Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

Sveikos, merginos. Tikiuosi, kad priimsit mane padiskutuoti, nors ir esu vyresnė už jus?
Testai...Jie vos manęs iš proto neišvarė. Kažkur nuo Joninių su jais vargau. Visko prisigalvojau. O buvo taip. Mano mm kol kas labai reguliarios, bet staiga jos dingo...Šiaip tai nėštumo labai saugojamės, naudojam prezervatyvus, o ir mylimės labai retai, nes vyras nuolat išvykęs. Na, bet...visko juk gali būti net ir su apsaugom...Taigi, nesulaukus mm savaitę, nusipirkau du NT Eurovaistinėj. Kasetinius, bet tuos pigesnius. Abu dariausi ryte (antrąjį po dviejų dienų), kaip ir priklauso. Abu iš karto rodė I. Po kokio pusvalandžio abejuose išryškėdjo po ,,vaiduoklį'', bet pakankamai gerai įžiūrimą g.gif . Dar po dienos, kai mm jau vėlavo 10 dienų, vaistinėje nusipirkau Easy cup testą. Tą pasidariau dieną, bet...na ir vėl ,,vaiduoklis'' po pusvalandžio... schmoll.gif O dar ėmė dešiniam šone mausti, įkyriai tempti...Nuėjau pas ginekologę. Toji iš karto paklausė, ar dariausi NT ir ką parodė. Na, aš jai ir parodžiau tuos savo testus blink.gif .Ji taip ir nesupratus, kaip juos vertint, apžiūrėjo mane. Kai žiūrėjo echoskopu, tai pamatė nedidelę cistą. Bet, pasak jos, ta cista nelabai gali būti negalavimų priežastis. Liepė laukt. Po ginekologės patikrinimo kitą dieną pradėjau kraujuoti. Bet negausiai ir keistai tamsios spalvos išskyromis. Išsigandau, jog vistik esu nėščia. Man juk 45, o dar ir sveikata ne kokia. Reikėtų labai anksti sužinoti, ar laukiuos ir pasvert visus ,,už'' ir ,,prieš''...Po kelių dienų pakraujavimo vėl prasidėjo maratonas po vaistines ir patikimų testų ieškojimas. Neįsivaizduojat, ką reiškia tokio amžiaus moteriškei, kaip man, prašyti nėštumo NT. Vaistininkės blink.gifblush2.gif . Ir vėl nusipirkau Easy cup, o dar kitoj vaistinėj dar ir Rapipreg. Na, ir...Nuo menamo pastojimo praėjus apie 20-čiai dienų, kai jau turėtų NTparodyt aiškų rezultatą, Easy cup vėl parodė ,,vaiduoklį'' maždaug po pusvalandžio, o dar po dviejų dienų darytas Rapipreg iš karto parodė I. Kadangi, tą dieną reikėjo eiti pas ginekologę, tai pasiėmiau su savimi ir Rapipreg testą. Ir ką jūs manot? Kol nuėjau iki poliklinikos, Rapipreg kažkaip keistai išskido, nors jau tikrai buvo rodos išdžiūvęs ir vietoj antros juostelės rodė ryškų rausvą, šiek tiek kreivą siūlelį...Ginekologė dar kaip tyčia pasakė, kad visko būna ,kažkaip mįslingai komentavo echoskopijos rezultatus ir nieko konkretaus, nes apart cistos... lyg ir nepastebėjo nieko. Liepė dar po savaitės ateit. Aš iš streso negalėjau nei užmigt, nei valgyt, pradėjo pykint rytais, svaigt galva. Tačiau tai nebuvo nėštukės pykinimas, nes tokį jau žinau. Tai buvo stresas. Nutariau savaitę nelaukt, nes stogas visai nuvažiuos. Nuėjau į privačią laboratoriją ir pasidariau HCG tyrimuką. Apie tokį, beje, pasiskaičiau supermamų puslapyje. Ginekologė net nepasiūlė. Šiandien atsakymo ėjau su tokiom drebančiom kojom, kad atrodė tuoj nualpsiu. Rezultatas 0. Jei jau būtų buvęs nėštumas, tai jau apie 4-ių savaičių. Tikrai nebūtų 0. Tai va, spręskit pačios - ar galima pasitikėt NT, kurie rodo kažkokias nesąmones ir be reikalo stresuot ar už tą pačią, o gal ir mažesnę nei keletas NT kainą, pasidaryt patikimą tyrimą?
Atsakyti
QUOTE(ilma46 @ 2011 07 14, 14:26)
Sveikos, merginos. Tikiuosi, kad priimsit mane padiskutuoti, nors ir esu vyresnė už jus?
Testai...Jie vos manęs iš proto neišvarė. Kažkur nuo Joninių su jais vargau. Visko prisigalvojau. O buvo taip. Mano mm kol kas labai reguliarios, bet staiga jos dingo...Šiaip tai nėštumo labai saugojamės, naudojam prezervatyvus, o ir mylimės labai retai, nes vyras nuolat išvykęs. Na, bet...visko juk gali būti net ir su apsaugom...Taigi, nesulaukus mm savaitę, nusipirkau du NT Eurovaistinėj. Kasetinius, bet tuos pigesnius. Abu dariausi ryte (antrąjį po dviejų dienų), kaip ir priklauso. Abu iš karto rodė I. Po kokio pusvalandžio abejuose išryškėdjo po ,,vaiduoklį'', bet pakankamai gerai įžiūrimą g.gif . Dar po dienos, kai mm jau vėlavo 10 dienų, vaistinėje nusipirkau Easy cup testą. Tą pasidariau dieną, bet...na ir vėl ,,vaiduoklis'' po pusvalandžio... schmoll.gif O dar ėmė dešiniam šone mausti, įkyriai tempti...Nuėjau pas ginekologę. Toji iš karto paklausė, ar dariausi NT ir ką parodė. Na, aš jai ir parodžiau tuos savo testus blink.gif .Ji taip ir nesupratus, kaip juos vertint, apžiūrėjo mane. Kai žiūrėjo echoskopu, tai pamatė nedidelę cistą. Bet, pasak jos, ta cista nelabai gali būti negalavimų priežastis. Liepė laukt. Po ginekologės patikrinimo kitą dieną pradėjau kraujuoti. Bet negausiai ir keistai tamsios spalvos išskyromis. Išsigandau, jog vistik esu nėščia. Man juk 45, o dar ir sveikata ne kokia. Reikėtų labai anksti sužinoti, ar laukiuos ir pasvert visus ,,už'' ir ,,prieš''...Po kelių dienų pakraujavimo vėl prasidėjo maratonas po vaistines ir patikimų testų ieškojimas. Neįsivaizduojat, ką reiškia tokio amžiaus moteriškei, kaip man, prašyti nėštumo NT. Vaistininkės  blink.gifblush2.gif . Ir vėl nusipirkau Easy cup, o dar kitoj vaistinėj dar ir Rapipreg. Na, ir...Nuo menamo pastojimo praėjus apie 20-čiai dienų, kai jau turėtų NTparodyt aiškų rezultatą, Easy cup vėl parodė ,,vaiduoklį'' maždaug po pusvalandžio, o dar po dviejų dienų darytas Rapipreg iš karto parodė I. Kadangi, tą dieną reikėjo eiti pas ginekologę, tai pasiėmiau su savimi ir Rapipreg testą. Ir ką jūs manot? Kol nuėjau iki poliklinikos, Rapipreg kažkaip keistai išskido, nors jau tikrai buvo rodos išdžiūvęs ir vietoj antros juostelės rodė ryškų rausvą, šiek tiek kreivą siūlelį...Ginekologė dar kaip tyčia pasakė, kad visko būna ,kažkaip mįslingai komentavo echoskopijos rezultatus ir nieko konkretaus, nes apart cistos... lyg ir nepastebėjo nieko. Liepė dar po savaitės ateit. Aš iš streso negalėjau nei užmigt, nei valgyt, pradėjo pykint rytais, svaigt galva. Tačiau tai nebuvo nėštukės pykinimas, nes tokį jau žinau. Tai buvo stresas. Nutariau savaitę nelaukt, nes stogas visai nuvažiuos. Nuėjau į privačią laboratoriją ir pasidariau HCG tyrimuką. Apie tokį, beje, pasiskaičiau supermamų puslapyje. Ginekologė net nepasiūlė. Šiandien atsakymo ėjau su tokiom drebančiom kojom, kad atrodė tuoj nualpsiu. Rezultatas 0. Jei jau būtų buvęs nėštumas, tai jau apie 4-ių savaičių. Tikrai nebūtų 0. Tai va, spręskit pačios - ar galima pasitikėt NT, kurie rodo kažkokias nesąmones ir be reikalo stresuot ar už tą pačią, o gal ir mažesnę nei keletas NT kainą, pasidaryt patikimą tyrimą?

visikai pritariu del to kas liecia NT ir HCG tyrima thumbup.gif HCG tyrimas yra 100% patikimas ir tikrai kainuoja daug pigiau, nei isleisti pinigeliai NT ir plius nervu tampymas ir bereikalingas stresas su tais "vaiduokliukais" doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wilmaa: 14 liepos 2011 - 13:41
Jau cia atvejis neeilinis lotuliukas.gif retai kam taip pasitaiko manau. paprasciausiai jusu organizmas gal kazkuo issiskiria, hormonai ir pan. Tokiu atveju net neteko girdeti smile.gif kad sitaip vaiduokliautu
Atsakyti
QUOTE(saule19841984 @ 2011 07 14, 14:41)
Jau cia atvejis neeilinis  lotuliukas.gif  retai kam taip pasitaiko manau. paprasciausiai jusu organizmas gal kazkuo issiskiria, hormonai ir pan. Tokiu atveju net neteko girdeti  smile.gif  kad sitaip vaiduokliautu

Man NT labai dažnai vaiduokliaudavo net ir nesant nėštumui smile.gif Net nusifotografavus vieną turiu įdomumo dėlei.
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2011 07 14, 15:44)
Man NT labai dažnai vaiduokliaudavo net ir nesant nėštumui smile.gif Net nusifotografavus vieną turiu įdomumo dėlei.

va va ir man teko su tais vaiduokliais susigadinti nervus... kiek kartu darydavausi NT kai planavom pirma vaika. tiek visi NT rodydavo vaiduoklius po mazdaug 15-20min. doh.gif
Atsakyti
Na, va, pasirodo, ne man vienai su tais NT ,,vaiduokliais'' taip...O tas antrą kartą pirktas Easy cup testas, tai iš viso juokingiausią ,,vaiduoklį'' parodė(tik man tuo metu ne iki juokų buvo): rausva linija iki pusės langelio, o kita pusė langelio tuščia. blink.gif Kai dabar paskaičiavau, tai už tyrimą (HCG) sumokėjau 41Lt, o už tuos nesąmoningus NT 49 Lt. Bet ne piniguose esmė. Kiek nervų kainavo... doh.gif
Atsakyti
na o man buvo taip ,kad pasidarius testuka (menesinems veluojant 10 dienu),po 2 min pasirode labai neryski antra juostele(taip vadinamas vaiduokliukas) ,taciau paziurejau po kokiu 4 minuciu dar karteli i testuka ir tas bruksnelis antras buvo dinges sad.gif tai nezinau man kartot testa ar vertint ji kaip neigiama ??
Atsakyti
QUOTE(Endesa @ 2011 07 15, 15:38)
na o man buvo taip ,kad pasidarius testuka (menesinems veluojant 10 dienu),po 2 min pasirode labai neryski antra juostele(taip vadinamas vaiduokliukas) ,taciau paziurejau po kokiu 4 minuciu dar karteli i testuka ir tas bruksnelis antras buvo dinges sad.gif tai nezinau man kartot testa ar vertint ji kaip neigiama ??

Įdomus variantas, bet aš tai kartočiau testuką.
Atsakyti
QUOTE(Endesa @ 2011 07 15, 16:38)
na o man buvo taip ,kad pasidarius testuka (menesinems veluojant 10 dienu),po 2 min pasirode labai neryski antra juostele(taip vadinamas vaiduokliukas) ,taciau paziurejau po kokiu 4 minuciu dar karteli i testuka ir tas bruksnelis antras buvo dinges sad.gif tai nezinau man kartot testa ar vertint ji kaip neigiama ??

siulyciau pakartoti NT 4u.gif
Atsakyti
padekit man susigaudyti...


http://s1135.photobu...nt=P1180060.jpg
Atsakyti
as manau.jog nescia,1 testas labai neryskus,bet iziurima


o as katik pasidariau 4 testa per savaite ,tik sy syki su rytiniu -neigiamas,o veluoja jau 11 dienu,kaip ir pasitikiu,nes pirmi nestumai kai buvo,tai rode teigiamus is kart,o dabar nesuprantu kas man,na nera ir nestumo pozymiu-del krutines jautrumo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksreda: 16 liepos 2011 - 04:22
Sveikos!!!
Turiu klausymeli - pries dvi dienas dariausi nest testa, parode du bruksnius tik antras neryskus buvo...sian ryte vel dariausi, buvo neigiamas... pas gine uzsiregistravau tik po 2 savaiciu eisiu. nestumo pozymiu nematyt tik kartais buna silpnumas ir jausmas kad pikina.. ir nzn ka galvot nescia ar ne.

Atsakyti