Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

gal kas zino ar yra lietuvoje pirkti elektroniniu nestumo testu, kur savaites parodo? ax.gif
Atsakyti
"Sveikos merginos, Keisti dalykai dedasi. Pasidariau nestumo testa veluojant vienai dienai mmm (testas easy cup, rytinis slapimas) ir parode neigiama, nors mano giliu isitikinimu buvo vaiduoklis, bet ismeciau testa susinervinus , palaukiau dar pora dienu ir pasidariau testa (rapi preg, nevisai rytinis slapimas) ir parode teigiama. Tai kuo tiketi? Ar galima jau tyliai dziaugtis? juostele ne vaiduoklis, o normali." ------>>>>>

------>>>>>Tesiu istorija toliau. Siryt pasidariau pigu bitutes testa su rytiniu slapimu, parode antra juostele, ne vaiduoklis, bet labai jau blanki, zymiai blankesne uz kontroline (ir testo aprasyme sakoma,kad juostele gali buti neryski, o vyro giliu isitikinimu turi buti riebios abi juosteles ). Jau ir nebezinau kaip vertinti situacija.... Visai susimaisiau, beje Bitute daryta menesinems veluojant 5 dienas

------------->>>>>>>>>>>>>>O istorijos su testais pabaiga tokia, kad siryt pasidariau VIOLA (su rytiniu slapimu, ir begediskai nepigus ) ir isvydau dvi normalias juosteles Beliko uzsiregistruoti pas gydytoja patvirtinimui. Pagal mano paskaiciavimus dbr man 6 savaite, pas gydytoja eisiu kai bus 8 savaite. Beje ir temperatūra laikėsi 36,8-37,2
ISVADA APIE TESTU PATIKIMUMA: VISGI TESTAI TOKIE KAIP "EASY CUP" GALI IR NEPARODYTI TIESOS, NES MANO ATVEJU MENESINEMS VELUOJANT 1 DIENA NIEKO NERODE (na gal ir itin silpnai vaiduokliavo), BET NUOJAUTA MANES NEPAVEDE IR AS PO JO DAR TRIS TESTUS PASIDARIAU, KURIE SU VAIDUOKLIAIS ARBA RYSKIAI, BET PARODE TEIGIAMA REZULTATA.

Atsakyti
labas Harmonija1983:)
sveikinu su II ! smile.gif visi tie testai skirtingo ryskumo antra juostele rodo esant tokio pat dydzio ankstyvam nestumui, nors jautrumo yra vienodo (pagal aprasa). bet jei net menkas vaiduokliukas, tai jau teigiamas rezultatas ir laikui begant , darant testa tos pacios rusies nt, ryskeja smile.gif biski nescia juk negali buti, todel ir blanki antroji juostele jau duoda mums gera zinia smile.gif man iki mmm puodelis irgi rode silpna vaiduokti, bet jau paskui dariau tik su COMFORT, ir jis laikui begant rode vis ryskesnie, ir jau per pirma minute atsirandancia ryskia antra juostele wink.gif
na aisku vyras neteisus del isitikinimu, nes priklauso nuo nestumo laiko ir tacio testo. dar karta sveikinimai!! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saules_asara @ 2011 10 28, 09:31)
labas Harmonija1983:)
sveikinu su II ! smile.gif visi tie testai skirtingo ryskumo antra juostele rodo esant tokio pat dydzio ankstyvam nestumui, nors jautrumo yra vienodo (pagal aprasa). bet jei net menkas vaiduokliukas, tai jau teigiamas rezultatas ir laikui begant , darant testa tos pacios rusies nt, ryskeja smile.gif biski nescia juk negali buti, todel ir blanki antroji juostele jau duoda mums gera zinia smile.gif man iki mmm puodelis irgi rode silpna vaiduokti, bet jau paskui dariau tik su COMFORT, ir jis laikui begant rode vis ryskesnie, ir jau per pirma minute atsirandancia ryskia antra  juostele wink.gif
na aisku vyras neteisus del isitikinimu, nes priklauso nuo nestumo laiko ir tacio testo. dar karta sveikinimai!! smile.gif


Na žinai tie vyrai, juoda arba balta biggrin.gif Tarpinių variantų nėra. Kadangi labai laukėm, tai Jis vis mane ramindavo,kad neprisisvajok ir palauk riebių rezultatų,kad būtum tikra ir nenusiviltu smile.gif BEt as giliai tikėjau vis viena. Dar reikia gydytojos patvirtinimo
Atsakyti
turbut yra naudojusiu kinietiskus NT is ebay? ax.gif norejau pasiteirauti ar jais galima pasitiket? kada mazdaug parodo tikriausia rezultata? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nivan @ 2011 11 03, 13:38)
turbut yra naudojusiu kinietiskus NT is ebay?  ax.gif  norejau pasiteirauti ar jais galima pasitiket? kada mazdaug parodo tikriausia rezultata?  rolleyes.gif


...esu naudojusi šituos:
user posted image
...rodo jau ir prieš mm vaiduoklius blush2.gif o ryškiai jau būna maždaug 10 DPO mirksiukas.gif
Atsakyti
As panasias juosteles naudojau, tik pirkau jas LT droge, bet juosteles kaip foto smile.gif
Atsakyti
Naudojau pačius paprasčiausius, pakuotė pamenu lyg su bitute, geltona. Dariausi testą nesulaukusi mėnesinių tris dienas, jau nujaučiau, kad esu nėščia, bet antra juostelė vos vos matėsi. Ant rytojaus pakartojau testą, vėlgi matėsi blanki juostelė. Patikiausias testas buvo - gydytojos apžiūra ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo medeya: 06 lapkričio 2011 - 17:33
QUOTE(wilmaa @ 2011 07 14, 14:47)
va va ir man teko su tais vaiduokliais susigadinti nervus... kiek kartu darydavausi NT kai planavom pirma vaika. tiek visi NT rodydavo vaiduoklius po mazdaug 15-20min.  doh.gif


Man irgi buvo atvejis, kai dar prieš pasirodant numatomoms mėnesinėms, vienas NT parodė taškelį, kitas - jau visai normaliai ryškią, abejonių nekeliančią antrą juostelę. blink.gif Toliau sekė visa eilė kitų testų, visi jie rodė po vieną juostelę, kol galiausiai susirgau. Taip ir likau nesupratusi, nes šiaipjau, mano atveju būdavo - jei Nt rodo kad ir blankiausią vaiduoklį, vadinasi, laukiuosi..Jokių vaistų ar preraratų, galinčių pakelti hcg lygį, niekada nesu vartojusi..
Atsakyti
Pasidariau NT praėjus savaitei po galimo pastojimo, buvo neigiamas; Pasidariau NT dvi savaites po galimo apvaisinimo (šiandien blush2.gif ), buvo neigiamas, bet pagulėjęs kelias valandas parodė vaiduoklį. Pasidariau chorioninio gonadodtropino tyrimą ir jis 194! Abu testai buvo amerikietiški, pirkti vaistinėj, pavadinimo nepamenu.
Atsakyti
QUOTE(babajoska @ 2011 11 21, 20:16)
Abu testai buvo amerikietiški, pirkti vaistinėj, pavadinimo nepamenu.


Tai kai NT nerodo nėštumo, nors jis yra - visiškai įprastas reiškinys. Bet kad rodytų nėštumą, nors jo nė kvapo blink.gif , man naujiena. Juk hcg šiaip sau nesigamina organizme... g.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2011 11 21, 21:10)
Tai kai NT nerodo nėštumo, nors jis yra - visiškai įprastas reiškinys. Bet kad rodytų nėštumą, nors jo nė kvapo  blink.gif , man naujiena. Juk hcg šiaip sau nesigamina organizme... g.gif


Na kur gi ,,nė kvapo"??? Juk parašiau, kad 194 hcg, gal tik nepatikslinau, kad iš kraujo doh.gif Reiškia nėštumas yra, bet testukai vis nerodo doh.gif Šiandien vėl pasidariau NT šiaip sau, pažiūrėt ar vis dar nerodys nėštumo, tai teikėsi II parodyti, bet toji tikroji ,,I" vis tiek silpnai rožinė, neryški. Testai pas mus kaime vienintelėj vaistinėj vienintelės rūšies: Ameritec USA.
Atsakyti