Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

Merginos prasau patarimo. Man veluoja mano dienos pasidariau Rapi preg testa, akivaizdus vaiduoklis blink.gif kokios spalvos pasakyti negaleciau, gal ten taip buna, kad praejus kiek laiko matosi ta vieta kur antra linija turetu buti??? Tiesa testas darytas su rytiniu slapimu, tas pats testas darytas su dienos slapimu nerodo jokios antros II. Plius kuno temeratura virs 37 nors nesijauciu persalusi blink.gif Ar teko susidurti su siu testu isdaigomis?
Atsakyti
QUOTE(nature @ 2010 06 20, 21:09)
Merginos prasau patarimo. Man veluoja mano dienos pasidariau Rapi preg testa, akivaizdus vaiduoklis blink.gif kokios spalvos pasakyti negaleciau, gal ten taip buna, kad praejus kiek laiko matosi ta vieta kur antra linija turetu buti??? Tiesa testas darytas su rytiniu slapimu, tas pats testas darytas su dienos slapimu nerodo jokios antros II. Plius kuno temeratura virs 37 nors nesijauciu persalusi blink.gif Ar teko susidurti su siu testu isdaigomis?


As dariausi su situo testuku, jis man parode kad laukiuosi nestuke.gif , tikrai jokiu isdaigu neiskrete. Manuo sesuo taip pat su juo daresi ir jokiu isdaigu nekretinejo jisia smile.gif Kiek laiko veluoja? Pabandyk nusipirkti kita testa ir isbandyti ir tada ziurek ka rodys, jei ne nueik pas savo gine ir apziures tave smile.gif
Atsakyti
Na, mano mmm visada buvo reguliarios. smile.gif Tačiau buvo atvejis, kai vėlavo ir teko darytis testą. Tiesą sakant vos išpakavus NTaš įžiūriu abi juosteles. doh.gif Pasidarius kontrolinė buvo ryški, o antroji tokia nelabai. Tačiau vėliau paaiškėjo, kad nėštumo nebuvo. smile.gif
Gydytoja sakė, kad ji gali paryškėti vos tik sušlapus, kad ir vandeniu, arba nuo esančių hormonų, jei ką vartojat, o nėštumo nėra. mastau.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakymus 4u.gif dabar paziurejau pas mane Rapid test buvo, nemanau kad tik suslapes rodo, nes kaip rasiau su dieniniu slapimu darytas buvu visai baltas tas laukelis. Bet ka cia spelioti parsinesiau Rapi preg testuka smile.gif raso kad galima betkada daryti, bet tikriausiai geriau ryto palaukti g.gif
Atsakyti
Kai nesilaukiau tai ir NT neigiama rode, o kai pastojau tai 4 testukai II juostele parode 4u.gif
Taigi as pasitikiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
patys paprasciausi testukai-juosteles rode teigiama kai mm velavo 2 dienas. tiesa, is pradziu buvo labai neryskus, bet vis tiek antra juostele mates wub.gif
Atsakyti
Nusipirkau pati paprasciausia ir pigiausia testa, tai parode II juosteles, negaledama patiketi nuvaziavau nupirkau vel toki pati ir kazkoki brangesni uz 20lt ir abu buvo vel teigiami. O dariausi pora dienu po menesiniu velavimo. smile.gif
Atsakyti
Sveikos paneles 4u.gif
Gal kuriai yra taip buve... ketvirta diena pamaudena pilvuka, taciau nuolat su pertraukelemis ir neskausmingai. ne taip, kaip pries mmm, kai atrodo, kad tuoj pilvas plys (mmm turejo ateiti siandien). vakar ryte dariausi Komfort NT. per 5 min isryskejo tik kontroline juostele. po keliu val paemusi ismesti to testo pastebejau, kad yra antra neryski juostele g.gif
Siryt vel dariausi NT. Rapipreg net ir praejus ilgam laiko tarpui parode tik I g.gif Kaip suprasti?! verysad.gif
Atsakyti
Hm testuka darausi jau zinodama ka isvysiu lotuliukas.gif taciau mano nekantrumas mane nugalejo, as net ryto nesulaukiau ax.gif vidury dienos dariausi testuka ir pamaciau dvi juosteles thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(chill- @ 2010 07 09, 19:14)
Sveikos paneles 4u.gif
Gal kuriai yra taip buve... ketvirta diena pamaudena pilvuka, taciau nuolat su pertraukelemis ir neskausmingai. ne taip, kaip pries mmm, kai atrodo, kad tuoj pilvas plys (mmm turejo ateiti siandien). vakar ryte dariausi Komfort NT. per 5 min isryskejo tik kontroline juostele. po keliu val paemusi ismesti to testo pastebejau, kad yra antra neryski juostele  g.gif
Siryt vel dariausi NT. Rapipreg net ir praejus ilgam laiko tarpui parode tik I  g.gif Kaip suprasti?! verysad.gif

Gali pabandyti dar karteli jai yra galimybe ir jauti kad gali buti pastojusi, taciau juk raso ant NT kad netikslus duomenys yra tie kur pasirodo po daugiau laiko schmoll.gif , bet negali zinoti, jai abejoji pasikartok nuo to blogiau nebus 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(maskanyte @ 2010 07 10, 19:37)
Hm testuka darausi jau zinodama ka isvysiu lotuliukas.gif  taciau mano nekantrumas mane nugalejo, as net ryto nesulaukiau ax.gif  vidury dienos dariausi testuka ir pamaciau dvi juosteles thumbup.gif
Papildyta:

Gali pabandyti dar karteli jai yra galimybe ir jauti kad gali buti pastojusi, taciau juk raso ant NT kad netikslus duomenys yra tie kur pasirodo po daugiau laiko schmoll.gif , bet negali zinoti, jai abejoji pasikartok nuo to blogiau nebus 4u.gif  bigsmile.gif


jausti tai jauciu.. per pietus neiskentusi pasidariau bitutes NT. kai sudziuvo - pamaciau neryskia vos iziurima juostele, tokio pat plocio kaip ir kontroline) g.gif sitiek testu esu dariusi, bet kad sitokie rezultatai butu tai dar nepasitaike.

saunu, kad testukas is karto parode pageidaujama rezultata thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(chill- @ 2010 07 10, 20:24)
jausti tai jauciu.. per pietus neiskentusi pasidariau bitutes NT. kai sudziuvo - pamaciau neryskia vos iziurima juostele, tokio pat plocio kaip ir kontroline)  g.gif  sitiek testu esu dariusi, bet kad sitokie rezultatai butu tai dar nepasitaike.

saunu, kad testukas is karto parode pageidaujama rezultata  thumbup.gif




KIEK DIENU VELUOJANT MMM GALIMA DARYTIS HCG KRAUJO TYRIMUS? ax.gif
Atsakyti
Galima ir pries mmm 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

As cia su tokiu klausimu. Gal galit pasakyti, ar testas tikrai rodys bloga rezultata, jei pasidarysiu ne su rytiniu slapimu? O gal yra kazkokiu specialiu testu, kuriem tinka ir ne rytinis?
Atsakyti