Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

mano testas kuri dariau parode blanknia juostele,bet jau tada ir zinojau,kad laukiuosi nes mmm visad laiku o si karta velavo biggrin.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Pabegele @ 2012 03 18, 12:01)
sveikos merginos  mano drauge ,tai daresi gal pries 3 mesesius testuka ir jai parode tas pigesnis testas neryskia antra juostele,nubego i vaistine nusipirkt jau prangesnio testo  ir jai ten  rode tik viena juostele,ir dabar pries savaite  vel tikrinosi ir lygiai tas pats buvo vienas rodo antra juostele neryskia,o kitas testas  nerodo antros juosteles  tai ir kaip galima suprasti toki dalyka?nejaugi tikrai yra testu vaiduokliuku:)?

tai visko gali buti,gal testas koks bruokuotas pasitaike blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pabegele @ 2012 03 18, 14:01)
sveikos merginos  mano drauge ,tai daresi gal pries 3 mesesius testuka ir jai parode tas pigesnis testas neryskia antra juostele,nubego i vaistine nusipirkt jau prangesnio testo  ir jai ten  rode tik viena juostele,ir dabar pries savaite  vel tikrinosi ir lygiai tas pats buvo vienas rodo antra juostele neryskia,o kitas testas  nerodo antros juosteles  tai ir kaip galima suprasti toki dalyka?nejaugi tikrai yra testu vaiduokliuku:)?

man pigesnis testas irgi parode anksciau teigiam rezultata, o po to pirkau brangesni, vaistinej sake anksciausiai jis parodo, jautriausias ir t.t. bet jis neparode, todel esu tikra kad kaina ar firma nera svarbu, jeigu yra nestumas ji parodys bet koks testas, ir bent jau man pasirode kad juostinis geriau nei kasetinis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos visos!
Kišu savo trigrašį ir aš blush2.gif
Net nežinau ar š teisingą temą pataikiau, bet tiek to, bandau... blush2.gif
Tai vat situacija tokia: Pastaruosius metus mėnesinės veluoja pastoviai... Ginė niekuo nepadėjo,netikus pasitaikė doh.gif Tačiau šį kart, kažkaip keistai jaustis pradėjau...Mėnesinės eilinį kartą veluoja, įprastų požymių joms nėra ( na, gal tik padidėjęs jautrumas ir agresyvumas blush2.gif )

Pasidariau nėštumo testą, po kelių minučių (~1min) išmečiau jį pamačius vieną ryškią juostelę ir išlėkiau iš namų. Po valandos grįžus kažkodėl nusprendžiau įlįsti į šiukšliadėžę doh.gif
Ir atidžiai stebėdamą testuką išvydau blankią antrą juostelę blink.gif Kaži ar gali ji teisingai rodyti? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Hatorr @ 2012 04 23, 11:28)
Sveikos visos!
Kišu savo trigrašį ir aš blush2.gif
Net nežinau ar š teisingą temą pataikiau, bet tiek to, bandau...  blush2.gif
Tai vat situacija tokia: Pastaruosius metus mėnesinės veluoja pastoviai... Ginė niekuo nepadėjo,netikus pasitaikė doh.gif Tačiau šį kart, kažkaip keistai jaustis pradėjau...Mėnesinės eilinį kartą veluoja, įprastų požymių joms nėra ( na, gal tik padidėjęs jautrumas ir agresyvumas blush2.gif )

Pasidariau nėštumo testą, po kelių minučių (~1min) išmečiau jį pamačius vieną ryškią juostelę ir išlėkiau iš namų. Po valandos grįžus kažkodėl nusprendžiau įlįsti į šiukšliadėžę doh.gif
Ir atidžiai stebėdamą testuką išvydau blankią antrą juostelę blink.gif  Kaži ar gali ji teisingai rodyti?  g.gif

nu sulau netiketi,man lygei tas pats buvo...taip pat kaip ir tu gryzusi is miesto ylindau y siuksline biggrin.gif biggrin.gif bet paskui sugalvojau lita vel pirkti ir tas nk nerode...ir beto jau kaip buna nestumas tai nereikia net 3 min laukti kaip raso ant nt,iskart parodo.. todel verciau palaukit,o paskui vel kartokit smile.gif
Atsakyti
Ech, nusivyliau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaAlgirdasSkaiste @ 2012 04 23, 11:21)
nu sulau netiketi,man lygei tas pats buvo...taip pat kaip ir tu gryzusi is miesto ylindau y siuksline biggrin.gif  biggrin.gif  bet paskui sugalvojau lita vel pirkti ir tas nk nerode...ir beto jau kaip buna nestumas tai nereikia net 3 min laukti kaip raso ant nt,iskart parodo.. todel verciau palaukit,o paskui vel kartokit smile.gif

Priklausomai nuo to kada darai. Man nei karto iškart neišryškėjo, reikėjo palaukti bent 1-2 min., nors dariau 4 testus: 13-17DPO mirksiukas.gif
Atsakyti
o as siandien dariausi NT ir apytiksliai po valandos kazkur parode antra juostele stai tokia...
user posted image

tai lauksiu dar pora dienu ir vel kartosiu.
Atsakyti
QUOTE(kristote87 @ 2012 04 23, 15:23)
o as siandien dariausi NT ir apytiksliai po valandos kazkur parode antra juostele stai tokia...
user posted image

tai lauksiu dar pora dienu ir vel kartosiu.

Na, dvi valandos tai jau tikrai ilgas laiko tarpas, bet linkiu, kad būtum nestuke.gif Vaiduoklis matomas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forinta @ 2012 04 23, 15:56)
Na, dvi valandos tai jau tikrai ilgas laiko tarpas, bet linkiu, kad būtum  nestuke.gif Vaiduoklis matomas mirksiukas.gif

jeigu nescia esi tai vaiduokli is karto parodo na,kartais gali ir nerodyti bet cia jau retai o kaip rase po 2 val tai as netikeciau
Atsakyti
QUOTE(zenzara @ 2012 04 23, 20:21)
jeigu nescia esi tai vaiduokli is karto parodo na,kartais gali ir nerodyti bet cia jau retai o kaip rase po 2 val tai as  netikeciau



po valandos tas vaiduokliukas pasirode, na, aisku tai daug skirtumo nesudaro turbut.. Bet kaip sako: viltis durniu motina, o ir mirsta ji paskutine biggrin.gif 4u.gif
Viliuosi, kad dar mazas nestumas ir bandysiu testa po keliu dienu vel.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
O as gyvenu uzsieny, nusipirkau kazkoki isgirta vaistininkes NT kur rodo mazdaug su savaitemis.
Vakar pasidariau, nes jau MM velavo 9 dienas. Teigiamas smile.gif pas ginekologe eisiu kita savaite, tikiuosi patvirtins kad viskas ok.
O tas testas nezinau ar labai kuo geresnis nei su 2 juostelem. Man ten ekraniuke parode +3, tad pagal aprasyma 3 savaiviu nestumas. Bet jei ginekologai skaiciuoja kad nuo paskutiniu MM dienos, tai mums tada 5 su puse savaiteliu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Gwen @ 2012 04 25, 13:40)
Sveikos  4u.gif
O as gyvenu uzsieny, nusipirkau kazkoki isgirta vaistininkes NT kur rodo mazdaug su savaitemis.
Vakar pasidariau, nes jau MM velavo 9 dienas. Teigiamas  smile.gif  pas ginekologe eisiu kita savaite, tikiuosi patvirtins kad viskas ok.
O tas testas nezinau ar labai kuo geresnis nei su 2 juostelem. Man ten ekraniuke parode +3, tad pagal aprasyma 3 savaiviu nestumas. Bet jei ginekologai skaiciuoja kad nuo paskutiniu MM dienos, tai mums tada 5 su puse savaiteliu  nestuke.gif

skaiciuojasi nuo pakutiniu mm pirmos dienos smile.gif cia forume yra nestumo kalendorius,tai ten ysiveskit ir zinosit 4u.gif
Atsakyti