Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

QUOTE(exsiauliete @ 2010 05 12, 07:39)
na, man karta buvo akivaizdus vaiduokliukas ir HCG rode, kad pati pati pradzia, bet prasidejo menesines... matyt tiesiog neisitvirtino unsure.gif bet uztat kitas ciklas buvo sekmingas nestuke.gif


Nium va kaip. smile.gif Šiandien dariausi iš ryto, tai parodė tik vieną ryškų I.
topsecret.gif
Atsakyti
as taip pat dariausi, parode viena...ech..kazkaip gaila, jau buvau pradejus galvoti apie tai kas butu jei butu doh.gif visai jau is veziu ismusa tie vaiduokliski testai schmoll.gif na lauksiu mm toliau...
Atsakyti
QUOTE(Diaaa @ 2009 12 04, 13:15)
as NT dariausi praejus keletui dienui kai nesulaukiau mmm, parode ryskias dvi II. jokiu nestumo pozymiu nejauciau, tik jau pasidriusi testa supratau kodel krutine jau dvi savaites padidejusi buvo ir siek tiek jautresne. kiti nestumo pozymiai prasidejo mazdaug apie 6 nestumo savaite


Pas mane lygiai tas pats smile.gif biggrin.gif Tik krutine jau is karto laaabai jautri buvo tapusi,net prisiliesti negalejau schmoll.gif rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(VrumVrum @ 2010 05 12, 09:58)
Nium va kaip. smile.gif Šiandien dariausi iš ryto, tai parodė tik vieną ryškų I.
topsecret.gif


Nu mistika su nestumo testukais pas jus g.gif Jei nieko nerodo kogero nieko ir nera g.gif Nebent rytini po nakties pasidarykite,juk sako jie geriausiai rodo kai po nakties daraisi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sekmadienis (mm turetu buti pirm\antr) darausi testa "Rapipreg" su dieniu slapimu. Neigiamas. Laukiu mm. Antradienis, darausi "After10" su dieniniu slapimu. Neigiamas. Treciadienis. Darausi "After10" rytiniu slapimu. Neigiamas. Jei nesulauksmiu mm ryt darysiu "Rapipreg". Pranesiu rezultatus 4u.gif
Atsakyti
Tai va, mm(veluoja jau 3\4 dienas) visa dar neatejo, pasidariau testuka, ir net nezinau kaip reguot... Ziaurus ziaurus vaiduoklis... Niu ka lauksim dar pora dieneliu blink.gif
Atsakyti
man jau 12 dienu veluoja.. testa dariausi pirmadieni, buvo absoliuciai negiamas.. tai irgi nezinau nei ka galvoti, o taip noretusi sulaukti tu II..
Atsakyti
hm...dar iki siol nesusirgau mm savaite jau veluoja, o pries pora dienu patepe rozinemis isskyromis, ir pilva skaudejo kaip pries menesines...jau galvojau kad prasideda bet kad patepe para tuo ir baigesi...nesuprantu nieko...nueiciaus pas gydytoja bet kol kas eiti nenoriu, nes ji kaip visuomet buna labai nepatenkinta ir aprekia kad ateinu del visokiu nereiksmingu skausmu ar iskyru.. blink.gif
Atsakyti
tokios pseudo mmm buvo? testą darei?
Atsakyti
jungiuosi ir as prie jusu merginos, visa savaite pikina, pasidariau sestadieni testuka, bet deja buvo neigiamas, siandien vel jauciu sleikstuli ir nebezinau ka galvoti, lauksim mm doh.gif
Atsakyti
sveikos merginos.papasakosiu as savo testuku darymo eiga.praeita menesi nesulaikai menesiniu.taciau galvojau kad tai del streso nes buvo itemptas ir sunkus menuo.vis raizydavo pilvo apacia toks jausmas kad tuoj tuoj susirgsiu.nesulaukus ir sio men pradzioj pasidariau testa pati pigiausia.parode neryskia antra linija.praejus keletui dienu pasidariau dar viena siek tiek brangesni.parode ryskias 2.bet vis dar abejojau kazkaip.po poros dienu pasidariau dar viena jau brangu testa kuris garantuoja 99%.vel ryskios 2.mano ginekologe kursuose taigi paprasiau kad mane uzrasytu pas bet kuria tik kuo greiciau.tas greiciau gavosi tik 26 dienai.siandien seip idomumo delei nusipirkau dar viena testa pigiausia.ryskios 2.nors man vistiek nesitiki nes apart pilvo raizymo jokiu pozymiu.na bet teks laukti 26 dienos nes anksciau nera vietu.
Atsakyti
pasitikiu tik kasetiniais NT, nes kai dariausi juostelini veluojant savaite mmm, rode neigiama, o po poros dienu kasetinis parode teigiama. o pati nieko nejauciau. tik po pasimylejimo praejus 2 dienom, pajutau skausma pilvo apacioje. atrode, kad slapimo pusle skauda, o pasirodo tada pastojau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tauteee @ 2010 05 17, 23:20)
pasitikiu tik kasetiniais NT, nes kai dariausi juostelini veluojant savaite mmm, rode neigiama, o po poros dienu kasetinis parode teigiama. o pati nieko nejauciau. tik po pasimylejimo praejus 2 dienom, pajutau skausma pilvo apacioje. atrode, kad slapimo pusle skauda, o pasirodo tada pastojau  blush2.gif


Jokio skirtumo juostinis, kasetinis... Kasetiniam ta pati juostele ideta, tik jo patogesnis naudojimas tongue.gif Man ir tie, ir tie vaiduoklius rode blink.gif
Atsakyti