Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

Nu jo.. bet sutapo taip jau.. teks atidėti savaitei kitai dantukų gydymą kol nepaaiškės. nes pirmadienį vargiai spėsiu, plius atsakymo iškart neduos. sad.gif kai dega tai dega. O rizikuoti nesinori.


Atsakyti
Man mm vėluoja geras dvi savaites. Apie keturias savaites krūtinės, ypač speneliai, labai skaudūs, krūtinė šiek tiek padidėjusi. Tiek pat laiko jaučiu ir pilvo maudimą. Panašu, kad tuoj prasidės mm, bet vis neprasideda smile.gif
Pasidariau šiandien du testukus. Vieną ryte, pradžioj nieko nerodo, bet dabar jau antras brūkšnelis gana ryškus tik plonas. Kitą testuką pasidariau dieną, tai galima įžiūrėti labai blankų antrąjį brūkšnelį..
Kaip čia yra, kad neparodo normaliai man g.gif
Gal kuriai taip buvo?
(po savaitės eisiu pas gydytoją, bet noriu išgirsti jūsų nuomones) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijolinutė @ 2012 08 20, 16:24)
Man mm vėluoja geras dvi savaites. Apie keturias savaites krūtinės, ypač speneliai, labai skaudūs, krūtinė šiek tiek padidėjusi. Tiek pat laiko jaučiu ir pilvo maudimą. Panašu, kad tuoj prasidės mm, bet vis neprasideda smile.gif
Pasidariau šiandien du testukus. Vieną ryte, pradžioj nieko nerodo, bet dabar jau antras brūkšnelis gana ryškus tik plonas. Kitą testuką pasidariau dieną, tai galima įžiūrėti labai blankų antrąjį brūkšnelį..
Kaip čia yra, kad neparodo normaliai man  g.gif 
Gal kuriai taip buvo?
(po savaitės eisiu pas gydytoją, bet noriu išgirsti jūsų nuomones)  4u.gif

kaip kazkur skaiciau vaiduokliai niekada nebuna netycia.jei jau yra vos iziurimas bruksnelis tai jau tikrai didele tikimybe nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2012 08 20, 22:36)
kaip kazkur skaiciau vaiduokliai niekada nebuna netycia.jei jau yra vos iziurimas bruksnelis tai jau tikrai didele tikimybe nestuke.gif



Na taip, skaičiau, kad tokie atvejai dažniausiai pasitvirtina. Bet manajame toks vaizdas, lyg subėgę būtų dažai ties ta vieta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijolinutė @ 2012 08 20, 18:24)

Pasidariau šiandien du testukus. Vieną ryte, pradžioj nieko nerodo, bet dabar jau antras brūkšnelis gana ryškus tik plonas. Kitą testuką pasidariau dieną, tai galima įžiūrėti labai blankų antrąjį brūkšnelį..

Gal kuriai taip buvo?
(po savaitės eisiu pas gydytoją, bet noriu išgirsti jūsų nuomones)  4u.gif

su savo mergaite ilgai vijau mintį į vaiduokliukus žiūrėdma, o ginekologė testus pamačius iškart pasakė- akivaizdu biggrin.gif aš vis "netikėjau" bet man tada - kaip vėliu paaiškėjo buvo 5 savaitės nėštumo.
Atsakyti
QUOTE(astaxa @ 2012 08 21, 07:59)
su savo mergaite ilgai vijau mintį į vaiduokliukus žiūrėdma, o ginekologė testus pamačius iškart pasakė- akivaizdu biggrin.gif aš vis "netikėjau" bet man tada - kaip vėliu paaiškėjo buvo 5 savaitės nėštumo.


thumbup.gif Kad man taip ax.gif
Atsakyti
Man visada rode aiskiai II juosteles. Vaiduokliukas buvo bet tik tada kai dariausi 6 d. po O. bet jau tada buvau beveik tikra kad pilvelyje apsigyveno mazas zmogutis wub.gif
Atsakyti
Vakar pasidariau ryte easycup nt ir po 8-10min vėl vos išryškėjo antras brūkšniukas.. įtariu, jog man čia kažkoks harmonų sutrikimas yra, nes po tiek laiko mm vėlavimo (19d) jau rodytų normaliai verysad.gif
o krūtinę ir pilvo apačią vis paskauda, silpnumas stiprus dienos metu užeina.
Atsakyti
QUOTE(Vijolinutė @ 2012 08 23, 05:51)
Vakar pasidariau ryte easycup nt ir po 8-10min vėl vos išryškėjo antras brūkšniukas.. įtariu, jog man čia kažkoks harmonų sutrikimas yra, nes po tiek laiko mm vėlavimo (19d) jau rodytų normaliai  verysad.gif
o krūtinę ir pilvo apačią vis paskauda, silpnumas stiprus dienos metu užeina.

pasidaryk elektronini nt arba geriau kraujo tyrima
Atsakyti
Man NT parode iskar, menesines velavo tik 3dienas, bet testukas parode ryskias II thumbup.gif , po keliu valandu padariau dar viena testuka, tai atsakymas buvo tas pats nestuke.gif (testa pirkau paprasta is maximos, kur pakuoteje 2vnt buvo) smile.gif
Atsakyti
As dariausi,kai pastebejau,kad menesines pradejo veluoti lotuliukas.gif dariausi juostele parode kontroline juostele,o antra vos vos gerai iziurima. Veliau dariausi kazkoki NT kaip slapimo bonkute tik joje sone integruota tas lapelis ,kur rezultata rodo, vaistinininke rekomendavo ,sake patikimiausias (kaip vadinasi nepamenu ,bet moketa ~20lt buvo) tai po keliu sekundziu parode abi ryskias II juosteles nestuke.gif, o dabar gyvenam pilveli paskutines savaites. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vijolinutė @ 2012 08 23, 07:51)
Vakar pasidariau ryte easycup nt ir po 8-10min vėl vos išryškėjo antras brūkšniukas.. įtariu, jog man čia kažkoks harmonų sutrikimas yra, nes po tiek laiko mm vėlavimo (19d) jau rodytų normaliai  verysad.gif
o krūtinę ir pilvo apačią vis paskauda, silpnumas stiprus dienos metu užeina.

Manau ,kad tikrai laukiesi,bet geriausia kreiptis pas gydytojus padarytu krauja, siaip apziuretu, atsakyma turetum suzinoti ta pacia diena smile.gif Tai geriausia alternatyva negu kankintis nezinioje,jei NT tokie netikslus g.gif
Atsakyti
Sveikos as ir noriu pasidalint savo siandiena smile.gif mm turetu prasidet uz poros dieneliu, reguliaros man kas 30d, praejusios jau buvo tokios ne kaip visada pora dienu pasirgau, po to dvi vos vos tepe ir viskas, o visada buna tikros tokios visas 5 dienas . savaite laiko man silna buna tai apsisuka galva kokias 5 min kai gerai apsvaigusi nuo vyno jauciuos, snd is vis silpna net kojos dreba, aisku nelaukusi menesiniu nusipirkau testa, is pradziu parode neigiama, uzmirsau ir palikau uz valandos prienu ryskiai sviecia dvi juosteles , tai nzn ar jau laikas sunerimt blush2.gif
Atsakyti