Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testai

QUOTE(Blakstute @ 2011 05 26, 00:20)
Jėėzau.  blink.gif  Iš antro karto supratau. biggrin.gif Ale žinių bagažas..  smartass.gif  thumb_yello.gif

lotuliukas.gif teko medicinos kursa isklausyti ir paciai dometis tai sio to ismokau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmaa @ 2011 05 26, 10:31)
lotuliukas.gif teko medicinos kursa isklausyti ir paciai dometis tai sio to ismokau  blush2.gif


ir dar kitus apsvieti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmaa @ 2011 05 26, 09:31)
lotuliukas.gif teko medicinos kursa isklausyti ir paciai dometis tai sio to ismokau  blush2.gif

Man kad ir dešimt metų kaltų tą patį - pro vieną ausį įeitų, pro kitą išeitų. Nelabai man tie įmantrūs žodžiai galvoj užsilieka.. smile.gif blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Blakstute @ 2011 05 26, 15:06)
Man kad ir dešimt metų kaltų tą patį - pro vieną ausį įeitų, pro kitą išeitų. Nelabai man tie įmantrūs žodžiai galvoj užsilieka.. smile.gif blush2.gif  biggrin.gif

ai zinai kai reikia isikalti i galva tai niekur nedingsi lotuliukas.gif aisku buvo ir nelabai idomiu dalyku, kurie visai nelidno i galva blush2.gif tai as cia tik kursa bendraji isklausiau,o jei butu teke visa medicina isnagrineti iki kaulu tai ir man butu nelbai kas buve blink.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmaa @ 2011 05 25, 23:12)
siaip juostele ar kasete neturi jokio skirtumo ir juolabiau paros metas,kuomet daromas NT, todel tavo atveju II pagaliukai tikrai reiskia  nestuke.gif ..
Nestumo testukuose reikalas tame, jog kiti testukai nera pakankamai jautrus HCG hormonui,nes jis gali buti skirtingas. Tai: hcg, hiperglikozilintas, hcg, alfa-hcg ir beta-hcg. Stai cia ir prasideda "atsakymas i klausima", kodel skirtingoms moterims skirtingi testai skirtingu laiku parodo dvi juosteles. Patys pigieji testai "jaucia" tik paprasta hcg, ir nejaucia hipeglikozilinto, kuris labai daznai ir buna tas pirmasis, gaminamas kiausinelio.
Taigi, net jei testo jautrumas pakankamas, bet jis pagamintas tokioje firmoje, kurios testai jautrus tik iprastam hcg - rezultatai bus atitinkami. Testas is tiesu geras - taciau tiriamajame slapime tokio hormono, kuriam testas jautrus, paprasciausiai nebus.

O tai gal žinai, kurie testai, parduodami Lt, parodo tą hipeglikozilintą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(String @ 2011 05 26, 15:21)
O tai gal žinai, kurie testai, parduodami Lt, parodo tą hipeglikozilintą?  g.gif

tikrai negaliu tiksliai pasakyti del LT farmacijoje pardavinejamu NT, bet kiek zinau LT nestumo testa siuloma daryti tik tada kai keleta dienu veluoja mmm taigi is to galima spresti, kad tetsukai nera labai jautrus... Jautriausi nestumo testai yra nuo 10 miu/ml HCG tai perkant NT ant pakuotes gal yra parasyta, net nzn g.gif .o siaip tiksliausias nėštumo diagnostikos metodas – laboratorinė kraujo iš venos analizė. Pagal šio tyrimo metu nustatomą hormonų (chorioninis gonadotropinas)lygį kraujyje ir nustatomas įtariamo nėštumo laikas. Jis atsiranda maždaug savaitę po implantacijos, t.y. apie 7-9 - tą dieną po pastojimo. Tačiau pradžioje jo būna labai mažas kiekis, ir didėja su kiekviena diena. Todėl daug priklauso nuo laboratorijoje naudojamų reagentų jautrumo.
Atsakyti
QUOTE(wilmaa @ 2011 05 26, 16:04)
tikrai negaliu tiksliai pasakyti del LT farmacijoje pardavinejamu NT, bet kiek zinau LT  nestumo testa siuloma daryti tik tada kai keleta dienu veluoja mmm taigi is to galima spresti, kad tetsukai nera labai jautrus... Jautriausi nestumo testai yra nuo 10 miu/ml HCG tai perkant NT ant pakuotes gal yra parasyta, net nzn  g.gif .o siaip tiksliausias nėštumo diagnostikos metodas – laboratorinė kraujo iš venos analizė. Pagal šio tyrimo metu nustatomą hormonų (chorioninis gonadotropinas)lygį kraujyje ir nustatomas įtariamo nėštumo laikas. Jis atsiranda maždaug savaitę po implantacijos, t.y. apie 7-9 - tą dieną po pastojimo. Tačiau pradžioje jo būna labai mažas kiekis, ir didėja su kiekviena diena. Todėl daug priklauso nuo laboratorijoje naudojamų reagentų jautrumo.

Ačiū už išsamią info 4u.gif Na ką gi, atrodo, juk nieko sudėtingo - palaukt kelias dieneles mirksiukas.gif Kantrybės gaut rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(String @ 2011 05 26, 17:44)
Ačiū už išsamią info  4u.gif  Na ką gi, atrodo, juk nieko sudėtingo - palaukt kelias dieneles  mirksiukas.gif  Kantrybės gaut  rolleyes.gif

nera uz ka 4u.gif puikiai suprantu, kad tas laukimas ir yra pati sunkiausia dalis... bet linkiu kantrybes ir kuo anksciau pamatyti ryskias II juosteles 4u.gif
Atsakyti
labas! 4u.gif
gal galit pakomentuoti mano testukus?

http://s52.radikal.r...928a6c18c29.jpg

manau, dariausi juos labai anksti. kazkokia nuojauta buvo, tad ''ant durniaus'' nusipirkau testa. tiesa, visi testai isryskejo tik po kokiu 10 min wub.gif paskutines mmm buvo birzelio 10d. ciklas nereguliarus (25-35)tad nezinau, kada buvo vaisingos dienos. pirmaji testa pasidariau liepos 3 d. (24c.d.) kiti daryti 25c.d. ir 26 c.d.

kiek laiko nestumui galetu buti? labai bijau dziaugtis, kad tik zirniukas nepabegtu ar siaip ko blogo nebutu. laukem jau trejus metelius...

dekui
Atsakyti
QUOTE(Sandreja @ 2011 07 07, 13:49)
labas! 4u.gif 
gal galit pakomentuoti mano testukus?

http://s52.radikal.r...928a6c18c29.jpg

manau, dariausi juos labai anksti. kazkokia nuojauta buvo, tad ''ant durniaus'' nusipirkau testa. tiesa, visi testai isryskejo tik po kokiu 10 min wub.gif  paskutines mmm buvo birzelio 10d. ciklas nereguliarus (25-35)tad nezinau, kada buvo vaisingos dienos. pirmaji testa pasidariau liepos 3 d. (24c.d.) kiti daryti 25c.d. ir 26 c.d.

kiek laiko nestumui galetu buti? labai bijau dziaugtis, kad tik zirniukas nepabegtu ar siaip ko blogo nebutu. laukem jau trejus metelius...

dekui

na belieka tik pasveikinti ir palinketi lengvo ir grazaus nestuke.gif visi testukai LABAI TEIGIAMI thumbup.gif
Atsakyti
kiek dau testuku smile.gif visi tikrai teigimai...ir sveikiname su nestumu 4u.gif tik vat man buvo kad net 4-iom savaitem esant neparode teigiamo rezultato, o esant 6-om ikart...laukt nebereikejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandreja @ 2011 07 07, 10:49)
labas! 4u.gif 
gal galit pakomentuoti mano testukus?

http://s52.radikal.r...928a6c18c29.jpg

manau, dariausi juos labai anksti. kazkokia nuojauta buvo, tad ''ant durniaus'' nusipirkau testa. tiesa, visi testai isryskejo tik po kokiu 10 min wub.gif  paskutines mmm buvo birzelio 10d. ciklas nereguliarus (25-35)tad nezinau, kada buvo vaisingos dienos. pirmaji testa pasidariau liepos 3 d. (24c.d.) kiti daryti 25c.d. ir 26 c.d.

kiek laiko nestumui galetu buti? labai bijau dziaugtis, kad tik zirniukas nepabegtu ar siaip ko blogo nebutu. laukem jau trejus metelius...

dekui

koks grozis wub.gif sveikinu 4u.gif
Atsakyti