Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

QUOTE(Siurbelyte @ 2013 02 25, 15:53)
Jei nėra nei vienos juostelės, reiškia blogai atliktas NT  4u.gif Neįsižeiskite, bet gal ne ta puse merkėte į šlapimą? g.gif
Man krūtinę visada skauda prieš mmm  4u.gif

Nu neee, gi dariausi ne viena karta, niekada nera taip buve lotuliukas.gif As galvoju gal man su pusle kokios bedos, kad taip dažnai einu i wc, del to gal ir nieko nerodo g.gif
O krutine tai ir man skauda pries mmm, bet pradeda savaite, o ne tris skaudeti ir ne sitaip smarkiai doh.gif
Nu vienu zodziu, man jau paranoja tikriausiai doh.gif
Atsakyti
Sveikos busimos nestukes! smile.gif atejau ir as savo problemele labiau isgvildenti, nes turbut po siandienos uzmigti bus neimanoma.. zodziu bandysiu papasakoti trumpai apie savo situacija. visuomet mmm buvo reguliarios, viskas buvo tvarkoje. Sausio 15 susirgau mm.. atrodo viskas buvo gerai, 5 dienu ciklas ir jos baigesi.. taciau po savaites vel atsirado kraujavimas kaip per mm, kelias dienas patepe ir tiek.. si menesi vel tas pats, pries savaite baigesi mmm, siandiena ziuriu, kad vel man tepa... tokia ir papilnejusi jauciuosi, su draugu nesisaugojam, taciau ir nebaigiam iki galo... siandiena neistveriau, nusipirkau ir pasidariau NT... taciau teko nusivilti, nes parode tik I... sad.gif dabar man kyla klausimas, ar man neparode II todel, kad siandiena dariausi (visgi kraujuko yra), ar as nesu nescia, ar man cia kokia liga pripaisyti galima.. jokio streso, nuovargio, ar kazko panasaus pas mane ner.. idomi butu jusu nuomone apie tai..
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 02 25, 12:05)
kad nesilaukiat. Teoriškai jums net ovuliacijos nebuvo


Tik teoriškai smile.gif)) Nes aš pati pastojau savaitę po mmm, tai teoriškai būtų neįmanoma, o praktiškai jooo.
Snaily, kažkas nikto, su testais gal... Turi rodyt bent vieną juostą biggrin.gif
Aš pasitikiu NT, man nemelavo, o ir brokų jokių nepasitaikė.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulasss5 @ 2013 02 25, 21:44)
Sveikos busimos nestukes! smile.gif

koks nėštumas, jei kraujuojat kas mėnesį ir po mmm dar kraujuojat. Kodėl neinat pas ginę? ar manot, kad toks kraujavimas labai normalu?
Atsakyti
nemanau, kad tai yra normalu, todel ir teiraujuos.. gal ne cia papuoliau verysad.gif praeita men galvojau, gal kas isisreguliavo, bet jau si men issigadau ir tikrai kreipsiuos i gyd... P.S esu girdejus, kad moterys ir 3 nestumo menesi dar serga mm, tad sitas variantas, kad jeigu sergi, tikrai nesi nescia, manau, atkrenta g.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulasss5 @ 2013 02 25, 21:44)
Sveikos busimos nestukes! smile.gif atejau ir as savo problemele labiau isgvildenti, nes turbut po siandienos uzmigti bus neimanoma.. zodziu bandysiu papasakoti trumpai apie savo situacija. visuomet mmm buvo reguliarios, viskas buvo tvarkoje. Sausio 15 susirgau mm.. atrodo viskas buvo gerai, 5 dienu ciklas ir jos baigesi.. taciau po savaites vel atsirado kraujavimas kaip per mm, kelias dienas patepe ir tiek.. si menesi vel tas pats, pries savaite baigesi mmm, siandiena ziuriu, kad vel man tepa... tokia ir papilnejusi jauciuosi, su draugu nesisaugojam, taciau ir nebaigiam iki galo... siandiena neistveriau, nusipirkau ir pasidariau NT... taciau teko nusivilti, nes parode tik I... sad.gif dabar man kyla klausimas, ar man neparode II todel, kad siandiena dariausi (visgi kraujuko yra), ar as nesu nescia, ar man cia kokia liga pripaisyti galima.. jokio streso, nuovargio, ar kazko panasaus pas mane ner.. idomi butu jusu nuomone apie tai..

Čia jau ne nėštumas, o greičiau cista, mioma ar endometriozė kokia, visom jom būdingas kraujavimas ciklo vidury ir pan.
Atsakyti
O siaubas, kaip dabar bijau apsilankymo pas gine... ar tai labai baisios ligos? Esu jauna, niekuomet problemu neturejau del tokiu dalyku, tai dabar man cia siaubas kazkoks...
Atsakyti
QUOTE(WannaBeWithYou @ 2013 02 25, 22:45)
Tik teoriškai smile.gif)) Nes aš pati pastojau savaitę po mmm, tai teoriškai būtų neįmanoma, o praktiškai jooo.
  Snaily, kažkas nikto, su testais gal... Turi rodyt bent vieną juostą biggrin.gif
  Aš pasitikiu NT, man nemelavo, o ir brokų jokių nepasitaikė....  smile.gif

Tai va, as irgi galvoju, gal testai kazkoks brokas papuole, bet abu skirtingu gamintoju, keista g.gif Nu laukiu sestadienio, turi mm prasideti, paziuresim kas bus. Aciu uz nuomones ir savo praktikas, patyrimus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(burbulasss5 @ 2013 02 27, 00:10)
O siaubas, kaip dabar bijau apsilankymo pas gine... ar tai labai baisios ligos? Esu jauna, niekuomet problemu neturejau del tokiu dalyku, tai dabar man cia siaubas kazkoks...

Jau geriau greiciau eikite, nes jei kas nors negerai, kad neprisidaryti dar blogiau. O gal nieko baisaus. Nera ko ten bijoti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif Norėjau pasiteirauti, gal kuri gali patarti, nes man jau prasideda panika smile.gif Mano mmm visada yra reguliarios 28 dienos. Šiuo metu man mmm vėluoja 13 dienų. Pasidariau 3 testus - visi neigiami. Tada neištvėriau ir nuėjau pas ginekologę, ji pažiūrėjo - nėštumo nemato ir cistos ne (na kas galėtų sutrikdyti taip mmm). Bet sako nesimato, nieko, kas rodytų, jog tuoj susirgsite mmm, todėl po savaitės vėl pasidarykite testą. Tai va čia man iškilo klausimas, tai gine nemato, kad aš galiu lauktis, o po savaitės jau gali pasimatyti? g.gif nors jau praėjo 2 savaitės kaip nėra mmm, tai manau, jau turėtų matytis, ne? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos. Mano pats pigiausias eurovaistines.. Nesulaukus mmm po 6d parode II. Daktarai patvirtino. nestuke.gif
Atsakyti
Paskutini karta sirgau kovo 12d., balandi isvis neikart nesirgau, dariausi du testus - neigiami . Nieko nebesuprantu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lovely... @ 2013 05 01, 21:53)
Paskutini karta sirgau kovo 12d., balandi isvis neikart nesirgau, dariausi du testus - neigiami . Nieko nebesuprantu  verysad.gif


Apsilankyk pas ginę - man taipogi taip būdavo. Tai nekreipiau dėmesio, o po to kai nuėjau, rado PKS. Geriau anksčiau susirūpink,nes jeigu nėra mm ir nerodo nėštumo testas - vadinasi kažkas blogai...
Atsakyti