidalintas mintis smile.gif
Atsakyti
Jeigu neišryškėjo kontrolinė, vadinasi testai abu blogi. Nusipirk kitos firmos ir bandyk darytis vėl
Atsakyti
aciu smile.gif, taip ir padariau. sendien turiu rysku teigiama atsakyma smile.gif
Atsakyti
pirkau tris kartus is brangesniu ir nei karto neapgavo. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes, vakar dariausi testa, nors iki menesiniu dar savaite. Buvo blankus vaiduokliukas. Ar tai reiskia kad nestuke.gif ? g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites. Esu naujoke. Ir tikiuosi Jusu palaikymo bei patarimo. 4u.gif Menesines veluoja jau 5 diena. Karts nuo karto skauda pilvo apacia, nugara. Krutys truputi skauda, kaip ir pries menesines. Ciklas nereguliarus. Dariausi 5 nestumo testus, visi neigiami. Mano paskaiciavimais (jei butu nestumas) tai turetu buti kazkur apie 3 sav. Dariausi ivairiu firmu testus. Visi buvo neigiami. Vakar testa dariau vakare, taipogi buvo neigiamas. Jei jau ir butu nestumas, tai manau jau parodytu ir vakare testas, kaip manote? g.gif schmoll.gif Baigiu isprotet! schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kornelija71: 13 birželio 2013 - 14:02
QUOTE(Kornelija71 @ 2013 06 13, 13:57)
Sveikos mergaites. Esu naujoke. Ir tikiuosi Jusu palaikymo bei patarimo. 4u.gif  Menesines veluoja jau 5 diena. Karts nuo karto skauda pilvo apacia, nugara. Krutys truputi skauda, kaip ir pries menesines. Ciklas nereguliarus. Dariausi 5 nestumo testus, visi neigiami. Mano paskaiciavimais (jei butu nestumas) tai turetu buti kazkur apie 3 sav. Dariausi ivairiu firmu testus. Visi buvo neigiami. Vakar testa dariau vakare, taipogi buvo neigiamas. Jei jau ir butu nestumas, tai manau jau parodytu ir vakare testas, kaip manote? g.gif  schmoll.gif Baigiu isprotet!  schmoll.gif



tai jai 5 testai rodo neigiama, tai vadinasi susirgsi tuoj, o jai nesusirgsi eik pas daktare ir viska issiaiskinsi, bet realiai tai jau is 5 testu turejo parodyt jai butum nescia. g.gif
Atsakyti
Man niekad NT nemelavo. Neštumų nebuvo, vaiduoklių nerodė, buvo - rodė kokius bedaryčiau.

QUOTE(rasa 1017 @ 2013 06 08, 19:30)
pirkau tris kartus is brangesniu ir nei karto neapgavo. bigsmile.gif


Dariau ir pačius pigiausius smile.gif viską rodė ir nemanau, kad galėtų nerodyt. Ne kaina lemia tai biggrin.gif

QUOTE(deimanciukass @ 2013 06 11, 21:04)
Sveikutes, vakar dariausi testa, nors iki menesiniu dar savaite. Buvo blankus vaiduokliukas. Ar tai reiskia kad  nestuke.gif  ?  g.gif


Manau, reiškia TAI smile.gif

QUOTE(Kornelija71 @ 2013 06 13, 14:57)
Sveikos mergaites. Esu naujoke. Ir tikiuosi Jusu palaikymo bei patarimo. 4u.gif  Menesines veluoja jau 5 diena. Karts nuo karto skauda pilvo apacia, nugara. Krutys truputi skauda, kaip ir pries menesines. Ciklas nereguliarus. Dariausi 5 nestumo testus, visi neigiami. Mano paskaiciavimais (jei butu nestumas) tai turetu buti kazkur apie 3 sav. Dariausi ivairiu firmu testus. Visi buvo neigiami. Vakar testa dariau vakare, taipogi buvo neigiamas. Jei jau ir butu nestumas, tai manau jau parodytu ir vakare testas, kaip manote? g.gif  schmoll.gif Baigiu isprotet!  schmoll.gif


Greičiausiai, mmm vėluoja dėl kitų priežasčių.
Atsakyti
Man kartą "dbest" juostelinis testas sugrybavo, parodė ryškų teigiamą, o kraujas nerodė nieko doh.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Esu siuose reikaluose ne naujoke, taciau vistiek pasimeciau. Savijauta primenanti pirmasias nestumo dienas, sakyciau panasiai buna ir pries menesines, taciau jos kazkur prapuole, o ir paskutiniais kartas, jos ateidavo be jokiu ispejamuju zenklu wink.gif Tai vat pasidariau testuka, ispradziu buvo labai neigiamas, taciau pradejus jam dziut pasirode antro bruksnelio vietoje, tokia kaip zyme, nepasakyciau, kad cia vaiduoklis, man panasu, kad kai jis su slapo nuo slapimo ir toje vietoje tiesiog permirko, ar dar gali but, kad cia vis tik vaiduoklis.
esu turejusi vaiduokliukus su abiem kleckais, tai va visai cia jie man tikri laksto po nosim ;D bet jie buvo aiskus vaiduokliai wink.gif, o va si kart ir pasimeciau
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisitina23 @ 2013 07 05, 11:04)
Sveikutes,

Esu siuose reikaluose ne naujoke, taciau vistiek pasimeciau. Savijauta primenanti pirmasias nestumo dienas, sakyciau panasiai buna ir pries menesines, taciau jos kazkur prapuole, o ir paskutiniais kartas, jos ateidavo be jokiu ispejamuju zenklu wink.gif Tai vat pasidariau testuka, ispradziu buvo labai neigiamas, taciau pradejus jam dziut pasirode antro bruksnelio vietoje, tokia kaip zyme, nepasakyciau, kad cia vaiduoklis, man panasu, kad kai jis su slapo nuo slapimo ir toje vietoje tiesiog permirko, ar dar gali but, kad cia vis tik vaiduoklis.
esu turejusi vaiduokliukus su abiem kleckais, tai va visai cia jie man tikri laksto po nosim ;D bet jie buvo aiskus vaiduokliai wink.gif, o va si kart ir pasimeciau
doh.gif

ant testo instrukcijos parašyta, kiek laiko reik laukt rezultato. Tuom ir vadovaukitės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisitina23 @ 2013 07 05, 10:04)
Sveikutes,

Esu siuose reikaluose ne naujoke, taciau vistiek pasimeciau. Savijauta primenanti pirmasias nestumo dienas, sakyciau panasiai buna ir pries menesines, taciau jos kazkur prapuole, o ir paskutiniais kartas, jos ateidavo be jokiu ispejamuju zenklu wink.gif Tai vat pasidariau testuka, ispradziu buvo labai neigiamas, taciau pradejus jam dziut pasirode antro bruksnelio vietoje, tokia kaip zyme, nepasakyciau, kad cia vaiduoklis, man panasu, kad kai jis su slapo nuo slapimo ir toje vietoje tiesiog permirko, ar dar gali but, kad cia vis tik vaiduoklis.
esu turejusi vaiduokliukus su abiem kleckais, tai va visai cia jie man tikri laksto po nosim ;D bet jie buvo aiskus vaiduokliai wink.gif, o va si kart ir pasimeciau

gan nemazai testu kai pradeda dziut ir pilnai isdziusta pasirodo linija, kur tas teigiamas bruksniukas turejo but, uztai iki pirmu 15 - 20 min, dar galima vertint kartais kaip vaiduokliuka, bet kai jau NT pradeda dziut, tada jau tikrai nepatikima ji vertint 4u.gif
Atsakyti