Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

o pagal ka man nustatyti ar buvo vaisingos ar ne, kadangi menesines pasirodyt turetu tik kito men pradzioj , o sueitis buvo jau pries savaite g.gif
Papildyta:
QUOTE(kristote87 @ 2012 05 27, 17:08)
tikimybe aisku kad yra. Jei tai buvo tavo vaisingos dienos tuomet manau imanoma

o pag ka man reiktu nusistatyti ar buvo aisingos dienos ra ne, kadangi menesines pasirodyti turetu tik kito men pradzioje o sueitis buvo jau pries savaite g.gif
Atsakyti
QUOTE(keite123456 @ 2012 05 27, 17:00)
sveikos merginos, turiu viena klausima, ar imanoma pastoti jei sueities metu nebeaige viduje bet gerai neapsivales vel grizo i vidu? unsure.gif


tikrai taip

Papildyta:
iš būsimų mėnesinių datos atimk dvi sav. - maždaug tuo metu įvyksta ovuliacija. 4rios dienos iki ovuliacijos taip pat labai vaisingos.
Papildyta:
po sueities praėjus 10-14 dienų jautrus nėštumo testas gali parodyti blyškią rausvą antrą juostelę.
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif Noriu pasidometi jusu nuomone.. Su vyru planuojam vaikeli jau keli menesiai, taciau niekaip mums nepavyko susilaukti to stebukliuko, taciau vat pries kelias dienas dariausi NTestus ir man parode salia neryskias juosteles, o iki menesiniu man dar 5-7 dienos, ar gali buti, kad laukiuosi? smile.gif ciklas mano reguliarus, 26 dienos. Su vyru labai nekantraujame ir tuo paciu bijome, jog tai tik testinis brokas sad.gif Aciu Jums uz nuomone smile.gif
Atsakyti
Jei jau atsiranda antra juostelė, kad ir silpnai matoma, tai ne iš niekur. Tačiau patarčiau pakentėt ir palaukt mm dienos. Dažnai būna, kad bando kabintis, bet neužsikabina. Tada testai anksti parodo, o vistiek sulaukiama mm ir tik dar didesnis nusivylimas būna. Žinau, kad sunku išlaukti, patys planavom beveik pusmetį, tačiau čia jau toks reikalas, kurio nepagreitinsi 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, mano paskutines mm buvo liepos 19 diena...nuo rugpjucio 8 dienos pradejo teplioti is pradziu buvo sviesiai rozines spalvos dabar jau tamsiai rudai...testa dariausi rodo neigiama...pas ginekologe pateksiu tik 28 diena...nezinau net ka galvoti... g.gif
Atsakyti
sveikutes. va mes irgi planuojam vis bet neiseina. pirma karta buvo neembrioninis nestumas, dabar po 2ieju metu vel bandom. visa menesi dirbom kaip reikalas, 2 testus dariausi vienas rode riebu neigiama, antras isvis nieko nerode, matyt susibrokaves arba neapsisprendes, o vat 3 dienos kaip veluoja mm pasdariau testa rodo nerysku +... ax.gif ir praeitos mm buvo keistos, 2 dienas tik truko ir tokios negausios, kai pastoviai kaip kibiru varo doh.gif o va sitos tai tik teplioja vos vos rudai(man ir pries mm teplioja rudai, del uzlenktos gimdos turbut) pamaudzia pilvo apacia. tai nzn ne ka ir galvot. krutine jautroka, bet su pirmu tai nuo 2 sav. nestumo pajutau, nes troskino nesveikai ir sysiuko vare daznai, beto krutine ziauriai skaudejo, ne lemeneles negalejau nesioti, ir vemiau smarkiai...o dabar kazkaip nejauciu ypatingu pozymiu...gal anksti dar? o gal papokstavo organizmas su testu? nzn blink.gif turbut palauksiu dar pora savaiciu, jei pozymiu neatsiras lauksiu kitu mm g.gif
Papildyta:
QUOTE(felt toys @ 2012 08 14, 08:56)
sveikutes, mano paskutines mm buvo liepos 19 diena...nuo rugpjucio 8 dienos pradejo teplioti is pradziu buvo sviesiai rozines spalvos dabar jau tamsiai rudai...testa dariausi rodo neigiama...pas ginekologe pateksiu tik 28 diena...nezinau net ka galvoti... g.gif



jei smarkiai teplioja negerai kazkas. o jei truputi nieko tokio. pasidaryk testa pakartotinai arba poliklinikoj paprasyk kad krauja paimtu nestumui nustatyti, jis tiksliausias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(felt toys @ 2012 08 14, 08:56)
sveikutes, mano paskutines mm buvo liepos 19 diena...nuo rugpjucio 8 dienos pradejo teplioti is pradziu buvo sviesiai rozines spalvos dabar jau tamsiai rudai...testa dariausi rodo neigiama...pas ginekologe pateksiu tik 28 diena...nezinau net ka galvoti... g.gif

siulau palaukti pora dieneliu ir pasidaryti dar viena NT
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Vakar nesulaukiau mm, nors pas mane jos kaip laikrodis ateina, tai nubegau perpiet i vaistine ir nusipirkau pati pigiausia Ameritek NT. Ji pasidariau nevalgius ir negerus kelias valandas. Rezultata parode neigiama. Siandien yra 31CD. Jeigu kazkas butu, rodytu, tiesa? Jeigu nesulauksiu ryte dar kartosiu, nors taip nekantru, noreciau dabar jau zinot, yra ar nera ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdols @ 2012 08 18, 12:23)
Sveikos smile.gif

Vakar nesulaukiau mm, nors pas mane jos kaip laikrodis ateina, tai nubegau perpiet i vaistine ir nusipirkau pati pigiausia Ameritek NT.  Ji pasidariau nevalgius ir negerus kelias valandas. Rezultata parode neigiama. Siandien yra 31CD. Jeigu kazkas butu, rodytu, tiesa? Jeigu nesulauksiu ryte dar kartosiu, nors taip nekantru, noreciau dabar jau zinot, yra ar nera ax.gif

na turetu parodyti jau.nebent ovuliacija velesne buvo ir nestumas keliom dienom mazesnis.bet is esmes turetu rodyti jau .antras variantas gal nt nelabai geros kokybes g.gif
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2012 08 18, 16:50)
na turetu parodyti jau.nebent ovuliacija velesne buvo ir nestumas keliom dienom mazesnis.bet is esmes turetu rodyti jau .antras variantas gal nt nelabai geros kokybes g.gif

testas pigiausias, tai ir kokybe tikriausiai nelabai gera smile.gif
bet is tikruju ir nebuvo ko rodyt, pareina mm doh.gif o as jau i nestuke.gif vaidmeni spejau isijaust verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mergicos, patirtim pasiidalinkit. Antradienį turu danties rengeną pasidaryti, tik nesu tikra ar nesilaukiu. Testas neigiamas, bet dar tik 8d. po ovuliacijos. Pas ginę patekti šansų 0. Gal žinot, galit patart pasiūlyt kur privačiai kraujo tyrimą pasidaryt? kaip jis vadinasi? ir ar 100 proc patikimas?

Vilnius.
Atsakyti
QUOTE(astaxa @ 2012 08 18, 20:25)
Sveikos mergicos, patirtim pasiidalinkit. Antradienį turu danties rengeną pasidaryti, tik nesu tikra ar nesilaukiu. Testas neigiamas, bet dar tik 8d. po ovuliacijos. Pas ginę  patekti šansų 0. Gal žinot, galit patart pasiūlyt kur privačiai kraujo tyrimą pasidaryt? kaip jis vadinasi? ir ar 100 proc patikimas?

Vilnius.

8 dienos po O mazokai, bet tiksliau medikai pakonsultuos. Kraujo tyrimas vadinasi HCG 4u.gif As dariausi vaisingumo klinikoj, tik ten dvigubai brangiau nei kitur 4u.gif
Atsakyti